Premier League - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Ham : Swansea - 30. září 2017   16:00

West Ham
90' D. Sakho (Masuaku)
1:0
(0:0)
Swansea
Swansea
West Ham
Hart – Zabaleta, Reid, Fonte, Cresswell – Antonio, Noble (C) (62. Lanzini), Kouyaté, A. Ayew (78. Masuaku) – J. Hernández (78. D. Sakho), Carroll.
Adrián – Byram, Ogbonna, Rice, Masuaku, Lanzini, D. Sakho.
East – Scholes, Massey
Olympijský stadion, Londýn
Swansea
Fabiański – Naughton, F. Fernández (C), Mawson, M. Olsson (87. Clucas) – T. Carroll, Britton (69. Mesa), Sanches – J. Ayew – Bony (46. Fer), T. Abraham.
Nordfeldt – van der Hoorn, Rangel, Mesa, L. Narsingh, Clucas, Fer.

SESTŘIH Premier League: West Ham - Swansea 1:0

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
West Ham United získává veledůležité tři body! Cesta k nim nebyla vůbec jednoduchá, naopak, Swansea byla většinu času lepším týmem, ale v útočné fázi to bylo, v podání hostů, velká bída. Totéž platí i pro domácí, nicméně ti se v poslední desetiminutovce „probudili“ a díky změnám v sestavě začali hrozit. Po tyči Carrolla nakonec přišel rozhodující gól z kopačky Sakha.
90+5'
90+3'
Zákroky brankáře Swansea Fabianského – 3.
90+3'
Zákroky brankáře West Hamu Harta – 1.
90+3'
Rozhodčí nastavil pět minuty, domácím nyní sekundy utíkají pomalu.
90+1'
Žlutou kartu dostává Diafra Sakho (West Ham United) za svléknutí dresu při oslavě gólu.
90'
West Ham právě vstřelil branku!
Tak přece jenom gól! Arthur Masuaku poslal pas z levé strany před branku, kde si na zadní tyč naběhl DIAFRA SAKHO a ve skluzu dostal míč do branky.
87'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Martin Olsson, přichází Sam Clucas.
86'
V závěru utkání první gólová šance zápasu! Domácí Andy Carroll jemnou tečí nasměroval míč do tyče!
85'
Ofsajd zastavil zajímavě se rozvíjející akci West Hamu, kdy se Diafra Sakho dostal za obránce Swansea.
83'
Ale nakonec se z levé strany nedokázali prosadit, míč tak putuje zpět až k brance.
82'
Domácí vybojovali autové vhazování z levé strany, na polovině Swansea.
80'
Posledních deset minut dnešního souboje, dočkáme se vůbec gólu?
78'
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází André Ayew, přichází Arthur Masuaku.
78'
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Javier Hernández, přichází Diafra Sakho.
76'
Míče létají ze strany na stranu, končí dost často mimo hřiště a diváci v hledišti se neskutečně nudí.
74'
Renato Sanches s míčem ve středovém kruhu, podržel míč a poslal ho na levou stranu.
73'
Łukasz Fabiański (Swansea) si poradil s centrem z soupeře z pravé strany.
72'
V tuto chvíli se hraje vyrovnaný fotbal, ovšem velmi nezáživný, bez pohledných akcí, bez šancí.
71'
Míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany, na své polovině.
70'
Posledních dvacet minut před námi, stále čekáme na první gól i na první gólovou šanci.
69'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Leon Britton, přichází Roque Mesa.
67'
Již se opět hraje, hosté mají míč a zkouší něco vymyslet u půlící čáry.
66'
Až nyní se Łukasz Fabiański (Swansea) zvedá, protahuje se a vypadá to, že by nakonec mohl zápas dohrát.
65'
Zatím to nevypadá nijak dobře, gólman Swansea zůstává na trávníku.
64'
Gólman Łukasz Fabiański (Swansea) bude muset být ošetřován, po souboji ve vlastním vápně.
62'
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Manuel Lanzini.
61'
Od Joe Harta začíná další akce domácích, kteří co nevidět budou střídat.
60'
Swansea získává autové vhazování z levé strany, na polovině soupeře, Mark Noble (West Ham) si jde pro míč.
59'
Hlavičkovaná u půlící čáry, míč získávají domácí, kteří volí malou domů, Joe Hart si musí pospíšit s odkopem.
58'
Nyní ale Renato Sanches zabodoval při plnění si defenzivních povinností.
57'
Renato Sanches (Swansea) to vzal na sebe, možná to není ta pravá volba, tomuto borci se dnes nepovedl jediný centr, i nyní letí míč vysoko nad branku West Hamu.
56'
Nedisciplinovaní domácí si nyní vysloužili dvě žluté karty, Swansea má k dispozici volný kop z nějakých třiceti metrů od branky Joe Harta.
55'
Žlutou kartu dostává Andy Carroll (West Ham United).
55'
Žlutou kartu dostává Cheikhou Kouyaté (West Ham United).
53'
Andy Carroll (West Ham) se natáhl na centr z pravé strany, kdyby míč trefil, aby to byl gól, ale přece jenom mu k míči něco chybělo.
52'
Ale jak je již (ne)dobrým zvykem v dosavadním průběhu zápasu, není z toho žádná šance, nedej bože gól.
51'
Nakonec je z toho roh pro West Ham, domácí rozehrají z levé strany.
50'
Volný kop West Hamu, na polovině Swansea.
49'
Žlutou kartu dostává Leon Britton (Swansea City).
48'
Míč končí v autu, hosté zůstanou v blízkosti pokutového území West Hamu.
47'
Rohový kop pro Swansea, hostující Thomas Carroll (Swansea) rozehrál z pravé strany.
46'
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Wilfried Bony, přichází Leroy Fer.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:02.
Bučení doprovází odchod obou týmů do šaten.. viděli jedno velké nic! Dvě téměř šance domácích, kteří se ale jinak stále bránili a útočnou nemohoucnost Swansea, která se sice držela většinu dobu na polovině soupeře, nicméně hrála tak maximálně po vápno.
45+1'
45'
Právě vypršelo pětačtyřicet minut, čtvrtý rozhodčí ale ukazuje, že se ještě bude hrát jednu minutu.
44'
Vzhledem k tomu, co sledujeme, se asi dalo očekávat, jak to celé dopadne... nepřesný centr, hosté se v pohodě ubránili.
43'
V závěru poločasu se přece jenom West Ham vzmohl na nějaké ty protiútoky, nyní dokonce uvidíme rohový kop, vůbec první v dosavadním průběhu.
41'
André Ayew (West Ham) s míčem dopředu, Javier Hernández (West Ham) ho ale vzápětí ztratil.
40'
Posledních pětiminutovka prvního poločasu, Pablo Zabaleta vybojoval autové vhazování pro svůj tým.
39'
Tammy Abraham (Swansea) čekal marně na centr z pravé strany, Renato Sanches odpaluje míče do úplně jiných sektorů, než do těch, v nichž má své spoluhráče.
37'
Łukasz Fabiański (Swansea) si připisuje druhý zákrok, hlavou zakončuje André Ayew (West Ham), ale nebyl to povedený pokus.
36'
Cheikhou Kouyaté (West Ham) ale hned míč nakopl dopředu, ten se bleskově vrací zpět, nicméně míří do autu, domácí vhazují.
35'
Jordan Ayew (Swansea) to zkusil individuálně z levé strany, neuspěl, míč získávají domácí.
34'
Ale dát nějaký přesný centr nebo přihrávku, to je zatím nad síly často útočících borců Swansea.
33'
Swansea opět na útočné polovině, nic nového v dosavadním průběhu zápasu.
31'
Míč letí do autu, domácí se ani tentokrát nedostanou do blízkosti šestnáctky Swansea, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
30'
Žlutou kartu dostává Renato Sanches (Swansea City).
30'
Povede se to zřejmě až nyní, po zbytečně ostrém útočném faulu Renato Sanchese.
29'
Ne, domácím se vůbec nedaří, West Ham se nemůže dostat přes půlící čáru.
27'
Renato Sanches (Swansea) měl míč na pravé straně, místo centru ho ale doslova odpálil na tribuny...
26'
Zablokovaná střela Tammy Abrahama, Swansea nyní tlačí svého soupeře.
25'
Hosté rozehráli, míč z levé strany zamířil na bližší tyč, kde se k němu dostal Jordan Ayew (Swansea), od něhož se ale odrazil mimo branku WHU.
24'
Cheikhou Kouyaté (West Ham) fauluje na vlastní polovině, u rohového praporku.
22'
Renato Sanches zrychlil rozehrávku Swanse, Thomas Carroll si ukázal, kam chce míč, ten také dostal, pak vypálil, ale trefil pouze před sebou stojícího obránce WHU.
21'
Martin Olsson (Swansea) zkusil střelu zpoza vápna, branku WHU ale vysoko přestřeluje.
20'
Drtivá převaha hostů ve statistice držení míče – 68% : 32%.
19'
Bylo to tak maximálně 5 sekund, hned poté o míč domácí přišli...
18'
Pablo Zabaleta (West Ham) vybojoval míč pro svůj tým, uvidíme, jak dlouho ho domácí udrží.
17'
Za postranní čáru nyní odkulhal domácí Kouyaté, míč mezitím získávají hosté, kteří kombinují na své polovině.
16'
Cheikhou Kouyaté je ošetřován na trávníku, ale již se zvedá na nohy.
15'
Cheikhou Kouyaté (West Ham) se ocitá na vlastní polovině na trávníku, po souboji o míč s útočícím Carrollem.
13'
Zatím hodně nezáživný úvod zápasu, oba týmy se neodstávají do blízkosti šestnáctky, soupeře.
12'
Andy Carroll (West Ham) fauluje u půlící čáry a hosté zůstanou u míče i nadále.
11'
Po pravé straně se nyní Renato Sanches (Swansea) prodral na polovinu soupeře, míč mu poté uskakuje, Jordan Ayew se k němu ještě zkouší dostat, ale marně.
9'
Stále se bojuje v blízkosti půlící čáry, hosté drží míč, nyní již nějakou tu minutu.
8'
Hosté se zatím nemohou prosadit na polovině soupeře.
6'
Andy Carroll (West Ham) padá na polovině Swansea, ale není to faul, hosté mohou hrát.
5'
Łukasz Fabiański (Swansea) musel předvést parádní zákrok, proti střele domácího Carrolla.
4'
Útočným faulem končí akce Swansea, domácí jdou dopředu.
2'
Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

West Ham United: Hart – Zabaleta, Reid, Fonte, Cresswell – Antonio, Noble (C), Kouyaté, A. Ayew – J. Hernández, Carroll.
Náhradníci: Adrián – Byram, Ogbonna, Rice, Masuaku, Lanzini, D. Sakho.

Swansea City: Fabiański – Naughton, F. Fernández (C), Mawson, M. Olsson – T. Carroll, Britton, Sanches – J. Ayew – Bony, T. Abraham.
Náhradníci: Nordfeldt – van der Hoorn, Rangel, Mesa, L. Narsingh, Clucas, Fer.

Rozhodčí: East – Scholes, Massey.
SWANSEA CITY
Hosté na tom nejsou o moc lépe, než domácí Kladiváři... Tým Paula Clementa má pouze o bod více (5) a patří mu patnáctá příčka. Na rozdíl od West Hamu ale Swansea inkasuje mnohem méně – v šesti ligových kolech sedm gólů, což je výrazně lepší výsledek, než třináct gólů West Hamu. Swansea vyhrála poprvé a naposledy před měsícem, kdy vyhrála na hřišti Crystal Palace 2:0.
WEST HAM UNITED
Výběr Slavena Biliće se zatím spíše trápí v novém ligovém ročníku Premier League. Na svém kontě má již čtyři porážky ze šesti ligových kol a se čtyřbodovým ziskem se nyní West Ham krčí na osmnácté, tedy první sestupové, příčce. Velkou slabinou v dosavadním ligovém ročníku je defenziva, která je se třinácti inkasovanými góly nejhorší v celé Premier League, společně s posledním Crystal Palace.
Vítejte u on-line přenosu utkání sedmého kola anglické Premier League, v němž domácí WEST HAM UNITED přivítá SWANSEA CITY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.