Premier League - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brighton : Fulham - 1. září 2018   16:00

Brighton
68' G. Murray (Knockaert) • 84' G. Murray
2:2
(0:1)
Fulham
44' Schürrle  (Seri) • 62' A. Mitrović
Brighton
Ryan – Bong, Dunk (C), Duffy, Montoya – March, Stephens, D. Pröpper (74. Locadia), Knockaert (74. Džahánbachš) – Groß (60. Bissouma) – G. Murray.
Button – Balogun, Bissouma, Bernardo, Džahánbachš, Kayal, Locadia.
Probert L. (Eng)
Falmer Stadium, Falmer
Fulham
Bettinelli – Le Marchand, Odoi, Mawson, Fosu-Mensah – Seri, K. McDonald (C), Anguissa (73. Johansen) – Vietto (73. Sessegnon), A. Mitrović, Schürrle (89. Chambers).
Fabri – Chambers, Bryan, Johansen, Kamara, Sessegnon, C. Christie.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme velice zajímavé utkání mezi Brightonem a Fulhamem, které končí zřejmě zaslouženou remízou 2:2. Vše odstartoval nepovedenou penaltou Pascal Groß. Poté se trefil André Schürrle a v druhé půli Aleksandar Mitrović. Zdálo se, že hosté vyhrají, jenže v 67.minutě snížil Murray a ten samý hráč v 84.minutě proměnil penaltu po zbytečné ruce Mitroviče. Oba celky se posunuly nahoru, jenže v neúplné tabulce to možná není konečné umístění po čtvrtém kole.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu dostává Maxime Le Marchand (Fulham FC).
90+2'
Hostům stačí remíza. S Chambersem mají na hřišti pět obránců.
90+1'
Brighton chce přidat vítěznou branku, Fulham ale dobře brání.
90'
Rozhodčí Probert se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Schürrle, přichází Calum Chambers.
88'
Aleksandar Mitrović si dobře tělem pokryl Locadiu. Nicméně na něho moc nenavázal McDonald, který ihned ztrácí míč.
87'
Ten byl zastaven dobrým zákrokem Fosu-Mensaha, který je zde na hostování z Manchesteru United.
86'
Brighton táhne do dalšího útoku.
85'
Shane Duffy předvedl dobrý obranný zákrok před Johansenem.
84'
Brighton právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je GLENN MURRAY, který na rozdíl od svého spoluhráče Pascala Große dokázal proměnit pokutový kop. Fulham promrhal dvoubrankové vedení.
83'
Byla nařízena penalta po ruce Aleksandara Mitroviče. Tohle byla velká zbytečnost.Navíc vidí i žlutou kartu.
82'
Žlutou kartu dostává Stefan Johansen (Fulham FC).
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Aleksandar Mitrović si pomohl nedovoleným zákrokem.
78'
Brighton se stále nemůže dostat k nějakému ohrožení branky.
77'
Alírezá Džahánbachš přihrál na Martína Montoyu, který odcentroval na Murrayho, jenže ten zatím nepřidá druhou branku v utkání.
76'
Maxime Le Marchand je dnes nepřekonatelný. Opět nebyl překonán, tentokrát se o to snažil nově příchozí Alírezá Džahánbachš.
75'
Ryan Sessegnon v devatenácti předvádí úžasné technické finesy.
74'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Davy Pröpper, přichází Jürgen Locadia.
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Anthony Knockaert, přichází Alírezá Džahánbachš.
73'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Luciano Vietto, přichází Ryan Sessegnon.
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Stefan Johansen.
72'
Hostující trenér Jokanovič se rozhodl pro dvě střídání, stejně jako jeho protivník Hughton.
71'
Mathew Ryan nemusí chytat nepovedenou střelu McDonalda.
70'
Posledních dvacet minut utkání bude určitě výživných, neboť domácí Brighton ztrácí pouze jednu branku.
69'
Domácí Brighton je jak vyměněný.
68'
Autorem branky je GLENN MURRAY. Polovina branky jde za Knockaertem, který vyvezl míč až k hranici vápna, přihrál na levé křídlo, kde byl úplně volný Murray, který neměl problém usměrnit míč přesně k pravé tyči! Asistence: Anthony Knockaert.
67'
Nově příchozí Bissouma se neprosadil přes Le Marchanda.
66'
André Schürrle je nezastavitelný. Pro přihrávky si chodí i k obránci Mawsonovi.
65'
Fulham zkušeně drží míč v poslední třetině hřiště. Vypadá to, že spousta přestupů se pomalu začíná vyplácet.
64'
Luciano Vietto krásně podržel míč před Montoyaou. Vrátil míč na své obránce, kteří pomalu kombinují kolem poloviny hřiště.
63'
Brighton je jak opařený. Po velké individuální chybě to pro ně moc dobře nevypadá.
62'
Fulham právě vstřelil branku!
Autorem branky je ALEKSANDAR MITROVIĆ, který obehrál Bonga. Došel do vápna, kde na podruhé překonal brankáře Ryana. Tento srbský snajpr střílí svou čtvrtou branku v sezóně.
60'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Yves Bissouma.
59'
Žlutou kartu dostává Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC).
58'
Domácí trenér si připravil své první střídání v utkání.
57'
Anthony Knockaert vypálil z hranice vápna, jenže opět mimo bránu.
56'
Obrovská šance Sollyho Marche! Ten dostal parádní přihrávku za obranu Fulhamu, jenže jeho zakončení jde mimo bránu. Tohle je velká bota domácího týmu.
55'
Německý záložník André Schürrle je hodně vidět. Pro svůj celek je hodně důležitý.
54'
André Schürrle nedokázal přesně nalézt své spoluhráče. Mathew Ryan odkopává od své brány.
53'
Žlutou kartu dostává Davy Pröpper (Brighton & Hove Albion FC).
51'
Jean Michaël Seri hraje dobrý zápas. Tentokrát obral o míč Marche.
50'
Brighton je sice u míče, jenže Fulham dobře brání a nenechává domácí dojít až do poslední třetiny hřiště.
49'
Davy Pröpper nedokázal projít přes McDonalda.
48'
Nedovolený zákrok Seriho, který si vyšlápl na Knockaerta.
47'
Brighton vstoupil do druhé půle aktivně.
46'
Sledovali jsme první poločas mezi Brightonem a Fulhamem, který končí výhrou hostů 0:1 díky Schurllemu, který v 44.minutě překonal domácího Ryana. Pascal Groß sice kopal penaltu, jenže zde vynikl Marcus Bettinelli , který krásně skočil k levé tyči. Zápas je jinak vyrovnaný. Uvidíme, jak se budou týmy prezentovat v druhém poločase.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí Probert se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby. Žlutou kartu vidí Dale Stephens za hrubost.
44'
Autorem branky je ANDRÉ SCHÜRRLE, který dostal krásnou přihrávku vzduchem za domácí obranu. Jako zkušený harcovník si s střelou poradil a posílá nováčka z Fulhamu do vedení. Asistence: Jean Michaël Seri.
42'
Brightonu se teď nedaří udržet na útočné polovině.
41'
Nepřesnou přihrávku vyslal hostující Kevin McDonald. U míče je domácí brankář Mathew Ryan.
40'
Posledních pět minut první půle, která nám nabídla velice zajímavé momenty.
39'
Hraje se na polovině hřiště, kde se bojuje o každý míč.
38'
Dale Stephens jako již tradičně míjí bránu Fulhamu.
37'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Lewis Dunk.
36'
Tentokrát si už Jean Michaël Seri zkusí zahrát od rohového praporku.
35'
Aleksandar Mitrović nevybojoval svým pohybem rohový kop, i když se hodně zlobí.
34'
Jean Michaël Seri se neprodral přes dvojici záložníků.
33'
Dale Stephens se opět dostal k zakončení na hranici vápna, ale opět míč letí mimo bránu Bettinelliho.
32'
Brighton kombinuje na své polovině hřiště. V posledních sekundách dominují obránci na obou stranách.
31'
K zakončení se dostal Glenn Murray, jenže jeho rána letí až někde na tribunu.
30'
Po první půlhodině utkání jsme stále neviděli branku a to domácí kopali penaltu, kterou parádně chytil hostující Marcus Bettinelli.
29'
André Schürrle nepřesně hledal Le Marchanda. Martín Montoya, který je odchovancem FC Barcelony, bude vhazovat.
28'
Hra se v posledních minutách hodně uklidnila.
27'
Fulham je v rozehrávce pod obrovským tlakem. Nakonec se míče zmocnil Seri, který míč vyvezl do prostoru, kde Brighton už nenapadá.
26'
Z rohu se také domácí neradovali. Marcus Bettinelli je ve velkém laufu, když Pascal Groß kopnul míč tak, že ho bez problémů vyrazil.
25'
Pascal Groß (Brighton & Hove Albion FC) neproměňuje pokutový kop.
23'
Byla nařízena penalta. Po rychlém útoku Anthony Knockaert přihrál do pokutového území na Murrayho, kterého fauluje Mawson.
22'
Anthony Knockaert dobrým pohybem vybojoval míč.
21'
Pascal Groß si nechává ošetřovat levý kotník. Nevypadá to s ním moc dobře.
20'
Po dvaceti minutách je stav stále bezbrankový. Jean Michaël Seri pomáhá s rozehrávkou dvojici stoperů.
19'
Fulham po nepovedeném začátku pomalu začíná rozjíždět svůj stroj. Uvidíme, kdo se dočká první branky v utkání.
18'
Glenn Murray si odnesl drobný šrám po vzdušném souboji se Zambou Anguissou.
17'
Hraje se nahoru dolů. Oba celky ukazují, že nepřišly zápas odchodit.
16'
Shane Duffy krásně předskočil Vietta a získal pro domácí míč.
15'
Pěkná kombinace Fulhamu! Celou akci začal André Schürrle, který přihrál na levé křídlo na McDonalda, který přesným centrem našel Mitroviče, jehož hlavičkové zakončení jde mimo bránu Ryana.
14'
André Schürrle jako zkušený hráč uklidňuje situaci. Brighton zatím hraje rozhodně lépe.
13'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Denis Odoi.
12'
Po chybě Fosu-Mensaha budou domácí zahrávat další rohový kop.
11'
Po deseti minutách je stav stále bezbrankový. Brighton ukazuje, že doma hrát umí .
10'
Fulham ubránil již třetí rohový kop. Rozehrávka jim moc nejde, neboť domácí dobře napadají.
9'
Anthony Knockaert krásně zakroutil míč na Dunka. Ten chtěl přihrát lépe postavenému hráči, jenže zde stál Mawson, který posílá míč na roh.
8'
Po faulu André Anguissy bude zahrávat Brighton volný přímý kop.
7'
K dalekonosné střele se dostal hostující Kevin McDonald. Mathew Ryan ovšem neměl žádný problém, neboť rána šla přesně doprostřed brány.
6'
André Anguissa nedokázal udržet míč před dotírající dvojicí Brightonu. Poté Luciano Vietto se dobře vrátil do obrany a získal pro své barvy míč.
5'
Dale Stephens vystřelil z první, jenže trefil pouze svého hráče. Fulham je poprvé dlouhodobě na míči.
4'
Roh se bude opakovat, tentokrát z druhé strany, neboť Aleksandar Mitrović předskočil Duffyho.
3'
Brighton vstoupil do utkání aktivněji. Pascal Groß v pokutovém území přešel přes Le Marchanda, jenže poté Odoi tečuje na rohový kop.
2'
Maxime Le Marchand si poradil u postranní čáře s Murrayem. Brighton má ovšem výhodu autového vhazování.
1'
Brighton oblékl bílé dresy, Fulham černé.
1'

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Bong, Dunk (C), Duffy, Montoya – March, Stephens, D. Pröpper, Knockaert – Groß – G. Murray.
Náhradníci: Button – Balogun, Bissouma, Bernardo, Džahánbachš, Kayal, Locadia.

Fulham FC: Bettinelli – Le Marchand, Odoi, Mawson, Fosu-Mensah – Seri, K. McDonald (C), Anguissa – Vietto, A. Mitrović, Schürrle.
Náhradníci: Fabri – Chambers, Bryan, Johansen, Kamara, Sessegnon, C. Christie.

15.08.15 Fulham-Brighton 1 : 2
Fulham jako nováček první ligy nezačala špatně. Ještě aby ne, v létě přivedla takové hráče jako Mitrovič, Seri, Schurrle či Le Marchand. Nacházejí se na jedenáctém místě. Na svém kontě mají tři body za výhru. Skóre mají záporné 5:7. První utkání sezóny podlehli Crystal Palace 0:2. V druhém utkání také prohráli, tentokrát s Tottenhamem 3:0. V posledním utkání vyzvali Burnley, které přejeli 4:2. Nejlepší střelec týmu je srbský útočník Mitrovič.
Brighton se momentálně nachází na dvanáctém místě tabulky. Na svém kontě mají 3 body za výhru. Skóre mají záporné 3:5. V prvním utkání prohráli s Watfordem 2:0, který zatím překvapuje celou soutěž. Druhé utkání doma senzačně porazili slavný Manchester United 3:2, jenže v posledním utkání prohráli s Liverpoolem 1:0. Nejlepší střelec týmu je s brankou Ir Duffy.
Hezký den u sledování anglické Premier League! V dnešním 4.kole se představí domácí Brighton, který přivítá nováčka z Fulhamu. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.