Premier League - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crystal Palace : Manchester City - 14. dubna 2019   15:05

Crystal Palace
81' Milivojević
1:3
(0:1)
Manchester City
15' Sterling  (De Bruyne) • 63' Sterling  (Sané) • 90' Jesus  (De Bruyne)
Guaita – Wan-Bissaka, Dann, Kelly, van Aanholt – Townsend (77. Meyer), Milivojević (C), McArthur (85. Sako), Schlupp (22. Kouyaté) – Zaha, Ch. Benteke.
Hennessey – J. Ward, Kouyaté, Meyer, Sako, J. Ayew, Batshuayi.
Martin Atkinson – Lee Betts, Adam Nunn
Selhurst Park, Londýn
Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva (65. B. Silva) – Sterling, Agüero (75. Jesus), Sané (87. Stones).
Muric – Danilo, Stones, B. Silva, Mahríz, Otamendi, Jesus.

S konstatováním toho, že Citizens se tak znovu přiblížili obhajobě ligového titulu a nyní budou čekat, jak dopadne za pár okamžiků začínající utkání Liverpoolu, se loučím. Děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 28 % : 72 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:7. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.
Manchester City zvládl další utkání, nyní je na řadě Liverpool, který zhruba za půl hodiny hostí Chelsea. Guardiolova družina proti Crystal Palace dominovala, v prvním poločase svému soupeři nic nepovolila, naopak se zásluhou trefy Raheema Sterlinga ujala vedení. Po přestávce se anglický fotbalista, který prožívá fantastickou sezonu, prosadil podruhé. Domácí se s blížícím se závěrem přeci jen zlepšili, jednaosmdesátá minuta přinesla snížení, když přímý kop skvěle zahrál Luka Milivojević. Drama se ale nekonalo, poslední slovo měli hráči Manchesteru, jmenovitě Gabriel Jesus, který upravil na konečných 1:3.
90+3'
90+2'
Hostující fotbalisté konec utkání kontrolují s naprostým přehledem, soupeři už balon téměř nepůjčují. Dnes v Selhurst Parku uspěli naprosto zaslouženě.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Manchester City právě vstřelil branku!
Závěrečné drama se konat nebude, Manchester City krátce před koncem základní hrací doby rozhoduje o své výhře! Wan-Bissaka na polovině hřiště přišel o balon, hosté se na to konto hnali do přečíslení tří proti dvěma. De Bruyne přihrál v lehkém ofsajdu číhajícímu GABRIELU JESUSOVI, jenž se tváří v tvář Guaitovi nezmýlil.
90'
Citizens ještě dobrou minutku času získali, především zásluhou Gabriela Jesuse. Nyní už se ale domácí ženou vpřed, konkrétně s míčem postupuje Kouyaté.
89'
Do otevřené obrany soupeře se vrhl Kevin De Bruyne. Nesnažil se přidat třetí branku, místo toho si balon chytře pokryl a nakonec pro kolegy získal další aut.
88'
Zaha svedl vyrovnaný souboj s Laportem, jenž mu nakonec balon stačil odkopnout do zámezí. Záložník z Pobřeží slonoviny posléze neúspěšně centroval, nebezpečí tentokráte odvrátil Kompany.
87'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází John Stones.
86'
Na pravé straně trestuhodně neobsazený Raheem Sterling vyslal do vápna přízemní nabídku, na niž nedosáhl jak Gabriel Jesus, tak Leroy Sané. Hosté ale zůstanou zabydleni na útočné polovině, čeká je aut.
85'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Bakary Sako.
84'
Hosté si zatím při bránění těsného náskoku počínají dobře, momentálně kombinují na obranné polovině svého soupeře, díky čemuž získávají cenné vteřinky.
83'
Dlouhatánský centr od van Aanholta si v šestnáctce poměrně klidně zpracoval Wilfried Zaha, jenže v klíčový moment neudržel rovnováhu a nešťastně upadl.
82'
Dokáží domácí fotbalisté vyrovnat? Moc času jim na vstřelení druhé branky už nezbývá, proti nim navíc stojí v posledních týdnech skvěl fungující obrana Citizens.
81'
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Tak pozor, závěr dnešního utkání bude ještě zajímavý, domácí totiž krátce před koncem snižují na rozdíl jediného gólu. LUKA MILIVOJEVIĆ při rozehrávce přímého kopu zpoza vápna využil špatného postavení bránících protihráčů a přesnou střelou k tyči překonal Edersona.
80'
Jesus zvládl hlavičkový souboj s Dannem, následně hru na chvíli uklidnil zpětným pasem pro Kompanyho. Brazilský útočník zatím neudělal jedinou chybu, hraje opravdu velmi dobře.
79'
Bernardo Silva posunul balon do běhu Sanému, proti němuž na kraji pokutového území famózně zasáhl Aaron Wan-Bissaka. Roh pro hostující tým.
78'
Jesus se rozhodl přenechat balon Sterlingovi, který si na van Aanholta netroufl. Místo toho našel za vápnem číhajícího Gündoğan, jenž z první vysoko přestřelil.
77'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Max Meyer.
76'
Jesus o sobě dal ihned vědět, když si náramně povodil Kouyatého, narazil si se Sterlingem a poté tvrdě vypálil, jenže trefil jen bránícího kapitána Milivojeviće.
75'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Gabriel Jesus.
74'
Na druhé straně si balon na svou slabší pravačku posunul Leroy Sané. Jeho ráně postrádala přesnost i razanci, míč doputoval jen doprostřed branky, kde číhal Guaita.
73'
Zaha se pokoušel zamotat hlavu Kyleu Walkerovi, který se nenechal kličkami svého soupeře rozhodit a nakonec předvedl ideálně načasovaný obranný zákrok.
72'
Hra Eagles přeci jen nabírá na tempu. Londýňané teď zahrávali další roh, na zadní tyči se k hlavičce prodral Scott Dann, ovšem Ederson byl tentokráte bez práce.
71'
Kouyaté ve vzduchu předčil De Bruyneho, načež postrčil míč směrem k Townsendovi. Ten ještě hledal za obranu si sbíhajícího Bentekeho, ovšem domácímu útočníkovi přistál balon jen na patách.
70'
Tentokráte zprava centroval mladíček Wan-Bissaka. Jeho nabídku už belgický útočník vyslyšel, Bentekeho akrobatické zakončení zastavil pozorný Ederson.
69'
Trocha volného prostoru se napravo otevřela před Townsendem, jehož centr byl však pro Bentekeho až příliš vysoký a dlouhý. Domácí ovšem zůstávají v těsné blízkosti Edersonovy branky.
68'
Christian Benteke se vznesl do vzduchu, hlavičkový souboj s Kompanym tentokráte vyhrál. Jenže mu to nebylo nic platné, celé situaci předcházel jeho náběh z ofsajdu.
67'
Crystal Palace mělo k dispozici premiérový rohový kop. K hlavičce se drali Kelly s Dannem, oběma ale vypálil rybník spolehlivě zasahující Aymeric Laporte.
66'
Náznak šance v podání Eagles. Svým typickým způsobem se až k zakončení prodral Wilfried Zaha, jehož ránu pravačkou zablokoval De Bruyne.
65'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází David Silva, přichází Bernardo Silva.
63'
Jenže o chvíli později už byli hostující fotbalisté o poznání úspěšnější, a znovu se tak přibližují dalšímu vítězství! David Silva zastihl balon na hrací ploše, předložil jej Sanému, po jehož stříleném centru se přesně do protipohybu brankáře Guaity trefil RAHEEM STERLING.
63'
Sterling se na pravé straně vymotal ze sevření dvou protihráčů. Na jeho prudkou přihrávku si naběhl Ilkay Gündoğan, jemuž se nepodařilo zakroutit balon mezi tři tyče.
62'
Po Bentekeho hlavičkovém souboji s Laportem hlavní sudí nejprve nechal hru plynout, faul odpískal až po několika vteřinách. Domácí fanoušci se zlobí, Benteke si ale skutečně počínal nedovoleně.
61'
Tentokráte to Sterlingovi nevyšlo, jeho nahrávku směrem k Agüerovi výtečně vystihl Patrick van Aanholt, jenž navíc posléze v souboji s anglickým záložníkem vybojoval přímý kop.
60'
Na pravé straně pokutového území nehlídaný Sterling po Gündoğanově pasu z první zkoušel oslovit Agüera, jenže tomu se míč zamotal mezi nohama.
59'
Svěřenci Roye Hodgsona dnes ale standardní situace tohoto typu brání na výbornou, o zlikvidování De Bruyneho centru se tentokráte postaral Martin Kely.
58'
Sané to udělal parádně. Měl na zádech přilepené hned dva protivníky, Townsenda s Wan-Bissakou, proti nimž získal maximum v podobě rohového kopu.
57'
Domácí mají velkým problém s udržením balonu na svých kopačkách. Jejich ofenzivní snahy většinou končí ještě dříve, než vlastně pořádně začnou, což nyní jen potvrdil Benteke.
56'
Agüero zbytečně sahal do Gündoğanova centru, za ním totiž stál na balon netrpělivě čekající Sané. Hostujícímu útočníkovi navíc nevyšlo zpracování, čehož využil Dann.
55'
Rohový kop hostujícím fotbalistům nevyšel, nikdo z nich se k zakončení nedostal. Protiakci Crystal Palace táhne v druhé půli přeci jen o trochu aktivnější Zaha.
54'
David Silva vysunul kupředu Saného, jehož centr na hranici vlastního sebeobětování zastavil Kelly. Tam, kam inkasoval domácí bek ránu míčem, to pánové rádi nemají.
53'
Zaha naznačil střelu, čímž oklamal Walkera. Poté si balon přehodil na slabší levačku a zkusil jej dopravit do malého vápna, jenže Aymeric Laporte byl zásadně proti.
52'
Benteke couval, co to šlo, aby dosáhl na vysoký centr od McArthura, Vincent Kompany ale celou situaci s přehledem jistil a nakonec odkopl balon mimo vápno.
51'
Domácí však o balon znovu velice brzy přišli. Dalšího ofenzivního faulu se ale nedlouho nato dopustil Benjamin Mendy, který přišlápl levý kotník Townsendovi.
50'
Obléhání ukončil až Raheem Sterling, jenž po ztrátě míče k zemi stáhl o založení protiútoku se pokoušejícího Patricka van Aanholta. Jasný faul.
49'
Vpravo nehlídaný Walker přenechal balon De Bruynemu. Jeho nabídka se štěstím dolétla až k Sanému, který byl spíše překvapen a pouze nechal vyniknout Guaitu.
48'
A nakonec to po narážečce se Saném byl právě francouzský reprezentant, který odcentroval na hranici malého vápna, kde Agüero v souboji o míč stačil předskočit Guaita.
47'
Stejná písnička. Také ihned v úvodu druhého poločasu se hostující fotbalisté usazují v těsné blízkosti brankáře Guaity, u balonu se momentálně drží Mendy.
46'
Scott Dann si krátce po rozehrávce dovolil velkou parádičku, když v pozici posledního hráče nasadil jesličky Sanému. Krásný manévr v podání zkušeného zadáka.
46'
V dosavadním průběhu utkání jsme byli svědky jasné dominance Manchesteru City. Hosté jsou jasně lepší a zatím zcela oprávněně vedou. Jejich náskok mohl být vyšší, jenže Sterling nejprve v jasné tutovce pálil mimo, ovšem o pár okamžiků později už se nemýlil a rozvlnil síť za Vicentem Guaitou. Dobrou šanci měl ještě Sané, proti němuž ale španělský gólman zasáhl. Orlům to zatím příliš nelepí, tradiční tahoun ofenzivy Zaha není moc vidět.
45+3'
45+2'
Silvův centr bez povšimnutí proskákal skrze celou šestnáctku. Okamžitě vpřed hodlal balon vyvézt Wilfried Zaha, kterého takticky fauloval Kevin De Bruyne.
45+1'
Hosté rozehrávali alespoň další roh. Poté, co míč mimo šestnáctku dostal Wan-Bissaka, to zkoušel Benjamin Mendy, s jehož střelou si Guaita v klidu poradil. Mezitím sudí nastavil dvě minuty.
45'
Obrovský závar před brankou Crystal Palace! Za Gündoğanovým pasem se hnali hned tři hráči, nakonec pálil z druhé vlny sbíhající De Bruyne, jenže obrana Eagles celou situaci se štěstím přestála.
44'
Kupředu se tak naopak vydali hosté. Sergio Agüero přijímal míč po Saného nahrávce v těsném ofsajdu, dobrá práce v podání pomezního sudího Bettse.
43'
Před domácími hráči se otevřela trochu otevřenější defenziva Manchesteru. Protiakci hned v jejím počátku zazdil Townsend, který u lajny nevyzrál na Mendyho.
42'
Velmi nejistý obranný zákrok předvedl van Aanholt, který tak nabídl soupeři rohový kop. Aymeric Laporte hlavičkoval z pořádného záklonu, na jeho zakončení to bylo hodně znát.
41'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát ještě necelých pět minut. Dočkáme se před odchodem týmů do šaten ještě nějakého gólu, nebo si Citizens udrží jednobrankové vedení?
40'
Zbytečná Kouyatého ztráta vedla k protiakci Manchesteru. De Bruyneho skákavý pas Agüero nedostihl, ovšem jeho start na balon nebyl takový, jaký by asi měl být.
39'
Benteke ve vzduchu nedal šanci Gündoğanovi a prodloužil balon za sebe, Wilfried Zaha ale nezareagoval ideálně a poté už v rychlostním souboji Walkerovi nestačil.
38'
Pořádnou melu o balon, do níž se před vápnem Crystal Palace zapojilo hned pět hráčů najednou, nakonec ukončil hlavní sudí, který odpískal faul Agüerovi.
37'
Hosté zatím hrají ve velké pohodě. Balon drží na svých kopačkách v drtivé většině hrací doby a stále hledají, kudy by mohli proniknout do obrany soupeře.
36'
V krátkém časovém sledu jsme viděli dva nedovolené zákroky. Nejprve Sterling atakoval van Aanholta, o chvíli později Milivojević ve vzduchu sestřelil Silvu.
35'
Zaha se kolem Walkera nedostal, proto sáhl ke zpětné nahrávce na Milivojeviće. Ten si všiml u zadní tyče nabíhajícího Townsenda, jenže jeho pas byl až příliš razantní.
34'
S ubráněním standardní situace neměli domácí problém, balon do bezpečí v klidu odhlavičkoval Martin Kelly. Ve snaze o založení akce ovšem zaváhal McArthur.
33'
Krásný průnik v podání Leroye Saného! Německý záložník za sebou nechal tři protihráče, jeho prudkou střelu na bližší tyč na rohový kop vytěsnil připravený Guaita.
32'
Nápor ze strany svěřenců Roye Hodgsona ještě chvíli pokračoval. Sám na sebe to vzal Zaha, ovšem jeho pokus z ostrého úhlu Edersona nijak zvlášť neprověřil.
31'
Londýnský celek se poprvé naplno usadil na útočné polovině. Milivojević krásně oslovil Bentekeho, jenž hlavou sklepával Zahovi, ovšem tomu ve střele zabránil Laporte.
30'
Laporteova průniková nahrávka dolétla až k Agüerovi. Ten balon přenechal lépe postavenému De Bruynemu, jehož pumelici na hranici vápna zablokoval Milivojević.
29'
David Silva předvedl výborné zpracování a poté sklepl na volného Sergia Agüera, jehož prudká rána levačkou skončila nad brankou Crystal Palace. Guaita mohl zůstat v klidu.
28'
Laporte byl naháněn Bentekem, který bývalému hráči španělského Bilbaa přišlápl lýtko. Jasný faul, domácí útočník může být rád, že od sudího Atkinsona neviděl žlutou kartu.
27'
Benjamin Mendy přes Wan-Bissaku neodcentroval, autové vhazování pro Manchester. Mladý obránce Eagles opět hraje velmi dobře, v létě se o něj určitě budou zajímat přední anglické kluby.
26'
Hosté byli po Walkerově nedůrazném centru vytlačen až k polovině hřiště, kde hru dlouhým pasem k brankáři Edersonovi ukončil Kevin De Bruyne.
25'
David Silva využil nepřesností v rozehrávce domácího týmu a jakýmsi lehkým obloučkem zkoušel nalézt Agüera, kterého jako oko v hlavě střežil Kelly.
24'
Ani v pořadí už třetí pokus o individuální průnik v podání německého rychlíka Saného nedopadl zdárně. Bránícímu Wan-Bissakovi tentokráte na pomoc přispěchal McArthur.
23'
Domácí rozehrávali přímý kop, faulován byl van Aanholt. Hned dvakrát se v pokutovém území okolo balonu motal Benteke, obrana Citizens mu ale zakončení znemožnila.
22'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází Cheikhou Kouyaté.
21'
No, se Schluppem, který v objetí s jedním ze zdravotníků odkulhává za postranní lajnu, to nevypadá dobře. Roy Hodgson bude zřejmě muset neplánovaně střídat.
20'
Autor zatím jediné branky zůstává ležet na trávníku, jsou k němu přivoláni zdravotníci. V jejich péči se nachází i domácí záložník Schlupp. Snad se nejedná o nic vážného.
19'
Gündoğan vymyslel parádní nahrávku pro sbíhajícího si Raheema Sterlinga, který vracel míč do vápna. Sudí mu odmával ofsajd, ovšem bylo to velice těsné.
18'
Zatím hodně pasivní Orli museli čelit dalšímu obléhání. Benjamin Mendy až příliš dlouho váhal s centrem, čehož využil včas přistupující a zasahující Townsend.
17'
A Guardiolova družina nepřestává svého soupeře svírat na obranné polovině. Sané si s Wan-Bissakou neporadil ani teď, alespoň však pro hosty získal aut.
15'
Jenže domácím rozehrávka standardní situace nevyšla, Manchester se navíc krátce poté dostal do vedení! De Bruyne předložil další důkaz o vlastní fotbalové genialitě, když vyslal kupředu RAHEEMA STERLINGA. Ten si koupil odpustek za předchozí neproměněnou šanci a s přehledem zavěsil pod horní tyč.
14'
Poprvé o sobě dal vědět Wilfried Zaha, největší hvězda domácího celku. Rychlého záložníka v těsném souboji fauloval Sterling, přímý kop pro Eagles.
13'
Zleva centrující Benjamin Mendy směřoval balon do prostoru penaltového puntíku. Agüero znovu nepochodil, tentokráte si pro míč ve vzduchu došel Guaita.
12'
Sterling si na pravé straně vyměnil balon s Walkerem, poté centroval k Agüerovi, jenže argentinský útočník neměl ve vzduchu proti o poznání urostlejšímu Dannovi šanci.
11'
Domácím to zatím příliš nelepí. Milivojevićovo zaváhání napravil Andros Townsend, který byl o pár metrů dále zezadu nedovoleně atakován Davidem Silvou.
10'
McArthur si na vlastní polovině nerozuměl s Kellym a málem se z toho narodila pohroma! Sané přenechal míč Silvovi, po jehož nahrávce tutovku spálil Raheem Sterling.
9'
Guardiolova družina se opět držela na útočné polovině. Roli dirigenta akce znovu plnil Gündoğan, jehož kolmice byla pro Raheema Sterlinga až příliš dlouhá.
8'
Poté, co se Mendy neúspěšně pokoušel přejít okolo Townsenda, si Manchester roh zopakoval. Gündoğanovu nabídku tentokráte hned z první do bezpečí odvrátil Dann.
7'
Wan-Bissaka ukopl balon kličkujícímu Sanému, hosté kopali roh. Na přední tyči míč za sebe prodlužoval Kompany, jenže nikdo z jeho kolegů se k hlavičce neprodral.
6'
Luka Milivojević, autor deseti proměněných penalt v tomto ročníku, natáhl ke střele z opravdu uctivé vzdálenosti. Rána to nebyla zlá, Guaita však zasahovat nemusel.
5'
Gündoğan dlouho hledal nějakého volného spoluhráče, nakonec narazil na nerovnost v trávníku a přihrál velice nepřesně. Kupředu se díky tomu žene Schlupp.
4'
Až nyní se Orli poprvé dostali ke kombinaci. Aaron Wan-Bissaka si nejprve vysloužil potlesk od fanoušků, když krásně obehrál Saného, poté ale pouze odevzdal míč soupeři.
3'
Laporte dlouhým pasem našel De Bruyneho, který vymyslel povedenou kolmici centroval Walker. Ve vápně se k míči sice dostal Agüero, zpracování mu ovšem nevyšlo.
2'
Sterling byl kousek od domácí lavičky faulován Schluppem. Přímý kop rozehráli Citzens na krátko a hned od začátku se prezentují typickým přihrávkovým kolotočem.
1'
Hlavní sudí Martin Atkinson dal pokyn k zahájení dnešního utkání, pojďme na to! Rozehrávky se ujali fotbalisté Manchesteru City, kteří nastupují ve světle modrých dresech, naopak Crystal Palace bude hrát v modro-červeném.
1'

Crystal Palace FC: Guaita – Wan-Bissaka, Dann, Kelly, van Aanholt – Townsend, Milivojević (C), McArthur, Schlupp – Zaha, Ch. Benteke.
Náhradníci: Hennessey – J. Ward, Kouyaté, Meyer, Sako, J. Ayew, Batshuayi.

Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva – Sterling, Agüero, Sané.
Náhradníci: Muric – Danilo, Stones, B. Silva, Mahríz, Otamendi, Jesus.

Rozhodčí: Martin Atkinson – Lee Betts, Adam Nunn.
Poslední vzájemné utkání

22. 12. 2018 – Manchester City – Crystal Palace FC 2:3

Branky: 27. Gündoğan (Delph), 85. De Bruyne (B. Silva) – 33. Schlupp (McArthur), 35. Townsend, 52. Milivojević (pen.)

Manchester City: Ederson – Stones, Laporte, Otamendi (50. Agüero) – Walker, Gündoğan, B. Silva, Delph (C) (62. De Bruyne) – Sterling (69. Mahríz), Jesus, Sané

Crystal Palace FC: Guaita – Wan-Bissaka, Sakho, Tomkins, van Aanholt – McArthur, Milivojević (C), Meyer (90+5. Puncheon), Schlupp – Townsend, Zaha (88. Ayew)

Svěřenci španělského stratéga Guardioly mají případný zisk ligového prvenství ve svých rukou. V tabulce sice jsou na druhém místě, ovšem oproti vedoucímu Liverpoolu mají před sebou jeden zápas navíc. Pokud tedy v příštích pěti kolech nezaváhají, znovu po roce si potěžkají trofej pro vítěze Premier League. Poslední ligová porážka Manchesteru se datuje na konec ledna, od té doby se Citizens vezou na osm utkání trvající vítězné vlně. Kromě tradičně nebezpečného útoku funguje úřadujícím šampionům skvěle i defenziva, o čemž svědčí především šest čistých kont z posledních sedmi utkání. Souběžně s anglickou nejvyšší soutěží působí Manchester i na půdě Ligy mistrů. V úterý poměrem 0:1 podlehl Tottenhamu, odveta je naplánována na středeční večer.
Crystal Palace FC

Eagles jsou jedním ze čtyř týmů, který v tomto ligovém ročníku dokázal úřadujícího šampiona porazit. Fotbalisté Crystal Palace se pohybují okolo poloviny tabulky, momentálně jim patří třináctá pozice. Souboj o záchranu se svěřenců trenéra Hodgsona s téměř stoprocentní jistotou týkat nebude, osmnáctý Cardiff je pozadu už o jedenáct bodů. Londýnský celek hraje v solidní formě, z posledních deseti utkání nezvládl pouze tři. Minulý víkend Orli uspěli v Newcastlu, k hubenému vítězství 1:0 jim pomohl proměněný pokutový kop v podání kapitána Milivojeviće, jenž se v tomto ročníku z penaltového puntíku trefil už podesáté. Domácím budou dnes scházet zranění stopeři Tomkins a Sakho. Dokáže Crystal Palace i bez nich navázat na prosincový úspěch na Etihad Stadium?
Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fanynkám a fanouškům kvalitní evropské kopané! Anglická Premier League se pomalu chýlí ke konci sezony, souboj o titul vrcholí. Oba zbývající kandidáti jdou dnes do boje, my se v tomto online přenosu budeme věnovat utkání, v němž se Manchester City pokusí uspět na půdě Crystal Palace. Začínáme v 15:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:05.