Premier League - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fulham : Tottenham - 20. ledna 2019   17:00

Fulham
17' F. Llorente(vl.)
1:2
(1:0)
Tottenham
51' Alli  (Eriksen) • 90+3' Winks  (N'Koudou)
Fulham
S. Rico – Odoi, Le Marchand, Ream – C. Christie, Chambers, Seri (81. Ib. Cissé), Bryan – Schürrle (72. Kebano), A. Mitrović, Babel (55. Z. Sessegnon).
Bettinelli – Z. Sessegnon, Cairney, Kebano, Ayité, Vietto, Ib. Cissé.
Tottenham
Lloris – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier, Winks, Eriksen, Rose – Lamela (79. Dier), F. Llorente, Alli (86. N'Koudou).
Gazzaniga – Dier, N'Koudou, Foyth, Skipp, Davies, Sterling.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 27 % : 73 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 10:8.
Je konec! Tottenham zvládl otočit nepříznivý vývoj utkání a na půdě Fulhamu vítězí 2:1! Fulham přitom vlétl do zápasu jako velká voda! Obrovské šance měl Ryan Babel, kterého v úniku vychytal Lloris a jeho další zakončení hlavou prolétlo nad břevnem. Do vedení se Fulham dostal v 17. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Fernando Llorente! Tottenham dokázal vyrovnat krátce po změně stran, kdy se prosadil Dele Alli! Hosté byli ve druhé půli aktivnější a Rose svou dělovkou napálil břevno! V závěru už to vypadalo, že se Fulham ubrání. Hostům se navíc zranil Dele Alli! V nastaveném čase ale udeřil Harry Winks!
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur).
90+3'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tottenham se dočkal v samotném závěru nastaveného času a zajišťuje si vítězství! Pro Fulham je to další těžká rána! Na centr z levého křídla si totiž naběhl HARRY WINKS a překonal bezmocného Rica!
90+3'
Eric Dier ještě nakopl míč na hranici pokutového území, nicméně střídající Cissé dokázal vystoupit a odhlavičkoval míč do zámezí.
90+2'
Fulham zahrával přímý kop na polovině Tottenhamu. Domácí dlouho vyčkávali s rozehrávkou a nasbírali cenné vteřinky k dobru. Na stadionu panuje parádní atmosféra.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Llorente ustál souboj na polovině soupeře, přenesl hru na levou stranu, nicméně Rose svým průnikem příliš paseky nenadělal.
89'
Hosté rozjeli další rychlý protiútok. Eriksen odcentroval z levé strany, ale trefil míč nečistým způsobem a jeho centr se zakroutil do zámezí.
88'
Rose vybojoval pro hosty míč v blízkosti pokutového území, našel Trippiera, ale ten si netroufl na odcentrování. Eriksen nakonec poslal míč na malé vápno, kde zasáhl obránce.
87'
Sessegnon se hnal za dlouhou přihrávkou, ale znovu si nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdu. Hosté budou rozehrávat.
86'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Georges-Kévin N'Koudou.
85'
Toby Alderweireld si zpracoval nepřesnou rozehrávku Fulhamu a rozjel další postupnou kombinaci Tottenhamu. Hostům se stále rychleji a rychlejí krátí čas.
84'
Dela Alli zůstává po nárazu do reklamního baneru ležet na trávníku a drží se za levý stehenní sval. Pro Tottenham by bylo zranění dalšího klíčového hráče fatální ztrátou.
83'
Danny Rose podnikl další výpad po levém křídle. Tentokrát proti němu vystoupil domácí zadák Odoi, který jeho centr srazil na rohový kop.
82'
Eriksen se ujal rozehrávky přímého kopu Tottenhamu. Záložník hostujícího celku odcentroval na malé vápno, kde míč líznul Llorente, ale balón proskákal kolem zadní tyče.
81'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Jean Michaël Seri, přichází Ibrahima Cissé.
80'
Winks dostal prostor ve středu hřiště, potáhl míč vpřed a roztáhl hru na pravou stranu. Tottenham může pokračovat v házenkářském dobývání soupeřovy svatyně.
79'
Rose na levé straně nafilmoval pád a sudí jej odměnil žlutou kartou.
79'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Eric Dier.
78'
Sánchez si dal do souboje s Mitrovićem tělo a domácí útočník si podle názoru rozhodčího pomohl loktem a dopustil se nedovoleného zákroku.
77'
Domácí fanoušci se v posledních minutách znovu probudili a ženou Fulham do útočení. Seri odcentroval z levé strany, jenže Sánchez byl na svém místě.
76'
Sessegnon se nádhernou kličkou zbavil obránce na polovině hřiště, jenže jeho průnik nebyl dostatečně rychlý a obránci Tottenhamu se stačili vrátit.
75'
Seri při napadání rozehrávky Tottenhamu poslal k zemi Vertonghena a vidí žlutou kartu.
74'
Mitrovič se na vlastní polovině pustil do potyčky a spolu se Sánchezem vidí žlutou kartu.
73'
Eriksen dostal přihrávku na střed, otočil se s míčem a poslal pobídku na polovinu soupeře. Domácí zadáci stáli blízko u sebe a odehráli balón do bezpečí.
72'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Schürrle, přichází Neeskens Kebano.
72'
A právě Erik Lamela se po dalším akci Tottenhamu dostal k míči, navedl si jej na levačku a zakončil. Jeho rána však prolétla vysoko nad břevnem.
71'
Tottenham zahrával další rohový kop. Tlak hostujícího celku se stále stupňuje. Lamela tentokrát odcentroval na malé vápno, odkud Rico vyboxoval míč.
70'
Danny Rose prošel po levém křídle až na hranici pokutového území, kde si míč přehodil na levačku a odcentroval. Jeho pobídku srazil obránce do zámezí.
69'
Eriksen si řekl o přihrávku na hranici pokutového území, jenže špatným zpracováním dal obránci šanci a Ream mu odkopl míč do bezpečí.
68'
Aleksandar Mitrović si pohybem řekl o přihrávku mezi obránce, jenže André Schürrle mu poslal přihrávku do nohy. Zadáci Tottenhamu tak získali míč.
67'
Jean Michaël Seri dostal přihrávku za obranu Tottenhamu, ale praporek asistenta rozhodčího šel okamžitě nahoru. Ofsajd! Tottenham zvládá ofsajdovou past skvěle.
66'
Do rozehrávky Tottenhamu se musel zapojit také brankář Hugo Lloris. Hostující gólman nakopl míč na levou stranu, kde nebyl nikdo v modrém dresu.
65'
Toby Alderweireld si znovu splnil své defenzivní povinnosti. Belgický zadák v řadách Tottenhamu před sebe nepustil Sessegnona a odhlavičkoval míč do autu.
64'
Sessegnon doběhl dlouhou přihrávku na levé křídlo a odcentroval do pokutového území. Toby Alderweireld se stačil vrátit a odhlavičkoval míč do bezpečí.
63'
Lamela potáhl míč do blízkosti pokutového území, vyměnil si míč s Allim, nicméně ani jeden ze záložníku Tottenhamu si netroufl na zakončení.
62'
Ryan Sessegnon si naběhl na krásnou přihrávku na polovinu Tottenhamu, ale ještě předtím si nepohlídal své postavení. Ofsajd!
61'
Rose se z levé strany probil do pokutového území, zakončil a jeden z domácích obránců jeho dělovku tečoval do břevna!
60'
Sessegnon se v blízkosti pokutového území dostal k odraženému míči, jenže místo střely se ještě snažil přihrát a trefil jen jednoho z obránců.
59'
Eriksen se snažil rozběhnout Llorenteho, jenže jeden z domácích stoperů jeho úmysl přečetl, vystoupil a vybojoval míč pro domácí Fulham.
58'
Mitrović si chtěl zpracovat prudkou přihrávku z vlastní poloviny, ale ihned k němu přistoupil Jan Vertonghen, který jej tělem odstavil od balónu.
57'
Trippier vybojoval pro hostující celek vhazování na pravé straně hřiště. Tottenhamu vlila vstřelená branka okysličenou krev do žil a hosté se tlačí do útoku.
56'
Hosté zahrávali rohový kop. Lamela odcentroval na malé vápno, odkud dokázal zakončit Sánchez, ale v záklonu poslal míč vysoko nad břevno.
55'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Zeze Steven Sessegnon.
55'
Winks dostal přihrávku do blízkosti poutového území, přehodil si míč na pravačku a zakončil. Brankář Rico měl snadnou práci a ukryl míč do rukavic.
54'
Aleksandar Mitrović upadl v pokutovém území po souboji s brankářem Llorisem. Domácí útočník se dožadoval odpískání pokutového kopu, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
51'
Je vyrováno! Tottenham se dotahuje hned na úvod druhého poločasu! Po chybě Fulhamu v rozehrávce odcentroval Eriksen na zadní tyč a DELE ALLI hlavou vyrovnal!
52'
Jean Michaël Seri se snažil zrychlit přechod domácího celku do útoku. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, ale nikdo v bílém na míč nedosáhl.
51'
Kieran Trippier dostal přihrávku na pravou stranu, ale netroufl si na individuální průnik podél postranní čáry. Tottenham však zůstává u balónu.
50'
Winks se ladnou kličkou na vlastní polovině zbavil napadajícího soupeře a dokázal přenést míč na levou stranu hrací plochy. Tottenham může zaútočit.
49'
Eriksen poslal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde číhal Dele Alli, jenže hostující talent nedokázal procedit míč na Llorenteho.
48'
Rose si naběhl na dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, nicméně vinou špatného zpracování se dostal pod tlak a už nedokázal přesně odcentrovat.
47'
Fernando Llorente si při svém průniku do blízkosti pokutového území pomohl útočným faulem a poslal k zemi domácího soupeře Le Marchanda.
46'
Tottenham obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Favorit dnešního utkání se v něm bude pokoušet o zvrat nepříznivého vývoje.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Fulhamu, kteří nad favoritem překvapivě vedou! Fulham ale podává skvělý výkon! Obrovské šance měl Ryan Babel, kterého v úniku vychytal Lloris a jeho další zakončení hlavou prolétlo nad břevnem. Do vedení se Fulham dostal v 17. minutě, kdy si vlastní branku vstřelil Fernando Llorente! Hosté se směřem dopředu hodně trápí. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
V závěru prvního poločasu zahrával Fulham ještě jeden rohový kop. Jean Michaël Seri odcentroval na přední tyč, ale zadáci Tottenhamu dokázali zakročit.
44'
Fulham zahrával další rohový kop. Prudký centr přiletěl na přední tyč, kde se po něm natahoval Ryan Babel, ale Jan Vertonghen mu na poslední chvíli zabránil v zakončení.
43'
Sánchez zastavil rodící se útok Fulhamu a rozjel další kombinaci Tottenhamu na polovině soupeře. Hráči Fulhamu dnes brání na podtrženou jedničku.
42'
Mitrović sice dopravil míč do sítě, ale radost mu pokazil asistent rozhodčího! Domácí útočník se totiž nechal lapit do ofsajdové pasti!
41'
Fernando Llorente se hnal za centrem z pravé strany, jenže Le Marchand jeho pohyb skvěle zachytil a nepustil španělského hráče do zakončení.
40'
Fulham po delší době předvedl rychlý přechod do útoku a hned z toho byla šance! Na nádherný centr si naskočil Babel, jehož hlavička prosvištěla kousek nad břevnem!
39'
Danny Rose napadal rozehrávku domácí defenzivy na polovině Fulhamu. Denis Odoi se však nenechal rozhodit a rozehrál konstruktivně na pravou stranu.
38'
Tottenham zahrával rohový kop. Prudký centr přiletěl na malé vápno, kde hlídkoval výborně hrající Maxime Le Marchand. Hosté se vzduchem prosazují jen těžko.
37'
Dele Alli se z levé straně tlačil do pokutového území, jenže Denis Odoi se nenechal rozhývat, vystál hvězdného soupeře a vypíchl mu míč špičkou kopačky.
36'
Babel si znovu řekl o přihrávku do běhu, jenže tentokrát ji dostal o něco později a už nestačil ukočírovat svůj pohyb. Tottenah může zaútočit.
35'
Exekuce následného rohového kopu se ujal Jean Michaël Seri. Domácí záložník odcentroval na malé vápno a Hugo Lloris míč vyboxoval do bezpečí.
34'
Aktivní Ryan Babel dostal dlouhou přihrávku z autového vhazování a pohotově odcentroval do pokutového území. Rose raději hrudí odehrál na roh.
33'
Tottenham nadále kombinuje v blízkosti pokutového území soupeře. Nikdo v modrém dresu si však ne a ne troufnout na zakončení ze střední vzdálenosti.
32'
Hosté rozehráli rohový kop do kombinace. Harry Winks musel hodně přidat, aby před rozběhnutým Mitrovićem ve skluzu odehrál míč do bezpečí.
31'
Danny Rose dostal prostor na levé straně hrací plochy, přehodil si míč na levačku a odcentroval do pokutového území. Zadáci Fulhamu tentokrát odvrátili nebezpečí odkopem na roh.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a domácí Fulham zatím překvapivě vede. Winks tentokrát centroval do šestnáctky, ale pozorní zadáci Fulhamu dokázali zakročit.
29'
Mitrović si opět nepohlídal své postavení a také on se nechal lapit v ofsajdové pasti. Tottenham může rozjet další útok z vlastní poloviny.
28'
Tottenham zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Fulhamu. Eriksen zkusil překvapit Rica technickou střelou, nicméně domácí brankář si hravě poradil.
27'
Ryan Babel se podruhé v utkání skvělým náběhem protlačil až do zakončení. Tentokrát mu radost pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
26'
Fulham se po delší době usadil na polovině Tottenhamu. Mitrović však neustál souboj se Sánchezem a nechal se obrat o balón.
25'
Tottenham znovu přebírá otěže nad dnešním soubojem. Winks poslal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil.
24'
Mohlo být vyrovnáno! Vertonghen odcentroval do pokutového území. Na jeho centr si krásně naskočil Fernando Llorente, ale Sergio Rico vytáhl skvělý zákrok!
23'
Winsk dostal přihrávku na levou stranu, jenže si netroufl na individuální průnik a raději zapojil do kombinace své spoluhráče z defenzivy.
22'
Lamela si naběhl na přihrávku do pokutového území, ale ještě se snažil hledat Llorenteho. Přihrávka prvního jmenovaného byla hodně nepřesná a Tottenham se připravil o rodící se šanci.
21'
Llorente se snažil sklepnout míč pod sebe pro dobíhajícího Alliho, jenže jeho pobídka byla hodně nepřesná a vracející se hráči Fulhamu uklidnili situaci.
20'
Cyrus Christie se vrátil na vlastní polovinu. Na pravé straně dokázal vystoupit proti Roseovi a srazil jeho centr do zámezí. Tottenham tak bude vhazovat.
19'
Tottenham se ihned vydal do útoku. Právě nešťastník Llorente si nabíhal na krásnou přihrávku za obranu, ale Odoi jej nepustil k balónu.
17'
Fulham právě vstřelil branku!
Fulham se dostává do vedení! Domácí celek zahrával rohový kop! Prudký centr přiletěl na malé vápno a FERNANDO LLORENTE si jej nešťastně srazil do vlastní branky!
17'
Cyrus Christie rozkmital své rychlé nohy po pravé straně, dostal se do blízkosti velkého vápna, odcentroval, ale obrana Tottenhamu odkopla míč na roh.
16'
Danny Rose si při průniku po levé straně naběhl na nastavený loket a nyní zůstává ležet na trávníku s bolestivou grimasou. Podle všeho ale bude nadále pokračovat.
15'
Fulham zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Seri, který odcentroval na malé vápno, kam se tlačil Odoi, ale obrana Spurs jej nenechala zakončit.
14'
Llorente uspěl v hlavičkovém souboji na polovině soupeře, jenže hlavou prodloužil míč jen za sebe, kde nebyl nikdo v modrém dresu Tottenhamu.
13'
Denis Odoi se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a jeho pokus proskákal kolem zadní tyče.
12'
Babel si naběhl na parádní míč z autového vhazování, dostal se do úniku, ustál souboj se Sánchezem, ale Lloris jeho ránu vyrazil na rohový kop!
11'
Dele Alli dohnal skákavou přihrávku na hranici pokutového území, jenže Le Marchand k němu stačil přistoupit a vytlačil hostující hvězdu mimo střelecký úhel.
10'
Domácí brankář Sergio Rico dlouho otálel s rozehrávkou. Nakonec míč nakopl na levou stranu, kde si Joe Bryan nepotykal se zpracováním.
9'
Dele Alli se snažil udržet ve hře přihrávku na levou stranu, nicméně podle asistenta rozhodčího už byl míč celým objemem za čárou. Vhazuje Fulham.
8'
Christian Eriksen dostal povedenou přihrávku na hranici pokutového území, připravil si míč ke střele, ale jeho dělovku srazila obrana Fulhamu na roh.
7'
Eriksen si znovu udělal prostor krásnou kličkou a odcentroval do pokutového území. Zadáci Fulhamu se stačili srovnat a nepustili Llorenteho do zakončení.
6'
Tottenham zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Fulhamu. Eriksen vymyslel přízemní střelu pod zdí, ale další hráč Fulhamu míč odehrál.
5'
Llorente si zpracoval Alliho přihrávku na polovinu Fulhamu, ale byl hodně neobratný a nedokázal se s míčem otočit. Obrana Fulhamu je v úvodu důrazná.
4'
Jan Vertonghen odcentroval z levé strany do pokutového území. Na jeho centr si brousil zuby Llorente, ale Le Marchand znovu dokázal skvěle zakročit.
3'
Christian Eriksen si nabíhal na prudkou přihrávku za obranu Fulhamu, jenže obránce Maxime Le Marchand skvěle vystoupil a odehrál míč na tribunu.
2'
Llorente, který dnes na hrotu hostujícího útoku nahrazuje Harryho Kanea, napadal rozehrávku zadáků Fulhamu. Španělský střelec se k míči nedostal.
1'
Fulham obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí fotbalisté se ihned vydali do útoku, ale Mitrović v souboji se Sánchezem neuspěl.
1'

Fulham FC: S. Rico – Odoi, Le Marchand, Ream – C. Christie, Chambers, Seri, Bryan – Schürrle, A. Mitrović, Babel.
Náhradníci: Bettinelli – Z. Sessegnon, Cairney, Kebano, Ayité, Vietto, Ib. Cissé.

Tottenham Hotspur: Lloris – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier, Winks, Eriksen, Rose – Lamela, F. Llorente, Alli.
Náhradníci: Gazzaniga – Dier, N'Koudou, Foyth, Skipp, Davies, Sterling..
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu střetli v srpnu. Tottenham ve Wembley zvítězil 3:1.
Fulham FC

Fulham je na tom oproti jeho dnešnímu soupeři mnohem hůře. Po dvaceti dvou odehraných zápasech má na svém kontě jen čtrnáct bodů a je až předposlední. Po domácí výhře s Huddersfieldem se opět vrátil zpátky na vlnu porážek. Po debaklu na hřišti Arsenalu nezvládl ani duel na půdě Burnley. Domácímu trenérovi dnes chybí jen zraněný Mawson.
Tottenham Hotspur

Hostující Tottenham letos prožívá povedenou sezónu. Po dvaadvaceti kolech má na svém kontě čtyřicet osm bodů a patří mu třetí pozice ligové tabulky Premier League. Na vedoucí Liverpool však ztrácí dvanáct bodů. V minulém utkání navíc prohrál doma s Manchesterem United. Další problém je zranění kanonýra Kanea, který se zranil a v lednu a únoru svému týmu nepomůže. Další útočník Son navíc reprezentuje Koreu na Asijském pohárů.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Premier League mezi Fulhamem a Tottenhamem. Výkop je stanoven na 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.