Premier League - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leicester : Wolves - 18. srpna 2018   16:00

Leicester
29' Doherty(vl.)  • 45' Maddison (R. Pereira)
2:0
(2:0)
Leicester
Schmeichel (C) – R. Pereira, Maguire, J. Evans, Chilwell – Gray (82. Adrien Silva), N. Mendy, Ndidi, Albrighton (60. Amartey) – Maddison (82. Iheanacho) – Vardy.
D. Ward – Morgan, Fuchs, Amartey, Adrien Silva, R. Ghezzal, Iheanacho.
Dean – Hussin, Scholes
King Power Stadium, Leicester
32043 diváků
Wolves
Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty (69. Gibbs-White), Neves, Moutinho, J. Castro – Costa (46. Traoré), Diogo Jota (46. Bonatini) – Jiménez.
Ruddy – Vinagre, Hause, Gibbs-White, Saïss, Bonatini, Traoré.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Potvrdily se předpoklady, João Moutinho (Wolves) rozehrál volný kop, ale ani poslední standardní situace se hostům nepovedla. Z Leicesteru tak prvoligový nováček odjede s prázdnou. Dnes to na body nestačilo, byť ve hře Wolverhamptonu bylo hodně zajímavých momentů. Na to se ale historie neptá, důležité je, kdo dával góly a kdo vyhrál, což byl dnes soupeř. Leicester odehrál velmi dobře tento zápas, zejména takticky, byť závěr musel dohrávat bez vyloučeného Vardyho, uhájil čisté konto.
90+6'
Zákroky brankáře Wolverhamptonu Patrícia – 1.
Zákroky brankáře Leicesteru Schmeichela – 2.
90+6'
Žlutou kartu dostává Harry Maguire (Leicester City).
90+6'
Adama Traoré (Wolves) byl faulován na polovině Leicesteru, míč si opět bere João Moutinho, ze zkušenosti z dosavadního průběhu zápasu ale nelze předpokládat, že by hosté ohrozili vůbec branku soupeře.
90+5'
Další střelecký pokus domácích, tentokrát to zkusil Wilfred Ndidi, kterému ale střela tak nesedla.
90+4'
Ben Chilwell (Leicester) se vydal na útočný výlet a nakonec i prošel kolem obránce Wolverhamptonu, tak ve vápně vystřelil a donutil gólmana Patrícia k zákroku.
90+3'
Míč končí v autu, z pravé strany vhazují na vlastní polovině domácí a pochopitelně nespěchají.
90+1'
Šest minut se bude hrát ještě navíc, hosté rozehrávají od vlastní branky.
90'
Útočným faulem na Mendyho končí akce hostů, kteří se již smiřují s tím, že dnes zůstanou bez bodů.
88'
Hosté rozehrávali roh z levé strany a jak je již tradicí, nijak branku domácích neohrozili, míč si opět stahuje pozorný Kasper Schmeichel.
86'
Wolverhampton spěchá s rozehrávkou, ale toho času již zbývá hodně málo.
85'
Rúben Neves (Wolves) napálil míč z voleje na branku a donutil Schmeichela k výbornému zákroku!
84'
A dá se říci, že to platí i nyní, kdy jeho pas do vápna nenašel nikoho ze spoluhráčů, míč skončil v náruči Schmeichela.
83'
Volný kop pro Wolverhampton, míč si opět staví João Moutinho, kterému se ale vůbec nedaří dnešní standardky kopat.
82'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází James Maddison, přichází Kelechi Iheanacho.
82'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Demarai Gray, přichází Adrien Silva.
80'
Je tu poslední desetiminutovka a vypadá to, že Leicester dokáže svůj náskok ubránit, i v deseti. Wolverhamptonu se přestalo v útoku dařit a není schopen vůbec ohrozit branku.
78'
Žlutou kartu dostává Jonny Evans (Leicester City).
78'
Ryan Bennett (Wolves) fauluje Maddisona, trochu zbytečný faul v podání hostů.
76'
Wolverhampton se drží na polovině soupeře, ale zatím se mu nedaří dostat míč do vápna.
74'
Žlutou kartu dostává Morgan Gibbs-White (Wolverhampton Wanderers).
72'
Adama Traoré (Wolves) přesprintoval na pravém křídle obránce a dokázal i poslat míč před branku, kde zkouší zakončit Bonatini, jemuž ale míč spíše odskočil od nohy.
71'
No jo, jenže to by nesměly standardní situace Wolverhamptonu vypadat tak, jak vypadaly a vypadají doposud...
70'
A začínají hned rohovým kopem, který rozehraje z pravé strany João Moutinho.
69'
Do konce zápasu zbývá ještě zhruba pětadvacet minut, budeme-li kalkulovat s nastavením, hosté mohou proti oslabenému soupeři usilovat o vyrovnání!
69'
Tak Matt Doherty (Wolves) dohrál! Hosté musí střídat, na hřiště přichází Morgan Gibbs-White.
68'
Každopádně zákrok to byl hodně nebezpečný, to bylo klidně i na zlomení nohy, Vardyho zákrok přišel poté, co tento forvard ztratil míč a chtěl ho vybojovat zpět.
67'
Matt Doherty (Wolves) nyní samozřejmě musí být ošetřován a vypadá to na zranění i pravé nohy.
66'
Pozor, je tu rovnou červená karta pro domácího elitního útočníka Jamie Vardyho, který to nyní absolutně přehnal v souboji s Dohertym, kterému přetáhl ošklivě přes levou nohu.
65'
Léo Bonatini (Wolves) neuspěl na pravém křídle, v souboji s dvěma bránícími hráči, Kasper Schmeichel může rozehrávat do branky.
64'
Tak nikoliv roh, ale jen odkop od branky Wolverhamptonu.
63'
Rychlá akce domácích, tradičně vedený rychlonohým Vardym, je z toho nakonec roh.
62'
Autové vhazování domácích, kteří ale vzápětí ztrácejí míč a hrát tak mohou hosté.
60'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Daniel Amartey.
59'
Špatnou bilanci standardek dokreslil nyní i další, již sedmý, rohový kop.
58'
Rúben Neves (Wolves) rozehrává volný kop svého týmu, jenže domácí se znovu ubránili, jestli jsou dnes hosté v něčem neškodní, tak jsou to standardní situace.
57'
Jenže Leicester má nahráno a nikam se dopředu hnát nemusí, proto je tu zpětná přihrávka k půlící čáře.
56'
Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru, Jamie Vardy si ho sklepává na zem a domácí útočí.
55'
První desetiminutovka druhé půle jasně v režii hostů, kteří se ale zatím nedokázali gólově prosadit.
53'
Kasper Schmeichel (Leicester) prohrál souboj ve vlastním vápně, včas za něho ale zastoupil obránce Jonny Evans.
52'
Rui Patrício (Wolves) vykopává od své branky, míč se chopili jeho spoluhráči, kteří jdou dopředu.
51'
Nyní ale celou akci Wolverhamptonu doslova zazdil špatným centrem z pravé strany Matt Doherty.
50'
Také úvod druhého poločasu mají hosté výtečný, dočkají se snížení?
48'
Raúl Jiménez (Wolves) na chvilku zaváhal ve vápně soupeře, než se srovnal na střelu, vrhl se k němu obránce a jeho pokus zablokoval.
46'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Léo Bonatini.
46'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Hélder Costa, přichází Adama Traoré.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
První poločas končí vítězstvím favorizovaného Leicesteru, který musí být nadmíru spokojen se stavem. V první půli totiž domácí přečkali hned několik vyložených šancí soupeře, který hrál opravdu výtečně, až do prvního gólu ve 29. minutě, který si hosté dali sami. Pak se hra Wolverhamptonu trochu rozpadla a dech nabírali hosté pomalu. Ke své aktivní hře se dostali až zhruba v poslední pětiminutovce, jenže na jejím konci opět inkasovali po střele Maddisona.
45+4'
45+4'
Leicester již kontroluje závěr poločasu.
45+2'
Hosté se nyní snaží o odpověď a kombinují na polovině Leicesteru.
45'
Leicester právě vstřelil branku!
JAMES MADDISON vystřelil zpoza vápna a střelu ještě jemně tečoval bránící hráč, míč zaplul k tyči, další nepříjemný okamžik pro Wolverhampton.
44'
Leicester nyní kombinuje na polovině hostů.
43'
Ve třech až čtyřech hráčích se pouštějí hosté do útočení, poté docela ale propadají ve středu hřiště.
42'
Wolverhampton se pomalu rozjíždí k tempu, které měl v úvodu zápasu, jen pro něho možná škoda, že poločas již končí.
41'
James Maddison (Leicester) přihrává z pravé strany do vápna Wolves, ale pro míč skočil Rui Patrício (Wolves).
40'
Míč se ale dostává k brankáři Rui Patríciovi, který rozehrává na pravou stranu.
39'
Nakonec těch centrů bylo víc, z levé i z pravé strany, ale domácí se ubránili a hned zkouší rychle rozehrát na Vardyho.
38'
Opět se hraje, Diogo Jota (Wolves) docela ostře faulován bránícím Mendym, volný kop pro Wolves, z levé strany, z ostrého úhlu, u vápně soupeře, to je na centr před branku.
37'
Vypadá to, že Rúben Navas dostal úder asi do oka... to je hodně nepříjemné zranění.
36'
Rúben Neves (Wolves) musí být na trávníku ošetřován.
35'
James Maddison (Leicester) trochu povyskočil ve středovém kruhu, při tom ale nešťastně zasáhl do tváře Rúbena Navase (Wolves).
34'
Nyní jsou hosté viditelně zaskočeni nešťastným vlastním gólem, Leicester má v tuto chvíli více ze hry.
32'
Kasper Schmeichel (Leicester) vykopává od domácí branky.
31'
Je za námi první půl hodina hry, která nabídla velmi zajímavou podívanou. Wolverhamptonu patřila tato část zápasu, hosté měli hned několik gólových šancí, nicméně pak si dali nešťastně vlastní gól...
29'
Jaj, tak toto je hodně nešťastný okamžik pro Wolverhampton! Demarai Gray (Leicester) si nabíhal na centr z pravé strany, když před ním zkoušel míč odhlavičkovat MATT DOHERTY, jenže ten ho poslal do vlastní branky.
29'
Zablokovaná střela Wilfreda Ndidiho (Leicester), domácí ale pokračují v útočné akci.
28'
Špatný nákop v podání hostujícího mužstva, míč končí u Schmeichela, který rozehrává.
26'
Vzápětí ale Rúben Neves (Wolves) fauluje, takže míč získávají zase domácí.
25'
Marc Albrighton (Leicester) hledá zpětnou přihrávkou Vardyho, jenže ta přihrávka byla hodně nepřesná, míč získávají hosté.
24'
Leicester s míčem u půlící čáry, domácí se ale špatným nákopem sami zbavují míče.
23'
Ale Wolverhampton je neskutečně nebezpečný směrem dopředu, Rúben Neves prošel kolem bránícího hráče na levé straně, hledal před vápnem Raúla Jiméneze, který se ale k míči nedostal.
22'
Hosté již rozehráli roh z levé strany, ale bez jakéhokoliv úspěchu, to je zatím věc, která se domácímu Leicesteru daří – bránit rohové kopy soupeře.
21'
Raúl Jiménez (Wolves) se bleskurychle zorientoval před vápnem Leicesteru a vypálil z otočky, Kasper Schmeichel plachtí vzduchem ke své pravé tyči, od níž se míč odráží a zezadu pak trefuje rukavice domácího gólmana, od nichž se znovu odráží... naštěstí pro domácí mimo branku.
20'
Ani tentokrát to není roh pro Leicester, byť se ho domácí opět dožadují.
19'
Harry Maguire (Leicester) zablokoval pas soupeře a hned bleskurychle rozehrál.
17'
Hosté se ale vzápětí znovu k míči dostali, jenže špatným centrem z pravé strany se sami o míč připravují.
16'
João Moutinho (Wolves) rozehrává z levé strany, další hlavičkový souboj na malém vápně a znovu úspěšný pro domácí.
15'
Marc Albrighton (Leicester) se již dostal s míčem mimo hřiště, je z toho roh pro hostující tým.
14'
Rui Patrício (Wolves) nyní zariskoval, když se vydal ven z vápna, aby podstoupil souboj s dotírajícím Vardym, bylo to o chlup, ale gólman Wolves dokázal míč odehrát.
13'
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře, Hélder Costa (Wolves) ještě udržel míč na malém prostoru a vybojoval alespoň další roh.
12'
Jamie Vardy (Leicester) nyní zkusil přesprintovat dvojici obránců Wolverhamtponu, což se mu ale nepovedlo, míč mu navíc odskočil a je z toho odkop od branky hostů.
11'
Nepřesný pas na pravou stranu, míč končí v autu, hrát tak mohou domácí.
10'
Nyní se hosté znovu dostávají do blízkosti šestnáctky Leicesteru.
9'
Domácí rozehráli rohový kop z levé strany, ale branku soupeře nedokázali ohrozit.
8'
Demarai Gray (Leicester) se dostal za obranu soupeře, ale Ryan Bennett fantastickým skluzem dokázal v poslední chvíli odehrát míč na roh!
6'
João Moutinho (Wolves) rozehrává rohový kop z pravé strany, na malém vápně ale dvojice bránících hráčů odhlavičkovává míč mimo vápno.
5'
Tak to byly velmi zajímavé fotbalové momenty v podání nováčka z Wolverhamptonu!
4'
A vzápětí další šance hostů, Matt Doherty dorážel míč do odkryté branky, ale Ben Chilwell (Leicester) bravurně míč před brankovou čárou zastavil.
4'
První šanci si připravili hosté, kdy João Moutinho orazítkoval zpoza vápna břevno domácí branky!
3'
A to až do té doby, než Demarai Gray (Leicester) fauloval bránícího Héldera Costu, hosté se tak dostanou k míči.
2'
Nampalys Mendy (Leicester) vrací míč zpět k půlící čáře, domácí ale zůstávají v držení míče.
1'
Utkání za malý okamžik začne.

Leicester City: Schmeichel (C) – R. Pereira, Maguire, J. Evans, Chilwell – Gray, N. Mendy, Ndidi, Albrighton – Maddison – Vardy.
Náhradníci: D. Ward – Morgan, Fuchs, Amartey, Adrien Silva, R. Ghezzal, Iheanacho.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty, Neves, Moutinho, J. Castro – Costa, Diogo Jota – Jiménez.
Náhradníci: Ruddy – Vinagre, Hause, Gibbs-White, Saïss, Bonatini, Traoré.

Rozhodčí: Dean – Hussin, Scholes.
WOLVERHAMPTON WANDERERS
Wolverhampton se po dlouhých šesti letech vrátil do Premier League a byla to v League Championship pořádná jízda! Wolverhamtpon opanoval druhou nejvyšší anglickou soutěž s devítibodovým náskokem před druhým Cardiffem, který si také zajistil přímý postup. Do Premier League vstoupil Wolverhampton remízou 2:2 s Evertonem.
LEICESTER CITY
Leicester, mistr ligy ze sezóny 2015/2016, skončil minulou sezónu na devátém místě, daleko od pohárových příček, což bylo jasným zklamáním. Na úvod nového ligového ročníku pak čekal přetěžký souboj na Old Trafford proti domácím United. Manchester šel navíc hned ve 3. minutě do vedení a těsné vedení 1:0 držel až do závěru zápasu. V 83. minutě zvýšil vedení domácích Shaw a čestný úspěch Leicesteru zaznamenal ve druhé nastavené minutě ostrostřelec Jamie Vardy.
Utkáním, které se odehraje na King Power Stadium v Leicesteru, Leicestershire, provede jako hlavní sudí Michael Dean, kterému budou na čarách asistovat Ian Hussin a Mark Scholes.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. kola anglické Premier League, v němž LEICESTER CITY přivítá na svém stadionu WOLVERHAMPTON WANDERERS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.