Premier League - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : Cardiff  - 15. prosince 2018   16:00

Watford
16' Deulofeu (Doucouré) • 52' Holebas (Deulofeu) • 68' Quina (Sema)
3:2
(1:0)
Cardiff
80' Hoilett  (Camarasa) • 82' Reid
Watford
Foster – Femenía, Kabasele, Cathcart, Holebas – Doucouré, Quina – Sema (77. Success), Pereyra – Deulofeu (87. Cleverley), Deeney (C) (81. Okaka).
Gomes – Mariappa, Masina, Cleverley, N. Chalobah, Success, Okaka.
Madley – Wilkes, McDonough
Vicarage Road, Watford
Cardiff
Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett (59. Peltier) – Gunnarsson (78. Reid) – Hoilett, Camarasa, Arter, Josh Murphy (46. Mendez-Laing) – Paterson.
Smithies – Peltier, Ralls, Reid, Harris, Zohore, Mendez-Laing.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Watford se nakonec dočkal kýžených a očekávaných tří bodů. Do osmdesáté minuty to byl pohodový zápas, z pohledu Watfordu, ale když hosté snížili dvěma góly v poslední desetiminutovce na 2:3 ze svého pohledu, začali domácí přece jenom zmatkovat. Cardiff až v posledních minutách zápasu ukázal, že fotbal hrát umí, nicméně na body to prostě nestačilo.
90+6'
Zákroky brankáře Watfordu Fostera – 1.
Zákroky brankáře Cardiffu Etheridgeho – 5.
90+4'
V tuto chvíli se již zdá, že Watford opět našel půdu pod nohama a svůj těsný náskok udrží až do závěrečného hvizdu.
90+3'
To se také potvrdilo, nicméně hosté se prosadit ve vápně Watfordu nedokázali, naopak hrozí domácí z rychlého protiútoku.
90+2'
Cardiff získává volný kop na polovině Watfordu, je to ale na centr do vápna.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
A je tu devadesátá minuta, Cardiff se nyní musí bránit, ale hosté stále živí naději alespoň na vyrovnání.
88'
Rohový kop pro Watford, jenže Harry Arter (Cardiff) se blýskl u rohového praporku, odkop od branky Cardiffu.
87'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Tom Cleverley.
87'
Domingos Quina (Watford) to zkouší zpoza vápna, ale jeho pokus míří vedle branky Cardiffu.
86'
Sean Morrison (Cardiff) fauluje u půlící čáry Doucourého, to domácí potřebovali, získávají cenné vteřiny.
85'
Domácí se brání pouze odkopem míče k půlící čáře.
83'
A rázem je to pouze o gól, což není nic nepřekonatelného, bude-li se hrát ještě zhruba deset minut, i s nastavením.
82'
Cardiff právě vstřelil branku!
Tak pozor, zápas ještě evidentně nekončí! BOBBY REID se nyní ve vápně prosazuje díky dravosti, kdy to zkusil patičkou, neuspěl, ale míč se k němu opět odrazil, tak ho před dvojicí bránících hráčů nakopl špičkou kopačky a poslal ho do branky.
82'
A Cardiff se opět žene do útočení, hosté nyní vybojovali autové vhazování z levé strany.
81'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Troy Deeney, přichází Stefano Okaka.
80'
Tak dnes je to přehlídka nádherných gólů! Nejnebezpečnější hráč Cardiffu, JUNIOR HOILETT, se nyní blýskl nádhernou střelou zpoza vápna, z levé strany, na kterou byl Ben Foster krátký.
80'
Čeká nás poslední desetiminutovka utkání, které má Watford jasně ve své moci.
78'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Aron Gunnarsson, přichází Bobby Reid.
77'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Ken Sema, přichází Isaac Success.
76'
Útočným faulem končí nyní akce domácích.
75'
Další nepřesnost v kombinace Watfordu, tentokrát Roberto Pereyra špatně přihrává, hrají tak hosté na vlastní polovině.
74'
Abdoulaye Doucouré (Watford) míjí přihrávku z pravé strany, na hranici vápna Cardiffu.
73'
Dá se říci, že šance Hoiletta byla zatím největší v dosavadním průběhu zápasu, ze strany hostů.
72'
Junior Hoilett (Cardiff) se nyní dostal do šance, ale jeho hlavička končí nad brankou Watfordu.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut, nyní to již není o tom, kdo vyhraje, ale o kolik nakonec vyhraje Watford.
68'
Watford právě vstřelil branku!
DOMINGOS QUINA svým prvním gólem v Premier League zřejmě korunuje vítězství Watfordu! Také tento mladík se fantasticky trefil zpoza vápna, stejně, jako před ním José Holebas.
66'
Gerard Deulofeu (Watford) přenáší hru na levou stranu, ale tam domácí ztrácí míč.
65'
Od Bena Fostera začíná další akce Watfordu, následuje dlouhý výkop až na polovinu soupeře.
64'
Statistika držení míče ve druhém poločase – 75% : 25%.
63'
Víctor Camarasa (Cardiff) se dostal ke střele, branku Watfordu ale vůbec netrefuje.
62'
Jenže Cardiff se dostal s míčem až k půlící čáře.
61'
Nathaniel Mendez-Laing (Cardiff) bojuje na pravém křídle s obráncem Watfordu, ustál souboj a podržel míč.
60'
Je za námi hodina hry, domácí vedou již 2:0 a jsou v pohodě, Cardiff se až po druhém inkasovaném gólu přece jenom více tlačí do útočení.
59'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Joe Bennett, přichází Lee Peltier.
59'
Joe Bennett (Cardiff) zřejmě nebude moci pokračovat v zápase a hosté budou muset střídat.
58'
Nyní se nehraje, jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován přímo na trávníku.
57'
Cardiff opět útočí, Víctor Camarasa (Cardiff) ale nedokázal přesně odcentrovat z pravé strany, hrají tak domácí.
56'
Ken Sema (Watford) si navedl míč na střelu zpoza vápna, ale příliš to zvedl, míč končí vysoko nad brankou.
55'
Cardiff po delší odmlce na polovině soupeře, míč míří do vápna Watfordu, kde si ho bere Ben Foster.
52'
Krásný gól domácích, kdy se zpoza vápna nádhernou technickou střelou trefuje do růžku JOSÉ HOLEBAS.
49'
Neil Etheridge (Cardiff) předvedl další parádní zákrok a zatím výrazně drží akcie Cardiffu nad vodou.
48'
Watford na útočné polovině, přichází ale nepřesný centr z pravé strany, hrají tak hosté.
46'
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Josh Murphy, přichází Nathaniel Mendez-Laing.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Také v závěru poločasu měl domácí Roberto Pereyra, po rohovém kopu, kdy jeho hlavičku vyráží Neil Etheridge (Cardiff) dalším parádním zákrokem! No, kdyby Watford vedl po první půli 3:0, nikdo by se divit nemohl, Cardiff je zatím výrazně slabší a na hřišti je to prostě vidět.
45+3'
45+2'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty, které se pomalu chýlí ke konci a zdá se, že Watford těsný náskok udrží až do konce první půle.
45'
Poslední minuta první půle, pokud se tedy nebude nastavovat, Watford se nyní drží na polovině Cardiffu.
43'
Tak ještě šance Watfordu, kdy se Roberto Pereyra dostal ke střele z levé strany, jenže Neil Etheridge (Cardiff) parádně zasáhl.
42'
Watford již chce dohrát poločas v poklidu, domácí drží míč u půlící čáry.
40'
Poslední pětiminutovka první půle, domácí i nadále hájí těsné vedení.
39'
Po centru z pravé strany se dostal k hlavičce Callum Paterson (Cardiff), který ale poslal míč pouze vedle branky.
38'
Víctor Camarasa (Cardiff) vybojoval míč u středového kruhu a hosté mohou zaútočit po pravé straně.
36'
Ale ani tentokrát domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
35'
Čtvrtý rohový kop pro domácí tým, José Holebas opět rozehraje z pravé strany.
33'
Sol Bamba (Cardiff) se nerozmýšlel, prostě odkopl míč do autu, tím vyřešil aktuální situaci před vlastním vápnem.
32'
Watford útočí po pravé straně, domácí se dostávají do blízkosti vápna Cardiffu.
31'
Josh Murphy (Cardiff) neustál souboj u levé postranní čáry, s bránícím Femeníou, ale nebyl to faul ze strany domácího obránce.
30'
A byl to Callum Paterson (Cardiff), kdo se dostal k hlavičce, jenže ten branku Watfordu netrefil.
30'
Aron Gunnarsson (Cardiff) si jde pro míč, aby mohl vhodit dlouhý aut do vápna Watfordu.
29'
Ne, po třetím domácím rohu již míč směřuje z vápna Cardiffu.
28'
José Holebas (Watford) nakonec dostane možnost rozehrát tři rohové kopy za sebou, přidá čtvrtý?
27'
Domácí vybojovali svůj první rohový kop v zápase, rozehrávat budou z pravé strany.
26'
Nakonec končí útočné manévry Watfordu nepřesným centrem z pravé strany, odkop od branky Cardiffu.
25'
Watford nyní tlačí svého soupeře k jeho vápnu.
23'
Nyní se více nehraje, než hraje, to je škoda, protože to prostě kouskuje hru.
22'
Míč v autu, domácí vhazují z pravé strany, na vlastní polovině, ale nemá komu, nikdo se mu nenabízí..
21'
Statistika držení míče – 70% : 30%.
19'
Roberto Pereyra (Watford) volí také individuální akce na levé straně, prošel mezi dvojicí bránících hráčů, zastavila ho ta druhá.
18'
Míč opět ve středu hřiště, tentokrát na kopačkách hráčů Cardiffu.
16'
Krásná individuální akce domácích, kteří jdou do vedení! GERARD DEULOFEU udělal kličku dvojici obránců a dostal se do dobré střelecké pozice uvnitř vápna, čehož využil.
16'
Je to zatím taková hodně nervózní bitva, odehrávající se převážně ve středu hřiště.
14'
Watford to zkouší po levé straně, zajímavá přihrávka z levé strany, do vápna, kterou ale obránci odvrací.
12'
Útočným faulem končí snaha Cardiffu o napadání domácí rozehrávky, hraje tak Watford.
11'
Souboj o míč ve středu hřiště, hosté úspěšnější.
10'
Dlouhý pas Cardiffu míří do vápna Watfordu, kde se ale Josh Murphy (Cardiff) nedokázal prosadit, přes bránícího Femeníu.
10'
Domácí odkopávají míč do autu, navíc tak šikovně, že budou moci vhazovat, tím útočné manévry Cardiffu končí.
9'
Nyní se Cardiff takmé dostává do útoku, snad vůbec poprvé v dosavadním průběhu zápasu.
8'
Cardiff s míčem u půlící čáry, zatím mají mírnou převahu domácí.
7'
Míč mají na svých kopačkách domácí, kteří ho vrací až k brankáři Benu Fosterovi.
6'
José Holebas (Watford) vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
4'
Ben Foster (Watford) odkopává míč až na polovinu Cardiffu.
3'
Watford na polovině Cardiffu, Harry Arter (Cardiff) ale získal míč, takže tím akce domácích končí.
2'
Míč uniká do autu, vhazují domácí, z levé strany, na své polovině.
1'

Watford FC: Foster – Femenía, Kabasele, Cathcart, Holebas – Doucouré, Quina – Sema, Pereyra – Deulofeu, Deeney (C).
Náhradníci: Gomes – Mariappa, Masina, Cleverley, N. Chalobah, Success, Okaka.

Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Gunnarsson – Hoilett, Camarasa, Arter, Josh Murphy – Paterson.
Náhradníci: Smithies – Peltier, Ralls, Reid, Harris, Zohore, Mendez-Laing.

Rozhodčí: Madley – Wilkes, McDonough.
CARDIFF CITY
Čtrnáctý Cardiff nebude v duelu s dvanáctým Watfordem, naopak. Byť mezi oběma mužstvy je pouze jediný tým (Brighton & Hove Albion), je bodový rozestup poměrně velký – sedmibodový! Zatímco tak Watford spřádá plány na horní polovinu tabulky, o dvě místa horší Cardiff bojuje o záchranu, od sestupu ho nyní dělí pouze čtyři body!
WATFORD FC
V souboji dvou týmů z dolní poloviny tabulky je favoritem domácí Watford, který se snaží dostat do horní poloviny, což není, s odstupem pouhých pěti bodů na šestý Manchester United, nepřekonatelný cíl. Pouhý bod dělí dvanáctý Watford například od devátého Leicesteru. Proti Cardiffu budou chtít domácí přerušit nepříjemnou sérii bez výhry, která se natáhla již na šest ligových duelů!
Vítejte u online přenosu utkání 17. kola anglické Premier League, v němž WATFORD FC přivítá na svém stadionu CARDIFF CITY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.