Premier League - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liverpool : Wolves - 6. prosince 2020   20:15

Liverpool
24' M. Salah  • 58' Wijnaldum (J. Henderson) • 67' Matip (M. Salah) • 78' N. Semedo(vl.)
4:0
(1:0)
Liverpool
Kelleher – N. Williams (68. Alexander-Arnold), Matip, Fabinho, Robertson – Jones, J. Henderson (81. Keïta), Wijnaldum – M. Salah, Firmino (73. Diogo Jota), Mané.
Adrián – Tsimikas, Phillips, Alexander-Arnold, Keïta, Minamino, Diogo Jota.
Pawson – Betts, West
Anfield Road, Liverpool
Wolves
Patrício – N. Semedo, Boly, Coady, Marçal – Moutinho, Neves (62. F. Silva), Dendoncker – Traoré, Podence (71. Aït-Nouri), Neto (79. Ferreira).
Ruddy – Hoever, Aït-Nouri, Kilman, Ferreira, Saïss, F. Silva.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u Premier League.
Liverpool po velice dobrém výkonu poráží Wolverhampton a dostává se bodově na první Tottenham. Na výhře se podíleli hned tři střelci, čtvrtá branka byla vlastní. Za Reds dneska skórovali Mohamed Salah, Georginio Wijnaldum a Joël Matip.

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:14.
90+4'
90+3'
Leander Dendoncker mohl být tím posledním, kdo přeruší Kelleherovi čisté konto, ale hlavička v záklonu nebyla dobrá a míč skončil vysoko nad brankou.
90+2'
Na pravé straně se k míči pokoušel dostat Diogo Jota, ale posledního obránce podle soudu rozhodčího nakonec fauloval. Wolves budou rozehrávat.
90+1'
Mohamed Salah si v první nastavené minutě z celkových tří navedl míč na střed a před vápnem útočil na pátou branku Reds. Jeho rána levačkou ale v brance neskončila.
90'
Nadýchaný míč Robertsona hledal právě Maného, který se ale k hlavičce o pár centimetrů nakonec nedostal. Pokračuje se odkopem od branky Patrícia.
89'
João Moutinho šel u levé lajny opravdu zbytečně po Maném. Portugalský středopolař vidí žlutou kartu a domácí budou rozehrávat přímý kop.
88'
Traoré se dobře procpal středem hřiště a akci vylepšoval přihrávkou na pravé křídlo. Nabíhající hráč se ale k míči nakonec nedostal.
87'
Míč poskakoval ve vápně domácího celku, a tak jej Trent Alexander-Arnold prostě odkopl rázně do zámezí. Pokračuje se vhazováním hostů.
86'
Pokračuje se v přihrávané ze strany hostujícího celku, Liverpoolští ani moc nenapadají přihrávky jejich soupeře. Duel je rozhodnut a opravdu se jen dohrává.
84'
Adama Traoré na pravé straně vybojoval ještě jeden rohový kop pro jeho celek. Do konce utkání ovšem nic moc nechybí a Wolves si body určitě už neodvezou.
83'
Těch pár stovek fanoušků si utkání nicméně užívá a je příjemná změna slyšet aspoň pár z nich. Mezitím se Wolves snaží něco vymyslet, ale nedaří se jim.
81'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jordan Henderson, přichází Naby Keïta.
80'
Kelleher chce v debutu v Premier League čisté konto! Rayan Aït-Nouri se nacházel volný u levé tyčky, ale mladého irského brankáře neprostřelil ani nyní.
79'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Pedro Neto, přichází Vitor Ferreira.
78'
Liverpool právě vstřelil branku!
A je tu čtvrtá branka domácího celku, který si dnešní duel užívají! SADIO MANÉ se konečně dočkal, ale dost možná bude branka připsaná jako vlastní... Africký útočník zakončoval na zadní tyčce a dost možná se míč odrazil do branky od Semeda.
76'
Liverpool nadále kombinuje na útočné polovině a rychlé přihrávky do vápna už moc neposílá. Spíše kontroluje hru a nikam se nežene.
74'
Domácí se s míčem dostali až do vápna, kde si tak trochu dávali přednost. Nakonec vše zakončil až Curtis Jones, jehož rána šla ale jen do středu branky.
73'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Diogo Jota.

Fanoušci Liverpoolu živě uvidí poprvé Jotu, který do týmu přišel právě z Wolverhamptonu.
73'
Henderson a Moutinho se střetli ve středu hřiště a nakonec se píská faul hostujícího hráče. Pokračovat se bude po střídání Firmina.
71'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Rayan Aït-Nouri.
71'
Mohamed Salah se poté dostal do vápna, kde u pravé tyčky zasekl míč a následně byl zastaven. Zraky se upřely na sudího, ale ten na penaltu neukázal.
70'
Caoimhin Kelleher musel zasahovat poté, co se dostal míč na hlavu Dendockera. Hlavička belgického fotbalisty ovšem nebyla nebezpečná a irský brankář neměl moc potíže.
68'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Neco Williams, přichází Trent Alexander-Arnold.
67'
Liverpool rozehrával rohový kop nakrátko a Mohamed Salah odcentroval na malé vápno. JOËL MATIP zde byl nejvýše a parádní hlavičkou navyšuje vedení svého celku na tři branky!
66'
Trent Alexander-Arnold se obléká a nejspíše půjde na plac. Mezitím přišel další přízemní míč do vápna, který musela odehrát hostující obrana na další rohový kop.
65'
Andrew Robertson velice dobře odcentroval z levé strany do vápna, kde se mu ale nakonec nepovedlo nikoho najít. Následně byl skotskému krajnímu obránci odpískán ofsajd.
63'
Liverpool se pokoušel něco vymyslet, ale obrana Wolves byla dobře rozestavěná a nepropustila úřadujícího šampiona do zakončení.
62'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Fábio Silva.
61'
S bolestivou grimasou skončil na travnatém pažitu Podence, kterému se moc na nohy nechce, a tak Henderson odehrává míč do zámezí.
60'
Hodina hry je každopádně za námi a domácí mohou být o něco klidnější. Druhá branka určitě pomůže celku Jürgena Kloppa hrát více v klidu.
58'
Máme tu druhou branku a trefuje se GEORGINIO WIJNALDUM! Nizozemský středopolař dostal míč na útočné polovině a měl hrozně moc času a prostoru. Nakonec po pár krocích vypálil do pravé šibenice, čímž nedal Patríciovi jedinou šanci.
58'
Daniel Podence nyní dostal parádní přihrávku do vápna a už se po zpracování chystal zakončovat. Na poslední chvílu mu ovšem míč od nohy ukopla.
57'
Hosté rohový kop rozehráli nakrátko a následně na zadní tyčku poslali nadýchaný míč. Caoimhin Kelleher šel ovšem opět z branky a parádně míč vytlačil na další roh.
56'
Adama Traoré se uvolnil na levé straně a pokoušel se odcentrovat do vápna. Neco Williams ale šel do skluzu a jeho pokus zablokoval na rohový kop.
55'
Conor Coady se nyní pokoušel napravit své zaváhaní před první brankou a před Salahem dobře zasáhl. Až na první branku se ale egyptský hráč do utkání moc nedostal.
54'
Nejdříve neprošli po pravé straně do zakončení hosté. Po rozehrávce od branky posílali dlouhý centr zase domácí, ale ani ten se neujal a skončil na obraně.
53'
Fabinho po rohovém kopu jeho celku šel tělem do protihráče, který zůstal ležet na zemi. Pokračovat se tak bude odkopem od branky Wolves.
52'
Sadio Mané je dnes skvělý, ale štěstí mu nepřeje. Útočník Liverpoolu teď dostal míč před penaltu od Robertsona, ale.z první střílel jen těsně vedle branky.
50'
Debutant Caoimhin Kelleher si nyní naskočil na centrovaný míč z pravé strany a parádně jej schoval ve svých rukavicích.
49'
Wolves jsou aktivní na míči, ale jen v obranné fázi, kde vidíme hodně přihrávek, ale žádná z nich nejde výrazně dopředu.
48'
Hlavní sudí má nějaký problém a je mu upravována nejspíše komunikace s asistenty. Hra proto tentokráte stojí.
47'
Sadio Mané pokračuje v dobré práci. Nyní dostal přihrávku na hranici vápna, kde si míč zpracoval a zakončoval. Rui Patrício ale jeho střelu viděl a lapil jí.
46'
Je za námi první poločas, který byl celkem vyrovnaný. Do vedení se dostal domácí celek po chybě obránce Coadyho, jenž si nezpracoval míč a Mohamed Salah jeho minelu dokázal potrestat. Do druhého poločasu jde tak Liverpool s jednobrankovým náskokem.

Druhý poločas začne ve 21:21.
45+3'
45+2'
Probíhá druhá nastavená minuta prvního poločasu, který bude nakonec nastaven o tři minuty. Liverpool je v útoku, ale moc riskovat už nejspíše nebude.
45+1'
Sudí nakonec rozhodl, že se penalta kopat správně nebude, a tak stav utkání zůstává nezměněn.
45'
Ale pozor! Ukázalo se, že Mané vůbec nezasáhl nohu hostujícího hráče. Sudí se jde podívat na video.
44'
Sadio Mané odehrával míč nůžkami, ale trefil i jednoho z hostujících hráčů, a tak hlavní sudí ukazuje na penaltový puntík.
43'
Míč letěl do vápna, ale nikdo v modrobílém se do zakončení nedostal. Odehraný míč skončil v zámezí a my uvidíme rohový kop z pravé strany.
42'
Pedro Neto byl aktivní na levé straně a nakonec se dostal až k vápnu, kde jej fauloval Matip. Uvidíme tedy standardní situaci, o něco lepší než rohový kop.
40'
Sadio Mané teď zakončoval před vápnem, ale trefil jen hlavu bránícího Bolyho, který se po jeho dělovce do kebule ani nehnul.
39'
João Moutinho nyní nesouhlasil s hlavním sudím, který odpískal jeho faul na Wijnalduma. S rozhodnutím sudího nicméně nic neudělal a hraje Liverpool.
38'
Curtis Jones byl nyní chviličku ošetřován a nakonec po svých odešel za postranní čáru. Pokračovat se bude rozehrávkou domácího celku od své branky.
36'
Leander Dendoncker centroval od pravé lajny do vápna, kde se ale nikdo nenacházel a míč skončil jen v autu.
35'
Mohamed Salah se nakonec zmocnil exekuce přímého kopu, ale jeho technická rána levačkou nebyla nebezpečná a Patrício míč s klidem ukryl v rukavicích.
34'
Velké problémy dělá hostujícímu celku Mané. Nyní bojoval na hranici vápna proti přesile, i přesto ale vybojoval standardní situaci pro svůj celek.
33'
Nyní aktivní muž posledních minut dostával centrovaný míč na hlavičku, ale ve vápně byl dobře bráněn a jeho zakončení šlo jen vedle branky.
32'
Skvěle hraje Sadio Mané. Nyní si narazil na levé straně se spoluhráčem a po otočce šel do vápna. Na penaltě hledal lépe postaveného Firmina, ale ten nezakončil.
31'
Sadio Mané si naběhl s míčem po levé straně do útoku, ale následně se mu akci nepovedlo zakončit. Hledal na narážečku spoluhráče, ale jejich souhra nakonec přesná nebyla.
30'
Je za námi první třetina utkání, kde se zatím více daří domácímu celku. Ten se dostal po chybě obrany do vedení, ale nedá se říci, že by byl výrazně dominantní.
29'
Na útočný výlet se vydal krajní obránce Semedo, který si ale nakonec pomohl faulem. Pokračuje se tak rozehrávkou domácího celku z hloubi obranné poloviny.
28'
Liverpool je nadále na míči a aktivita hostujícího outsidera se zmenšuje. Vidíme více faulů od hráčů Wolves, které si nyní parádičkami zesměšnil Firmino.
26'
Robertson teď přihrával od levé lajny dopředu, ale jeho dlouhá přihrávka byla dosti naivní a k útočným hráčům se nakonec nedostala. Rozehrává Patrício.
24'
Máme tu první branku v utkání, kterou dává po velké chybě obrany MOHAMED SALAH! Bránící hráč před ním totiž neudržel míč a egyptský fotbalista si jej zpracoval a sám před brankářem se nezmýlil.
23'
Sadio Mané dostal dobrou přihrávku za obranu, kde se dokázal natlačit před Semeda. Africký fotbalista následně přihrával do prostoru, kde nikdo nebyl.
22'
Domácí pokračují v kombinační hře na útočné polovině, ale zatím se jim nedaří procpat se do střeleckého zakončení.
20'
Na pravé straně parádně obešel bránícího hráče Adama Traoré, jenž byl najednou ve vápně. Místo zakončení či lepší přihrávky posílal ovšem velice důrazný a rychlý centr, který nikoho nenašel.
19'
Liverpool se dopracoval do vápna přes Robertsona, který na levé straně dominuje. Centr hledal Maného, ale ten si míč nezpracoval ideálně a byl o něj připraven.
17'
Hosté se dostali před šestnáctku a Daniel Podence zakončoval velice povedeně takovým krásným dloubáčkem do vzdálenější šibenice, Caoimhin Kelleher ale vytáhl první velký zákrok v Premier League!
16'
Nyní domácí vymysleli centrovaný míč od levé lajny na hranici vápna, kde byl ovšem jen jeden hráč v červeném. Hráči Wolves míč odehráli.
15'
Domácí celek to nyní klidní spíše z obrany a nikam se nežene. Uvidíme, jestli tato nová taktika přinese do následujících minut ovoce.
13'
Adama Traoré se hnal do útoku, ale na polovině hřiště byl proti přesile a míč mu nakonec byl odebrán. Hraje tak opět tým charismatického německého kouče.
12'
Rychlá akce od Robertsona. Ten po výborné a rychlé kombinaci dostal míč na levou stranu vápna, odkud centroval na penaltu. Sadio Mané ale hlavičkou branku přestřelil!
11'
Utkání sleduje z tribuny také dlouhodobě zraněný Virgil van Dijk. Ten v jedenácté minutě viděl ofsajd hostů, kteří se nedomluvili na pravé straně.
10'
Andrew Robertson točil míč na vzdálenejší tyčku, ale jako první byl u míče dominantní brankář Rui Patrício. Ten na nic následně nečekal a rozehrává směrem dopředu.
9'
Na levé straně útočné poloviny byl k zemi povalen Mané, a tak bude hra pokračovat další standardní situací. U míče je Andrew Robertson.
8'
Defenzíva Wolves se dostala pod tlak a odkop na pravou stranu byl opravdu nepřesný a míč skončil v autu. The Reds tak budou pokračovat v kombinační hře po vhazování.
7'
Rohové kopy ovšem nejsou dnes nebezpečné na ani jedné straně. Liverpool se vydal do další protiakce, ale ani tentokráte z toho nebylo přímé ohrožení branky.
6'
Rychlonohý a svalnatý Adama Traoré byl aktivní na pravé straně, aby následně centroval do šestnáctky. Jeho snahu ovšem ukončil Andrew Robertson a bude z toho roh.
5'
Na pravé straně byl aktivní Mohamed Salah, který se takovým svým stylem pokoušel projít přes bránící hráče. Nakonec egyptský kanonýr vybojoval roh.
4'
João Moutinho se postavil k míči a na levé straně posílal na branku celkem dobrý míč. Ten nakonec skončil nad brankou a Caoimhin Kelleher si nemusel připisovat první zásah v Premier League.
3'
Hosté postupovali do útoku po levé straně a těsně před vápnem přišel faul Neca Williamse. Mladý obránce vidí žlutou kartu a Wolves bude rozehrávat nadějný přímý kop.
2'
Sadio Mané se hned prohnal podél levé lajny a centroval do šestnáctky. Jeho spoluhráči z útoku se zatím ke střele nedostali, bránící borci Wolves míč odkopli na roh.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí, kteří hned kombinují na vlastní polovině a pokouší se vymyslet nějaký útok směrem dopředu.
1'
Stadionem zní po několika měsících You'll Never Walk Alone z úst fanoušků. Tohle je paráda!
Krásný den všem fanouškům anglického fotbalu! Na hřiště přicházejí fotbalisté obou celků a dnes konečně s nějakým počtem fanoušků na hřišti. Nástup domácích hráčů za potlesku fanoušků byl opravdu dojemný.

Liverpool FC: Alisson – N. Williams, Matip, Fabinho, Robertson – Jones, J. Henderson, Wijnaldum – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Adrián – Tsimikas, Phillips, Alexander-Arnold, Keïta, Minamino, Diogo Jota.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – N. Semedo, Boly, Coady, Marçal – Moutinho, Neves, Dendoncker – Traoré, Podence, Neto.
Náhradníci: Ruddy – Hoever, Aït-Nouri, Kilman, Ferreira, Saïss, F. Silva.

Rozhodčí: Pawson – Betts, West.
LIVERPOOL FC
10 utkání, 21 bodů, skóre 22:17 (R-V-R-V-V)

The Reds nejsou v letošním ročníku tak dominantní jako v minulých ročnících, a to i vinou hromady zranění. Mimo je například brankářská jednička Alisson, hvězdný van Dijk či záložníci Milner a Oxlade-Chamberlain. Naposledy tým Jürgena Kloppa remizoval na hřišti Brightonu (1:1).

Poslední tři duely v Premier League
Brighton 1:1 Liverpool
Liverpool 3:0 Leicester
Manchester City 1:1 Liverpool
WOLVERHAMPTON WANDERERS
10 utkání, 17 bodů, skóre 11:11 (V-R-P-V-R)

Wolves jsou aktuálně v polovině ligové tabulky a možná se od nich letos čekalo o něco více. Nečekaná je i produktivita, neboť tým plný portugalských hráčů nastřílel v deseti kolech pouze jedenáct branek. Naposledy sedmý tým minulého ročníku vyhrál na hřišti trápícího se Arsenalu (2:1).

Arsenal 1:2 Wolves
Wolves 1:1 Southampton
Leicester 1:0 Wolves
Krásný den všem fanouškům nejlepšího anglického fotbalu. V rámci jedenáctého kola Premier League budeme sledovat duel mezi Liverpoolem a Wolverhamptonem. Domácí celek byl před nedělí na třetím místě, Wolves okupovali příčku desátou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.