Premier League - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Leeds - 19. února 2021   21:00

Wolves
64' Meslier(vl.)
1:0
(0:0)
Wolves
Patrício – Dendoncker, Coady, Saïss – N. Semedo, Neves, Moutinho, J. Castro (60. Marçal, 82. Aït-Nouri) – Traoré, José (87. F. Silva), Neto.
Leeds
Meslier – Shackleton (66. P. Hernández), Ayling, Cooper, Dallas – Raphinha, Klich (81. Alioski), Struijk, T. Roberts, Harrison (81. Costa) – Bamford.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:8.
Je konec! Wolverhampton nakonec poráží Leeds United 1:0. O něco nebezpečnější byl ve vysokém tempu domácí Wolverhampton. Obrovskou šanci měl Neto, ale Meslier jeho pokus vyrazil. Na opačné straně zkoušel brankáře Patrícia překvapit Klich, ale jeho rána skončila na tyči. Vzápětí střílel nebezpečně Semedo, ale první půle skončila bez branek. V úvodu druhého poločasu tempo hry poněkud opadlo. Až v 64. minutě napřáhl ke střele Traoré a Meslier si vsítil nešťastný vlastní gól. Na opačné straně mohl vyrovnat Cooper, ale ve skluzu trefil brankáře. V nastavení pak hlavičkoval Raphinha, ale domácí brankář je hrdinou svého týmu.
90+5'
90+4'
Mohlo být vyrovnáno! Po centru z pravé strany ještě hlavičkoval v pokutovém území Raphinha, ale Patrício jeho pokus vyškrábl!
90+3'
Pedro Neto výborně napadal rozehrávku soupeře na hranici velkého vápna. Fotbalisté v bílém se nejsou schopni probít na polovinu soupeře.
90+2'
Domácí následně rozehráli rohový kop přihrávkou do kombinace a Neto zblokovaným centrem vybojoval pro Wolverhampton vhazování.
90+1'
Pedro Neto otálel s rozehrávkou rohového kopu a dostává žlutou kartu.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Domácí obránce Coady schytal tvrdý zásah do hlavy a po fantastickém bloku zůstává hodně otřesený. Domácím se podařilo závěr rozkouskovat.
89'
Wolverhampton zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal Moutinho, který míč přiťukl Netovi, jenž o balón přišel.
88'
Rayan Aït-Nouri si krásně posunul míč kolem Aylinga, který francouzského fotbalistu trefil do kotníku a může být rád, že není prvním potrestaným hráčem dnešního souboje.
87'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Willian José, přichází Fábio Silva.
86'
Raphinha zahrával rohový kop Leedsu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde ve vzdušném prostoru kraloval Coady. Jeden z hráčů ve žlutém zůstává po souboji ležet na trávníku.
85'
Adama Traoré udržel míč u nohy na polovině soupeře a roztáhl hru na pravou stranu. Wolverhampton v posledních minutách kontroluje závěrečné minuty.
84'
Tyler Roberts se po pravém křídle tlačil vpřed, jenže důrazný Rúben Neves k němu přistoupil a nepustil soupeře na polovinu Wolverhamptonu.
83'
Rayan Aït-Nouri vhazoval v blízkosti velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila u Aylinga, který míč odehrál do zámezí. Vhazovat budou domácí.
82'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Fernando Marçal, přichází Rayan Aït-Nouri.
81'
Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Ezgjan Alioski.
Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Jack Harrison, přichází Hélder Costa.
80'
Do konce dnešního souboje chybí posledních deset minut a domácí Wolverhampton si nadále drží jednobrankové vedení. Leeds už musí vrhnout všechny síly do útoku.
79'
Celou situaci ještě zkoumal VAR. Konečný verdikt zní, že Bamford byl v době přihrávky skutečně v ofsajdu.
78'
Patrick Bamford sice po rychlém protiútoku propálil domácího brankáře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
77'
Domácí Wolverhampton zatím nepouští hostující mužstvo do šancí. Wolves navíc kombinují s míčem kolem velkého vápna soupeře.
76'
Luke Ayling poslal nadýchaný centr do pokutového území, kam spěchal Patrick Bamford, jenže hostující útočník nezakončil.
75'
Patrick Bamford si míč posunul kolem Nelsona Semeda, který jej v osobních souboji poslal k zemi a nabídl hostům přímý kop.
74'
Stuart Dallas dostal přihrávku na levou stranu, odkud bez přípravy odcentroval do pokutového území. Jeho nadýchanou pobídku odehrál do bezpečí Coady.
73'
Raphinha se hnal vpřed po pravém křídle, jenže si míč předkopl jen do prostoru, kam se stáhl Adama Traoré, který míč zakopl do autu.
72'
Exekuce přímého kopu se ujal João Moutinho, jehož centr přiletěl na hranici velkého vápna, ale pozorný Cooper znovu odehrál míč do bezpečí.
71'
Cooper si v blízkosti velkého vápna pomohl zatažením za dres unikajícího soupeře a daroval domácím hráčům přímý kop.
70'
Pedro Neto zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, jenže jeho střílený míč odvrátila obrana Leedsu mimo velké vápno.
69'
Pedro Neto dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, odkud centroval do šestnáctky, ale vracející se Luke Ayling jeho pobídku srazil na rohový kop.
68'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, kde byl Patrick Bamford, jenže ten míč vůbec nezasáhl.
67'
Leeds zahrával přímý kop na polovině soupeře. Raphinha vymyslel nadýchaný centr na zadní tyč, kam si naběhl Cooper, jenže ve skluzu levačkou trefil jen brankáře!
66'
Střídání v týmu Leeds United: ze hřiště odchází Jamie Shackleton, přichází Pablo Hernández.
66'
Na přihrávku za obranu Wolverhamptonu si naběhl Patrick Bamford, který si ve velké rychlosti nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k brankáři.
64'
Wolves právě vstřelili branku!
Neskutečná branka domácího celku! Adama Traoré si navedl míč do blízkosti velkého vápna, odkud zakončil pravačkou. Jeho technický pokus orazítkoval spojnici břevna a tyče a míč se odrazil zpět do hřiště. Následně se však od zad ILANA MESLIERA odrazil do sítě!
64'
Hostující celek tentokrát zahrával přímý kop na polovině Wolverhamptonu. Raphinha odcentroval na malé vápno, ale Cooper hlavou poslal míč jen do míst, kde stál Patrício, který reflexivně zasáhl!
63'
Raphinha z pravé strany nakopl míč na pravé křídlo, jenže trefil Marcala, od kterého se míč odrazil do zámezí. Vhazovat bude hostující Leeds.
62'
Luke Ayling si naběhl na přihrávku na pravou stranu, skvěle si míč zpracoval kolem Traorého a španělský fotbalista byl nucen faulovat.
61'
João Moutinho se pustil do souboje o odražený míč na polovině hřiště. Portugalský šikula však nákopem trefil prvního soupeře a odevzdal míč Leedsu.
60'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jonny Castro, přichází Fernando Marçal.
60'
Je za námi hodina dnešního souboje a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Po změně stran se navíc zlepšily i defenzivy obou týmů.
59'
Nelson Semedo operoval s míčem u postranní čáry, ale důrazný Ayling k němu stačil přistoupit a odehrál míč do autu. Domácí si rozehrávku zopakují.
58'
Conor Coady skluzem odehrál míč do zámezí. Vhazovat bude hostující Leeds. Po změně stran zatím marně čekáme na úvodní šanci druhé půle.
57'
Tyler Roberts se po dalším rohovém kopu už dostal do zakončení, jenže jeho pokus skončil vedle levé tyčky. Patrício bude rozehrávat od branky.
56'
Raphinha se ujal rozehrávky dalšího rohového kopu. Centrovaný míč si na přední tyči pohlídal Semedo, který míč prodloužil na rohový kop.
55'
Raphinha vyslal přihrávku do blízkosti velkého vápna. Po pokračující akci se do zakončení tlačil Raphinha, ale ve výskoku zakončil vedle branky.
54'
Jack Harrison na pravé straně zkoušel obejít právě Semeda, ale domácí zadák mu míč špičkou kopačky vypíchl do autu. Po změně stran zatím ubylo šancí.
53'
Na opačnou stranu sprintoval Nelson Semedo, který si v klíčovou chvíli předkopl míč příliš daleko před sebe a už jej nedohnal před obráncem.
52'
Luke Ayling poslal z pravé strany zajímavý nákop na polovinu soupeře, ale Rúben Neves se dobře vrátil a odhlavičkoval míč do bezpečí.
51'
Jonny Castro dohnal dlouhou přihrávku na levou stranu a od postranní čáry se tlačil na hranici velkého vápna. Ještě před zakončením jej o míč obral Raphinha.
50'
Harrison dostal přihrávku na levou stranu, odkud chtěl odcentrovat do pokutového území, jenže centr se mu svezl po kopačce a skončil v autu.
49'
Patrício si dal pozor na přihrávku za obranu domácího celku a bez problémů dokráčel pro míč. Následně hledal Traorého, který si při zpracování pomohl rukou.
48'
Nelson Semedo na polovině hrací plochy zastavil rozehrávku soupeře, skvěle si míč zpracoval a rozehrál na pravou stranu. Ani akce Wolves neměla dlouhého trvání.
47'
Jonny Castro vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka směřovala na Neta, jenže Raphinha jej bez problémů odstavil od míče.
46'
Hostující celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Leeds se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil u zadáků Wolverhamptonu.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se úvodní branky nedočkali. O něco nebezpečnější byl ve vysokém tempu domácí Wolverhampton. Obrovskou šanci měl Neto, ale Meslier jeho pokus vyrazil. Na opačné straně zkoušel brankáře Patrícia překvapit Klich, ale jeho rána skončila na tyči. Vzápětí střílel nebezpečně Semed, ale Meslier stále drží čisté konto.
45'
45'
Dallas poslal z levé strany zajímavou přihrávku do pokutového území, jenže Klich jeho úmysl nepochopil a vůbec se nerozběhl. Patrício si pro míč dokráčel.
44'
Jack Harrison sprintoval za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, ale Coady se mu fantastickým skluzem položil pod nohy a odehrál míč do autu.
43'
Adama Traoré si na pravé straně udělal prostor k odcentrování do velkého vápna, jenže jeho oblouček skončil v rukavicích brankáře.
42'
Jonny Castro si na levé straně pokryl odražený míč a Jamie Shackleton jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Domácí budou znovu rozehrávat.
41'
Meslier musel vyrazit až na hranici velkého vápna, odkud před dotírajícím Netem odkopl míč na polovinu Wolverhamptonu.
40'
Jonny Castro sprintoval za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, jenže míč se po mokrém trávníku svezl do autu. Leeds může rozjet další útok.
39'
Raphinha v pokutovém území vyslal přízemní střelu, kterou domácí obránce tečoval tak zajímavě, že na míč málem dosáhl dobíhající Roberts.
38'
Tyler Roberts uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a odstavil Semeda od míče. Odražený balón však propadl do autu. Vhazují domácí.
37'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Pedro Neto, který vymyslel nadýchaný centr na malé vápno, ale rozhodčí viděl nedovolený zákrok Semeda.
36'
Aktivní Nelson Semedo znovu dostal přihrávku do pokutového území a zakončil i z velkého úhlu. Meslier si jeho pokus pohlídal a vyrazil míč na roh.
35'
Dallas chtěl na levé straně sklepnout míč na jednoho ze spoluhráčů v bílém, ale pobídku nasměřoval jen do autu. Vhazuje domácí Wolverhampton.
34'
Jack Harrison se dostal k odraženému míči na levé straně a chtěl si obhodit domácího obránce. Dendoncker míč srazil do zámezí, vhazovat bude Leeds.
33'
Cooper poslal pobídku na levou stranu, kam sprintoval Raphinha, jenže Cooper jeho směrem poslal nepřesnou přihrávku. Domácí budou vhazovat.
32'
Rui Patrício schoval míč do rukavic a okamžitě přenesl hru na pravou stranu. Zadáci Wolverhamptonu nyní kombinují s míčem na vlastní polovině.
31'
Moutinho se z úctyhodné vzdálenosti pokoušel ohrozit branku Leeds United, jenže míč se mu při zakončení svezl po kopačce a skončil v zámezí.
30'
Domácí po půlhodině hry zahrávali rohový kop. Moutinho poslal zajímavý centr na přední tyč, ale obrana hostujícího mužstva byla pozorná.
29'
Na opačné straně se po rychlém protiútoku zjevil v pokutovém území Nelson Semedo, který pálil pravačkou, ale trefil hostujícího brankáře!
28'
Zajímavá příležitost pro hosty! Klich zkusil domácího brankáře překvapit střelou z neskutečného úhlu! Patrício nakonec lovil míč na brankové čáře. Poté přišla ještě dorážka, ale míč do sítě neprošel.
27'
Raphinha se tentokrát z pravé strany pokusil odcentrovat do pokutového území, ale i jeho pobídku srazila domácí obrana na rohový kop.
26'
Raphinha dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, po které prošel na hranici velkého vápna, ale pozorný Romain Saïss jej do zakončení nepustil.
25'
Conor Coady se ujal rozehrávky přímého kopu domácího celku na polovině soupeře. Jeho nákop přiletěl ke Castrovi, který míč do šestnáctky neprocedil.
24'
Jack Harrison dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže míč mu pod kopačkou utekl do zámezí. Vhazovat bude domácí Semedo.
23'
Cooper na polovině hrací plochy stáhl v souboji za dres Neta, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Wolves mohou uklidnit hru.
22'
Raphinha kouzlil s míčem na pravé straně, jenže důrazný Romain Saïss se nenechal rozhodit a špičkou kopačky vypíchl míč do autu.
21'
Po následném přímém kopu se do zakončení hlavou v pokutovém území dostal Cooper, ale jeho pokus mířil jen do rukavic připraveného brankáře.
20'
Romain Saïss na vlastní polovině přišlápl kopačku Bamfordovi a může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Leeds bude zahrávat přímý kop.
19'
Conor Coady vhazoval na vlastní polovině. Jeho pobídka směřovala na Moutinha, který si v následném souboji pomohl šlapákem.
18'
Dallas získal odražený míč na levé straně, jenže si musel dát pozor na napadajícího Neta a raději si pomohl malou domů. Leeds se vpřed dostává jen obtížně.
17'
Pedro Neto si naběhl na přihrávku za obranu soupeře. Ve vysoké rychlosti si míč ale nezpracoval optimálně a musel hru roztáhnout na Traorého.
16'
Nelson Semedo dostal přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy. Domácí obránce poté spěchal směrem k pokutovému území, ale musel si pomoci zpětnou přihrávkou.
15'
Raphinha se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus byl ještě tečován a domácí brankář Patrício si připsal snadný zákrok.
14'
Wolverhampton už znovu kombinuje na polovině soupeře. Z pravé strany se k odcentrování tlačil Nelson Semedo, ale Dallas proti němu vystoupil včas.
13'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč se tentokrát snesl na značku pokutového kopu, kam se dral Coady, ale Cooper míč odehrál do bezpečí.
12'
Pedro Neto vyzkoušel své střelecké štěstí zakončení ze střední vzdálenosti. Meslier proti jeho technické ráně vytáhl nádherný zákrok a vyškrábl míč nad břevno.
11'
Pedro Neto zahrával rohový kop domácího celku. Centrovaný míč odvrátil ven ze šestnácky Raphinha jen k Semedovi, jehož centr přiletěl do rukavic brankáře.
10'
Adama Traoré sprintoval za přihrávkou do pokutového území, ale hostující Dallas si jeho náběh pohlídal a včasným skluzem odehrál míč na roh.
9'
Raphinha si na polovině hřiště dobře zpracoval míč, který mu následně utekl k obránci ve žlutém dresu. Zatím sledujeme duel plný nepřesností.
8'
Roberts na hranici velkého vápna pustil míč za sebe, ale Raphinha byl jeho manévrem natolik překvapen, že vůbec nedokázal zakončit.
7'
Raphinha dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k hráčům ve žlutým dresech.
6'
Dallas poslal střílený centr do pokutového území, ale domácí Coady vyrazil ven ze šestnáctky a míč odkopl do bezpečí. Leeds zůstane u míče.
5'
Stuart Dallas vhazoval na levé straně hrací plochy, jenže jeho pobídka mířila jen do míst, kde byli domácí fotbalisté. Vpřed se poté vydal Pedro Neto, ale jeho centr skončil v autu.
4'
Hostující brankář Meslier se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop propadl na levou stranu, kde jej do autu pustil Dendoncker.
3'
Hostující střelec Bamford prošel s míčem u nohy do blízkosti velkého vápna, kde byl faulován a vybojoval pro hosty přímý kop. Do vápna už míří hlavičkáři.
2'
Mateusz Klich vybojoval odražený míč na polovině hrací plochy a nakopl jej na pravou stranu. Leeds se poté vydal do útoku, ale hosté o míč rychle přišli.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Wolves se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravé křídlo skončil v autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Wolves budou hrát ve žlutém, zatímco Leeds oblékne bílou sadu.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Dendoncker, Coady, Saïss – N. Semedo, Neves, Moutinho, J. Castro – Traoré, José, Neto.
Náhradníci: Ruddy – Gibbs-White, F. Silva, Kilman, Hoever, Otasowie, Vitinha, Aït-Nouri, Marçal.

Leeds United: Meslier – Shackleton, Ayling, Cooper, Dallas – Raphinha, Klich, Struijk, T. Roberts, Harrison – Bamford.
Náhradníci: Casilla – Alioski, Huggins, Jenkins, L. Davis, D. Llorente, Gelhardt, Costa, P. Hernández..
Vzájemný zápas

V říjnovém duelu dokázali Wolves uspěl na půdě soupeře výsledkem 1:0.
Wolverhampton Wanderers

Domácí Wolverhampton je tým plný portugalských fotbalistů. Wolves letos odehráli dvacet čtyři zápasů a získali v nich třicet bodů. S tímto ziskem patří domácímu celku dvanáctá pozice. Na svého dnešního soupeře ztrácí jen dva body. Na domácí půdě však body pravidelně rozdává. V posledním utkání však Wolves vyhráli 2:1 na hřišti Southamptonu.
Leeds United

Nováček Premier League zatím prožívá skvělý ročník. Leeds odehrál v letošním ročníku dvacet tři zápasů a získal v nich třicet dva bodů. S tímto ziskem mu zatím patří jedenáctá pozice ligové tabulky. Na záchranu má k dobru už čtrnáct bodů. Na hřištích soupeřů má navíc lepší bilanci než třeba Liverpool nebo Arsenal. V posledním kole však prohrál 2:4 na hřišti Arsenalu.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Wolverhamptonem a Leeds United. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.