Premier League - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Sheffield Utd. - 17. dubna 2021   21:15

Wolves
60' José (Traoré)
1:0
(0:0)
Wolves
Patrício – Saïss, Coady, Boly – N. Semedo, Dendoncker, Moutinho, Aït-Nouri – Podence (72. Vitinha) – José (77. F. Silva), Traoré.
Jones – Cann, Scholes
Molineux Stadium, Wolverhampton
Sheffield Utd.
Ramsdale – Ampadu (83. Bogle), Egan, Bryan – Baldock, Fleck, Norwood, Osborn (75. Mousset), E. Stevens – Brewster (75. Burke), McGoldrick.
Foderingham – Bogle, Brunt, Burke, Gordon, Jagielka, Lowe, Lundstram, Mousset.

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:15.
Ve druhém poločasu jsme se přeci jen dočkali vstřelené branky. V šedesáté minutě se o ni postaral Willian José, který zakončil rychlý brejk, jenž následoval po šanci na druhé straně. Domácí byli po většinu utkání o něco aktivnějším týmem, nicméně příliš brankových příležitostí si ani tak nedokázali vypracovat. Sheffield United tedy zaznamenal porážku, která tedy odsuzuje hosty k sestupu o soutěž níž, protože již nemají matematickou šanci na udržení se v Premier League. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+4'
90+3'
Po ztrátě míče táhl další rychlý brejk Adama Traoré, ale zakončení bylo zblokováno a skončilo v rukách Ramsdalea.
90+2'
Hosté se opět dostali k míči a z vlastní poloviny zakládají další útočné snažení.
90+1'
Burke na levé straně přišel o míč, načež se do útoku opět vydal Traoré, který byl faulován.
90'
Rozhodčí bude nastavovat ještě 4 minuty.
89'
Adama Traoré spěchal do pokutového území, kde se odhodlal ke střele, ale rána sice byla tvrdá, leč také šlo o střelu značně nepřesnou.
88'
Na trávníku skončil George Baldock, ale rozhodčí žádný faul nepíská, takže vhazovat budou domácí.
87'
I nadále jsou aktivní směrem dopředu hlavně hosté, kteří by rádi vstřelili vyrovnávací branku.
86'
Hosté se snaží dostat přes soupeřovu obranu, která je ale hodně pozorná a nedává mnoho prostoru.
85'
Blíží se nám závěr utkání a stále na ukazateli skóre svítí nejtěsnější rozdíl mezi oběma celky.
84'
Fábio Silva se nedokázal dostat přes soupeře, který odbránil cestu míče do zámezí, takže uvidíme výkop Aarona Ramsdalea.
83'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Ethan Ampadu, přichází Jayden Bogle.
83'
Baldock se pěkně dostal k vápnu soupeře, jenže pak poslal příliš rychlou přihrávku na Burkea.
82'
Traoré skončil na zemi po nedovoleném zákroku Stevense, který viděl žluté varování.
81'
Domácí už jsou nyní také častěji v držení míče, což samozřejmě potřebují.
80'
Rui Patrício předvedl pěkný zákrok proti ostré ráně, avšak následně byl máván ofsajd, takže vzrušení je zbytečné.
79'
Burke na levé straně pronikl do vápna a poslal prudkou přihrávku, kterou Patrício jen vyrazil a měl štěstí, že mu vypomohl spoluhráč, jenž odkopl do bezpečí.
78'
Hosté se opět snaží zatlačit domácí do šestnáctky, ale chybí jim moment překvapení.
77'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Willian José, přichází Fábio Silva.
76'
Centrovaný míč z pravé strany Sheffieldu se vůbec nepovedl, protože míč trefil dalšího hráče v pruhovaném a mizí mimo hrací plochu.
75'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Rhian Brewster, přichází Oliver Burke.
75'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Ben Osborn, přichází Lys Mousset.
74'
Hosté se snaží vyrovnat nepříznivý stav a drží se na útočné polovině.
73'
McGoldrick zpracovával vysoký míč, ale Nélson Semedo ho následně o míč obral.
72'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitinha.
72'
Volný přímý kop letěl hodně vysoko na Brewstera, který neměl šanci pořádně míč zasáhnout.
71'
Daniel Podence se zavěsil na záda Brewstera, za což nemohlo následovat nic jiného než žlutý trest.
70'
Následoval rohový kop, po němž zakončoval McGoldrick, leč forvard hostů trefil jen Bolyho.
69'
Povedenou ránu vyslal směrem na branku Enda Stevens, ale prudkou ránu dokázal Patrício vyrazit nad břevno.
68'
V posledních minutách příliš zajímavých akcí k vidění není, oba celky kupí nepřesnosti a střídají se v držení míče.
66'
Hosté měli k dispozici rohový kop, avšak nic zásadního pro historii zápasu tato standardní situace neznamenala.
64'
Na druhé straně nabíhal opět Willian José, avšak Aaron Ramsdale byl u míče jako první.
62'
Hosté se pokoušeli o rychlou odpověď, ale obrana Wolverhamptonu se zaskočit nenechala.
60'
Wolves právě vstřelili branku!
A z protiútoku skórují domácí! Adama Traoré unikl na pravé straně, načež předložil míč do pokutového území do prostoru, kde snadno zakončoval WILLIAN JOSÉ.
59'
Enda Stevens se ocitl v pokutovém území ve velmi zajímavé příležitosti, jenže trefil pouze bránícího soupeře!
57'
Na trávníku skončil jeden z hostů, ale rozhodčí Jones nechává pokračovat ve hře. Následně pak píská faul Norwooda.
56'
Traorému se na pravé straně nepodařilo projít přes Stevense, ale získal alespoň autové vhazování.
54'
Sheffield opět kombinuje s míčem u kopaček, ale drží se daleko od soupeřovy branky.
53'
Domácí se sice dostali k pokutovému území, jenže Aït-Nouri poslal hodně nepovedenou přihrávku, která nesměřovala na nikoho ze spoluhráčů.
52'
I nadále jsou častěji u míče fotbalisté hostujícího celku, kteří jsou nyní trochu překvapivě aktivnějším týmem.
51'
McGoldrick místo postupu po levém křídle zvolil cestu do středu hřiště a následnou přihrávku doprava dozadu.
50'
Hosté nyní obléhají soupeřovo pokutové území, ale nedaří se jim dostat dovnitř.
48'
Podence našel tentokrát Semeda, jehož prudká přihrávka před branku našla jen připraveného brankáře Ramsdalea.
47'
Daniel Podence opět zamotal hlavu soupeřům, jenže bez většího efektu, protože o míč nakonec stejně přišel.
46'
Oba celky se v úvodní minutě druhého poločasu poměrně často střídaly v držení míče.
46'
Máme za sebou úvodní pětačtyřicetiminutovku, ve které jsme příliš záživné utkání nesledovali. O největší vzrušení se postarali domácí, když po rohovém kopu se míč odrážel až pod břevno Ramsdaleovy branky, ale výborně si na něj počíhal Oliver Norwood a zachránil pro hosty situaci. O něco aktivnější jsou favorizovaní domácí, nicméně nedokáží přetavit územní převahu v nějaké větší brankové příležitosti. Hosté občas zahrozí, avšak ani oni si nevypracovali žádnou velkou gólovou příležitost. Druhý poločas začne přibližně v 22:17.
45+1'
45+1'
Hosté ještě vyrazili na zteč soupeřovy branky, ale rozhodčí v čase 45:50 ukončil první poločas.
45'
Rozhodčí Jones se rozhodl nastavit první poločas o 60 vteřin.
45'
Po Portugalcově centru se k míči dostal David McGoldrick, který odvrací do bezpečí.
44'
Moutinho si vzal míč, ale ještě před exekucí něco rozhodčí Jones konzultoval. Následně nechává rozehrát.
44'
Semedo z pravé strany centroval do vápna, ale trefil jen soupeře, takže uvidíme další rohový kop.
43'
Ofsajdové postavení Bena Osborna překazilo útočné snažení Sheffieldu United.
42'
Patríciovi se výkop příliš nevydařil, když míč poslal pouze na Baldocka. Avšak ani hosté z této nepřesnosti nic zásadního nevytěžili.
41'
Rozhodčí Jones k velkému údivu hostů píská útočný faul v pokutovém území domácích.
40'
McGoldrick postupoval kupředu, jenže soupeř ho velmi rychle doběhl, takže hostující útočník se obrátil směrem k vlastní brance a přihrál dozadu.
39'
Enda Stevens v hlavičkovém souboji se Semedem odvrátil míč za postranní čáru.
38'
Podence motal hlavu zadákům Sheffieldu, ale následně o míč přišel v souboji s Ampaduem.
37'
Néslon Semedo ve snaze získat míč uspěl, jenže pouze dočasně, protože si ho odkopl do zámezí.
36'
Velmi nepříjemný zákrok vytáhl Rhian Brewster, který navíc při srážce se soupeřem utrpěl bolístku. Žlutá karta pro hostujícího fotbalistu.
35'
Moutinho si vzal na starost exekuci volného přímého kopu, jenže našel jen hlavu bránícího soupeře.
34'
Ampadu vytáhl další nedovolený zákrok, když poslal k zemi rozběhnutého Daniela Podenceho.
33'
Důrazný Enda Stevens obral soupeře o míč a následně odpravil míč do zámezí.
32'
Rayan Aït-Nouri z hranice vápna zakončil prudkou střelou, kterou však Ramsdale dokázal zkrotit.
32'
McGoldrick si sice dobře počíhal za obranou a pohlídal ofsajdové postavení, jenže následně byl stejně o míč obrán.
31'
Daniel Podence se odhodlal k prudkému zakončení z voleje, které však mezi tři tyče nedostal.
30'
Centr na pravou stranu měl letět na Traorého, leč před ním odehrál míč Stevens.
29'
Kean Bryan byl na pravé straně jako první u míče, který následně odpravil před soupeřem do zámezí.
28'
Ovšem další nepřesnost stojí domácí míč, takže se vpřed mohou vypravit také fotbalisté v pruhovaných trikotech.
27'
O něco aktivnější jsou opět domácí, kteří se snaží najít volnější prostor v soupeřově zadních řadách.
25'
Rhian Brewster vyzkoušel pozornost Patrícia, ale rána ze střední vzdálenosti příliš nebezpečná nebyla, takže Portugalec snadno zasahuje.
25'
A další faul, tentokrát se terčem nedovoleného zákroku Ampadua stal Daniel Podence.
24'
Willian José byl ve středu hrací plochy faulován, když se proti pravidlům provinil Ethan Ampadu.
23'
Centrovaný míč v podání domácích letěl do vápna z pravé strany, obrana Sheffieldu si ale poradila.
22'
Hosté se nyní drželi na útočné polovině, následovala rána Johna Flecka z větší vzdálenosti, ale ta nemířila mezi tři tyče.
20'
Míč si postavil Aït-Nouri a ve vápně se děly zajímavé věci. Po sklepnutí Williana Josého si to míč po několika odrazech zamířil až pod břevno, kam však vyskočil Norwood a poslal míč svému brankáři, který chytá a uklidňuje situaci.
19'
Centr od rohového praporku si vzal na starost Moutinho, jehož míč si hledal jeden z nabíhajících spoluhráčů, ale nedoskočil. Následně však domácí získávají výhodu dalšího rohu.
18'
Adama Traoré rozkmital nohy, nacentroval, nicméně Oliver Norwood skočil po míči a hlavou odvrátil na roh.
17'
Snaha o další kombinaci domácích začíná sérií přihrávek na vlastní obranné polovině.
16'
I s dalším centrem si obrana domácího celku poradila bez větších problémů.
15'
Fleck z levé strany hledal na druhé straně Baldocka, ale defenziva Wolverhamptonu před ním odvrátila.
14'
Hosté si přihrávají na vlastní obranné polovině, odkud však žádné nebezpečí pro branku domácích nehrozí.
13'
Adama Traoré přepadl přes soupeře, ale k údivu španělského svalovce se faul nepíská.
12'
Po několika odrazech se hosté dostali k centru z pravé strany v podání Baldocka, ale míč chytil do rukavic zkušený Rui Patrício.
11'
Daniel Podence se šikovně obtočil kolem soupeře, jenže přihrávka nenašla adresáta.
10'
Jenže následoval další nepřesný centr z pravé strany a ani druhý pokus zleva nepřinesl žádný větší úspěch.
9'
Aktivita domácích se stupňuje a nyní se už hosté téměř nedostávají k míči.
8'
Hodně nepovedený centr v podání Saïsse letěl na levé křídlo, kam však nikdo v dresu Wolverhamptonu nenabíhal.
7'
Nyní už bylo všechno v pořádku, leč Traorého zakončení zblokoval protivník a sudí Jones ještě ke všemu odpískal faul španělského reprezentanta.
6'
Dlouhý centr z obrany se vůbec nepovedl, navíc Traoré se nacházel v ofsajdu, takže míč putuje na kopačky hostů.
5'
Domácí už se dostali k většímu držení míče a nyní si přihrávají na polovině hřiště.
4'
Ovšem rohový kop se hostům ani trochu nevydařil, takže vpřed spěchal Nélson Semedo, leč jeho přihrávku na spoluhráče hosté odvrátili do autu.
4'
Po narážečce se spoluhráčem centroval z pravého křídla George Baldock, ale trefil jen Aït-Nouriho, od něhož se míč odrazil na první rohový kop utkání.
3'
S centrem do vápna si defenziva Wolverhamptonu dokázala poradit a odvrací do bezpečí.
2'
I nadále jsou u míče hosté, kteří hledají skulinku v obranném postavení soupeře.
1'
Úvodní výkop obstarali hosté, kteří následně nakopli na levou stranu, ale tam hlavou odvrátil jeden z bránících domácích fotbalistů.
1'
Před začátkem zápasu je zde minuta ticha za zesnulého prince Philipa.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady, Boly – N. Semedo, Dendoncker, Moutinho, Aït-Nouri – Podence – José, Traoré.
Náhradníci: Ruddy – Corbeanu, Gibbs-White, Hoever, Kilman, Vitinha, Otasowie, L. Richards, F. Silva.

Sheffield United FC: Ramsdale – Ampadu, Egan, Bryan – Baldock, Fleck, Norwood, Osborn, E. Stevens – Brewster, McGoldrick.
Náhradníci: Foderingham – Bogle, Brunt, Burke, Gordon, Jagielka, Lowe, Lundstram, Mousset..
Sheffield United FC

Na opačné straně stojí Sheffield United FC, který má už jen teoretickou šanci se zachránit. Sheffieldu totiž patří poslední pozice tabulky, přičemž do této chvíle nasbíral pouhých čtrnáct bodů a na sedmnáctý Newcastle v současné době ztrácí již osmnáct bodů. Sheffieldu se naposledy povedlo vyhrát před více než měsícem, od té doby přišly na řadu další čtyři zápasy, během kterých se mu nepovedlo vybojovat ani jeden bod. Naposledy Sheffield United FC změřil síly s londýnským Arsenalem, který nakonec splnil roli favorita zápasu a povedlo se mu vyhrát poměrem 3:0.
Wolverhampton Wanderers

Na opačné straně stojí Wolverhampton Wanderers, kterému se letos moc nedaří. Wolverhamptonu totiž momentálně patří až dvanáctá pozice a od sestupového pásma ho dělí dvanáct bodů. Domácí celek tohoto zápasu dokázal v minulém kole po více než dvou měsících znovu zvítězit, výhru si totiž v poslední minutě připsal na půdě osmnáctého Fulhamu. Wolverhamptonu se tak povedlo přeseknout dlouhou sérii bez výhry, nicméně i tak na jedenáctou Aston Villu v současné době ztrácí již šest bodů. Wolverhampton Wanderers bude favoritem zápasu, jenomže to může být hodně ošidné.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Wolverhampton Wanderers a Sheffield United FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.