Premier League - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Manchester Utd. - 4. dubna 2024   21:15

Chelsea
4' Gallagher  • 19' Palmer  • 90+10' Palmer  • 90+11' Palmer (Fernández)
4:3
(2:2)
Manchester Utd.
34' Garnacho   • 39' Fernandes  (Dalot) • 67' Garnacho  (Antony)
Chelsea
Petrović – Gusto (75. Gilchrist), Disasi (75. Chalobah), Badiashile, Cucurella – Caicedo (71. Chukwuemeka), Fernández – Palmer, Gallagher (C) (89. Madueke), Mudryk (71. Sterling) – N. Jackson.
Bettinelli – Casadei, T. Silva, Tauriainen.
Gillett – Dann, Davies
Stamford Bridge, Londýn
39 694 diváků
An. Onana – Dalot, Varane (46. Evans, 66. Kambwala), Maguire, Wan-Bissaka – Casemiro (75. McTominay), Mainoo – Antony, Fernandes (C), Garnacho (85. Mount) – Højlund (66. Rashford).
Heaton – Amrábat, Amad Diallo, Eriksen.

Ufffff! To byl konec zápasu. Chelsea ještě pár minut před koncem nastavení prohrávala 2:3, nakonec si vše vzal do parády COLE PALMER a z penalty nejprve vyrovnal na 3:3 a následně po rychle rozehraném rohovém kopu vybojoval pro Chelsea tři důležité body! Děkuji za pozornost u tohoto krásného zápasu, který byl reklamou na fotbal a u dalších textových přenosů napočtenou.
90+13'
Dnešní utkání sleduje 39 694 diváků.
90+12'
Žlutou kartu mimo hřiště ještě obdržel Moises Caicedo.
90+11'
Chelsea právě vstřelila branku!
Neskutečné! Chelsea jde po dvou minutách opět do vedení a zdá se, že vyhraje tento bláznivý zápas! Rohový kop rozehráli domácí hodně rychle a míč se dostal ke COLEU PALMEROVI, který za pomoci teče Scotta McTominaye dostává míč do sítě a hattrickem nejspíše vybojoval pro Chelsea vítězství – 4:3! Asistence: Enzo Fernández.
90+11'
Domácí ještě mohli vyhrát! Střela Chukwuemeky za vápnem byla sražená jedním z hostujících fotbalistů pouze na roh!
90+10'
COLE PALMER si vybral stejné místo, jako při první penaltě a ve sté minutě vyrovnává skóre utkání – 3:3!
90+9'
Pokutový kop je potvrzený, zahrávat ho bude znovu Cole Palmer!
90+8'
Hlavní rozhodčí ještě vše konzultuje s kolegy u videa!
90+7'
Obrovská chyba Dioga Dalota, který nebyl obezřetný a podrazil Maduekeho v pokutovém území a v poslední minutě budou mít domácí k dispozici druhý pokutový kop v utkání!
90+6'
Přihrávka na Bruna Fernandese skončila až za autovou čarou. Domácí mají míč, ale potřebují rychle do útoku.
90+4'
Mountovi se nepovedla klička, ale následně se k míči opět dostal a hosté vybojovali další autové vhazování.
90+3'
Manchesteru se teď daří držet míč daleko od své branky, navíc následuje faul na Fernandese a hosté zůstanou na míči.
90+2'
Domácím tlak dopředu nevyšel a hosté získali míč, přihrávku Rashforda na Fernandese zachytil až Petrović.
90+1'
Centr Maduekeho podržel ve svých rukách Onana.
90'
Rozehraný roh nakrátko hosté znovu ubránili a drží míč daleko od své branky.
89'
Střídání v týmu Chelsea FC:
ze hřiště odchází Conor Gallagher, přichází Noni Madueke.
88'
Další menší tlak hosté zvládli ubránit! Domácí ale v tlaku budou pokračovat rohovým kopem.
88'
Centr Sterlinga odhlavičkoval Harry Maguire.
87'
Dlouhá přihrávka na pravé křídlo našla Antonyho, který sám proti několika domácím hráčům ztratil míč.
85'
Střídání v týmu Manchester United:
ze hřiště odchází Alejandro Garnacho, přichází Mason Mount.
85'
Palmerův centr do vápna zakončený nebyl a při návratu dozadu se provinil faulem Cucurella.
85'
Centr Cucurelly byl odvrácen na rohový kop pro domácí mužstvo.
84'
Garnacho dostal přihrávku do ofsajdové pozice a k míči se dostanou opět domácí fotbalisté.
83'
Přihrávka na Sterlinga byla odklizena skluzem Wan-Bissaky. Manchester United po faulu jednoho z domácích navíc zůstane na míči.
81'
Jenže centr po rozehraném rohu nakrátko skončil pouze v náruči Onany.
80'
Přímák Chelsea odkopl Rashford na rohový kop, tlak domácích pokračuje.
79'
Palmerova rána byla zablokována, ale Chelsea zůstane po faulu na Cucurellu u míče.
78'
Palmer našel centrem hlavu Gilchrista, ale ta přestřelila hostující svatyni.
78'
Gallagher dostal přihrávku od Chukwuemeky a vystřelil za vápnem, jeho rána ale trefila jen někoho z hostujících obránců.
77'
Palmer hledal někoho v pokutovém území, ale míč do autu odklidil Harry Maguire.
76'
Chelsea znovu drží míč a snaží se s utkáním ještě něco udělat, obrana Manchesteru United ji zatím ale k vážnější šanci nepouští.
75'
ze hřiště odchází Axel Disasi, přichází Trevoh Chalobah,
ze hřiště odchází Malo Gusto, přichází Alfie Gilchrist.

ze hřiště odchází Carlos Casemiro, přichází Scott McTominay.
74'
Rohový kop našel hlavu Disasiho, který své zakončení do branky nedostal.
74'
Cole Palmer to vyzkoušel z úhlu rovnou na branku, parádní bombu odrazil Onana pouze na roh.
73'
Hlavní rozhodčího nakonec odpískal nedovolený zákrok ze strany pokutového území na Jacksona a domácí celek bude mít k dispozici nebezpečnou standardní situaci.
72'
Casemiro odkopl míč skluzem do autu, domácí ale stále zůstanou na míči.
71'
ze hřiště odchází Mychajlo Mudryk, přichází Raheem Sterling,
ze hřiště odchází Moisés Caicedo, přichází Carney Chukwuemeka.
70'
Centr Garnacha z levé strany nikoho v červeném před brankou londýnské Chelsea nenašel.
69'
Domácí jsou na míči a musí s utkáním zkusit něco udělat, protože ztratili dvoubrankové vedení, a to jim určitě leží v žaludku.
67'
Manchester United právě vstřelil branku!
Hostující celek otáčí skóre a odskakuje poprvé v utkání do vedení! Domácí ztratili míč na útočné polovině a Rashford vybídl po pravé straně Antonyho, který úchvatnou a nádhernou přihrávkou našel před brankou volného ALEJANDRA GARNACHA, kterého nerozhodilo ani vyběhnutí Petroviće a kolem domácího gólmana dostává míč hlavou do branky – 2:3! Asistence: Antony.
66'
ze hřiště odchází Rasmus Højlund, přichází Marcus Rashford,
ze hřiště odchází Jonny Evans, přichází Willy Kambwala.
65'
Gusto byl faulovaný Dalotem a dojde ke střídání na straně United.
65'
Palmer hledal přihrávkou volného Mudryka, ta byla ale příliš dlouhá a rychlá, skončila tedy až u Andreho Onany.
64'
Palmerův centr odhlavičkoval Maguire, nebezpečí bylo zahnáno.
63'
Garnacho nastartoval své rychlé nohy a dostal se až do pokutového území, odkud centroval pod sebe, ale přes Disasiho se míč do vážnější šance nedostal.
62'
Po delším ošetřování obránce Manchesteru United můžeme pokračovat ve hře, na míči budou domácí.
60'
Wan-Bissaka zůstal ležet po rohovém kopu v pokutovém území a žádá si ošetření.
59'
Palmer dostal přihrávku na vápno a vyzkoušel pozornost Onany, který si připisuje po střele levou nohou další skvělý zákrok.
58'
Bruno Fernandes parádním centrem našel hlavu Casemira, který ale bohužel pro United přestřelil branku Chelsea.
57'
Rasmus Højlund se tlačil přes Disasiho ke střele, ale obránce Chelsea ho doběhnul a srazil mu střelu na rohový kop.
57'
Obrana Manchesteru ho dokázal odvrátit.
56'
Dalot fauloval Palmera, ten si ještě přál žlutou kartu pro hostujícího obránce, ale jeho přání nebylo vyslyšeno, následuje přímý kop Chelsea!
55'
Rychlý protiútok Rudých ďáblů zakončoval Bruno Fernandes, jeho pokus levou nohou skončil vysoko nad brankou londýnského klubu.
53'
Parádní průniková přihrávka našla Jacksona, který se tlačil před branku United a vypálil, jeho tvrdá pumelice skončila parádním zákrokem Onany!
53'
Maguire fauloval na půlící čáře Jacksona a může být rád, že se vyhne karetnímu trestu.
52'
Antonyho přihrávka na Fernandese do pokutového území neprošla a dopředu se řítí brejk Chelsea, k míči se po přihrávce Palmera dostal Enzo Fernández, jehož rána na branku Manchesteru neprošla.
51'
Dlouhý odkop od pokutového území Chelsea skončil až u brankáře Onany, který rozehrává míč na své spoluhráče.
50'
Rohový kop po střele Garnacha vybojovali Rudí ďáblové, ten byl rozehrán nakrátko, ale špatná přihrávka Bruna Fernandese dala možnost domácím zaútočit.
49'
Palmer si navedl míč z pravé strany od postranní čáry až před pokutové území, jeho rána ale na branku neprošla.
48'
K míči se poté dostal obránce Harry Maguire a vydal se na výlet do pokutového území domácích, jeho dobrý pokus levačkou skončil nad domácí brankou.
47'
Bruno Fernandes vystřelil z hranice pokutového území a jeho pokus byl zablokovaný. Hostující hráč ještě chce penaltu za hraní rukou, rozhodčí zatím nereaguje.
47'
Palmer si teď na pravé straně nerozuměl s Gustem a domácí přišli o míč.
46'
Druhý poločas rozehráli Rudí ďáblové.
46'
ze hřiště odchází Raphaël Varane, přichází Jonny Evans.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:22.
Divoký a fotbalově krásný poločas šlágru mezi Chelsea a Manchesterem United je u konce! Ze začátku to vypadalo na velký tlak Chelsea, která vsítila v první dvacetiminutovce dvě branky a vedla 2:0. Rudí ďáblové se ale dokázali vzchopit a do poločasu dokázali vyrovnat! Uvidíme, kdo z této bitvy nakonec vyjde jako vítěz.
45+6'
45+5'
Chelsea se mohla dostat znovu do vedení! Palmer přihrál míč na malé vápno Gallagherovi, který orazítkoval pouze pravou tyč Onanovy branky!
45+4'
Domácí ztratili míč na své polovině a do útoku se dostávali hráči Manchesteru United, ale přihrávka Fernandese byla prudká a nikdo ji nedokázal zastavit.
45+2'
Caicedo našel dlouhým míčem Gusta, který si ho nedokázal zpracovat a vyhnal se s ním až k brankové čáře, ale mrzet ho to nemusí, protože byl dopísknutý ofsajd.
45+1'
Domácí vybojovali další rohový kop, který rozehrál Mudryk. Brankář Onana ale dokázal míč vybouchnout daleko od své branky.
45'
Teď už ho ale vybojovali hráči Manchesteru.
44'
Diogo Dalot fauloval Gusta a domácí Chelsea zůstane v držení balonu.
43'
Palmer se dostal na hranici pokutového území, ke střele se nedokázal dostat, ale následně se k míči dostal Gallagher, jehož střelu pohlídal Onana.
42'
Centr do pokutového území našel hlavu Maguirea, který přestřelil branku Chelsea.
41'
Další standardní situace po faulu domácího Mychajla Mudryka.
39'
Vzápětí je rychle srovnáno! Na levou stranu dostal míč Alejandro Garnacho, přihrál ho pod sebe na Dioga Dalota, který svým nádherným centrem našel hlavu BRUNA FERNANDESE, který se trefil k levé tyči Petrovićovy branky. Asistence: Diogo Dalot.
39'
Následoval rohový kop, který hosté ubránili.
38'
Enzo Fernández vypálil na hranici pokutového území, jeho ránu do levého dolního rohu parádně vyrazil Onana, k následné dorážce se domácí nedostali.
36'
Ze standardní situace ale nebezpečí nepřišlo.
35'
Žlutou kartu obdržel další hráč Chelsea, tentokrát to byl Enzo Fernández.
34'
Obrovská chyba Caiceda vrací hosty zpět do hry! Špatná přihrávka našla pouze nohu ALEJANDRA GARNACHA, který utíkal sám na domácí branku a tváří v tvář nedal Petrovićovi šanci. Bez asistence.
34'
Mudryk dostal přihrávku do pokutového území, ale než stihl zakončit, vyvedl ho z šance jeden z hostujících obránců.
33'
Míč se od hlavy jednoho z domácích odrazil k Mainoovi, jehož rána z první skončila v rukavicích bezchybného Petroviće.
32'
První žlutou kartu utkání dostává hráč Chelsea Malo Gusto, který fauloval Garnacha a Rudí ďáblové mají k dispozici standardní situaci.
31'
Dopísknutý ofsajd po další útočné akci Chelsea.
30'
Ten rozehrál Bruno Fernandes, ale našel pouze hlavu Badiashileho, který míč odklidil do bezpečných míst.
30'
Ke střele se odhodlal z hranice pokutového území Diogo Dalot, jeho rána byla ale sražená na rohový kop.
29'
Hosté teď ztratili míč na útočné polovině a dopředu se s protiútokem řítil Jackson, přenechal míč rychlejšímu Mudrykovi, který se ale dostal až moc do velkého úhlu a zakončil pouze do boční sítě!
28'
Rudí ďáblové snaží držet míč, ale do závažnějších šanci se zatím nedostali.
26'
Palmerovu přihrávku před branku dokázal odkopnout Maguire, Chelsea je ale stále u balonu.
25'
K centrovanému balonu od Gallaghera se dostal úplně sám Disasi, jeho hlavička ale přestřelila branku Manchesteru United.
24'
Palmer byl faulovaný Dalotem a Chelsea bude mít k dispozici nebezpečnou standardní situaci.
23'
Antony se teď zlobil na asistenta rozhodčího, bude se odkopávat pouze od domácí branky.
22'
Centr Palmera od rohového praporku odhlavičkoval Harry Maguire do bezpečí.
22'
Chelsea vybojovala další rohový kop.
21'
Manchesteru United dnes zatím nevychází vůbec nic, ještě před polovinou prvního poločasu vedou hráči v modrém po brankách Gallaghera a Palmera z penalty 2:0.
19'
K pokutovému kopu se postavil nejproduktivnější hráč domácích COLE PALMER a s poklidem uklidil míč k pravé tyči, brankář Onana si vybral špatnou stranu – 2:0!
18'
Pozor! Přihrávka do pokutového území našla Cucurellu, který se dostal před Antonyho a byl faulovaný, pokutový kop pro Chelsea!
17'
Do zakončení se na druhé straně dostal po centru Antonyho Garnacho, jeho rána ale skončila vedle branky.
16'
Nakonec došlo k zakončení, Cucurellova střela netrefila branku.
15'
Míč se po odraženém rohu vrátil zpátky k Mudrykovi, jehož centr do vápna byl příliš dlouhý.
14'
Na útočné polovině se po dlouhé době nachází také londýnská Chelsea. Mudrykův centr srazil Wan-Bissaka na další roh.
13'
Další útočný pokus Rudým ďáblům nevyšel a na míči už jsou opět po zákroku brankáře Petroviće hráči v modré barvě.
12'
Míč si teď hodně dlouho užívají hráči hostujícího celku. Chelsea se k němu nedaří dostat.
11'
Højlund se otočil v pokutovém území a předal míč Garnachovi, jeho střelu zablokoval jeden z domácích hráčů.
10'
Mudrykův následný centr z rohového kopu hlavu žádného spoluhráče nenašel.
9'
Na druhé straně si navedl míč před vápno Mudryk a jeho následná rána byla sražená na rohový kop.
8'
Antony vyzkoušel zpoza vápna pozornost Petroviće, pro kterého byla střela levačkou velkou pochoutkou.
7'
Ke střele se v pokutovém území dostal Bruno Fernandes, skvělý blok jednoho z obránců ho ale připravil o radost z branky.
6'
Po obdržené brance mají míč na svých nohách hráči Manchesteru United.
4'
Domácí jdou do rychlého vedení! Gusto dostal míč na pravou stranu a odcentroval před branku, kde se míč od bránícího hráče odrazil až ke CONORU GALLAGHEROVI, který střelou na pravou stranu branky otevírá skóre utkání – 1:0! Bez asistence.
4'
Mudryk přešel půlící čáru a byl faulovaný Casemirem. Modří stále drží míč na svých kopačkách.
3'
Hráči Chelsea byli faulovaní a budou pokračovat na míči.
2'
Garnacho svým centrem nedokázal vybojovat ani rohový kop, pro míč si doběhl brankář Petrović.
1'
První útok táhl Antony na pravé straně, poslal míč do pokutového území na Wana-Bissaku, jehož centr dokázala odehrát domácí obrana.
1'
Šlágr kola mezi Chelsea a Manchesterem United rozehrála domácí Chelsea, která má na sobě tradiční modrou sadu dresů, Rudí ďáblové nastupují v červené barvě.
1'

Chelsea FC: Petrović – Gusto, Disasi, Badiashile, Cucurella – Caicedo, Fernández – Palmer, Gallagher (C), Mudryk – N. Jackson.
Náhradníci: Bettinelli – Casadei, Chalobah, Chukwuemeka, Gilchrist, Madueke, T. Silva, Sterling, Tauriainen.
Trenér: Mauricio Pochettino

Manchester United: An. Onana – Dalot, Varane, Maguire, Wan-Bissaka – Casemiro, Mainoo – Antony, Fernandes (C), Garnacho – Højlund.
Náhradníci: Heaton – Amrábat, Amad Diallo, Eriksen, Evans, Kambwala, McTominay, Mount, Rashford.
Trenér: Erik ten Hag

Rozhodčí: Gillett – Dann, Davies.
I díky zlepšeným výkonům může Chelsea pomýšlet na pohárovou Evropu, ale na pátý Tottenham ztrácí sedmnáct bodů, byť mají dva zápasy k dobru.
V mírně lepším rozpoložení půjdou do zápasu hráči Chelsea, kteří po porážce ve finále Ligového poháru ožili. Z pěti zápasů brali tři výhry a dvě remízy, a to zejména díky skvělé koncovce. Černou kaňkou je, že ve všech zmíněných zápasech sice góly dávali, ale pokaždé minimálně dvakrát inkasovali, což by se nemuselo vyplatit.

Manchester United je povzbuzen úspěšným čtvrtfinále FA Cupu proti Liverpoolu, které však trošku pokazila venkovní remíza na půdě Brentfordu. Ztráta na venkovním hřišti tak prohloubila ztrátu Red Devils na páté místo, a to na devět bodů! Svěřenci Erika ten Haga však mají dnešní utkání k dobru.
Hezký večer všem fanouškům anglické Premier League! Čtvrteční program nám nabídne od 21:00 největší šlágr 31. kola mezi Chelsea a Manchesterem United.