Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Brno : Dunajská Streda - 3. února 2018   13:00

Brno
Brno
27' Pilík
1:2
(1:2)
Dunajská Streda
23' Pačinda   • 38' Herc
Brno
I. poločas: Melichárek – Sukup, Gáč, Kijanskas, Vraštil – Polák – Ashiru, Pilík, Kratochvíl, Lutonský – Bazeljuk
II. poločas: Melichárek – Kryštůfek, Pavlík, Kijanskas, Lutonský – Sedlák – Acosta, Krejčí, Pilík, Juhar – Zikl
Macej – Koštrna, Šatka, Huk – Blackman, Kalmár, Simon, Davis – Herc – Pačinda, Černák
Jedlička, Kone, Živkovič, Špiriak, Vida, Domonkos, Čmelík, Mervó, Divkovič

90+1'
90'
Hraje se znovu na polovině Brna, další rohový kop pro Dunajskou Stredu, která v pohodě kontroluje závěr utkání.
88'
Kontr slovenského týmu zastavil hlavní rozhodčí, který odpískal útočný faul. Jedna z posledních možností pro Brno.
87'
Dlouhý nákop nyní nenašel žádného z fotbalistů Dunajské Stredy. Zbrojovce už příliš času na srovnání nezbývá.
85'
Slovenský celek se dostal do zakončení zhruba dva metry za velkým vápnem. Střelecký pokus však skončil vysoko nad brankou!
83'
Hraje se na polovině Brna, následuje rohový kop pro Dunajskou Stredu, která s rozehrávkou příliš nepospíchá.
81'
Na míči i nadále fotbalisté ze Slovenska. Brno to bude mít nesmírně složité, Dunajská Streda jim téměř nepůjčuje balón.
78'
Zbrojovka postupovala do přečíslení ve čtyřech hráčích proti dvěma obráncům soupeře. Celou situaci ale nevyřešila vůbec dobře!
76'
Rozhodčí opět přerušuje hru a píská faul na hráče slovenského celku. To Dunajské Stredě hraje do karet, čas běží.
74'
Na míči více slovenský celek, který kombinuje ve středu hřiště. Teď zahrozilo také Brno, vzrušení bylo zbytečné, odmáván ofsajd.
73'
Nejprve výborná práce defenzivy slovenského týmu, poté se do brejku dostávala také Dunajská Streda, zadáci Brno si taktéž poradili.
70'
Brňané teď zklidňují hru a kombinují na vlastní polovině hřiště. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvacetiminutovka.
67'
Výbornou přihrávku za obranu dostal Divkovič, který se ocitl úplně sám před brankářem Brna. Fotbalista Dunajské Stredy však nepochopitelně minul branku!
65'
Na zadní tyč teď směřoval zajímavý centr. Následná střela však skončila pouze v boční síti brněnské branky, skóre se nemění!
63'
Dunajská Streda znovu postupovala do zajímavého kontru! Zadáci Brna však celou situaci vyřešili na jedničku a ubránili se.
62'
Před malou chvílí se nám rozeběhla závěrečná půlhodina, Dunajská Streda bude rozehrávat poblíž vlastního pokutového území.
60'
Dunajská Streda teď razantně prostřídala svou sestavu, bližší informace doplníme po zápase.
57'
Rozhodčí přerušuje hru a píská útočný faul Dunajské Stredy, Brňané berou míč a rychle rozehrávají z vlastní poloviny.
55'
Nepřesnosti na obou stranách hřiště, druhá třetina tohoto utkání téměř u konce, Brno stále prohrává o jednu branku.
53'
Slovenský tým se dostal do přečíslení dva na jednoho. Nakonec však jeden z hráčů Dunajské Stredy nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat brankáře Brna!
53'
Balón se podle rozhodčích dostal až za lajnu, bude z toho autové vhazování pro český celek z vlastní poloviny.
51'
Zatím se hraje opatrně z obou stran, na první vážnější příležitost ve druhé půli stále čekáme, u míče momentálně Brno.
49'
Slovenský celek se bez větších problémů dokázal ubránit a už kombinuje na vlastní polovině, soupeře napadá vysoko.
47'
Brňané do druhé půle vstoupili aktivněji, kombinovali na levé straně hřiště, nakonec dokázali vybojovat rohový kop.
46'
45+1'
45'
Hraje se ve středu hřiště, jakoby už oba celky čekaly na hvizd hlavního rozhodčího, který ukončí první poločas.
43'
Zajímavě teď Dunajská Streda rozehrála standardní situaci. Míč si převzal Pačinda, který však mířil vedle brány gólmana Melichárka!
42'
Dunajská Streda zůstane u míče, bude vhazovat na pravé straně hřiště, slovenský celek má v těchto chvílích určitě navrch.
40'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná pětiminutovka prvního poločasu. Pro centrovaný balón si teď bez větších potíží došel brankář Macej.
38'
Dunajská Streda dala gól! Nádherná individuální akce CHRISTIÁNA HERCE, který si doslova pohrál s obranou soupeře, poté nedal Melichárkovi tváří v tvář žádnou šanci, střílel na zadní tyčku!
37'
Brňané chybovali v rozehrávce, Pačinda přihrával pod sebe, ovšem žádný z jeho spoluhráčů se nakonec k míči nedostal.
35'
Zblokovaný pokus nyní skončil těsně vedle brány Melichárka, který si pořádně oddychl, rohový kop pro Dunajskou Stredu!
33'
Zbrojovka se dokázala ubránit, bude z toho pouze autové vhazování pro soupeře poblíž rohového praporku.
32'
Tempo hry teď trochu opadlo, Brňané drží míč a kombinují ve středu hřiště. Dunajská Streda však dobře brání a vysoko napadá.
29'
Další standardní situace pro Brno. Hráči českého celku se dostali do zakončení, hlavička však mířila pouze doprostřed branky!
27'
Brno právě vstřelilo branku!
Tak to byla nádherná trefa! Míč si vzal na starost TOMÁŠ PILÍK, který balón poslal přes zeď, Macej se natahoval marně, Brňané srovnávají krok!
26'
Zbrojovka teď bude z nějakých pětadvaceti metrů rozehrávat další standardní situaci. Uvidíme, jak s ní naloží.
24'
Uvidíme, jak na tuto branku zareagují Brňané. Zatím se však musí bránit další útočné akci svého protivníka.
23'
Dunajská Streda dala gól! Slovenský celek jde do vedení! Do samostatného úniku se dostal ERIK PAČINDA, který si v zakončení počínal velmi zkušeně, překonal Melichárka a otevřel skóre dnešního utkání!
19'
Nikdo z hráčů slovenského týmu už balón nestihl na hrací ploše. Bude z toho odkop od branky, Melichárek nikam nepospíchá.
17'
Brno to opět zkoušelo po pravé straně. Poté přišel centr pod sebe a dvě zblokované střely, následně odpískán útočný faul.
16'
Dunajská Streda se dostávala do zajímavé příležitosti. Vzrušení bylo zbytečné, celou akci zastavil čárový, který signalizoval ofsajd!
13'
Dobrý pas za obranu dostal Pačinda. Ten si zpracoval míč, poté z těžké pozice vystřelil pouze doprostřed branky, Melichárek si připsal snadný zákrok!
12'
Hraje se převážně ve středu hřiště, oba celky kombinují, tentokráte rozhodčí přerušil hru, pískal útočný faul Brňanů.
10'
Do velkého vápna nyní směřoval centr z pravé strany. Fotbalisté slovenského týmu se bez větších problémů ubránili.
9'
Této příležitosti však český celek nedokázal využít. Střelecký pokus skončil hodně vysoko nad brankou, Macej nemusel zasahovat.
8'
Faul jen kousek za velkým vápnem, zajímavá šance pro Brno na skórování, přímý kop z nějakých dvaceti metrů!
6'
Zatím sledujeme poměrně dost nepřesností, oba týmy se v samotném úvodu snaží kombinovat, ovšem často ztrácí míč.
5'
Zahrál si také brankář Melichárek, který ihned rozehrál, Brňané už rozvíjejí další útočnou akci po pravé straně hřiště.
3'
Ke střele se z velkého úhlu dostal Ashiru, jeho pokus však brankář Macej dokázal vyrazit, bude z toho rohový kop!
2'
Fotbalisté Dunajské Stredy v úvodu drželi míč na svých kopačkách a kombinovali. S balónem se nakonec dostali až do zámezí.
1'
Brno bude bojovat v rámci české ligy na jaře o holé přežití mezi elitní smetánkou srdce Evropy. Na podzim zaujalo nejvíce asi domácí výhrou proti Spartě. Bývalý trenér Plzně Pivarník vlil elán hráčům do žil. Před startem jarní části HET ligy si zahrálo brněnské mužstvo i Tipsport ligu.
Dunajská Streda je po podzimu v tabulce slovenské ligy na čtvrtém místě, když z devatenácti odehraných duelů vytěžila celkem dvaatřicet bodů. Například na třetí Slovan Bratislava ztrácí dva body. Ke konci podzimní části nejvyšší slovenské fotbalové soutěže se povedlo Dunajské Stredě remizovat třikrát v řadě za sebou poměrem 0:0.
Fotbalisté Brna a Dunajské Stredy si dohodli na 13:00 v Turecku přátelský duel a my jej přímo pro vás zpracujeme textovou podobou. Přejeme příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.