Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ostrava : Znojmo - 1. července 2017   15:00

Ostrava
Ostrava
9' Poznar  • 41' Hykel  • 69' J. Šašinka
3:1
(2:1)
Znojmo
Znojmo
45' Teplý
Ostrava
1. poločas: Šustr – Sus, Breda, Zápotočný, Celba – Hykel, Hlinka, Pekár, Stáňa – Smékal, Poznar.
2. poločas: Chmiel – Celba, Jakubov, Šindelář, Helešic – Sus (73. Breda), Panić, Hrubý, Hykel – Baroš, J. Šašinka.
Chmiel – Jakubov, Šindelář, Panić, Helešic, Hrubý, Baroš, J. Šašinka.
Znojmo
Štěpanovský – Helísek, Malár, Mezlík, Cihlář, Chereda, Hladík, Njire, Teplý, Javůrek, Yunis.
Koukal – Urbančok, Svozil, Malík, Pospíšil, Palutka, Badinský, Štrombach.

90'
69'
Baník právě vstřelil branku!
Ostravský tým dnes skóruje výhradně z brejků. Po pravé straně unikl JAKUB ŠAŠINKA a střelou pod padajícího brankáře upravil na 3:1.
46'
45'
45'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Znojmu se ještě před přestávkou podařilo snížit, z pokutového kopu se o to postaral JAKUB TEPLÝ. Gólmana Šustra poslal na druhou stranu a pohodlně upravil na 2:1.
41'
Baník se dostává do dvoubrankového náskoku, TOMÁŠ HYKEL byl zcela volný, dostal přihrávku do běhu a prostřelil bezmocného brankáře soupeře.
9'
Favorit utkání jde rychle do vedení, za obranu Znojma se dostal TOMÁŠ POZNAR, obehrál i nepříliš důrazného gólmana a skóroval do prázdné branky.