Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Bohemians - 25. června 2019   16:00

Bratislava
Bratislava
6' Ratão  • 43' Dražič  • 53' Ratão
3:1
(2:0)
Bohemians
Bohemians
84' Koubek
Bratislava
Bohemians
Kouba – Krch, Hůlka, Šmíd – Bartek, Jindřišek, Levin, Schumacher – Marhún, Puškáč, Vaníček (43. Vodháněl)
Záviška, Koubek, Nečas, Vodháněl

Máme za sebou přípravné utkání, v němž Slovan Bratislava potvrdil roli favorita, když Bohemians 1905 porazil 3:1. Belasí se dostali do vedení už v šesté minutě, parádními nůžkami se prosadil Rafael Ratão. Na rozdíl dvou branek zvýšil těsně před koncem prvního poločasu Dejan Dražič po pěkné samostatné akci vedené levou stranou. Do třígólového vedení poslal úřadujícího slovenského mistra v 53. minutě svým druhým gólem v zápase Rafael Ratão, jenž převzal dlouhý nákop Holmana a tváří v tvář gólmanovi nezaváhal. Klokani se dočkali alespoň čestného úspěchu, v 84. minutě upravil hlavou na konečných 1:3 z pohledu Bohemky po centru z pravé strany Matěj Koubek. Slovan si tak v přípravě připisuje na své konto třetí výhru ze čtyř duelů, svěřenci trenéra Haška naopak prohrávají podruhé v řadě.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
90'
89'
Belasí kombinují na vlastní polovině, kde čekají na závěrečný hvizd rozhodčího. Ten přijde co nevidět.
88'
A právě Záviška rozjel další kontr Klokanů, přízemní centr ale našel pouze bránícího Nuna.
87'
Holman se skvěle otičil s míčem a rozehrál na levou stranu Vernonovi. Ten ještě předal Strelcovi, jenž si kličkou nepřišel na Barteka.
86'
Lehkovážná hra z posledních minut se Slovanu vymstila. Klokani si gól bezesporu zasloužili.
84'
Bohemians právě vstřelili branku!
Bohemka se nakonec dočkala alespoň čestného zásahu! Dobrý centr z pravé strany našel MATĚJE KOUBKA, jehož hlavička zapadla k levé tyči, Greif se za balónem pouze ohlédl.
83'
Po zblokované přihrávce Koubka budou mít Klokani další standartní situaci v podobě rohového kopu.
82'
Do odraženého balónu se opřel Josef Jindřišek, který byl velmi blízko prvnímu gólu Klokanů. Jeho pokus líznul břevno.
81'
Centr z pravé lajny přelětěl Keitu, k míči se ovšem dostal Vondra, jehož dělovku zblokoval na roh Guzmics.
80'
Roběhla se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu. O vítězi již není pochyb, Slovan vede 3:0 a v poklidu tento výsledek brání.
79'
Z druhé, tedy levé strany, pronikal Nečas, jenž následně centroval do vápna, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.
78'
Co se však českému celku poměrně daří, to jsou průniky po lajně. O další takový se pokusil Záviška, osobního strážce Strelca ale nedokázal odtrhnout.
77'
Hra v posledních minutách výrazně ztratila na tempu. Belasí se už neženou tolik dopředu, Klokanům zase po celý průběh zápasu chybí klid při rozehrávce.
76'
Za obranu si pěkně sbíhal Strelec, Jan Záviška ovšem pohyb protihráče zaregistroval a hlavou poslal míč do zámezí.
75'
Na střílený centr na hranici šestnáctky si nabíhal Daniel, na poslední chvíli před střelcem odvrátil míč do bezpečí Nečas.
74'
Strelec krásně narazil Šporarovi. Domácímu útočníkovi ale v klíčové chvíli odskočil míč od nohy.
73'
Holman dlouhým nákopem hledal pro změnu Cmiljaniče, jenže ten si v osobním souboji pomohl faulem.
72'
Znovu v akci Ibrahim Keita, jenž se pokusil zakončit z hranice šestnáctky na zadní tyč. Tentokráte ale jeho střela až ke gólmanovi neprošla, zblokoval ji Vernon.
71'
Kouba výborně přečetl hru, jenže neúplně ideálně hlavou mimo vápno odvrátil míč. K tomu se dostal Nono, ve složité pozici ovšem prázdnou bránu netrefil.
70'
Po propadnutí domácí defenzivy mohl snížit Ibrahim Keita, na Greifa si však nepřišel.
69'
Po dobrém centru došlo ke zmatku ve vápně Belasích. Míč se nakonec odrazil do autu od Josefa Jindřiška.
68'
Hra pokračuje. Záviška uvede míč znovu do hry zahráním standartní situace.
67'
Hlavní rozhodčí i tentokráte posílá hráče v polovině druhé půle ke střídačkám na občerstvovací pauzu.
66'
Individální akce Vodháněla skončila neúspěchem. Od balónu ho odstavil výborným zákrokem Guzmics.
65'
Nono si narazil s Holmanem. Balón se poté dostal k Holmanovi, jenž v těžké pozici neudržel míč na kopačkách.
64'
Strelec nedokázal uhlídat po pravé straně uhlídajícího Barteka. S následným centrem si ovšem obrana domácích poradila.
63'
Nono utíkal po levé straně zbytečně. V pohybu ho zastavil svým zdviženým praporkem pomezní rozhodčí.
62'
Po nepovedeném zpracování Cmiljaniče míč nechal do zámezí doputovat Hůlka. Nenechal se rozhodit ani dotírajícím hráčem.
61'
Moha se rozhodl vběnout hned do čtveřice protihráčů. Nerovnoměrný souboj dopadl podle očekávání.
60'
Máme za sebou hodinu utkání. Domácí celek ještě navýšil vedení, svým druhým gólem zvýšil na 3:0 Ratão. Český tým se snaží o branku zatím neúspěšně.
59'
Opět v akci David Bartek a znovu vyšel ze souboje vítězně. Výborně si pokryl balón a následně se nechal faulovat Holmanem.
58'
Brejk Belasích skončil u Mohy, jenž se pokusil přenést balón na Čavriče, dobrý úmysl soupeře ovšem přečetl Bartek.
57'
Velmi špatně zahraný roh, čitelnou rozehrávku nakrátko vystihl Guzmics.
56'
Nečas se u pravé lajny dokázal zbavit Suchotského, následně ale narazil na Guzmicse. Vybojoval alespoň rohový kop.
55'
Úřadující mistr opět navýšil vedení. Potvrzuje tak jen předzápasové předpoklady, podle nichž byl jasným favoritem.
53'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Slovan se ujímá tříbrankového vedení! Po výborné přihrávce Holmana RAFAEL RATAO přesprintoval obránce a únik zakončil nekompromisní ranou k pravé tyči.
52'
Po dobrém centru z levé strany zakončoval Nečas těsně nad branku. Gólman Slovanu Greif tak po svém příchodu na hřiště zatím čeká na zákrok marně.
51'
Hůlka se pěkně pokoušel přiťuknout balón Jindřiškovi. Tomu na poslední chvíli zabránil v zakončení Medveděv.
50'
Po individuální akci Jana Vodháněla bude Bohemians rozehrávat rohový kop.
49'
Po dlouhém nákopu si na levé straně zpracoval míč Nečas, na bránícího Abenu si ovšem nepřišel.
48'
Po zmatku v pokutovém území Klokanů se o zakončení přihlásil nově přichízí Guzmics. Zasáhl však jen bránícího hráče.
47'
Po pravé straně uháněl do šance Čavrič, na poslední chvíli odvrátil na rohový kop Till Schumacher.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
Skončil první poločas přátelského zápasu mezi Slovanem Bratislava a Bohemians 1905, který nabídl dvě branky a o obě se postaral domácí celek. Nejprve se v šesté minutě parádními nůžkami prosadil Rafael Ratão, těsně před koncem poločasu navýšil na rozdíl dvou branek po pěkné individuální akci Dejan Dražič. Český celek se snad kromě zblokované střely Vaníčka k ničemu nedostal, poločasový výsledek odpovídá dění na hřišti.
45'
43'
Krásná individuální akce DEJANA DRAŽIČE! Ten se po levé straně elegantně uvolnil přes Krcha a poté tváří v tvář gólmanovi zamířil bezchybně pod horní tyč.
43'
Z rozehrávky nakrátko nedokázal český celek vytěžit nic, v centru zabránil Jindřiškovi dobrým zákrokem Najrič.
42'
Po zblokované střele Barteka budou mít Klokani k dispozici další rohový kop.
41'
Pěkná přihrávka Mohy napříč celým vápnem hledala Čavriče, ten se ale dostal k míči až příliš pozdě, nestihl tak přesně zakončit.
40'
Do konce poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjdou Belasí do šaten s jednobrankovým vedením v zádech?
39'
Po chybě domácích se ve velké šanci ocitl Vaníček, tomu ovšem v klíčové chvíli skvěle skočil do rány Suchotskij.
38'
Z hranice šestnáctky vypálil Vladislav Levin, avšak gólman Slovanu mohl zůstat v klidu, tento projektil totiž proletěl vysoko nad břevnem.
37'
Snaha o postupný útok vzala za své velmi brzy. Přihrávku levina z poloviny hřiště výborně přečetl Lubičič.
36'
Suchotskij poslal riskantní skákavou malou domů gólmanovi, Šulla si ovšem se situací poradil výborně. Dlouhým odkopem poslal míč daleko na polovinu soupeře.
35'
Z něho ovšem domácí nedokázali vytěžit vůbec nic. Ve vzduchu totiž kraloval stoper Hůlka.
34'
Z velké dálky vypálil Čavrič, jenže trefil hned prvního stojícího hráče. Bude se kopat roh.
33'
Belasí už opět kombinují s balónem na polovině soupeře, obrana Bohemians však po prvním inkasovaném gólu brání výborně.
32'
Nepovedený centr z levé strany poslal Vaníček jen do zámezí. Šulla bude odkopávat od branky.
31'
Po levé straně se zkoušel probít Schumacher. To se mu sice nepovedlo, Klokani však budou vhazovat.
30'
Máme za sebou půl hodinu z dnešního utkání. V té byl zatím jasně lepším týmem Slovan, který ze své převahy i vytěžil úvodní branku. Nůžkami se prosadil Ratão.
29'
Centr Schumachera z pravé strany se stal lehkou kořistí brankáře Šully, ten chytil míč před nabíhajícím Puškáčem.
28'
Rozehrávka nakrátko se ukázala jako špatným řešením. Rozehrávku vystihl De Kamps.
27'
V hlavičkovém souboji si Abena pomohl faulem, standartní situaci tak má k dispozici Bohemka.
26'
Hra může pokračovat. Po ofsajdu Ratãa bude Kouba odkopávat z vlastního vápna.
25'
V tomto horkém dni posílá hlavní rozhodčí oba celky ke střídačkám, kde momentálně probíhá občerstvovací pauza.
24'
V brejku pokračoval po levé straně Marhún, který na střed pěkně přihrál Jindřiškovi. Jeho pěknou střelu z dálky Šulla vyrazil s velkými problémy.
23'
Nepřesná přihrávka Medveděva končí u Barteka, jenž okamžitě zakládá rychlý protiútok.
22'
Dlouhým nákopem chtěl Šulla vyzvat do šance Čavriča. Ten ačkoli je velmi rychlý, balón na hrací ploše již nestihl.
21'
Moha ztratil míč, avšak neváhal a okažitě se poctivě vrátil do defenzivy. Nakonec vše vyřešil faulem těsně za polovinou hřiště.
20'
Do brejku českého celku se zapojil i Krch a právě on byl na konci akce. Jeho ránu zablokoval výborným zákrokem Abena.
19'
Čavrič to zkusil přímo na branku. Kouba ale na jeho projektil dobře viděl a s přehledem do vyrazil daleko od své svatyně.
18'
Těsně za hranicí šestnáctky se faulu dopustil Levin. Slovan bude mít k dispozici přímý kop z nebezpečné vzdálenosti od branky.
17'
Belasí nikam nespěchají, kombinují na polovině soupeře a čekají na možnost vniknout do vápna.
16'
Klokani se kromě rány Schumachera nedostali vůbec k ničemu, jsou pod souvislým tlakem soupeře.
15'
Bohemka vysunula presink, Najrič si však s nastálou situací poradil na výbornou.
14'
Z velké dálky vyzkoušel štěstí Till Schumacher. Německý obránce ale přestřelil Šullovu svatyni o pořádný kus.
13'
Centr Suchotského byl velmi nepřesný, Šmíd v poklidu ubránil balón směřující do zámezí.
12'
Po pravém křídle se na polovinu Slovanu hnal Vaníček. Neměl ovšem podporu zádného spoluhráče, a tak o míč brzy přišel.
11'
Slovenský celek je prozatím výrazně aktivnějším týmem. Bartek sice nyní zachytil rozehrávku soupeře, hned ale vrátil balón soupeři dalekým odkopem do země nikoho.
10'
Kapitán Klokanů sám hasil své zaváhání. Bylo to však za pomoci faulu, Dražič si výborně pokryl balón.
9'
Josef Jindřišek nevyužil volného prostoru ke střele. Místo toho nahrával, což nebyla dobrá volba, neboť nahrávku vystihl De Kamps.
8'
Po pravé straně se opět hnal velmi rychlý Čavrič. Po jeho zasekávačce se nedovoleného zákroku dopustil Till Schumacher.
6'
Tak to byla fantazie v podání RAFAELA RATAA! Ten si zády k brance zpracoval centr a poté parádnímí nůžkami poslal míč nechytatelně k pravé tyči
5'
Po Čavričově zblokované přihrávce Šmídem bude k vidění další standartní situaci v podobě rohového kopu.
4'
Po rohovém kopu Belasích nebezpečí nepřišlo. Míč schoval do náruče Kouba.
3'
Po špatném Schumerově zpracování balónu ve vlastním vápně mohl zakončovat Moha, velkou clonu hráčů před sebou ovšem nepropálil.
2'
Hráči Slovanu do dnešního zápasu oblékli světle modré dresy, Bohemka nastoupila v tradičních zelených dresech.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Medveděv, Abena, Najrič, Suchotskij – Lubičič, De Kamps – Čavrič, Dražič, Moha – Ratão

Bohemians Praha 1905: Kouba – Krch, Hůlka, Šmíd – Bartek, Jindřišek, Levin, Schumacher – Marhún, Puškáč, Vaníček
Bohemians Praha 1905

Klokani si po konci sezóny museli pořádně oddechnout, neboť od baráže je zachránil až gól Josefa Jindřiška v 95. minutě, který proti Opavě zajistil tolik potřebný bod. Ani v přípravě na nový ročník nepodávají svěřenci trenéra Haška moc přesvědčivé výkony. Nejprve tak tak porazili 3:2 Varnsdorf, v dalším střetnutí s druholigovým celkem už neuspěli, Ústí nad Labem podlehli jasně 1:4.
ŠK Slovan Bratislava

Úradujícímu mistrovi slovenské ligy se blíží účast v předkole Ligy mistrů. Ještě předtím však sehraje tři přátelské zápasy proti Bohemians, Slavii a rakouskému St. Poltenu. Svěřenci trenéra Ševely ovládli ligu o 17 bodů a v dobrých výkonech zatím pokračují i v předsezónní přípravě. Slovan porazil Komárno a Ostravu, remizoval se Slováckem.
Krásné úterní odpoledne! Vítám vás při sledování přátelského zápasu, v němž se proti sobě postaví Slovan Bratislava a Bohemians 1905.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.