Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Vlašim - 22. června 2019   11:00

Č. Budějovice
57' Ledecký  • 64' Wermke  • 89' Mareček
3:1
(0:1)
Vlašim
Vlašim
23' Janda
1. poločas: Křížek – Čolič, Sivok, Talovierov, Kladrubský – Čavoš, Havelka – Šplíchal, Provod, Mršič – Ayong. 2. poločas: Staněk – Řezáč, Novák, Fišl, Tolavierov – Mareček, Javorek – Martan, Táborský, Wermke – Ledecký.
Lerch – Kotalík, Vrchota
SCM Složiště, České Budějovice
200 diváků
Vlašim
1. poločas: Řehák – Kadlec, Shabanov, Štochl, Mizerák – Pilík, Skopec, Blecha, Janda, Svoboda – Fotr. 2. poločas: Pecháček – Štětina, Shabanov, Štochl, Sečkář – Pilík, Skopec, Blecha, Plachý – Janda (67. Svoboda), Diame.
Pecháček – Vlasák, Plachý, Diame, Štětina, Badocha, Sečkář.

Utkání je u konce. Dynamo otočilo stav z poločasových 0:1 na 3:1 a porazilo Vlašim. První poločas byl kvalitnější, hosté hrozili z rychlých brejků. Po pauze už měli Jihočeši navrch a přetavili to i ve tři góly. Hezký zbytek dne.
90'
89'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Ještě jeden gól, kterým Dynamo potvrzuje svůj triumf. Centr z pravé strany sklepl Wermke a DANIEL MAREČEK povedeným volejem jeho práci dokonal.
87'
Řezáč hledal před brankou Ledeckého a také ho našel, ale domácí kanonýr nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.
85'
Z pravé strany nečekaně vypálil Pavel Pilík a také Dynamo zachránilo břevno!
83'
Nejvýše vyskočil Pavel Novák a vysvobodil domácí od defenzivních problémů.
82'
Od rohového praporku budou rozehrávat i hosté.
80'
Po rohovém kopu hlavičkoval Talovierov a Pecháček si připsal dobrý zákrok.
78'
Řezáčův ostrý centr z pravé strany proletěl vápnem, aniž by se ho někdo dotkl. U míče však nadále černobílí.
76'
Hra už nemá ve druhém dějství takové tempo. S míčem hrají převážně domácí, ale často kazí přihrávky.
73'
Řezáč zakombinoval s Táborským, pak se ke zkušenému záložníkovi balon dostal zpět, ale svým zakončením trefil jen jednoho z obránců.
71'
Standardní situaci rozehrál Blecha, ale pokazil ji podobně jako Provod na druhé straně v prvním poločase. Trefil zeď.
69'
Ze střední vzdálenosti pálil Wermke, tentokrát prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.
67'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Janda, přichází Svoboda.
66'
To byla rána a potřetí dnes Vlašim zachránila tyč! Po rohovém kopu se balon odrazil k Petru Javorkovi, který parádní ranou trefil tyč!
64'
Domácí otáčí vývoj zápasu. Centr ve vápně pokryl Ledecký, udržel míč pro ROMANA WERMKEHO, který pohotovou ranou překonal Pecháčka.
63'
Martan získal míč na pravé straně a připravil zakončení pro Marečka, který ale levačkou nezasáhl cíl.
61'
200 diváků dnes dorazilo na Složiště k přípravnému utkání.
59'
Na druhé straně zahrozil Plachý, jeho zakončení však stejně bylo z ofsajdového postavení.
57'
Jihočeši se konečně prosadili v zakončení, a kdo jiný by mohl černobílým vytrhnout trn z paty, než nejlepší druholigový střelec z minulé sezony. DAVID LEDECKÝ se dostal s míčem do šestnáctky a z pravé strany prostřelil Pecháčka.
56'
Na Složiště se vrátil hustý déšť, jinak kvalita hry šla mírně dolů oproti prvnímu poločasu.
54'
I Jihočeši rozehrávali od rohového praporku, ale Fišlovo zakončení nemělo gólové parametry.
52'
Vlašim rozehrávala roh, ale Táborský na první tyči odhlavičkoval míč daleko pryč.
50'
Z dálky zkusil štěstí Táborský, míč ale poslal mimo a hostující brankář znovu nemusel zasahovat.
49'
Také další roh Jihočechů nebezpečí před bránou Vlašimi nepřinesl.
48'
Řezáčův rohový kop ve velké pohodě odvrátila hostující defenziva.
47'
Hned v úvodu druhého poločasu měl velkou šanci domácí Ledecký, po centru Martana hlavou zamířil těsně mimo!
Sestava domácích pro druhý poločas: Staněk – Řezáč, Novák, Fišl, Tolavierov – Mareček, Javorek – Martan, Táborský, Wermke – Ledecký.
46'
První poločas je za námi. Vlašim po něm vede 1:0, když se trefil z penalty Janda. Dynamo hraje víc s míčem, ale bránící soupeř zatím nedává příliš příležitostí k zakončení. Jihočeši dvakrát zasáhli brankovou konstrukci, ale určitě mají co zlepšovat. Dynamo pošle do hry zřejmě úplně odlišnou jedenáctku, prostřídá jistě i Vlašim.
45'
44'
Centr prolétl netečovaný českobudějovickým vápnem, Křížek bude odkopávat.
43'
Filip Blecha zkusil vypálit ze střední vzdálenosti. Jeho pokus Sivokem tečovaný potrápil i Křížka, vše končí rohem.
41'
Středočeši chvíli drží míč, ale bude to Dynamo, které ve zbývajících minutách první půle zkusí něco vymyslet.
39'
V předfinální fázi jsou domácí v křeči. Už o tom mluvil po posledním zápase trenér Horejš, že je třeba zlepšit chování hráčů kolem vápna. Zatím se to příliš nezlepšilo.
37'
Ilja Shabanov by však branku netrefila, ani kdyby branka měla dvojnásobné rozměry.
36'
Po faulu Čavoše budou hosté rozehrávat standardní situaci zhruba z pětadvaceti metrů.
34'
Po divokých minutách se hra trošku uklidnila.
32'
Následný roh domácím nevyšel, Havelkovi se ani nadvakrát nepodařilo najít centrem nikoho ze spoluhráčů.
31'
Tlak Dynama sílí! Obětaví hostující fotbalisté skáčou do střel jako v hokejovém zápase, nakonec se k tvrdé ráně dostal Šplíchal a skvěle zasáhl Řehák.
30'
Kladrubský si na levé straně navedl míč na střed a pravačkou vypálil. Jeho technický pokus protáhl Řeháka. Bude se kopat roh.
29'
Podruhé v zápase zachránila Vlašim branková konstrukce! Čavošovu ránu Řehák jen vyrazil k Ayongovi, jehož tečovaná dorážka skončila na břevně.
27'
Po Kladrubského centru mohl srovnat stav Čavoš, ale hlavičce nedal patřičný důraz proto ji Řehák lapil.
25'
Jihočeši nejsou v optimálním rozpoložení a nedaří se jim. Naopak hosté jsou plní entuziasmu.
23'
Vlašim právě vstřelila branku!
Nejzkušenější z hostujícího celku LADISLAV JANDA trefil střed branky, Křížek skočil doprava, a tak Vlašim vede 1:0.
22'
Penalta pro Vlašim! Tomáš Sivok ve vápně pozdě zareagoval, nakopl Svobodu a hosté budou kopat pokutový kop.
20'
Územní převahu získávají Jihočeši. Ze střední vzdálenosti vypálil Provod, rána na kluzkém terénu chytla šmrnc, ale Řehák si poradil.
19'
Opět rychlý brejk Vlašimi, ty mají hosté zatím velice nebezpečné. Janda oslovil rozběhnutého Fotra, který před Sivokovým zákrokem stihl vypálit. Křížek musel na zem a ránu lapil.
17'
Míč odvrátil na vápno Provod, následně se do balonu opřel Pilík, ale branku vysoko přestřelil.
16'
Po čtvrthodině hry první rohový kop, rozehrávat budou hosté.
14'
Následně vracel míč do ohně pěkným centrem Kladrubský, naskočil si Havelka, ale v záklonu zamířil nad.
13'
Další standardní situace domácích, opět z pravé strany, takže pozice pro leváka. Míč si postavil Provod, ale z dobré pozice trefil jen zeď.
11'
Mršičův přímý kop byl poměrně nápaditý, ale vlašimská obrana si poradila.
9'
První šance Dynama! Z levé strany tvrdě vypálil Ayong, brankář Řehák míč vyrazil k Havelkovi, který si připravil ránu a trefil spojnici!
7'
Poprvé mohl ohrozit gólmana Řeháka někdo z domácích, konkrétně Čavoš, ale jeho ránu zblokoval jeden z obránců.
5'
Záhy opět v akci hosté, Fotr se tlačil do zakončení, ale Talovierov mu skočil pod nohy v poslední chvíli.
4'
Hned první útok Vlašimi mohl být gólový! Po rychlé akci se na vápně šikovně uvolnil Blecha, ale nakonec tísněn dalším obráncem branku minul.
2'
Brzy po začátku zápasu se pěkně rozpršelo. Zatím u míče jen domácí.
1'

Č. Budějovice:
Křížek – Kladrubský, Sivok, Talovierov, Čolič – Čavoš, Havelka – Šplíchal, Provod, Mršič – Ayong.
Náhradníci: Staněk – Fišl, Novák, Martan, Táborský, Wermke, Ledecký, Řezáč, Javorek, Mareček.

Vlašim: Řehák – Shabanov, Štochl, Kadlec, Diame, Štětina, Pilík, Janda, Badocha, Sečkář, Blecha.
Náhradníci: Pecháček – Mizerák, Vlasák, Plachý, Fotr, Svoboda, Skopec.
Českobudějovické Dynamo po úvodní výhře nad Berounem ve druhém přípravném utkání padlo s Příbramí 1:2. Po konfrontaci s divizí a první ligou tentokrát Horejšovi svěřenci změří síly s druholigovým celkem. Po sobotním utkání s Vlašimí čeká na černobílé soustředění na Lipně, které bude okořeněno atraktivním zápasem s mistrovskou Slavií. Proti Vlašimi by poprvé po zdravotních problémech měli naskočit Mršič s Brandnerem. S Příbramí si premiéru v Dynamu odbyl Benjamin Čolič. Je otázkou, kdy by se do hry mohl zapojit i navrátilec Sivok.
FC Sellier & Bellot Vlašim je středočeský fotbalový klub, který se sice řadí mezi nejmenší města, kde se druhá liga hraje, na druhou stranu v ní Středočeši působí už deset sezon v kuse. Naposledy z toho bylo dvanácté místo, nejúspěšnější byl ročník 2016/17, kdy vlašimští fotbalisté skončili ve F:NL čtvrtí. Pro jedenáctou druholigovou sezonu v řadě už celek nepovede Erich Brabec, jenž mužstvo trénoval pouze na jaře. Nahradila jej dvojice Michal Mašek a Václav Hradecký. V týmu už nepokračují Piško, Chervak, Bačkovský, Dao či Fortelný, o místo v mužstvu bojují táborští Kučera s Pilíkem, sparťané Štětina s Pecháčkem či slovenský fotbalista Bojda. Pro Středočechy půjde o první přípravný duel, po něm se odeberou na soustředění do Kácova.
Vítejte při sledování online přenosu z přípravného utkání mezi českobudějovickým Dynamem a Vlašimí, který se uskuteční v sobotu od 11 hodin v SCM Složiště v Českých Budějovicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.