Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kynšperk nad Ohří : Sokolov - 22. června 2019   16:00

Kynšperk nad Ohří
90'
1:15
(0:5)
Sokolov
Sokolov
1' Ševčík   • 5' Ševčík   • 28' Dvořák   • 31' Dvořák   • 38' Dvořák   • 58' Selnar   • 61' Ruml   • 64' Selnar   • 67' Machek   • 75' Ruml   • 75' Glaser   • 80' Ševčík   • 81' Beránek   • 83' Machek   • 85' Fišer
Makovec
80 diváků
Sokolov
I. poločas: Šiman – Ruml, Šulc, Čihák, Dvořák II – Liener, Prokš – Štípek, D. Dvořák, Beránek – A. Ševčík
II. poločas: Dvořák I – Ruml, Šulc, O. Ševčík, Mejdr – Machek, Prokš – Selnar, Glaser, Beránek – Fišer

Utkání nám nabídlo dva týmy na zcela odlišné úrovni, o čemž hovoří konečné skóre. Závěr utkání za kynšperský celek odchytal Jakub Dvořák I, který si prohodil místo se svým protějškem.
90+1'
90'
Kynšperk nad Ohří právě vstřelil branku! Poslední slovo patří domácím, kteří se po rohovém kopu dočkali čestného zásahu!
85'
Sokolov právě vstřelil branku!
Autorem branky je PATRIK FIŠER.
83'
Autorem branky je VOJTĚCH MACHEK.
81'
Autorem branky je ADAM BERÁNEK.
80'
Autorem branky je ONDŘEJ ŠEVČÍK.
75'
Autorem branky je PETR GLASER.
75'
Autorem branky je ONDŘEJ RUML.
67'
64'
Autorem branky je JAKUB SELNAR.
61'
58'
46'
Sokolov do druhého poločasu vstoupí v této sestavě:
Dvořák I – Ruml, Šulc, O. Ševčík, Mejdr – Machek, Prokš – Selnar, Glaser, Beránek – Fišer.
Favorit v poločase vede rozdílem pěti branek, když hattrick zaznamenal Jakub Dvořák II a dvakrát se trefil Adam Ševčík.
45+1'
38'
Autorem branky je JAKUB DVOŘÁK II.
31'
28'
5'
Autorem branky je ADAM ŠEVČÍK.
1'
1'
Baník Sokolov má na programu další přípravné utkání na novou sezónu. Soupeřem druholigového celku bude tým z meziokresního přeboru – TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří. Zápas ale nebude mít charakter přípravného duelu, spíše připomíná projekt Kopeme za fotbal, kdy se kluby z amatérských soutěží mohou střetnout s profesionálním týmem. Mužstvo Slavoje skončilo v loňské sezóně na příčce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.