Pardubice - Trenčín | ONLINE | 2.7.2019 17:00 | Přípravné zápasy 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Trenčín - 2. července 2019   17:00

Pardubice
Pardubice
4' Kohút  • 20' Kohút  • 48' Huf  • 82' Toml
4:3
(2:3)
Trenčín
Trenčín
27' Depetris   • 33' Depetris   • 43' Depetris
Pardubice
Letáček – Prosek, Šejvl, Toml, Sláma – Kohút, Jeřábek, Hlavatý, Pfeifer – Černý, Zifčák.
Šmíd – Kovář, Lee, Mužík, Huf, Sokol, Solil
Zelinka – Nádvorník, Hájek
Svratka
Trenčín
Chudý – Keston, Kleščík, Pavlovič, Pišoja, Zubairu, Čatakovič, Adekunle.

90'
82'
Pardubice právě vstřelily branku! Po trestném kopu se hlavou prosadil MARTIN TOML – 4:3!
75'
Hosté se již po rychlé akci radovali, ale branka střídajícího Adekunleho neplatila pro ofsajd.
52'
Bukari orazitkoval břevno pardubické branky.
48'
Pardubice právě vstřelily branku! Po centru Černého se střelou z první prosadil střídající DAVID HUF – 3:3.
46'
45'
43'
Trenčín právě vstřelil branku! Zaváhání domácích potrestal DAVID DEPETRIS svým třetím gólem v zápase a otočil na 2:3.
33'
Trenčín právě vstřelil branku! Penaltu proměnil DAVID DEPETRIS – 2:2.
27'
Trenčín právě vstřelil branku! Autorem je DAVID DEPETRIS.
20'
Pardubice právě vstřelily branku! Na konci kombinační akce byla gólová střela MICHALA KOHÚTA – 2:0.
4'
Pardubice právě vstřelily branku! Autorem je MICHAL KOHÚT, který přesnou hlavičkou po centru z levé strany otevřel skóre.

FK Pardubice: Letáček – Prosek, Šejvl, Sláma, Toml – Kohút, Jeřábek, Hlavatý, Pfeifer – Černý, Zifčák.
Náhradníci: Šmíd – Kovář, Lee, Mužík, Huf, Sokol, Solil

AS Trenčín: Chovan – César, Šulek, Koolwijk, Lacko – Sleegers, Corryn, Rogulič, Lamine – Bukari, Depetris.
Náhradníci: Chudý – Keston, Kleščík, Pavlovič, Pišoja, Zubairu, Čatakovič, Adekunle.

Rozhodčí: Zelinka – Nádvorník, Hájek.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.