Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Arsenal - 31. července 2019   19:30

Angers
Angers
13' El Melali (Santamaria)
1:1
(1:0)
Arsenal
Arsenal
50' Nelson
Angers
Butelle – Aït Nouri (70. Pellenard), Thomas, Pavlović, Manceau, Santamaria, Mangani (63. Pajot), Reine-Adélaïde, El Melali (81 Pereira Lage), Capelle, Alioui (77. Kanga).
Petković – Bamba, Cissé, Pellenard, Pajot, Pereira Lage, Kanga, López.
Arsenal
Martínez – Chambers (46. Maitland-Niles), Mustafi, Medley (46. Sokratis), Monreal (46. Thompson), Guendouzi (62. Mchitarjan), Burton (46. Xhaka), Martinelli, John-Jules (46. Willock), Nelson (82. Olayinka), Nketiah (62. Aubameyang).

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Angers sice neudrželo své vedení, ale nakonec alespoň remízu, za což může být francouzský klub určitě taky rád. Utkání bylo velmi vyrovnané, i když v první půli byli mírně lepší domácí a ve druhé zase hosté.
90+1'
90'
Asi poslední střelu utkání si připisuje Aubameyang, ale ten míří jen mimo tři tyče.
89'
Žlutou kartu dostává Ainsley Maitland-Niles (Arsenal FC).
88'
Domácí hráči si při napadání pomohli faulem a tak má Arsenal ponechanou výhodu.
87'
Gunners se už bez problémů brání, ale v útoku se jim stále vůbec nedaří.
86'
Domácí se ještě vrhli do útoku, ale tam pouze darovali odkop Martínezovi.
85'
Angers má sice velké problémy s rozehrou, protože soupeř aktivně napadá, ale zatím statečně drží míč a až po chvíli ho zakoplo do autu.
84'
Arsenal se snaží o dokonání obratu, ale přes domácí defenzivu zatím nemůže najít cestu k zakončení.
82'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Nelson, přichází Olayinka.
81'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází El Melali, přichází Pereira Lage.
80'
Také Arsenal střílí gól z ofsajdu, na neuznané branky je to tak 1:1.
79'
Angers už pomalu začíná hrát na remízu, nyní získává čas kombinací na vlastní půlce.
77'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Alioui, přichází Kanga.
77'
Při přebírání míče byl faulován Aubameyang, hosté tak získávají nadějnou standardní situaci.
75'
Na druhé straně hřiště tvrdě střílel Pajot. Ten sice žádného beka netrefil, ale míč neposlal ani mezi tři tyče.
74'
Žlutou kartu dostává Joseph Willock (Arsenal FC).
73'
Martinelli se sice dostal k nebezpečné voleji, ale napálil prvního angerského obránce.
72'
Teď už se to povedlo Angersu, ale Pajot si při dobíhání přihrávky pomohl faulem.
71'
Nyní se hraje hlavně kolem půlící čáry, protože ani jeden tým nedokáže moc dobře rozehrát.
70'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Aït Nouri, přichází Pellenard.
68'
Nepřesná domácí hlavička skončila na kopačce Willock, který se chtěl protlačit alespoň k centru, ale ani to mu nebylo dovoleno.
67'
El Melali pomohl při bránění, poblíž šestnáctky se nechal faulovat.
65'
Angers ale také občas zahrozí, ale přes arsenalskou defenzivu se už dlouho nedostalo k zakončení.
64'
Po příchodu arsenalských útočných es se hra poměrně oživila, Gunners se okamžitě pokouší o druhý gól.
63'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mangani, přichází Pajot.
62'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Nketiah, přichází Aubameyang.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Guendouzi, přichází Mchitarjan.
61'
Po delší době faulují domácí, konkrétně hrál nedovoleně Pavlović.
60'
Na druhé straně se musel protáhnout také Butelle, který kryl nebzepečný nákop.
59'
Domácí velmi aktivně napadají, což se vyplatilo, protože hosté nakonec nedokázali úspěšně rozehrát a vše nakonec musel zachraňovat Martínez.
58'
Centr od rohového praporku sice našel hlavu Sokratise, ale ten pod tlakem nedokázal hlavičkovat směrem na bránu.
57'
Další útočné snažení francouzského celku končí jen autovým vhazováním pro soupeře.
56'
Rychlý útok chtěl domácí hráč zakončit individuálně, ale přes hostující obranu se nakonec ke střele nedostal.
55'
Butelle musel rozehrávat pod velkým tlakem, což nakonec zvládl, ale jeho nákop nebyl moc přesný.
54'
Po vyrovnácí brance je mírně aktivnějším týmem Angers, ale hraje se hlavně na středu hrací plochy.
53'
Centr byl moc dlouhý a skončil až v rukavicích arsenalského brankáře, který rychle rozehrál.
52'
Domácí chtějí své vedení na útočné polovině, další útočné snažení tak hosté raději zastavili faulem.
50'
Arsenal právě vstřelil branku!
Gunnes velmi rychle vyrovnávají! Střelu z velké blízky Butelle sice vyrazil, ale jen na nohu REISSE NELSONA, který pohotově poslal míč do domácí sítě.
49'
Nyní chvíli útočil Angers, ale útočné snažení skončilo jen ziskem míče pro Martíneze.
48'
Po změně stran je prozatím aktivnější Arsenal, kterému možná pomohlo velké střídání.
46'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Monreal, přichází Thompson.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází John-Jules, přichází Willock.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Chambers, přichází Maitland-Niles.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Medley, přichází Sokratis.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Burton, přichází Xhaka.
46'
První poločas byl dost překvapivě v režii domácího týmu, který od 13. minuty vede 1:0. I poté byl mírně aktivnější Angers, ale také Arsenal se dostal k několika dobrým šancím. Uvidíme, jestli se favoritovy podaří obrat nebo jestli outsider bude slavit překvapivé vítězství.
Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
45+1'
45+1'
Ještě jeden útok domácí přece jen podnikli, ale vše skončilo jen zblokovanou střelou.
45'
Arsenal klidně kombinuje na své půlce. V první půli se toho už asi moc nestane.
44'
Domácí se poté jenom brání, jakmile vybojovali míč, tak ho okamžitě odkopli co nejdál od své branky.
43'
Francouzský tým rozehraje ještě jednu standardní situaci. Mangani sice našel svého spoluhráče, ale ten neskóroval a i kdyby ano, tak byl opět v ofsajdu.
42'
Angers se zkusilo dopředu dostat nákopem, ale sprinterský souboj v klidu vyhrál arsenalský bek.
41'
Také domácí už se těší na přestávku a tak se první poločas spíše dohrává.
40'
První roh získávají teprve teď hosté, ale centr prošel celým pokutovým územím, nikdo nedokázal zakončit.
39'
Arsenal už také nemá moc sil, už začíná myslet spíše na druhou půli.
38'
Po faulu Medleye přichází další standardka a další branka, která ale padá z ofsajdu.
37'
Žlutou kartu dostává Zech Medley (Arsenal FC).
36'
Butelle si po dlouhé době konečně kopne do míče, ale ten posílá jen do zámezí.
35'
Nadějný domácí útok zastavuje až útočný faul. Arsenal však míč zase moc dlouhou nepodržel.
34'
Anglický tým se tentokrát bez problémů ubránil, ale rozehrávka byla opět tragická.
33'
Angers už chce dohrát první poločas v klidu a proto získává nějaký čas kombinací na vlastní polovině.
32'
Ani další nákop nebyl úspěšný, balón skončil až za autovou čárou.
31'
Hosté nakonec dopředu nakopli, což se vůbec nevyplatilo, protože velmi rychle ztratili míč.
30'
Arsenal má míč sice v moci, ale napadajícími soupeřícími hráči je zahnán až ke svému brankáři.
29'
Santamaria byl tvrdě poslán k zemi a asi si vyžádá ošetření.
28'
Oba týmy se v útoku pravidelně střídají, ale zatím jsou mnohem nebezpečnější domácí, kteří mají na kontě jeden gól.
26'
Nelson byl po několika šťastných odrazech sám před domácí brankou, ale stejně nedokázal zamířit přesně.
24'
Hosté se sotva dostanou přes půlící čáru. Ve většině případů navíc ihned potom míč ztratí.
23'
Proti centrované přihrávce zkušeně vyběhl Martínez, který tak zamezil jakémukoliv zakončení.
22'
Po nepřesné rozehrávce Arsenalu však opět útočí Angers, který vybojoval další standartku.
21'
Po delší době útočí také domácí, ale ti vymysleli jen nepřesný centr.
20'
Hosté už jsou aktivnějším celkem, ale k první střele si stále hledají cestu.
19'
Útok po levé straně vedl John-Jules, ale jeho nepřesná přihrávka veškeré útočné snažení ukončila.
18'
Arsenal je po inkasované brance mírně otřesený, ale o vyrovnání se pokouší okamžitě, ale zatím je to marné.
13'
Angers právě vstřelilo branku!
Francouzský tým jde překvapivě do vedení! Santamaria nádhernou průnikovou přihrávkou uvolnil FARIDA EL MELALIHO, který si obešel Martíneze a poslal míč do odkryté klece. Asistence: Baptiste Santamaria.
12'
Centr z pravé strany byl sražen do rukavic Martíneze. Ten urychleně rozehrává.
11'
Hosté opět zbytečně faulují, tentokrát je to aspoň daleko od vlastní brány.
10'
Anglický klub se zatím alespoň dobře brání, soupeře nyní nepustil ani přes půlící čáru.
9'
Hosté se zase nikam nedostali. Míč už zase má Angers, které je zatím jednoznačně lepším týmem.
8'
Arsenal je opět s rozehrou hodně opatrný, soupeř totiž vcelku aktivně napadá.
7'
Ani další standartní situaci domácí nevyužili, centr byl sice přesný, ale následná hlavička šla mimo tři tyče.
6'
Dlouhý nákop dopředu k první šanci nepomohl, Butelle si poprvé v zápase zahraje s míčem.
5'
Gunners poté zase v klidu kombinují, dopředu se zatím moc neženou.
4'
Angers je zatím překvapivě aktivnějším týmem, dokonce už přišla první střela na bránu, ale pro Martíneze nebyl zákrok vůbec složitý.
3'
Domácí hráč dobře vystihl soupeřící přihrávku a získal míč. Francouzský celek následně vybojoval aut.
2'
Hosté nasledně uklidňují hru kombinací na vlastní půlce a opatrně hledají cestu do útoku.
1'
Angers je zpočátku aktivnější a ihned získává standartku, která je však zahozena slabou střelou do zdi.
1'

Angers SCO: Butelle – Aït Nouri, Thomas, Pavlović, Manceau, Santamaria, Mangani, Reine-Adélaïde, El Melali, Capelle, Alioui.
Náhradníci: Petković – Bamba, Cissé, Pellenard, Pajot, Pereira Lage, Kanga, López.

Arsenal FC: Martínez – Chambers, Mustafi, Medley, Monreal, Guendouzi, Burton, Martinelli, John-Jules, Nelson, Nketiah.
Náhradníci: Macey – Sokratis, Thompson, Olayinka, Maitland-Niles, Xhaka, Mchitarjan, Willock, Aubameyang.
Arsenal FC
Arsenal asi nepovažuje loňskou sezonu za úplně nejlepší, což se ale určitě pokusí změnit příští rok, na novou sezonu se velmi aktivně připravuje. Nejprve přišly dvě utkání s lehčími soupeři. Gunners nejprve remizovali s Borehamem Wood 3:3, a poté porazili Colorado Rapids 3:0. Následovaly tři zápasy v rámci International Champions Cupu, kde si Arsenal vedl velice dobře. První duel s Bayernem ovládl 2:1, následovala hladká výhra 3:0 nad Fiorentinou a turnaj byl zakončen těsnou prohrou s Realem Madrid, kdy Gunners prohráli až po penaltách. Tři dny zpátky se Arsenal utkal ještě s Lyonem o Emirates Cup, ale i když dlouho vedl 1:0, tak nakonec zápas nedotáhl do úspěšného konce a francouzskému celku podlehl 1:2.

Angers SCO
Francouzský tým, který loni skončil na třináctém místě Ligue 1 se pilně připravuje na novou sezonu. Angers totiž odehrálo již pět přípravných zápasů a zatím si nevede vůbec špatně. Dnešní domácí si nejprve poradili s Les Herbiers 3:1, následovala výhra 1:0 nad Orleans. Ani třetí soupeře v přípravě nebyl moc silný, Angers zvítězilo i potřetí, a to poměrem 3:2 nad Le Havre. Poté přišel jeden náročnější zápas s Feyenoordem a ihned z toho byla remíza 1:1. Poslední utkání přípravy Angers odehrálo na trávníku Mönchengladbachu, kde padla poměrem 2:1.

Mönchengladbach vs. Angers – 2:1
Feyenoord vs. Angers – 1:1
Angers vs. Le Havre – 3:2
Orleans vs. Angers – 0:1
Angers vs. Les Herbiers – 3:1
Zdravím všechny fandy fotbalové přípravy. Od 19:30 na sebe narazí Angers a Arsenal. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.