Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Katowice : Frýdek-Místek - 10. července 2019   10:00

Katowice
Katowice
6' Wronski  • 10' Wronski  • 51' Kiebzak  • 53' Blad  • 65' Rumin  • 85' Kompanicki
6:0
(2:0)
Frýdek-Místek
Katowice
B. Mrozek (46. Piskorz) – Tabiś (46. Michalski), Jędrych, Broda (46. Dejmek), Rogala – Kiebzak, Stefanowicz, Gałecki (60. Rogalski), Wroński (60. Grychtolik), Błąd (60. Bronisławski) – Woźniak
Bárta (80. Málek) – Koňařík, Gomola (78. Banyácski), Bialek, Hajnoš (46. Kebísek) – Psota (46. Kutáč), Šumský (46. Dudek), Mrkvička (46. L. Maceček), Hýbl (70. Křenek), Babiec (30. Gjinollari) – Jamieson (75. D. Maceček)
Málek – Kebísek, Maceček D., Dudek, Bányácski, Maceček L., Gjinollari, Kutáč

Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:13.
90'
85'
Katowice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MATEUSZ KOMPANICKI.
65'
Žlutou kartu dostává (MFK Frýdek-Místek).
65'
Autorem branky je DANIEL RUMIN.
53'
Autorem branky je ADRIAN BLAD.
51'
Autorem branky je SZYMON KIEBZAK.
46'
45'
10'
Autorem branky je LUKASZ WRONSKI.
6'
1'

GKS Katowice: Mrozek – Tabiś, Jędrych, Broda, Rogala – Błąd, Gałecki, Stefanowicz, Wroński, Kiebzak – Woźniak
Náhradníci: Piskorz, Poloczek, Skiba, Kompanicki, Michalski, Bronisławski, Rogalski, Dejmek, Janiszewski, Grychtolik, Rumin

MFK Frýdek-Místek: Bárta – Babiec, Psota, Gomola, Šumský, Mrkvička, Jamieson, Hajnoš, Hýbl, Bialek, Koňařík
Náhradníci: Málek – Kebísek, Maceček D., Dudek, Bányácski, Maceček L., Gjinollari, Kutáč.
Katowice mají za sebou už pět přípravných zápasů, ovšem ani jednou nevyhrály. Remizovaly s Podbeskidzie (2:2) a Tychami (0:0). Prohrály s GKS Jastrzebie (1:2), Skra (0:1) a Gornikem (0:2).
Frýdeckomístečtí pod staronovým trenérem Pulpitem odehrály zatím pouze jedno přípravné utkání a to se Sosnowiecem, se kterým prohrály 0:1.
V přípravném zápase se proti sobě utkají týmy GKS Katowice a MFK Frýdek-Místek. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu, kdy ovšem polský tým vyhrál vysoce 5:0. Dnes se bude hrát na stadionu GKS. Úvodní výkop je naplánován na 10:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.