Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Śląsk : Hr. Králové - 2. února 2020   14:00

Śląsk
Śląsk
4' Exposito  • 39' Exposito  • 47' Raičevič  • 55' Placheta  • 61' Raičevič
5:1
(2:0)
Hr. Králové
Hr. Králové
73' Zbrožek
Śląsk
Putnocký – Stiglec, Živulič, Puerto, Cotugno, Mączyński, Łabojko, Płacheta, Chrapek, Pich, Exposito
Hr. Králové
Vízek – Djurdjevič, Doležal, Frýdek, Kosař, Mejdr

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Je tu konec! Śląsk Wrocław disponoval dnes fantastickou produktivitou, když domácím vyšlo vše, na co sáhli. Hradec Králové naprosto hořel v obraně, v útočné fázi pak pálil jednu šanci na druhou. Skóre průběhu utkání neodpovídá, alespoň však může působit jako varování pro hosty.
90+1'
90'
Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hostů, avšak minul vzdálenější tyč. Troufám si říct, že to bylo vše, co se dnes stane.
89'
Jeden z obránců polského týmu podklouzl a nabídl soupeři dobrou šanci, kterou hradecký fotbalista ale nevyužil.
88'
Centrovaný míč končí v rukavicích domácího brankáře, který následně rozehrál do strany.
86'
Hraje se na polovině hřiště, často se chybuje. Uvidíme, jestli ještě vůbec něco zajímavého uvidíme.
84'
Vízek musel rychle vyběhnout proti odraženému míči, ke kterému se nakonec dostal dříve jak soupeře.
83'
Vidíme řadu nepřesností na obou stranách. Vypadá to, že ani jednomu z celků se příliš hrát nechce.
81'
Domácí se hnali do nebezpečného kontru, který však ztroskotal na zbytečném útočném faulu.
80'
Trochu kosmeticky upravit skóre může nyní český tým, bude totiž kopat od rohového praporku.
79'
Śląsk Wrocław kombinuje na vlastní polovině. Utkání se pouze dohrává.
77'
Přízemní centr končí v rukavicích východočeského brankáře.
75'
Ze standardní situace trefil hostující fotbalista jen zeď.
73'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil KRISTIÁN ZBROŽEK a napálil míč proti pohybu brankáře soupeře.
72'
Teď by to již padnout mohlo! Hradec bude zahrávat pokutový kop!
70'
Hradci dnes jednoduše není přáno. Střela Vlkanovy byla vyražena skvělým Potnockým.
69'
Centr na malé vápno představoval jen rutinní zákrok pro vratislavského brankáře.
67'
Z přímého centru Votroků vzešel centr, který byl ovšem příliš dlouhý a rovnou zapadl do zámezí.
66'
Hostující fotbalista vypálil zpoza vápna a asi o půl metru minul protější tyč.
64'
Hradec se dožadoval odpískání penalty, hlavní rozhodčí ale zůstává v klidu.
61'
Śląsk právě vstřelil branku!
Tohle už zavání pořádným debaklem. Z nulového úhlu našel jeden z domácích hráčů FILIPA RAIČEVIČE, jehož střela o kousek proklouzla kolem nohy obránce soupeře a zapadla do prázdné brány.
59'
Šípek byl ošetřován na hrací ploše, nyní odchází po svých za postranní čáru.
57'
Ten se hostujícím fotbalistům absolutně nevyvedl, i tak ale zůstanou u balónu.
56'
Hradec bude mít příležitost odpovědět, bude totiž zahrávat rohový kop.
55'
Musonda našel se svým centrem na zadní tyč nabíhajícího PRZEMYSLAWA PLACHETU, kterému stačilo jen doklepnut míč do odkryté části brány.
54'
Kosař zkazil centr, míč skončil vysoko nad konstrukcí vratislavské brány.
53'
Hradecký brankář kryje střelu soupeře z levé části vápna.
52'
Jeden z hradeckých hráčů se ocitl v bezprostřední blízkosti domácí brány, kterou dokázal neuvěřitelným způsobem minout.
51'
Polský celek se dostal z obložení tří soupeřů ladnou kombinací, pokračuje tak s míčem na kopačkách.
50'
Žlutou kartu dostává Zbrožek (FC Hradec Králové).
48'
Kosař si narazil se svým spoluhráčem, odcentrovat ale nedokázal, skluzem mu v tom zamezil soupeř.
47'
A je tu další naprosto zbytečná branka. Hradecká obrana propadla a dovolila FILIPU RAIČEVIČOVI utéct do samostatného úniku, který v klidu proměnil.
46'
Hosté se zkoušeli dostat vpřed dlouhým nákopem za obranu, který byl ovšem odhlavičkován.
46'
První půle je u konce! Skóre je pro Hradec až moc kruté, ale to hlavně kvůli zbytečným chybám v obraně. Jinak sledujeme spíše opatrný duel, ve kterém se nedá jasně určit, který z celků má navrch.
Druhý poločas začne přibližně v 15:00.
45+1'
44'
Ottmar si stěžoval na útočníka soupeře, který podle všeho nasimuloval pád. Nic to nemění na tom, že se bude odkopávat od brány.
43'
Další centr byl zablokován, přesto to je Hradec, který zůstane u míče.
42'
Po nepřesném centru z levé strany bude následovat odkop od brány polského týmu.
40'
Tohle je studená sprcha pro Hradec, který mířil v posledních minutách za vyrovnáním.
39'
ERIK EXPOSITO podruhé! A znova to bylo s nutnou dávkou štěstí. Odražený míč zapadl za hradeckou obranu, kde se ho Španěl ujal a z rychlého brejku skóroval.
37'
Hradec Králové v posledních minutách má navrch a snaží se do přestávky ještě skórovat.
36'
Vlkanova se probojoval k míči na hranici malého vápna a pálil, ve složité situaci ale přestřelil.
33'
Tak teď si nejsem jistý, co hostující fotbalista zamýšlel. Ať už to byla střela či centr, účel to nesplnilo.
32'
To se ovšem mohlo změnit! Obrana Hradce naprosto zaspala a nestihla zareagovat na centr, na který si naskočil jeden ze soupeři a donutil Ottmara předvést parádní zákrok!
31'
Śląsk Wrocław je v celém prvním poločase daleko více u míče, čehož ovšem nevyužívá a kromě jedné šťastné branky se do ničeho nedostal.
30'
Hostující hráč prošel až k hranici malého vápna, jenže prošvihl nejlepší možnost ke střele a nechal se vytlačit až do nulového úhlu, odkud již nic vymyslet nemohl.
28'
Hradec Králové bude zahrávat z levé strany hřiště rohový kop.
27'
Domácí fotbalista zůstal ležet na trávníku, naštěstí to vypadá, že bude schopen pokračovat v zápase.
26'
Vlkanova střílel zpoza šestnáctky a trefil prvního stojícího soupeře.
24'
Exposito hledal se svou přihrávkou někoho ze svých spoluhráčů, trajektorii nahrávky však vystihl soupeř.
22'
Dlouhý aut do vápna Śląsku prodloužil jeden z hostů na zadní tyč, kde se nacházel ve stoprocentní šanci Šípek, jehož pokus skončil vysoko nad bránou.
21'
Hradečtí fotbalisté díky dobrému napadání získali míč, jenže o něj vzápětí také přišli.
19'
Na polovině polského týmu došlo k menší šarvátce mezi hráči obou celků, ze které odešel jeden z fotbalistů Hradce se žlutým napomenutím.
17'
Pich znova v akci, ani tentokrát se mu nepodařilo nějak ohrozit svatyni hradeckého týmu.
15'
Pich odcentroval z pravé strany na zadní tyč, kde se ovšem nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů.
14'
Hradec Králové zahrával standardní situaci. Centr, jenž mířil na penaltový puntík, postrádal adresáta.
13'
Nyní přilétl do hradeckého vápna centr z pravé strany, nicméně obrana Votroků byl úspěšná.
12'
Sledujeme nudnější pasáž utkání, často se přerušuje a většina podstatných momentů se odehrává na polovině hřiště.
11'
Vlkanova byl zdvojen u autové čáry, což přineslo ztrátu míče.
10'
Z následného rohového kopu nic zajímavějšího nevzniklo, rozehrávat může domácí brankář.
9'
Hostující fotbalista si navedl míč na střed šestnáctky a vypálil, jeho pokus vyrazil Putnocký jen před sebe, načež mu vypomohl vracející se obránce.
7'
Východočechům se absolutně nedaří přechod do útoku, většina jejich akcí končí hned na samém počátku.
6'
Śląsk Wrocław znova u míče, kombinuje na vlastní polovině a vyčkává.
4'
Tak tohle si hostující brankář za rámeček nedá. Střelu z ostrého úhlu vyrazil jen tak, že namazal na jednoduchou braku ERIKU EXPOSITOVI.
3'
Ofsajd zastavuje postup polského týmu, Ottmar bude rozehrávat od hranice šestnáctky.
2'
Domácí celek od začátku utkání diriguje hru, naplňuje tedy papírové předpoklady.
1'
Śląsk Wrocław měl k dispozici rohový kop z levé strany hrací plochy, míč byl odvrácen pohotovou obranou soupeře.
1'

Śląsk Wrocław: Putnocky – Stiglec, Živulič, Puerto, Cotugno, Mączyński, Łabojko, Płacheta, Chrapek, Pich, Exposito
Náhradníci: Kajzer, Celeban, Pawelec, Dankowski, Boruń, Gąska, Bargiel, Musonda, Markovič, Bergier, Raicevič

FC Hradec Králové: Ottmar – Čech, Martinec, Král, Šípek, Soukeník, Zbrožek, Jukl, Leibl, Prekop, Vlkanova
Náhradníci: Vízek – Djurdjevič, Doležal, Frýdek, Kosař, Mejdr.
Přeji příjemné odpoledne všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! V dnešním přátelském zápase proti sobě nastoupí od 14:00 výběry Hradce Králové a Śląsku Wrocław.