Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Cracovia : Č. Budějovice - 21. ledna 2022   15:00

Cracovia
Cracovia
10' Amersfoort  • 24' Rasmussen  • 29' Pestka  • 58' Amersfoort
4:2
(3:1)
Č. Budějovice
13' Škoda   • 74' Čolić
Cracovia
Kerl – Čoudek, Čolić, Brabec, Sladký, Čavoš, Krch, Hora, Hais, Brandner

90'
89'
Blíží se konec utkání, Kraków si hlídá svůj náskok.
87'
Hlavička po rohovém kopu skončila těsně vedle. Vykopávat bude Šípoš.
86'
Solidní šance Krakówa. Střelu z otočky ale zblokovali obránci Dynama.
82'
K hlavičce se ve vápně dostal Patrik Brandner, ale jeho zakončení nemělo patřičnou razanci.
79'
Žlutou kartu dostává Hais (SK Dynamo Č. Budějovice).
78'
Velká příležitost Dynama možná skončila brankou, ale sudí stejně odmávali ofsajd.
74'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Míč si postavil BENJAMIN ČOLIĆ a bezpečně proměnil.
73'
Pokutový kop bude zahrávat také Dynamo! Faulován byl Daniel Hais.
69'
Nepřesná hlavička jednoho z hráčů Cracovie, rozehrávat bude Šípoš.
67'
Střela Jakuba Hory z velké dálky končí vysoko nad.
65'
Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Valenta, přichází Hora.
Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Havel, přichází Čolić.
Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Matvejev, přichází Čoudek.
Střídání v týmu Cracovia Kraków: ze hřiště odchází Mihálik, přichází Hais.
58'
Cracovia právě vstřelila branku!
Čtvrtá branka v síti Dynama. Penaltu proměnil PELLE VAN AMERSFOORT.
58'
Žlutou kartu dostává Matvejev (SK Dynamo Č. Budějovice).
57'
Penalta pro Poláky!
55'
Faul na polovině hřiště, hrát bude polský tým.
53'
Žlutou kartu dostává Knap (Cracovia Kraków).
53'
Pod tlakem rozehrával brankář Cracovie a balon poslal jenom do zámezí.
50'
Dobrá příležitost Dynama, jenže střela Čavoše byla sražená na roh.
48'
Dynamo rozehrává od obránců, kteří přišli na hřiště do druhé půle.
Sestava Dynama do druhého poločasu: Šípoš – Matvejev, Brabec, Havel, Sladký – Valenta, Čavoš – Brandner, Krch, Vais – Mihálik.
46'
45'
42'
Jihočeši se ocitli v ofsajdu.
39'
Dobrý zákrok Dávida Šípoše proti střele Amersfoorta.
37'
Tentokrát z rohu Dynamo neudeřilo, Cracovia si drží dvoubrankový náskok.
33'
Dynamo se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, teď kombinuje na polovině soupeře.
29'
Poláci vedou už o tři branky. Z dálky napřáhl ke střele KAMIL PESTKA a prostřelil budějovického brankáře.
24'
Poláci si berou ztracené vedení zpět. Po rohovém kopu se balon několikrát odrazil do vzduchu, až ho nakonec MATHIAS RASMUSSEN napálil za Šípoše.
23'
Z dalšího rohového kopu Dynamo nic nevytěžilo.
21'
Za vápnem napřáhl ke střele z první jeden z hráčů Krakówa a přestřelil o pár centimetrů.
18'
Rychlý brejk Poláků dokázal zastavit obranným zákrokem Maksym Matvejev.
16'
Útočný faul Dynama, po kterém bude rozehrávat Kraków.
13'
Máme srovnáno! Po rohovém kopu Mateje Mršiće se od obránce odtrhl MICHAL ŠKODA a hlavičkou pokořil Hrošša.
10'
Z první příležitosti se Poláci ujímají vedení. Prudký centr Kakabadzeho z pravé strany si našel PELLE VAN AMERSFOORT a bez problémů míč uklidil do sítě.
9'
Pod tlakem nerozehrál Dávid Šípoš přesně a míč skončil v zámezí.
6'
Průniková přihrávka Mršićovi nevyšla, zpracoval si ji jeden z obránců polského týmu.
4'
Z pravé strany centroval Matvejev a našel Mršiće, který z dobré pozice hlavičkoval vedle.
3'
Brankář Šípoš musel z branky, ale vyběhl včas a míč raději odkopl na polovinu hřiště.
1'

Cracovia Kraków: Hroššo – Rapa, Pestka, Jugas, Rodin, Rasmussen, Kakabadze, Sadiković, Hanca, Rakoczy, Amersfoort.
Náhradníci: Wilk – Niemczycki, Wójcik, Jablonský, Rocha, Zaucha, Loshaj, Myszor, Lusiusz, Ogorzaly, Knap, Kapek, Siplak, Junior, Balaj, Piszcek.

SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Matvejev, Havel, Králik, Skovajsa – Hellebrand, Valenta – Van Buren, Mihálik, Mršić – Škoda
Náhradníci: Kerl – Čoudek, Čolić, Brabec, Sladký, Čavoš, Krch, Hora, Hais, Brandner.
Hlavní otázkou zimy bude pro České Budějovice to, jak vyřeší odchod svých dvou důležitých hráčů. Během pauzy totiž do Slavie Praha přestoupil Maksym Talovierov a do maďarského Ferencvárose útočník Fortune Bassey. Právě góly Basseye by mohly Dynamu skutečně chybět, protože na šestadvaceti nastřílených brankách se nigerijský útočník podílel devíti góly a jednou asistencí.
Hezké odpoledne z tureckého Beleku, kde v 15 hodin středoevropského času odstartuje přípravný zápas mezi polským klubem Cracovia Krakov a českým Dynamem České Budějovice. K vidění bude souboj dvou celků působících v nejvyšších ligách svých zemí. Oba kluby navíc měly ve svých ligách velmi podobnou formu. Krakov je po podzimních devatenácti zápasech na devátém místě tabulky, když získal 26 bodů. To Jihočeši jsou v české FORTUNA:LIZE osmí, když v devatenácti kolech nastřádali 25 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.