Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Domžale : Slovácko - 28. ledna 2022   13:00

Domžale
Domžale
39' Ibričič  • 62' Jakupović  • 65' Jakupovič
3:1
(1:0)
Slovácko
Slovácko
49' Daniček
Domžale
Mihelak – Pišek, Klemenčič, Jurilj, Georgijevič, Ibričič (C), Markuš, Šostarič Karič, Jakupovič, Alič, Ilenič
Slovácko
Fryšták, Borek, Juroška, Vecheta, Aldin, Divíšek, Šimko, Šašinka, Cicillia, Kudela, Tomič, Daníček, Merdovič,

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Domžale dnes překvapivě udolalo favorizované Slovácko, a to zcela jednoznačně 3:1. Nelze říct, že by byli hráči slovinského celku jasně lepším výběrem, nicméně se daleko častěji dostávali do nebezpečných šancí, které i následně dokázali proměňovat. Obzvlášť skvělý výkon předvedl někdejší hráč Empoli Arnel Jakupovič, jenž vstřelil hned dvě branky.
90+0'
90'
Centrovaný míč Nguyen vyboxoval na kopačku Repase, jemuž rána z první vůbec nesedla.
89'
Ještě jedna šance na kosmetickou úpravu skóre. Rohový kop pro fotbalisty ve žlutých dresech.
87'
Zápas se jen dohrává. Slovácko už je smířené s tím, že dnes v chorvatském Umagu prohraje.
86'
Domácí tým měl k dispozici rohový kop. Centr z pravé strany pouze proletěl vápnem a skončil v autu.
83'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Jakupovič, přichází Repas.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Jurilj, přichází Podlogar.
81'
Tak teď rozhodčí ušetřil Slovácko. Dle mého názoru se Husmani žádným způsobem do hry nezapojil. Ať už to bylo jakkoliv, gól Domžale po střele zpoza vápna uznán nebyl.
79'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Ibričić, přichází Martinovič.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Markuš, přichází Husmani.
78'
Centr se odrazil na kopačku Ondřeje Šašinky, jehož pokus z voleje neměl gólové parametry.
78'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kohút, přichází Šašinka.
77'
Šoštarič Karič nevybíravě poslal k zemi jednoho ze soupeřů a obdržel od rozhodčího žlutou kartu. Následuje přímý volný kop Slovácka z nebezpečné pozice.
75'
Jakupovič se pokusil dokonat hattrick obstřelem na vzdálenější tyč, kterou o pár čísel minul.
73'
Je tu závěrečný tlak ze strany moravského týmu. Favorizovaný celek se pochopitelně soustředí hlavně na útočnou fázi.
70'
Jurečka se nejspíše zalekl šance, která se mu naskytla! Na zadní tyči stačilo jen doklepnout míč do prázdné brány, ke smůle Slovácka ale jen balón poslal do hlavy bránícího soupeře.
67'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hofmann, přichází Divíšek.
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kalabiška, přichází Šimko.
66'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Klemenčič, přichází Žinič.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Georgijevič, přichází Dobrovoljc.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Ilenič, přichází Vuk.
65'
Domžale právě vstřelilo branku! Hezky sehraná akce. Arnel JAKUPOVIČ si naběhl do volného prostoru, kam obdržel přihrávku od Ibričiće, a následně dokázal přehodit Nguyena.
62'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Holzer, přichází Vecheta.
62'
Domžale právě vstřelilo branku! Slovinský celek jde podruhé v zápase do vedení! Na centr Ileniče z pravé strany si naběhl Arnel JAKUPOVIČ a pohotovou hlavičkou dostal míč za záda Nguyena.
61'
Ilenič z bezprostřední blízkosti překonal Nguyena, jenže za toho zaskočil na malém vápně jeden z obránců! Velká šance Domžale.
59'
Sledujeme útočný fotbal s řadou šancí na obou stranách. Diváci se rozhodně v posledních minutách nenudí.
56'
Michal Kadlec pokazil přihrávku na Nguyena, Podlogar ji vystihl, jenže si míč příliš pokopl. Z pravé strany se hráč Domžale snažil vystřelit do prázdné brány, Nguyen mu ale zmenšil střelecký úhel a na hranici šestnáctky zakročil.
53'
Georgijevič málem využil chyby v kombinaci Slovácka. Z pravé strany se řítil sám na brankáře, avšak v jasné gólové příležitosti se ukopl a poslal míč až do ochranné sítě.
52'
Vecheta měl na levé strany spoustu prostoru, ani tak ovšem nedokázal přesně přihrát. Nahrávku zachytil jeden z obránců slovinského celku.
49'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Vlastimil DANÍČEK poslal míč proti pohybu brankáře soupeře a srovnal stav.
47'
Ruka! Je tu penalta pro Slovácko, ke které se chystá Vlastimil Daníček.
46'
Markuš svým nákopem donutil Nguyena k tomu, aby vysprintoval až před svou šestnáctku. Odtud míč odhlavičkoval do bezpečí.
46'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Petržela, přichází Daníček.
46'
První poločase je za námi! Lépe do něj vstoupilo Slovácko, které mělo daleko více ze hry. Postupem času se ovšem Domžale začalo dostávat do zápasu, což přetavilo v 39. minutě ve vedoucí branku. A to výstavní, přímo z rohového kopu se trefil domácí kapitán Ibričič.
Druhý poločas začne přibližně v 13:55.
45+0'
44'
Kohút se srazil s Šoštaričem Karičem. Oba fotbalisté museli být ošetřeni na hrací ploše, naštěstí to nevypadá na nic vážnějšího.
43'
Rohový kop z levé strany obrana Domžale odvrátila jen na kopačku Petržely, a tak může Slovácko pokračovat v dobývání brány soupeře.
42'
Havlík se prezentoval dalekonosnou ránou a Mihelak měl co dělat, aby míč vytáhl na rohový kop.
39'
Domžale právě vstřelilo branku! Tak tohle si Nguyen na rámeček nedá. Senijad IBRIČIČ z rohového kopu vymetl protější šibenici a posunul svůj celek do jednobrankového vedení.
39'
Domácí zahrávali volný přímý kop. Centr trefil prvního stojícího hráče Slovácka, od kterého se odrazil na rohový kop.
38'
Povedený presink Slovácka. Mihelak byl donucen odkopnout míč pouze do zámezí.
36'
Jakupovič si přizvedl míč kopačkou a z voleje vystřelil. Míči nedal dostatečnou razanci, rutinní zákrok pro brankáře Slovácka.
35'
Na druhé straně ohrozil Nguyena Georgijevič. Ani on o moc úspěšnější nebyl, na druhou stranu alespoň trefil prostor mezi třemi tyčemi.
34'
Kohút neváhal a pálil zpoza vápna. Střela se mu vůbec nevyvedla a minula svatyni Domžale.
33'
Reinberk upadl v pokutovém území a dožadoval se odpískání penalty. Té se nedočkal. Spíše mi zdálo, že to byl on, kdo fauloval.
30'
Tohle vypadalo nadějně. Hofmann si naběhl na rohový kop a hlavičkoval, přičemž o kousek minul vzdálenější tyč.
29'
Georgijevič hlavičkoval ve velkém záklonu, a tak se nemůže divit, že vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi. Přesto svému spoluhráči za pěkný centr poděkoval.
27'
Po faulu na polovině hřiště musel být jeden z hráčů Domžale ošetřován. Zákrok rozhodčí kartou neohodnotil, to se ovšem nedá říct o průpovídkách Ibričiče, za které byl potrestán žlutou kartou.
26'
Žlutou kartu dostává Ibričič (NK Domžale).
25'
Jeden z obránců Slovácka hledal dlouhou přihrávkou některého z útočníků. Nepovedlo se, hraje Domžale.
22'
Jurilj odcentroval z levé strany do šestnáctky. Tam se nenacházel žádný z jeho kolegů, pro balón si bez větších problémů doskočil brankář moravského celku.
21'
Nguyenův nákop na levou stranu našel adresáta, po chvíli kombinace na malém prostoru ale Slovácko o míč přišlo. Příliš atraktivní fotbal momentálně nesledujeme.
19'
Hráči slovinského týmu se snad poprvé v zápase dostali do nějaké konstruktivnější kombinace. Ohrozit bránu Slovácka nedokázali, stále však zůstávají u míče.
17'
Slovácko má zatím více ze hry. Domžale se k ničemu nebezpečnějšímu nedostává, trápí se při přechodu do útočné fáze.
14'
Obrovská šance! Reinberk vyslal míč do šestnáctky, kde Jurečka přenechal míč Petrželovi. Ten se ocitl tváří v tvář brankáři soupeře, kterého ovšem nedokázal překonat.
13'
Pohledná kombinace. Na jejím konci stál Michal Kohút, jenže se nacházel až v příliš ostrém úhlu a o balón přišel.
11'
Slovácko mělo k dispozici rohový kop z levé strany hrací plochy. Centrovaný míč odklidil Jakupovič do bezpečí.
9'
Petržela znova v akci. Teď centroval na vzdálenější tyč, odkud jeden z fotbalistů Slovácka míč zklepl pod sebe. Jednoduchá práce pro obranu ve žlutých dresech.
8'
Alič to vzal na sebe a dlouhým sprintem započal útočnou akci slovinského celku. Následně poslal míč do strany svému spoluhráči, jenomže ten nezvládl přesně odcentrovat.
7'
Centr z levé strany propadl až na zadní tyč, kde se ho ujal Petržela. Jeho přízemní pokus vyrazil Mihelak na rohový kop.
4'
Za obranu Domžale si nabíhal Petržela. Sprinterský souboj s obráncem soupeře prohrál, přesto to jsou fotbalisté v modrých dresech, kteří zůstávají na míči.
3'
Nepřesný nákop za obranu končí v náruči Nguyena, který tak může odstartovat útočnou akci svého celku.
2'
V úvodu utkání drží míč na svých kopačkách fotbalisté slovinského klubu, kteří kombinují na své polovině.
1'

NK Domžale: Mihelak – Pišek, Klemenčič, Jurilj, Georgijevič, Ibričič (C), Markus, Šostarič Karič, Jakupovič, Alič, Ilenič
Náhradníci: Štubljar, Žinič, Dobrovoljc, Jovičevič, Hodžič, Repas, Podlogar, Martinovič, Gorenc Stankovič, Perc, Strajnar, Zofovič, Vuk, Husmani

1.FC Slovácko: Nguyen – Kalabiška, Kadlec, Hofmann, Reinberk – Havlík, Kohút, Sadílek – Holzer, Jurečka, Petržela.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.