Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kisvárda FC : Ostrava - 18. ledna 2022   14:00

Kisvárda FC
Kisvárda FC
0:1
(0:0)
Ostrava
Ostrava
53' Budínský
Ostrava

Tohle je ode mne vše, děkuji za pozornost a na shledanou.
Přípravné utkání mezi Kisvárda FC a FC Baník Ostrava je u konce, a to znamená, že Baník svůj druhý přípravný zápas v Turecku zvládl. To, že byl zápas vyrovnaný se potvrdilo, jak v první, tak ve druhé půli. V první pětačtyřiceti minutovce jsme se kromě úniku v závěru poločasu hráče Kisvárdy, který byl na poslední chvíli skluzem o míč odebrán, ničeho většího nedočkali. Do začátku druhé půle sice vběhl lépe domácí celek, ale i přesto to byl právě Baník, který po parádní střele Lukáše Budínského v 53. minutě šel do vedení a jednobrankový náskok si už pohlídal.
90+0'
90+0'
Poslední, co jsme mohli v zápase vidět, byl přetažený nákop za obranu Baníku, na což Murin bez problému zareagoval.
89'
Centr z pravé strany našel hráče domácích, který svou hlavičku umístil pouze do rukavic Murina.
88'
Přihrávka za obranu hledajíc Almásiho letěla na druhou stranu, než si tento útočník Baníku nabíhal.
87'
Smékal se hezky uvolnil na středu hřiště, díky čemuž vybojoval pro svůj tým faul.
85'
Ze zavřené pravé strany vzešel nakonec jako vítěz domácí celek.
83'
Hráč Baníku na sebe dobře natáhl tři bránící hráče a když se uvolnil prostor na druhé straně, tak přihrávkou našel spoluhráče, který místo toho, aby střílel z dobré pozice, tak radši hledal svého spoluhráče, kterého však nenašel.
81'
Centr z pravé strany skončil na kopačce hráče v červeném, který se stihl obtočit kolem své osy a zakončit míč těsně kolem levé tyče.
78'
Almási nepochopil záměr svého spoluhráče u pravého praporku, a tak Baník o míč přichází.
77'
De Azevedo hledal přes celou soupeřovu šestnáctku svého spoluhráče, jeho přihrávka byla ale nepřesná a ve hře pokračují červení.
75'
Pohotový Murin si vyběhl na letící míč a vyboxoval jej do bezpečí.
73'
Lukáš Budínský se ujmul kopu a poslal svou střelu pouze doprostřed brány.
73'
Brankář domácích si šel pro míč, ten však chytl mimo své území a Baník bude rozehrávat zajímavou standardní situaci.
71'
Po delší době se dostali hosté na půli soupeře, nic většího z toho ale nebylo.
69'
Hráči v červeném se natlačili při rohu do malého vápna, tohle skončilo pro Baník dobře, protože roh mířený na přední tyč našel pouze hráče v modrém.
68'
Hráči Baníku zatlačeni na své půli a zatím nechávají svého soupeře hrát.
66'
Rohový kop hostů skončil na zadní tyči, kde však nebyl nikdo z hráčů v modrém připraven.
64'
De Azevedo se provinil útočným faulem. Tohle určitě pomohlo hráčům Baníku, protože se mohli vrátit zpátky na svá místa.
62'
Dva hráči Kisvárdy si neporadili s těžkým míčem na hranici šestnáctky soupeře, a tak ve hře pokračuje Baník.
60'
De Azevedo vyslal nepříjemnou střelu, která spadla těsně před brankářem domácích.
58'
Zablokovaný centr končí rohem pro hosty.
55'
S protiútokem Kisvárdy tři na tři si Baník poradil na jedničku.
53'
Baník právě vstřelil branku!
LUKÁŠ BUDÍNSKÝ dostal od soupeře hrozně moc času, toho využil tím, že si navedl míč a z dvaceti metrů parádně obstřelil brankáře Kisvárdy, který zůstal jen nehybně stát.
51'
Druhá půle patří zatím domácím. To teď potvrdil hráč v červeném, který pronikl do šestnáctky Murina a pálil na zadní tyč. Dobrý pokus.
50'
Nahrávka za obranu modrých končí rohem pro Kisvárdu.
49'
Centr Baníku na druhé straně končí v moci domácích.
46'
Kisvárda velmi aktivní od začátku druhého poločasu. Z levé strany přišel pozemní centr do šestnáctky, který propadl na hráče v červeném, jehož pokus proletěl těsně kolem pravé tyče.
46'
Střídání v týmu Kisvárda FC: ze hřiště odchází Boháč, přichází Smékal.
46'
První poločas je za námi a stav utkání je zatím nerozhodný. Hra má poklidné tempo, je vyrovnaná a nějaké šance jsou. O největší příležitost se postaral v závěru první půle hráč Kisvárdy, který díky dobré průnikovce běžel osamocen na brankáře Murina, zaváhal však a o míč byl na poslední chvíli odebrán.
45+0'
45'
Rozhodčí nenastavuje jedinou minutu.
43'
Hráč Kisvárdy šel úplně sám na Murina, obránci Baníku se však stihli na poslední chvíli vrátit a skluzem celé akci zabránit.
41'
Hezké kombinaci Baníku scházel už jen centr do vápna soupeře.
39'
Budínský si neporadil se zpracováním, čímž umožnil soupeři, aby po delší době prověřil dobrým pokusem, zda je Murin připraven.
37'
Průniková přihrávka za obranu Baníku byla příliš dlouhá, a tak ve hře pokračují modří.
35'
Standardní situace Baníku byla ve vápně soupeře bez problému odvrácena.
33'
Kisvárda se konečně osvobodila u pravého praporku.
32'
Rohový kop Kisvárdy končí rychlým protiútokem Baníku, celá akce skončila těsně před šestnáctkou domácích.
30'
Protiútok domácích skončil zakončením z hranice šestnáctky, po střele k levé tyči se výborně natáhl Murin.
29'
Útočný faul Kisvárdy.
27'
První rohový kop nic nenabídl, druhý byl rozehrán nakrátko a skončil v rukavicích brankáře domácích.
26'
Standardní situace nebyla zahrána vůbec špatně, a proto může Baník pokračovat rohovým kopem.
24'
Odvrácený centr Baníku si našel de Azevedo, který to zkusil střelou kolem levé tyče.
22'
Výlet hráče v červeném středem hřiště skončil po úspěšném obehrání tří hráčů nakonec na kopačkách Baníku.
19'
Hráč Baníku dokázal přihrát pod sebe zpoza šestnáctky a našel svého spoluhráče, ten byl však bráněn a míč propadl. Škoda, kdyby někdo nabíhal z druhé vlny, tak by čelil pouze brankáři Kisvárdy.
18'
Hezká mezihra hráčů v červeném na středu hřiště nakonec vyvrcholila nákopem do rukavic Murina.
17'
Útočný faul na Harušťáka Baník nevyužil, protože o míč hned přišel.
15'
Hráč v červeném na poslední chvíli stihl přihrávku podél pravé strany, odkud se mu podařilo odcentrovat do vápna pouze na dobře postaveného obránce Baníku.
14'
Křížná přihrávka hostů končí v zázemí, a tak po delší době můžou hrát domácí.
12'
Baník má poprvé v zápase delší dobu míč pod kontrolou a nikam se nehrne.
11'
Hráč Kisvárdy obdržel přihrávku od svého spoluhráče a následně si to namířil do vápna Baníku. Jeho pokus skončil střelou z ostrého úhlu těsně nad horní tyč.
10'
Špatná přihrávka domácích málem umožnila Almásimu, aby se vydal sám na brankáře.
8'
Snaha maďarského celku o ohrožení brány Murina končí ofsajdovým postavením.
6'
Na druhé straně jsme taky mohli vidět pouze marný pokus o průnikovou přihrávku.
5'
Almási zkoušel doběhnout průnikovou nahrávku za obranu domácích. Obránce Kisvárdy si míč ale dobře pokryl a bude se odkopávat.
4'
Dlouhý nákop Murina končí autovým vhazováním pro Baník.
2'
Rohový kop mířený na přední tyč skončil na hlavě hráče v červeném, celá akce ale nakonec skončila v bezpečné vzdálenosti od brány Murina.
2'
Kisvárda postupným útokem vybojovala rohový kop.
1'
O úvodní výkop se postaral Baník, ten to ihned zkoušel dlouhým balonem za obranu. Defenziva domácích však připravena.
1'
Oba celky nastupují na hrací plochu. Hráči Baníku se oblékli do modrých dresů, zatímco hráči Kisvárdy do červených.

FC Baník Ostrava: Murin- Ndefe, Svozil, Harušťák, Chlumecký- de Azevedo, Budínský, Boháč, Šín, Koncevoj- Almási.
Náhradníci: Budinský- Juroška, Pokorný, Lischka, Fleišman, Jaroň, Kaloč, Kuzmanovič, Boula, Buchta, Klíma, Smékal.
Vítám vás a přeji krásné lednové úterý. FC Baník Ostrava v dnešním přípravném utkání na soustředění v Turecku porovná své síly s Kisvárda FC. Tento klub se aktuálně nachází v nejvyšší maďarské lize na druhém místě se ztrátou jednoho bodu na první Ferencváros. Dnešní zápas bude pro Baník na soustředění už druhý, první byl v sobotu, kdy podlehl 4:2 nad Lech Poznań.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.