Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsberger : Bohemians - 27. ledna 2022   13:30

Wolfsberger
Wolfsberger
44' Rocher
1:1
(1:0)
Bohemians
Bohemians
46' Necid
Bohemians
Valeš – Köstl (84. Mareček), Bederka (84. Kadlec), Hašek (75. Krch) – Dostál (84. Puškáč), Jindřišek (65. Nazarov), Květ (46. Hronek), Beran (75. Nový), Kovařík (75. Bartek) – Koubek (65. Keita), Chramosta (46. Necid)
Bačkovský, Bartek, Hronek, Keita, Novák, Kadlec, Krch, Mareček, Vondra, Fulnek, Puškáč, Nový, Necid, Nazarov

90'
46'
Bohemians právě vstřelili branku!
Hned na začátku druhého poločasu český celek vyrovnává na 1:1, když se trefil zkušený TOMÁŠ NECID.
46'
45'
44'
Wolfsberger právě vstřelili branku!
Rakouský celek jde v závěru prvního poločasu do vedení 1:0, když se prosadil THORSTEN ROCHER.
1'
Začátek utkání je naplánován na 13:30 hodin.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my budeme sledovat duel RZ Pellets Wolfsberger AC – Bohemians Praha 1905, který se odehraje v rámci tureckého soustředění. Pro celek Bohemians to dnes bude generálka, takže se očekává, že nastoupí už v "ligové" sestavě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.