Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Hr. Králové : Kisvárda FC - 16. ledna 2023   13:00

Hr. Králové
Hr. Králové
12' Koubek  • 25' Novotný  • 37' Kučera
3:0
(3:0)
Kisvárda FC
Kisvárda FC
Hr. Králové
Bajza (46. Reichl) – Klíma (60. Gabriel), Čech (60. Čihák), Leibl (60. Smrž) – Harazim, Kodeš, Kučera (60. Trusa), Rada (46. Pudhorocký), Novotný – Koubek (60. Jurčenko), Ryneš (70. Dvořák)
Kutík, Hájek
Kisvárda FC
Esteban – Avetisjan, Stefan (46. Jónás), Rubus, Sikorszki – Szőr, Ponomarenko – Simon (46. Ésik), Nagy (46. Chimič), Gončar (46. Puporka) – Heles

Fotbalisté Hradce Králové zapsali cenné vítězství nad třetím mužstvem maďarské ligy Kisvárdou, o kterém rozhodli již v prvním poločase Koubek, Novotný a Kučera. Po přestávce se skóre již nezměnilo. Nutno dodat, že Kisvárda nenasadila nejsilnější sestavu a nastoupila s mladíky a hráči širšího kádru.
90+1'
89'
Čihák vyzkoušel Estebana z 30 metrů propadlým míčem z hlavičkového souboje. Španělský brankář Kisvárdy vyráží robinzonádou.
76'
Nebezpečně vyhlížející centr hlavičkoval jeden z maďarských fotbalistů ze skrumáže slabě o zem do Reichlovy náruče.
70'
Střídání v týmu FC Hradec Králové:
ze hřiště odchází Ryneš, přichází Dvořák.
70'
Žlutá karta pro FC Hradec Králové (Filip Novotný).
66'
Fotbalisté Kisvárdy neproměnili rohový kop v ohrožení brány.
65'
V úniku byl Heles, Reichl ho však dobře stínoval a i když se maďarský útočník dostal kličkou ke střele, pokus z těžkého úhlu zajistil na čáře obránce Čihák.
62'
Střídající Jurčenko v dobrém postavení na penaltové značce nezpracoval ideálně míč.
60'
Probíhá hromadné střídání v mužstvu Hradce Králové: ze hry odstoupili Klíma, Čech, Leibl, Kučera a Koubek, nastupují Gabriel, Čihák, Smrž, Trusa a Jurčenko.
57'
Z rohu se červení neprosadili.
52'
Kisvárda se dostala do brejku, Chimič vysunul do uličky Ésika, kterému sjel míč při centru od kopačky do zámezí.
51'
Hradečtí fotbalisté jsou zatím lepší a míč je většinu času na jejich kopačkách.
48'
Esteban vyběhl proti Koubkovi, zmenšil mu úhel a vyráží přízemní zakončení hradeckého útočníka.
46'
ze hřiště odcházejí Bajza a Rada, přicházejí Reichl a Pudhorocký.
46'
Střídání v týmu Kisvárda FC:
ze hřiště odcházejí Stefan, Simon, Gončar a Nagy, přicházejí Chimič, Jónás, Ésik a Puporka.
46'
Hradec Králové po třech pěkných gólech jasně vede nad kombinovanou sestavou Kisvárdy, která do zápasu vstoupila dobře, ale od první pětiminutovky se nedostala k ohrožení brány.
45'
44'
S blížící se přestávkou oba celky hrají ze zajištěné obrany.
37'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Leibl si narazil s Novotným a vydal se na útočný výpad, poté centroval ze strany a potřetí se do sítě maďarského soupeře trefuje z malého vápna nabíhající JAKUB KUČERA.
31'
Půlhodina hry je za námi, momentálně se bojuje převážně jen o střed hřiště.
25'
Centr z pravé strany prodloužil Matěj Koubek hlavou na zadní tyč, kterou zavřel FILIP NOVOTNÝ a zblízka dotlačil míč do sítě.
21'
Žlutá karta pro FC Hradec Králové (Jakub Kučera).
17'
Teď se ovšem červení dostali do šance po hrubé chybě jednoho z hradeckých záložníků, který hlavičkoval za sebe. Bajza měl štěstí, že úplně volný Heles z otočky netrefil odkrytou část brány.
15'
Votroci mají po vstřeleném gólu územní převahu.
12'
Kučerovu krásnou průnikovou přihrávku využívá MATĚJ KOUBEK. Dostal se za obranu soupeře a přeloboval brankáře Estebana.
9'
Český celek otupil nápor Kisvárdy a vyrovnal hru.
7'
Akce Hradce pokračovala a i proti další střele úspěšně zasáhl Esteban
6'
Votroci se revanšovali tvrdou střelou z 20 metrů nízko nad trávníkem, kterou Esteban vyráží.
2'
Do zápasu vstoupila lépe Kisvárda, Bajza zasahuje proti tvrdé střele zpoza velkého vápna skokem po pravici a vyráží.
1'
Východočeši nastupují v černých dresech, „východomaďaři“ v červených.
1'
Kisvárda nasadila do zápasu kombinovanou sestavu béčka, dorostu a několika hráčů na zkoušce. Ze základní sestavy nastoupil v lize na podzim pouze Szőr na 13 minut.

FC Hradec Králové: Bajza – Klíma, Čech, Leibl – Harazim, Kodeš, Kučera, Rada, Novotný – Koubek, Ryneš.
Náhradníci: Bajza – Čihák, Gabriel, Kutík, Hájek, Smrž, Pudhorocký, Jurčenko, Dvořák, Rybička, Trusa.

Kisvárda FC: Esteban – Avetisjan, Stefan, Rubus, Sikorszki – Szőr, Ponomarenko – Simon, Nagy, Gončar – Heles.
Náhradníci: Jónás, Ésik, Chimič, Puporka.
Dalším soupeřem Hradce Králové na soustředění v turecké Antalyi po porážce 1:3 s polskou Miedźí Legnica bude FC Kisvárda, po podzimu třetí celek maďarské ligy. V dresu Kisvárdy hraje i český křídelník Jaroslav Navrátil, který na podzim odehrál 19 zápasů a vstřelil 3 branky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 13:00.