Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Cracovia - 16. ledna 2023   15:30

Olomouc
Olomouc
25' Ventura
1:2
(1:1)
Cracovia
Cracovia
10' Knap   • 57' Knap
Olomouc
Digaňa – Vraštil, Poulolo, Sláma – Zorvan, Ventura, Matoušek, Fortelný, Vodháněl – Zifčák, Vaněček
Cracovia

Olomouc i přes velký tlak v závěru prohrála s polským Krakówem 1:2. Jediný gól vstřelil u penalty Ventura. Obě branky polského celku vstřelil Knap. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne.
90+5'
90+4'
Už běží poslední minuta nastavení.
90+3'
Závěr zápasu patří českému týmu. Stihne ještě vyrovnat?
90+2'
Olomouc měla další šanci a i tentokráte se zaskvěl Madejski.
90'
... Olomouc mohla vyrovnat v poslední minutě utkání. Kraków ale po rohu zachránil výborný Madejski, který zlikvidoval střelu Chytila!
89'
Český tým vybojoval rohový kop...
87'
Kolec se dostal ke střele v závěru utkání. Skóre se ale nemění.
85'
Sedlák dostává červenou kartu a musí opustit hřiště. Jelikož jde ale o přípravu, tak ho na hřišti nahradí Pokorný.
81'
Začala poslední desetiminutovka zápasu.
79'
Další střídání Krakówa. Mimo jiné jsou na hřišti i Pieńczak, Kolec a Kapek.
78'
... po centru se ale ke střele Olomouc nedostala. Stav tak zůstává 1:2 pro Kraków.
77'
Olomouc vybojovala zajímavou standardní situaci...
75'
A další pokus olomouckého týmu. Chytil pálil z první, Madejski ale bohužel pro český tým dokázal zareagovat a balon vyrazil.
73'
Dobrá pasáž českého týmu, který teď dokázal soupeře zatlačit.
70'
Madejski teď měl velké štěstí při střele Přichystala, který orazítkoval tyč!
66'
Kraków podnikl rychlý útok. Oshima se dostal šikovně dopředu, kde ale naštěstí pro Olomouc svou přihrávkou nenašel Siplaka.
63'
Olomouc posílá do hry nové hráče. Hřiště opustili Fortelný, Vodháněl, Sláma a Zorvan. Nahradili je Sedlák, Zlatohlávek, Růsek a Zmrzlý.
62'
Fortelný dostal žlutou kartu za faul na Knapa.
61'
Zápas pokračuje v dobrém tempu, oba týmy se snaží v případě ztráty míče rychle napadat.
57'
Cracovia právě vstřelila branku!
... KAROL KNAP poslal míč parádní střelou mimo dosah brankáře a polský celek tak podruhé v utkání jde do vedení!
57'
... míč si postavil autor první branky Knap...
56'
Kraków dostává výhodu v podobě dobré standardní situace...
54'
Pokračuje se ve vyrovnané partii, hraje se převážně mezi šestnáctkami.
50'
Madejski si počkal na centr Přichystala a v pohodě stahuje balon do bezpečí z pohledu polského celku.
48'
Śmiglewski, který je jeden z nových hráčů na hřišti, pronikal středem hřiště a Olomouc ho zastavila jen za cenu faulu.
46'
Olomouc střídá. Odešli Zifčák, Ventura, Matoušek a Vaněček. Na hřišti jsou nově Hadaš, Spáčil, Přichystal a Chytil.
46'
Přestávka bude zhruba pětiminutová. Uvidíme, jak trenéři protočí sestavy.
Máme za sebou první poločas utkání mezi polským Krakówem a Olomoucí. Kraków šel do vedení po krásné střele Knapa, za český tým vyrovnal z penalty Ventura.
45'
43'
... po centru se dostal do zakončení Siplak. Brankář Digaňa si připisuje proti jeho hlavičce výborný zákrok!
42'
Kraków má v závěru poločasu výhodu rohového kopu...
40'
Blíží se konec prvního poločasu, pokračuje se ve vyrovnané partii.
37'
Pokus o rychlý protiútok českému celku nevyšel.
34'
A další ofsajd polského celku. Své postavení si teď nepohlídal Oshima.
30'
Krakówský Källman si našel dobrou pozici, ze které mohl zahrozit. Sudí mu ale píská ofsajdové postavení.
25'
Olomouc právě vstřelila branku!
DENIS VENTURA se z penalty nemýlí a srovnává na 1:1!
24'
Olomouc bude po faulu na Matouška zahrávat pokutový kop!
22'
Strózik vytvořil šanci pro spoluhráče, Stachera a ani Siplak se ale neprosadili.
20'
Vodháněl poslal do vápna průnikovou přihrávku, která ale byla příliš rychlá.
15'
Stacher hledal dobrým centrem Strózika, před kterým míč odvrátil Sláma.
10'
KAROL KNAP vyslal na branku parádní ránu zpoza šestnáctky a posílá polský celek do vedení!
9'
A další zajímavá situace pro český celek. Po dalším pasu do vápna odvrátil míč do bezpečí z pohledu Krakówa Jablonský.
5'
První zákrok zápasu si připisuje brankář polského celku. Hroššo musel řešit nebezpečný centr do pokutového území.
3'
Olomouc do zápasu vstoupila v rozestavení 3 – 5 – 2. Konkrétně před Digaňou hraje trojice stoperů Vraštil, Poulolo, Sláma, před nimi se pohybují Zorvan, Ventura, Matoušek, Fortelný a Vodháněl, v útoku pak operují Zifčák a Vaněček.
1'

SK Sigma Olomouc: Digaňa – Zifčák, Zorvan, Vaněček, Vraštil, Poulolo, Ventúra, Matoušek, Sláma, Fortelný, Vodháněl
Náhradníci: Trefil, Zlatohlávek, Sedlák, Chytil, Růsek, Zmrzlý, Hadaš, Spáčil, Pokorný, Přichystal

Cracovia Kraków: Hroššo – Jaroszyński, Jablonský, Siplak, Stachera, Jugas, Knap, Oshima, Strózik, Budzínski, Källman
Náhradníci: Niemczycki, Madejski, Ghita, Rapa, Kakabadze, Pieńczak, Konoplyanka, Kapek, Myszor, Tkachuk, Rakoczy, Jodłowski, Kolec, Śmiglewski.
Přejeme pěkné odpoledne při sledování přípravného utkání mezi olomouckou Sigmou a polským celkem Cracovia Kraków. Zápas se odehraje v rámci tureckého soustředění v Antalyi. Olomouc má za sebou vítězný zápas s Rapidem Bukurešť (2:0), Cracovia naposledy bezgólově remizovala s německým Norimberkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.