Juventus - Inter Milán | ONLINE | 25.3.2012 20:45 | Serie A 2010/2011 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji krásnou dobrou noc a úspěšný start do nového týdne. Nezapomeňte, že onlajny tu budou i zítra. Začíná druhé semifinále play-off české extraligy mezi Plzní a přemožitelem pražské Sparty Kometou Brno. Dále se dohrávají evropské fotbalové soutěže. A když je řeč o fotbale, v úterý a ve středu začínají první zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů. Onlajny vám samozřejmě ze všech střetnutí přinesou podrobné informace.
Juventus se dnešní výhrou přiblížil k AC Milán, na které ztrácí čtyři body. Naopak jiný milánský celek, Inter, se touto porážkou dále oddaluje od pohárových příček. Přesto nebyl dnes horším týmem, v prvním poločase však jeho hráči spálili několik velice slibných příležitostí a trest přišel ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Hosté tak musí doufat v zázrak, aby se ještě dokázali probojovat do pohárů. A taky sbírat body.
Někteří hostující hráči si ani nepodávají ruce a odchází rovnou do kabin. Je na nich vidět zklámání a frustrace, takže se to dá chápat.
Konec zápasu.
90+3
Tribuny slaví, fanoušci už mají o dnešním vítězi jasno. A asi nejen oni.
90+2
Domácí mají stále balón ve své moci.
90+1
Tři minuty se budou ještě hrát.
90
Juventus v klidu kombinuje s míčem na kopačkách ve středu hrací plochy a nikam se nežene.
89
Quagliarella šel po pravé straně v podstatě sám na brankáře, z těžkého úhlu zakončil, ale Cesar znovu výborně zasáhl, tentokrát míč vyrazil pravou nohou.
88
No, jako bych to přivolal. Inter zahrával roh a v pokutovém území hlavičkoval na svou braku jeden z domácích hráčů, Buffon však stál zrovna na místě, kam míč směřoval a neměl tak problém jej chytit.
86
Ze kterého žádné nebezpečenství pro branku Interu nevzešlo, naopak míč je daleko od ní a hráči hostí a hlavně Cesar si tak může na chvíli odpočinout. Avšak pokud pomýšlí na bodový zisk, měli by co nejdřív vstřelit gól. Času je málo.
85
Chiellini si vyskočil na vysoký centr a měl na hlavičce třetí branku, ovšem Cesar předvedl fantastický zákrok a balón dokázal levou rukou vyrazit na roh.
84
Caceres dlouhý míč nedoběhl a hosté tak budou mít aut.
83
Po jeho rozehrání se ke střele dostal Del Piero, ale branku netrefil.
82
Quagliarellovi míč uskočil v pokutovém území od kopačky a následně jej do autu rychle odkopl jeden z hostujících hráčů.
81
Situace se obrátila, v protiútoku pálil Forlán, ale jen do protihráče.
81
Ovšem u míče jsou znovu domácí a dostávají se na dohled hostující brány.
80
Milito se snažil přihrát skrz obranu soupeře před branku, ale to bylo hodně pošetilé. Může být rád, že vybojoval aspoň aut.
78
Nový muž na hřišti - Quagliarella - se mohl ihned uvést gólem, dostal přihrávku před prázdnou branku, ale trefil jen vracejícího se obránce. Stačilo míč jen trošku zvednout.
76
Juventus neochabuje v útočných manévrech. Hosté museli znovu zahrát na roh, aby zabránili nebezpečně se vyvíjející situaci.
75
De Ceglie to teď přehnal s důrazem a právem je potrestán žlutou kartou.
74
Domácí na posledy střídají. Odejde Vučinič a místo něj se na hřiště podívá Quagliarella.
71
Juventus právě vstřelil branku!
Vidal krásně uvolnil ALESSANDRA DEL PIERA, který se prosmýkl mezi dvěma protihráči a dostal se také sám před brankáře, ovšem narozdíl od Vučiniče uspěl. Míč poslal ke vzdálenější tyčce.
70
Vučinič pohrdl dát druhý gól svého mužstva. Zcela sám se zjevil s míčem za obranou soupeře, o offside se nejednalo, ale byl tak překvapen náhlou volností, že ani nedělal žádné velké kličky a ihned střílel. Cesar míč vyrazil.
69
Milito se osmělil a vyslal střelu z dobré vzdálenosti, avšak míč trefil hodně špatně, poslal jej slabě po zemi a ještě k tomu mimo tři tyče.
68
Také hosté střídají dvakrát. Odchází Obi a Poli a místo nich si zahrají Faraoni a Pazzini.
68
Také hosté střídají dvakrát. Odchází Obi a Poli a místo nich si zahrají Faraoni a Pazzini.
67
Nyní si domácí jednoduše pohlídali míč směřující do zámezí. Buffon v klidu bere balón do rukavic, aby jej mohl odkopnout od branky. Jde hezky pomalu, aby ušetřil čas.
66
Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale přes obrannou pevnou hráz protivníka je to velice těžké.
64
Del Piero mohl jít sám na branku, ale místo toho volil kličku a zpětnou přihrávku na nabíhajícího spoluhráče. Tu mu ovšem už nedovolil vracející se obránce hostů, který jej o míč připravil. To je velká škoda pro Juventus.
63
Vidal dostal hezkou přihrávku na pravou stranu, ale přihrát před branku už nestihl. Hru totiž přerušil hlavní rozhodčí, neboť si domácí hráč nepohlídal postavení. Offside.
61
Lucio poslal k zemi Vučiniče a vypadalo to, že se bude znovu žlutit, ale opak byl pravdou. Překvapilo to nemálo domácí hráče, ale hosté momentu překvapení využít nedokázali a jen nakopli míč k Buffonovi.
59
Hosté jsou jak opaření, ale rozhodně to vzdát nechtějí. Míč mají však ve své moci stále domácí hráči.
57
Juventus právě vstřelil branku!
Po jeho rozehrání se k hlavičce dostal MARTIN CACERES a umístil míč k pravé tyčce, kam se Julio Cesar jen bezmocně ohlédl.
57
Marchisio pálil kousek před pokutovým územím a pořádně protáhl hostujícího brankáře, který konečky prstů vyrazil míč na roh.
55
Cesar hodně dlouho vyčkával s odkopem, což se nelíbilo domácím hráčům ani jejich fanouškům. Pro žlutou kartu za zdržování ale hlavní rozhodčí nesahá.
53
Dvojí střídání na domácí straně. Odchází Matri a Pepe a zahrají si Del Piero a Bonucci.
53
Dvojí střídání na domácí straně. Odchází Matri a Pepe a zahrají si Del Piero a Bonucci.
52
Chiellini tvrdou ranou pálil znovu jen do prostoru, kde stál Julio Cesar, který následně míč chytil.
50
Maicon se přidává do klubu hráčů, aspoň co se dnešního zápasu týče, kteří centr zbytečně příliš přetáhli. Hostující hráč jen bezmocně chvíli hleděl k zemi, moc dobře věděl, že to měl vyřešit jinak.
49
Dvakrát centroval Barzagli před branku, pokaždé míč odhlavičkoval pryč z pokutového území stejný hráč Interu.
48
Nagatomo pálil z dobrých třiceti metrů, rána to nebyla špatná, ale mířila do míst, kde stál připravený Buffon.
47
Dvakrát centrovali hosté před domácí svatyni, dvakrát to bylo hodně, ale opravdu hodně nepřesné.
46
Začal druhý poločas.
Zajímavý první poločas. Šance střídá šanci a nelze říct, že by byl lepší Juventus nebo Inter. Stejně tak by si člověk ani netroufl odhadnout, který mančaft měl ke gólu blíž, ale zřejmě to byli hosté, jmenovitě Milito, který ve velké šanci netrefil odkrytou branku. Juventus sehrál na svém hřišti už čtrnáct remíz, bude tohl patnáctá? Nebo se dočkáme vítěze? Myslím si, že zde, kdo dá gól, vyhrál.
První poločas skončil.
45+1
Ještě minuta se bude hrát navíc.
45
Tak tohle nemohlo hlavnímu rozhodčímu uniknout. Poli krásně podržel za dres Vučiniče a žlutá karta je na místě.
43
Zanetti postupoval po pravé straně k brance, ale míč si nakonec ukopl od kopačky.
42
Na druhé straně se o centr před branku pokusil Marchisio, trefil však protihráče, od kterého se míč odrazil znovu do domácího hráče a od něj si to zamířil do zámezí. Hráči Juventusu se tak musí stáhnout zpátky.
41
Inter nadále pokračoval v útocích, ale nyní končí míč v zámezí a odkopávat od své branky bude brankář Juventusu.
40
Po špatném odkopu se ke střele dostal Stankovič, míč byl hodně nepříjemně tečován a Buffon měl hodně práce s tím, aby jej vyrazil. Měl i štěstí.
40
Hosté teď drží míč, do šance se vyřítil Forlán, ale ke střele se nakonec nedostal, o míč na poslední chvíli přišel.
38
Domácí vyrazili do brejku, ke střele se na hranici malého vápna dostal Vučinič, míč byl trošku přibržděn hostující obranou a Cesar tak měl menší starosti s tím, aby jej chytil.
37
Hosté se teď hodně zlobí, že nebyl pískán zákrok Chielliniho na jednoho z jejich hráčů kousek před pokutovým územím.
36
Vučinič se už už dostával k míči, ale Cesar dobře zareagoval, rychle vyběhl z branky a míč schoval do své náruče.
35
Chiellini dobře vybojoval míč, když zadržel zády svého protihráče a přihrávaný balón tak skončí za autovou čárou. Juventus bude vhazovat.
35
Obi prověřil z dálky Buffona a ten musel předvést svoje umění. Moc hezká rána.
34
Nagamoto hodně surově zajel do svého protihráče a myslím, že může být nakonec rád, že je to jen žlutá karta.
33
Na druhé straně se ke střele dostal Vidal, ale pálil příliš vysoko nad.
32
Milito mohl dát úvodní gól, ale odmítl. Nejprve pálil skrz protihráče, Buffon balón uviděl na poslední chvíli, ale stihl zasáhnout, k dorážce se však dostal znovu Milito, ale před odkrytou brankou míč špatně trefil a branku přestřelil.
30
K Vučiničovi nejprve nedošel míč, domácí útočník si to nechtěl nechat líbit a chtěl si jej vybojovat zpět, ale počínal si příliš tvrdě a nakonec fauloval.
29
Po jeho rozehrání hlavičkoval Forlán, ovšem ne dost razantně. Buffon v poklidu míč chytá.
28
Do protiútoku vyrazili hosté, domácím se podařilo zahrát aspoň na roh.
27
Caceres se dostal k hlavičce, ale tou akorát posunul míč na levou stranu na nabíhajícího Vučiniče, tomu k úspěšnému zakončení chyběly asi dva kroky.
26
Nyní se osmělují znovu hosté, domácí radši zahráli do autu.
25
Znovu Matri, tentokrát měl pozici lepší, neboť měl před sebou odkrytý prostor a stačilo si jen míč trochu zpracovat, ovšem domácí hráč střílel z voleje a to byla chyba. Míč poslal vysoko nad branku.
24
Další šance domácích a v ní Matri, v dobré pozici kousek před pokutovým územím však trefil jen protihráče stojícího před sebou.
23
Vidal to na Cesara zkusil střelou z dálky, ale trefil jen střed branky, kde stál připravený brankář hostí.
22
Daleký nákop na branku končí i Buffona, který pohotově chytá míč do rukavic.
21
Vučinič se dostal k centru na pravé straně pokutového území u branky soupeře, ale tohle bylo příliš přetažené.
20
Zahraje si i Buffon, který dostal "malou domů" aby trošku uklidnil hru. Domácí brankář následně odkopává daleko od své branky.
19
Milito chtěl v pokutovém území zkusit kličku, ale se zlou se potázal. Nakonec upadl a požadoval penaltu, ale tohle by bylo moc okaté.
18
Nyní mají míč ve své moci opět hosté.
17
Matri si tentokrát dokázal vyskočit nejvýš a krásně hlavičkoval, ovšem jen do prostoru, kde stál Cesar, který míč následně vyboxoval.
16
Další centr, tentokrát před branku Interu, ale Cesar byl připraven, natáhl se a míč s jistotou lapil.
15
Vučinič dlouho bojoval o míč na polovině soupeře, ale vybojovat jej nedokázal, hosté vyráží do útoku.
14
Poli přihrál do obrovské možnosti Militovi, který z bezprostřední blízkosti trefil jen Buffona. Tohle byla hodně velká šance a domácí můžou děkovat svému brankáři.
13
Obi si moc hezky dokázal obejít protihráče, poté centroval před branku, ale jeho centr už tak hezký nebyl.
11
Po jeho rozehrání se hosté do šance nedostali, naopak si počínali nedovoleně a musí se stěhovat od branky soupeře.
10
I Inter zaútočil, centr Maicona před branku byl sražen na roh.
9
Znovu se Caceres, i když tentokrát z větší dálky, pokusil o centr do pokutového území, ale znovu nenašel svého spoluhráče.
8
Velice tvrdý zákrok na De Ceglieho, domácí se hodně zlobí, ale hlavní rozhodčí hříšníkovi z řadu hostů pouze domlouvá a kartu nevytahuje.
7
Caceres se pokusil o centr před branku, našel však hlavičku protihráče.
6
Jeho útočná snaha je ovšem na čas zabrzděna, neboť je pískán faul na hráče Interu.
5
Juventus nadále u míče, hosté se musí mít na pozoru.
4
Pirlo se vyřítil jako uragán do útoku, z levé strany chtěl přihrát na volného spoluhráče stojícího na penaltovém puntíku, ale Cesar se natáhl a míč dokázal chytit do rukavic a tím zabránit jasné brance.
3
U míče jsou zatím převážně hosté, ale ke střele se nedokáží dostat.
1
Utkání právě začalo.
Začíná se minutou ticha.
Úvodní sestavy:

Juventus FC: Buffon - Caceres, Barzagli, Chiellini, De Ceglie - Vidal, Pirlo, Marchisio - Pepe, Matri, Vučinič.

Inter Milán: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo - Zanetti, Stankovič, Poli, Obi - Milito, Forlán.

Rozhodčí: Andrea De Marco.
Poslední vzájemný duel vyzněl lépe pro Juventus, který na hřišti Milánu zvítězil 2:1.
Inter se naopak velmi trápí. Ambiciózní celek, který předloni vyhrál Ligu mistrů, se potácí až na osmé pozici. Na pátou příčku zaručující Evropskou ligu ztrácí sedm a na třetí zajištující LM propastných deset bodů. Dnes ho čeká velice těžký zápas, ale pokud chce hrát na podzim evropské poháry, musí sbírat body z každého utkání.
Domácí Juventus do tohoto zápasu vstupuje v roli jasného favorita. Z dvacetiosmi dosud odehraných duelů ani jednou neprohrál, přesto okupuje až druhou pozici tabulky. Na první AC Milán ztrácí sedm bodů, má ovšem k dobru dnešní zápas a proto nic jiného než tři body nebere.
Příjemný dobrý večer. Vítejte u dalšího onlajn přenosu z italské fotbalové ligy, ve kterém se budeme věnovat zápasu dvou slavných velkoklubů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
2. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Verona 1 1 0 0 3:0 3
2. Janov 1 1 0 0 4:1 3
3. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
4. Milán 1 1 0 0 2:0 3
5. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
6. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
7. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
8. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
9. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
10. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
11. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
12. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
13. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
14. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
15. Torino 1 0 0 1 0:1 0
16. Bologna 1 0 0 1 0:2 0
17. Parma 1 0 0 1 0:2 0
18. AS Řím 1 0 0 1 0:3 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud