Je tady závěrečný hvízd píšťalky... Ke konci mače ještě trenér Juve burcoval fanoušky svého celku, nic výraznějšího už se ale nestalo. Juventus si tak odváží 3 body z vyprodaného stánku Renato Dall'Ara. Přesně se trefil v 62. minutě Vučinič, následně další trefu přidal v minutě 74. Marchisio. To je od nás pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost!
93
Bologna se pokouší o závěrečný tlak... Perez mířil vedle.
91
Juve se na 3x ubránilo.
91
4 minuty navíc přidá sudí Bergonzi.
90
Pogba fauluje Diamantiho na hranici 20 metrů Přímý volný kop pro Bolognu.
90
Juventus potřetí střídá: Vidala nahrazuje Quagliarella.
88
Gabbiadini se po Moscardelliho uvolnění ocitl za čárou. Odkopávat tak bude brankář hostů Buffon.
88
Pirlo faulován Cherubinem na půlce.
86
Alino Diamanti vyslal tvrdý projektil z 30 metrů! Buffon míč pouze vyboxoval před sebe, kde obrana hostů naštěstí dokázala míč včas odkopnout.
85
Diamanti si staví míč a rozehraje standartku.
84
Hosté uklidňují hru. Nyní se přesto odhodlali dopředu, kde Pirlo mířil vedle.
82
Juventus střídá: Střelce první branky Vučiniče nahrazuje Sandro Matri.
82
Perez mířil vedle.
81
Bíločerní se ubránili leč Bologna má stále míč na své straně.
81
Roh pro domácí.
79
Bologna působí frustrovaně, moc se jim nedaří něco vymyslet. Juventus je prostě někde jinde a dnes má tak italský mistr jasně navrch.
77
Bologna po svém rohu nyní ztratila míč.
76
Juventus střídá: Unaveného Giovinca nahrazuje Paul Pogba.
75
Bologna střídá: Gilardina nahrazuje Moscardelli.
74
Juventus právě vstřelil branku!
CLAUDIO MARCHISIO proměňuje přihrávku Vučiniče a dostává Juve do vedení. 0:2!
73
Barzagli odhlavičkoval do bezpečí Diamantiho centr.
72
Ž. kartu za faul na Morlea vidí také Vidal. Bologna nyní zahraje standartku z poza rohu 16ky.
71
Bologna u míče na půlce Juve.
70
Bologna střídá: Christodoulopoulos nahrazuje Garicse
69
Gabbiadini nyní mířil hlavičkou jen těsně vedle Buffonovy tyčky.
67
Padoin dostává žlutou za ošklivý zákrok na Morlea.
67
Vučinič po Vidalově vysunutí pálil jen těsně vedle. Curci se postará o odkop.
65
Frustrovaný Diamanti zfauloval Vučiniče a vidí vytaženou žlutou kartu!
64
Na zemi leží Diamanti, který podlehl v souboji s Vidalem. Bologna u míče na půlce Juve...
62
MIRKO VUČINIČ přebral přihrávku a na hranici 16ky se bavůrně uvolnil. Následně už se Černohorec z 11 metrů nemýlí! Juve vede 0:1.
61
Bologna se ubránila rohu Juve.
60
Perez znovu fauluje a riskuje další kartu! Nicméně ta nepřichází, na zemi se ocitá Peluso.
59
Chiellini se zvedá a hra tak může pokračovat.
57
Bologna střídá: Záložník Kone odchází ze scény, na jeho místo přichází defensivně laděný Naldo.
56
Diego Perez vyfasoval žlutou kartu za ošklivý faul na obránce Chielliniho. Sám hráč se svíjí na zemi v bolestech.
56
Buffon se postará o odkop od své branky.
54
Giovinco skrz dribling v 16ce došel až k pokutovému puntíku odkud také vystřelil. Curci mu však radost zkazil a ránu vyboxoval. Následně poté ještě Vidal fauloval v pokusu dorazit míč do branky.
52
Bologna vstřelila branku, konkrétně Gialrdino, ten se ale ocitl v ofsajdu, alespoň podle pomezního. Proto branka neplatí.
51
U míče hráči Rosoblu na půli Juve.
49
Padoin už se dostal s míčem za čáru, a tak následuje pouze odkop od brankáře domácího celku.
49
Nyní hraje Juventus na půlce soupeře.
47
Na duhé straně se odhodlal ke střele Seba Giovinco. Jeho rána letěla jen kousek vedle od Curciho pravé tyčky!
47
Bologna v šanci! Antonsson po Diamantově centru zprava hlavičkoval, míč se dostal až k Buffonovi, který je pohotový.
46
Bologna jako první hraje s míčem.
46
Máme za sebou konec první půle. V té byl lepší tým hostů, kteří si od takové 15 minuty dokázali vydobít respekt a poté už Bolognu skoro do ničeho nepustit. Šance měli na kopačkách Giovinco a Vidal, leč ani jednomu se míč do brány dostat nepodařilo. Na druhé straně byl v pohotovosti Diamanti, který to zkoušel pohotovou střelou do odkryté branky, ale taky neuspěl. Po 45 minutách tedy stále 0:0.
49
Vidal mířil nad bránu Curciho z pár metrů!
45
3 minuty navíc přidá sudí Bergonzi a hra je opět v plném proudu!
44
Jedná se o Diamantiho, jenž má nějaké potíže a stále je na zemi.
43
Vidalův pas na Giovinca sklízí Curci.
Na zemi nyní leží hráč Bologny a hra je přerušena.
42
Curci se postará o odkop.
40
Bologna teď sevřela v dvojminutovce hráče Juve na své půlce, pak ale nepovedený pas od Morlea skončil pouze v rukavicích stálice Gigiho Buffona.
38
Domácí po dlouhé době u míče na půlce soupeře.
37
Nyní Padoin zadribloval po pravé straně a poslal přízemní pas přes malé vápno. Vučinič však nebyl naladaěn na jeho vlně a míč spozoroval až příliš pozdě. Bologna poté odkopla.
35
Pirlo už se na to nemohl dívat, tak to zkusil sám. Rána z 25 metrů se však neujala a zamířila vysoko nad Curciho svatyni.
34
Bologna se ubránila rohovéku kopu v podání Pirla. Juve přesto stále drží míč
32
Buffon sebral centr ze vzduchu a následně rozehrál po zemi.
31
Giovinco ztratil míč v 16ce domácích, nicméně aktivita Juve je značná. Více drží míč a ovládají hřiště. Bologna se začíná soustředit na své brejkové situace.
30
Padoinův centr zprava lapil brankář Curci do svých rukou.
29
Následná rozehrávka Pirla ukořistěna hráči Bologny...
28
Antonsson z BOL fauloval Giovinca na hranici 33 metrů a dostává žlutou kartu.
26
Hráči hostů kroužili kolem pokutového území Bologny, následně se pokusili o průnik centrem, ten ale skončil za.. Odkop od Cruciho.
24
Gilardino pálil po Diamantově přiťuknutí! Střele však chyběly gólové parametry a skončila za brankou Buffona.
23
Také Padoin faulolva na pravé straně ve středu pole. Bologna u míče...
22
Peluso vidí žlutou kartu za ošklivý faul na Koného.
21
Ve 21. minutě můžeem vidět zcela nový průběh, více drží míč tým Juventus a hledá skulinky kudy projít v obraně domácích.
19
Vidal pálil zpoza 16ky! Jeho rána však mířila vysoko nad bránu Bologny.
18
Giovinco v šanci po individuálním průniku! Následná střela po zemi míří přímo do rukavic Curciho.
18
Nyní hraje aktviněji tým Biločerných. Bologna je zatlačená na své půlce a pouze odkopává.
16
Chiellini schytal loket od Gilardina. Juventus rozehrává.
15
Hra se trochu ustálila.
14
Marchisiovi znovu pískán faul, tentokráte na Garicse u rohového praporku na půlce domácícho cleku. Curci od této pozice bude odkopávat.
11
Marchisiovi byl odpískán faul na Diamantiho ve středu hřiště. Publikum hvízdá.
11
Domácí drží míč.
10
Vidal byl faulován na půli Bologny.
8
Domácí tedy zatlačili hosty, stále drží míč, který hráči Juve odkopli daleko od své brány.
6
Gilardino se sám řítil na bránu, tomu ale do cesty skluzem vstoupil Buffon. K odraženému míči se dostal Diamanti, který jej z 30 metrů posla vedle prázdné branky! Roh pro Bolognu.
6
Od Vučiniče se odrazil míč za čáru. Curci se postará o odkop.
4
Peluso při svém presování napadl Pereze, který se svalil na zem. A Bergonzi vše odpískal. Hraje se ve velkém tempu na velkém hřišti, oba týmy se snaží útočit.
3
Na zemi leží Kone z Bologny, ošetřuje se...
2
Nyní byla aktivní Bologna, na konci celé šance ale visí praporek pomezního rozhodčího.
1
Hosté se ujal irozehrávky a hned z prvního centru už musel Curci zasahovat. Následně okodpl míč daleko od své brány.
1
Kapitáni Diamanti - Buffon si předávají vlaječky.
-2
Stadion vypadá vyprodaně. Velká paráda od fanoušků, všude vlají vlajky a valí se kouř! Utkání, co nevidět začne!

Bologna FC: Curci - Garics, Antonsson, Cherubin, Morleo - Pérez, Taider - Kone, Diamanti, Gabbiadini - Gilardino

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Padoin, Vidal, Pirlo, Marchisio, Peluso - Vučinič, Giovinco.

Rozhodčí: Bergonzi - Vuoto, Costanzo.
První utkání z podzimu dopadlo lépe pro Juventus, který si doma s Bolognou poradil a vyhrál 2:1.

54. Fabio Quagliarella, 90+2. Paul Pogba - 71. Saphir Taïder
Juventus FC:

Juve už si s 62 body pomaličku zajišťuje titul v Italské Serii A. V posledním kole dokázali vyhrát po gólu Giaccheriniho, který se trefil až v 90. minutě s Catánií. A i díky prohře Neapole si Bíločerní zajistili náskok 9 bodů na čele ligy! Hosté stejně jako Bologna uhráli z posledních 5 kol deset bod. Naposledy je pokořil AS Řím, který po brance Tottiho vyhrál 1:0. Od doby, co už Juve nehrálo důležitý zápas v LM si ale udržuje zase nadstandartní výkonost. Trenéru Contemu budou chybět pouze Pepe s Bendtnerem, kteří toho letos stejně moc neodehráli.
Nejlepší střelci Bianconeri jsou Fabio Quagliarella a Sebastian Giovinco(oba 7).
Bologna FC:

Domácí jsous 35 body na pohodlném desátém místě. Klid tak mají od sestupových vod, což je v tomto klubu každoroční přání - nesestoupit. Tým je evidentně ve formě, když z posledních pěti kol nabral 10 bodů. Momentálně jede šňůru tří vítězství, kyž doma porazili Fiorentinu s Cagliari a následně favorizovaný Inter venku! Zejména spolupráce repre playmakera Diamantiho s ostříleným šutérem Gilardinem je postrachem ligy. Trenéru Piolimu dnes nepomůže pouze zraněný stoper Sorensen (exJuve).
Nejlepší střelec Rosoblu je Alberto Gilardino s 11 zásahy.
Hezký večer ze stadionu Renato Dall'Ara, z Bologny. Zde své domácí utkání hraje tradiční klub Serie A Bologna FC. Ta dnes v rámci 29. kola Italské nejvyšší fotbalové soutěže přivítá favorizovaný Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62