Juventus po obtížném zápase zase vyhrál, ikdyž to dnes nebylo nic jednoduchého. Catanii nebyl uznán regulérní gól, po kterém následně sbírali mnoho žlutých karet. Následně byl v druhém poločase vyloučen Marchese. Jediný gól vstřelil v 57. minutě Vidal, rovněž ale i tady byla sporná situace neboť byl Bendtner v ofsajdu. Do konce zápasu si již juventini výsledek uhlídali. To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na viděnou u dalších onlajnů.
95
Morimoto mířil rovněž vedle na oapčné straně.
95
Stoper Boucci se odhodlal ke střele. Rána však mířila vysoko nad.
95
Poslední minuta utkání.
93
Giovinco se řítil sám na brankáře, na poslední chvíli ho o míč obral Legrottaglie. Ikdyž se hráči dožadují červené, ha pokračuje dál.
93
Rozehrávají hráči Juve.
91
Giovinco obehrál dva soupeře, následně však pálil nad. Šikovné sólo.
90
Sudí Gervasoni nastavuje 5 minut.
90
Míč mají na okpačkách hráči Catanie. Poslední příležitosti něco udělat se stavem zápasu.
90
Morimoto se skácel v pok. území juve. Hra pokračuje dál!
88
Poslední střídání i na straně Juve. Lichtsteinera střídá Caceres, který v posledním skóroval proti Naepoli.
88
Vidalovu tvrdou ránu parádně vychytal Andujar. Roh pro hosty.
87
Buffon vystihl pas, a přitom na něj byl pískán útočný faul Bergessia.
86
Catania se ubránila a vyrazila do protiútoku.
85
Výborně se protáhl Bendtner po levé straně, jeho přihrávku na Giovinca ale vystihl Spolli. Roh pro Juve.
85
Pogba spadl na půli Catanie, sudí nechává hru plynout.
84
Nyní hraje více Catania a snaží se se staem utkání něco udělat.
82
Morimoto zahrál rukou.
81
Poslední střídání na straně domácích. Goméze nahrazuje Morimoto.
80
Pogba nachytán v ofsajdu.
80
Giovinco se odhodlal ke střele, Andujar ránu vytěsnil na roh.
78
Na hřiště přichází Giovinco, odchází Vučinič.

Na druhé straně i Cataia střídá, Almirona nahrazuje Biagianti.
78

78
Nyní má po dlouhé době v moci míč Catania.
77
Vhazuje Spolli. Catanie je nyní pod tlakem.
75
Bendtner pálil nepřesně. Andujar rozehrává.
74
Na druhé straně ztratil míč Castro. Juve jde do útoku.
73
Vučinič se snažil obejít protihráče v 16ce, balón mu odebrali.
71
Pogba nyní vyslala Bendtnera jenž z těžké situace pálil do Anduajra.
70
Buffon odkopl, vhazuje Rolín. Zápas má teď velké tempo.
69
Castro střídá Barrientose.
69
Žlutou vidí i Vidal za nedovolený zákrok na Rolína.
68
Pirlo našel volného Pogbu, jenž hlavičkoval, Andujar ránu vytěsnil na roh.
67
Další žlutou a následně červenou vidí Marchese za hru rukou. Catania v desíti!
66
Chiellini fauloval Barrientose.
65
Spolli dal loket Pogbovi, rozhodčí nic neviděl.
64
Vidal obešel bránícího hráče a z hraniče 16ky pálil. jeho střela však minula pravou tyčku Andujarovy brány.
63
V následném protiútoku se řítil Almiron, posunul na Bergessia, ten našel Gomeze, jenž se skácel k zemi. Hra pokračuje dál.
61
Almironova "střela" se ztočila až do autu. Vhazuje Juventus.
60
Chiellini ztratil míč, vhazuje Izco.
59
Na druhé straně reklamují juventini stažení Bendtnera v pokutovém území Catanie.
58
Domácí teď reklamovali ruku Lichtsteinera v pok. území.
57
Juventus právě vstřelil branku!
Pirl orychle rozehrál na Bedtnera, ten lehce v ofsajdu vypálil, jeho střelul ale kryl Andujar. Z následné dorážky se nemýlil ARTURO VIDAL.
56
Pirlo byl zezadu faulován Barrientosem
55
Míč se odrazil od Spolliho, vhazuje Juventus.
54
Na opačné straně hřiště faulvoal Asamoah Barrientose.
53
Almiron fauloval Lichtsteinera.
51
Pogba ztratil míč, následná přihrávka na Goméze však mířila do ofsajdu.
49
Spolli čistě obehrál útočníka Juve o míč. Ale z následného protiútoku nic nebylo, hraje opět Juventus.
48
Barzagli na levé straně hřiště fauloval Gomeze . Standartka pro domácí.
47
Bendtner nachytán v ofsajdu.
46
Barrientos nestihl přihrávku. Odkopávat bude Buffon.
46
A máme tady konec první půle. Hráči domácího celku ještě domlouvají sudímu, že je zařízl o regulérní gól, kvůli neexistujícímu ofsajdu, byť už na výsledku nic nezmění. Krom toho jsme mohli vidět plno příležitostí jak na jedné, tak na druhé straně. Ale Andujar má dnes v bráně o něco víc problémů. Hráči Catanie jsou rovněž nervózn a obdrželi již 5 žlutých karet. Druhý poločas začne přibližně v 13:32.
45
Sudí nastavuje 1 minutu.
45
Pirlo mířil nad a vysloužil si pískot domácíh tifosi.
44
Almiron fauloval Pogbu. Přímý volný kop pro Juve z 25ti metrů.
42
Pirlo vystřelil z hranice 16ky, Andujar je jistý na čáře a balón vyrazil.
42
Útočný faul Asamoaha na Izca.
41
Vučiničovu hlavičku ze tří metrů vytěsnil Andujar!
40
Almironův pas sebral ze vzduchu Buffon
39
Vučinič v obrovské příelžitosti mířil vedle.
39
A máme tu další žlutou, tentokrát pro exJuventina Legrottaglieho. Vyloženě nervózní jsou hráči domácích po neuznaném gólu.
38
Pogba se odhodlal ke střele, rána šla o trochu nad branku Andujara.
37
Lodi pálil z 30 metrů nad Buffonovu bránu.
36
Vhazuje Izco po pravé straně.
36
35
Příležitost pro Juve z 25 metrů. Zřejmě pro centr z prava.
35
Marchese fauloval Lichtsteinera a obdržel žlutou kartu.
34
Bendtner pálil hlavou nad bránu Anduajra.
34
Žlutá karta i pro hráče Catanie Barrientose. Utkání je nyní hodně nervózní.
32
Bendtner po přihrávce Vučiniče v ofsajdu.
31
Vyloučen prezident Catánie.
30
Izco nestihl míč na hrací ploše. Hrát bude Juve.
29
Pogba vypálil tvrdě, ale nepřesně.
29
Domácí jsou právem nařčeni, sudí je obral o regulérní gól.
28
Spolli obdržel žlutou akrtu za protesty ještě k situaci ohledně gólu.
25
Právě byl anulován gól Bergessia, po hlavičce Spolliho mířil míč do tyče, pak Bergessio skóroval. Ikdyž se o ofsajd nejednalo, sudí je jiného názoru.
25
Vidal zablokoval střelu, roh pro domácí.
24
Catania bude zahrávat standartní situaci z dobré vzdálenosti. Typicky pro Lodiho.
23
Asamoah si vysloužil žlutou kartu.
22
Bendtnerovu hlavičku v klidu zlikvidoval Andujar.
21
Lodi pálil z velké vzdálenosti, rána se však stočila na opačnou stranu. Buffon odkopává od brány.
21
Naopak ještě získala výhodu po faulu Asamoaha.
20
Obrana domácích se ubránila.
19
Rolín dostává ve svém debutu v Serii A hned první žlutou kartu za hru rukou. Přímák pro Pirla z 25 metrů.
18
Chiellini byl faulován Barrientosem.
17
Gomez se protáhl kolem pravé strany a Chielliniho jako lasička. Jeho centr jen orazítkoval břevno, následně odkopnutý míč... Roh pro domácí.
15
Chiellini odblokoval přihrávku za obranu na Gomeze.
14
Pirlo nacentroval do pok. území, odražený míč se dostal k Asamoahovi, který z hranice 16ky tvrdě vypálil. Jeho rána mířila trošičku nad. Odkop od Andujara.
13
Bendtner faulován Almironem. Standartní situace pro Juventus z 25 metrů.
12
Znovu aktivní mladík Pogba, exUnited nyní ale ztratil míč, když pasem nenašel nic než jen připravené rukavice Andujara.
10
Pogba se nyní dožaduje faulu, když byl před 16kou Catanie sražen dolů, sudí ale naznačuje pokračování hry.
9
Pogba ztratil míč, vhazuje Izco.
8
Bergessio se vyžadoval faulu po Bonucciho štouchnutí, sudí nereaguje.
7
Buffon se postará o odkop.
7
Lichtnsteinerův pas na Bendtnera zachytil Andujar.
5
Rolin zabránil odcentrovat Asamoahovi. Roh pro Juventus.
5
Bonucci sebral pas od Almirona na Bergessia.
4
Pirlo přihrál vedla Vidalovi, ten z 30 metrů tvrdě vypálil, míč brankáři Anduajrovi odskočil, a jen tak tak jej pak dokázal zase vzít před dotírajícím Bendtnerem.
3
Pogba byl ze zadu zatažen. Přímý volný kop pro Juve z 35 metrů.
1
Bergessiovi pískán útočný faul.
1
Po minutě ticha se už hraje.
1
Sudí Gervasoni již vede oba týmy na hrací plochu. Domácí catania v modročervených proužkovaných dresech, Juventus v bíločerné kombinaci.

Calcio Catania: Andujar - Rolin, Legrottaglie, Spolli - Izco, Lodi, Almiron, Barrientos, Marchese - Gomez, Bergessio.

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Vučinič, Bendtner.

Rozhodčí: Gervasoni - Maggiani, Manganell.
Ve vzájemném klání se Juve už dlouho dobu nepodařilo na stadionu Catanie vyhrát. Loni se zde odehrála remíza 1:1, když Sloni už ve 22. minutě vedli zásluhou útočníka Bergessia. Poté po poločase v 49. minute vyrovnal Krasič. Doma se už Juventusu podařilo vyhrát, také díky bývalého brankáře Catanie - Slováka Košického, 3:1. Catania má tedy nejlepší vyhlídky nato, ukončit konečně sérii neporazitelnosti svého soupeře... Podaří se jim to?
Juventus FC:

Stará Dáma pojede na horkou půdu domácí Catanie uhájit neuvěřitelnou sérii 47 zápasů bez prohry a zároveň ukázat svou sílu a pokusit se získat 3 body. Tým ze severu Itálie už získal 22 bodů, za což jim po zásluze patří první místo. Naposledy se před jejichh silou musela sklonit Neapol, která si odnesla dvougólovou porážku 2:0 po gólech Cácerese a mladíka Pogby. Venku Juve ztratila body pouze ve Fiorentině po remíze 1:1. Tým bude určitě trochu postižen zápasovou vytížeností, hrají LM. Bíločerným na poslední chvíli kvůli chřipce vypadl brazislký stoper Lucio a Marchisio, jenž má problémy ještě z utkání proti Nordsjeallandu. Očekává se tedy, že nastoupí Pogba od první minuty. Do nominace se po dlouhodobém zranění vrátil záložník Pepe.
Calcio Catania:

Na horké půdě v Katánii se nehraje nejsnadněji. Domácí zde získali 10 bodů z celkových 11ti. Je to krásná vizitka, zároveň i vzkaz pro úřadujícího mistra z Turína, aby si dal pozor. Tým trenéra Marana se nachází na hezkém 7. místě a všichni můžou být spokojeni. Tajemstvím úspěchu je silná záložní řada tvořená Lodim a Almironem. Proti Juve můžou přejít na tříobranový systém vzadu se Spollim, Legrottagliem a Rolinem. Do hry určitě nezasáhnou Terracciano, Bellusci, Augustyn a Sciacca.
Svůj poslední zápas sicilští prohráli na půdě Interu 2:0. Naopak doma proti Parmě vyhráli po brankách Goméze a Bergessia.
Hezké fotbalové odpoledne ze Stadionu Angela Massimina, z Catánie. V dnešním klání 9. kola se utkají tradiční zástupci nejvyšší fotbalové soutěže Calcio Catania a Juventus FC. Zejména Juventus bude mít určitě, co dělat, aby udržel svou neporazitelnost.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62