To je z mé strany vše a děkuji za pozornost. Přeji hezký zbytek sobotního večera.
A je dobojováno. Catania nakonec hrála s Turínem bez branek a týmy si tak body rozdělily. Domácí měli víc šancí, ale branku nevstřelili.

Ve druhém poločase už tolik šancí k vidění nebylo. Do slibných šancí se dostali jak domácí, tak i hosté, ale branku diváci neviděli.
90+3
V tomto zápase se už nic nestane a týmy si body rozdělí.
90+2
Míč mají ve své moci domácí hráči, kteří nikam nepospíchají.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty.
90
Hraje se poslední minuta normální hrací doby.
89
Domácí o míč přišli a dopředu šli hráči z Turína. Ke střele z hranice vápna se dostal Verdi, ale Andújar byl na svém místě a s jeho ránou si poradil.
88
Hraje se uprostřed hrací plochy. Míč mají na svých kopačkách hráči Catanie.
87
V šanci se ocitl domácí Amidu Salifu, ale hostujícího brankáře nepropálil.
86
Dopředu se hnal hostující Rolando Bianchi, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.
86
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v dnešním utkání už branku neuvidíme.
85
Rohový kop pro Catanii.
85
Ke střele se dostal domácí Pablo Cezar Barrientos, ale jeho ránu zblokovali hostující zadáci.
84
A další žlutý kartónek uviděl hostující Glik.
83
A střídají i hosté. Dohrál Cerci a na trávník přišel Verdi.
81
Druhé střídání domácích. Almirona nahradil Salifu.
80
Do dobré pozice se dostal turínský Gianluca Sansone, ale jeho střela byla zblokována. To byla nadějná šance, ze které ovšem zase nic nebylo.
79
Další žlutou kartu uviděl hostující zadák Masiello.
78
Žlutou kartu uviděl domácí obránce Nicola Legrottaglie.
76
Hosté střídají. Dohrál Meggiorini a přišel Sansone.
75
Z dálky to zkusil Lucas Castro, ale ani on brankáře Turína nepřekonal.
73
Ke střele se dostal domácí Sergio Almiron, ale s jeho pokusem si brankář Gillet poradil a stav utkání se tak stále nemění.
72
Žlutou kartu uviděl hostující Darmian.
70
Domácí mají míč na své polovině a nikam nepospíchají.
69
Domácí střídají. Dohrál Bergessio a přišel Castro.
67
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.
65
Domácí se vydali dopředu a o míč přišli. Do rychlého brejku šli hosté. Celou akci zakončil Cerci, ale nemířil přesně a Andújar tak nemusel zasahovat.
64
Hráči Catanie kombinují na své polovině.
62
Nevymysleli opět nic. Tento útok zastavila nepřesná přihrávka a míč má ve své moci domácí brankář.
61
Dopředu pospíchají hostující hráči. Uvidíme, zda konečně něco vymyslí.
60
Žlutou kartu uviděl hostující Vives.
58
A máme tu první střídání. Ze hřiště odešel hostující Gazzi a zahraje si Birsa.
57
Nyní bylo je k vidění mnoho nepřesností a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Míč mají domácí hráči, kteří nikam příliš nepospíchají.
54
Domácím se po tomto rohu nepodařilo ohrozit branku Turína a hosté už opět kombinují na své polovině.
53
Ke střele se dostal Bergessio a Gillet vyrazil kulatý nesmysl na rohový kop. Parádní střela tohoto domácího borce!
52
Ani tentokrát se hráči z Turína nedostali do žádné šance. V útočné fázi jsou zatím hodně mizerní.
51
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a stále se tlačí před branku Catanie. Domácí ale zatím pozorně brání.
50
I tentokrát se domácí ubránili, navíc ještě vybojovali faul a zůstávají tedy u kulatého nesmyslu.
49
Po další bleskové akci je tu rohový kop pro Turín.
48
Z rohu ale nebylo vůbec nic a míč mají na svých kopačkách hráči Catanie.
47
Domácí ale chybovali a hosté šli dopředu. A vybojovali rohový kop.
47
Domácí borci pokračují tam, kde v prvním poločase skončili. Opět tedy kombinují na polovině Turína.
46
V prvním poločase jsme toho viděli poměrně hodně, ale na první branku stále čekáme. Domácí jsou od úvodních minut aktivnější a nepřibrzdilo je ani vyloučení Lodiho, který musel ze hřiště už ve 13. minutě. Největší šanci měl kapitán Izco, který neproměnil pokutový kop. Domácí měli několik slibných příležitostí, ale žádná neskončila gólem. Hosté se nedostali téměř k ničemu a i když jich je o jednoho víc, tak jsou stále horším týmem. Druhý poločas začne zhruba v 19:01.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ani hostům útok nevyšel, přesto zůstávají stále u míče, protože domácí se osvobodili pouze za cenu dlouhého odkopu.
42
Jenže domácí se tentokrát do žádné šance nedostali. Dopředu se ženou hosté.
41
Domácí stále kombinují na polovině svého soupeře. Vypadá to, jak kdyby v oslabení hrál Turín.
40
Po krásné kombinaci se zjevil sám před hostujícím brankářem Gonzalo Bergessio, ale toho ve skluzu nedokázal překonat. Další obrovská šance Catanie.
39
Domácí borci se usadili na polovině Turína.
38
Ke střele z dálky se odhodlal hostující Cerci, ale branku domácích přestřelil.
36
Nyní centroval do vápna Catanie Meggiorini, ale nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
35
Domácí zadáci nic nevymýšlí a pouze posílají míč dopředu. Tam ho ale ve většině případů seberou zadáci Turína.
34
K míči se dostal domácí Izco, který ho poslal na polovinu Turína. Domácí se tedy opět ubránili.
33
Rohový kop pro hostující celek.
32
Hosté to tentokrát zkusili dlouhým nákopem, ale ve vápně domácích výborně zasáhl Marchese, který míč odkopl do bezpečí.
31
Za protesty uviděl žlutou kartu domácí Barrientos.
29
Ale ti o něj na polovině Catanie opět rychle přišli. Domácí jsou stále aktivnější a to i přesto, že hrají od 13. minuty v deseti.
28
Z následného rohu domácí nic nevytěžili a míč mají na svých kopačkách hráči z Turína.
27
Z dobrých 25 metrů napřáhl domácí Gómez, ale Gillet jeho dělovku vyrazil na rohový kop. Krásná střela domácího borce.
25
Hostům se v útočné fázi zatím vůbec nedaří a všechny útoky Turína končí daleko před domácí brankou.
24
Žlutou kartu uviděl hostující Gazzi.
22
K penaltě se postavil sám faulovaný kapitán Izco, jenže napálil míč pouze do břevna!
21
Byla nařízena penalta, kterou budou zahrávat domácí.
21
Domácí pokazili rozehrávku a do slibné šance se hnal Meggiorini, ale nedokázal trefit branku Catanie.
20
Domácí se tlačí dopředu i v deseti. Uvidíme, jak dlouho jim vydrží síly.
19
Dopředu se hnal domácí Gonzalo Bergessio, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
18
Po rohu ses dostal ke střele Meggiorini, ale s jeho ránou si domácí brankář poradil! Byl to ale vydařený střelecký pokus.
17
Rohový kop pro hostující hráče.
16
Nakonec to zkusili dlouhým nákopem na Izca, ale ten se k míči nedostal.
15
Hráči z Turína nic nevymysleli a domácí si přihrávají na své polovině. Nikam nepospíchají, což je pochopitelné.
14
Hosté kombinují na polovině Catanie.
13
Tak to je obrovská komplikace pro domácí tým! Francesco Lodi uviděl červenou kartu a musí ze hřiště.
11
Domácí se neustále tlačí dopředu a hraje se téměř pouze na hostující polovině. Jenže na první šanci stále čekáme. Hosté výborně napadají a domácí se nemohou prokombinovat před jejich branku.
9
Catanie je při chuti. Velké problémy dělá hostům hlavně rychlík Izco, který je na pravé straně hodně aktivní.
8
K centrovanému míči se nedostal žádný z domácích borců a kulatý nesmysl proletěl až do zámezí.
7
Z pravé strany centroval Izco, ale míč srazili hostující obránci na rohový kop.
6
Domácí stále kombinují daleko od hostující branky. Turínští zatím dobře napadají.
5
Hosté se hnali dopředu, ale jejich rychlou akci ukončila další nepřesná přihrávka. Míč tak opět darovali domácím.
4
K hlavičce se nakonec dostal domácí Pablo Cezar Barrientos, ale ani on nemířil přesně a Gillet tak zasahovat nemusel.
3
Hráči Catanie stále kombinují na polovině svého soupeře.
2
U kulatého nesmyslu jsou opět domácí. Hostům útok nevyšel, protože jeden z hráčů Turína si pomohl faulem.
1
Domácí začali hodně zostra a hned se dostali ke střele. Izco ale branku Turína netrefil.
1

Calcio Catania: Frison, Potenza, Rolín, Paglialunga, Augustyn,Castro, Ricchiuti, Keko, Terracciano, Salifu, Capuano, Doukara

Turín FC: D'Ambrosio, Di Cesare, Suciu, Sgrigna, Cáceres, Stevanović, Gomis, Sansone, Agostini, Brighi, Birsa

Calcio Catania: Andújar - Marchese, Spolli, Legrottaglie, Bellusci, Almirón, Izco, Barrientos, Lodi, Gómez, Bergessio

Turín FC: Gillet - Masiello, Rodríguez, Darmian, Glik, Gazzi, Vives, Cerci, Basha, Bianchi, Meggiorini

Rozhodčí: Bergonzi - de Luca, Liberti.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Oba celky se naposledy utkaly v sezoně 2008/2009 a vždy vyhrálo domácí mužstvo. První duel vyhrála Catania 3:2 a odvetný zápas v Turině dopadl také lépe pro domácí, kteří vyhráli 2:1. Uvidíme, kdo vybojuje důležité tři body dnes.
TURÍN FC

Hosté vybojovali v osmnácti zápasech devatenáct bodů a nachází se na třináctém místě tabulky. Turín dokázal zatím pouze čtyřikrát vyhrát, ale už osmkrát remizoval. Na svém kontě má zatím šest porážek. V osmnácti zápasech nastřílel celek z Turína 20 branek, inkasoval o dvě víc.

Klub byl založen roku 1906. Klub celkem sedmkrát vyhrál italskou nejvyšší soutěž a sedmkrát skončil na druhém místě, pětkrát vyhrál Coppu Italia a v roce 1992 se dostal do finále Poháru UEFA. Od roku 1906 do roku 2005 nesl název AC Torino. Hřištěm klubu je Stadio Olimpico di Torino s kapacitou 27 994 diváků.

Trenérem mužstva je Giampiero Ventura.
CALCIO CATANIA

Domácí mají na svém kontě 25 bodů a nachází se na devátém místě tabulky. Catania dokázala v této sezoně sedmkrát vyhrát a čtyřikrát remizovala. Sedmkrát odešli hráči Catanie z trávníku poraženi. Domácí nastříleli v osmnácti zápasech 26 branek a inkasovali o jednu víc.

Klub byl založen roku 1908 jako Educazione Fisica Pro Patria a od roku 1946, již jako Calcio Catania. Hřištěm klubu je Stadio Angelo Massimino s kapacitou 20 260 diváků. Serii A hrál prvně ve své historii v sezoně 1954/55, poté v letech 1960/61 až 1965/66, 1970/71, 1983/84, Nejlepší umístění bylo 8. místo (1960/61, 1963/64, 1964/65).

Trenérem mužstva je Rolando Maran.
Přeji krásný podvečer všem fanouškům fotbalu. Italská Serie A má na programu 19. kolo a my budeme sledovat duel mezi Cataniou a Turínem. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle sázkových kanceláří domácí celek, tak uvidíme, zda tuto roli potvrdí.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62