Chievo i před dobře odehraný první poločas odchází z utkání bez bodu. Inter totiž na straně druhé dnes využil z minima maximum a odváží si velmi cenné tři body. Cestu k nim přiblížil na konci 43. minuty Pereira, který zakončil přesně po nahrávce Nagatoma. Druhý poločas bylo k vidění zlepšení hostů, kteří se pojistky na 2:0 dočkali v 74. minutě, kdy se po rychlém brejku prosadil Cassano na konečných 0:2.
90+2
Stoian poslal nahrávkou ze středu do zakončení Samassu, který však pálí v ofsajdu. K ničemu mu tak je to, že svoji střelou propálil Handanoviće a balon skončil v síti.
90+1
O tři minuty nastavená podívaná v Chievu měla hned v té první před očima velkou šanci Interu. Cassano vyslal po levé straně vpřed Gargana, který se jako defenzivní štít dostal až do zakončení. To však poslal subtilní záložník pouze do dobře zasahujícího Sorrentina!
90
Milito našel na pravé straně Cassana, který lahodným obloučkem oslovil Freddyho Guarina, jenž se do balonu opřel náramně. Jeho rána trefená ze vzduchu šla zhruba dva metry od Sorrentinovi klece.
88
Na straně druhé mohl ještě zahrozit po nahrávce z pravé strany Diego Milito, jenž stál v ofsajdu, a tak z toho nic není.
87
Závěrečný tlak domácích na útočné polovině dlouho vypadal na alespoň ohrožení branky. Cruzado však centrovaný balon neodeslal z pravé strany ideálně, a ten tak skončil v náručí Handanoviće.
84
Stoian teď motal hlavy hostům v jejich vlastním vápnu, ale k zakončení to nevedlo. Z levé strany totiž poté nepřesně rozehrál Hetemaj.
83
Střídání. Odejde Esteban Cambiasso a místo něj se na hřiště podívá Gaby Mudingayi.
82
Pravou nohou ho přes zeď poslal parádním způsobem Cruzado, ale Chievu snad dnes není přána branka. Krásný přímý kop totiž končí na tyči! Handanović plachtil jak mohl, ale na tuto ránu by asi neměl.
82
Před pokutovým územím Interu je Guarinem faulován novic na trávníku Stoian a pro Chievo to znamená přímý volný kop z nadějné pozice.
80
Inter teď uklidňuje hru a kombinuje s míčem na kopačkách na vlastní polovině hřiště.
78
Samassa faulován ve středu hřiště Garganem, domácí rychle rozehrávají přímý kop.
76
Poslední střídání domácích stahuje ze hry Marca Rigoniho, kterého nahradí Adrian Stoian.
74
Inter Milán právě vstřelil branku!
Hostující tým po rychlém vpádu na útočnou polovinu utíká do dvoubrankového vedení! Míč se dostal na hranici velkého vápna, kde Gargano nezištně posunul na levé křídle, kde sbíhal ANTONIO CASSANO, který sám před Sorrentinem nezaváhal a přízemní ranou na zadní tyč zvýšil na 0:2!
73
Samassa rozehrál do pravé strany na Sarda, kterému se ale centr s přispěním Guarina vůbec nepovedl.
72
A další, teď už nadějnější centrovaný míč letěl za obranu Interu. V tomto momentu se ukázal v dobrém světle Ranocchia, který hlavou odvrací.
71
Za dlouhým nákopem Cesara se hnal Samassa, který ale přes Samuela upadl, a tak k šanci nedojde.
69
A střídá i domácí tým. Nalomené zdraví Kamila Vacka po střetu s Guarinem trenér Di Carlo raději nezhoršuje a domácího záložníka střídá za Cruzada.
68
Inter střídá. Nagatoma na trávníku nahradí Walter Gargano.
67
A z něj přichází největší šance dnešního utkání! Míč si postavil Marco Rigoni a parádním způsobem ho poslal přes zeď. Letící projektil se již snášel do branky Interu, když fantastickým zákrokem zakročil Samir Handanović, který dělovou ránu vyráží na roh!
65
Vacka srazil před hranicí velkého vápna Guarin, a tak bude mít Chievo příležitost přímého kopu z velmi slušné pozice.
64
Šance hostů. Milito utíkal z pravé strany a z těžkého úhlu na branku Chieva. Hledal před brankou svého kolegu Cassana, jenže před ním míč chytá Sorrentino.
62
A ještě před ním domácí střídají. Di Micheleho nahradí na trávníku hráč, který v minulosti působil v Ligue 1 Mamadou Samassa.
62
Sardo našel na pravé straně Marca Rigoniho, který to zkusil i přes hlídání Samuela na branku a Handanović musel zasahovat. Prudký projektil vyráží na roh.
61
Hra teď nabízí opravdu dost zajímavých momentů a duel tak ještě může skončit všeljak. V útoku teď je celek z Milána.
60
Na branku domácích to zkoušel Guarin, ale dnes již podruhé míří hodně vysoko nad Sorrentinovu branku.
59
Útok hostů táhl Zanetti, ale upadl a čekal se jen hvizd sudího. Ten k překvapení všech nepřišel, a tak ze slibného tažení Interu nic není.
57
Milito zastaven sudím, a tak šel do brejku celek kouče Di Carla. V něm zastavil Pellissiera hostující Cambiasso, ale žlutou kartu od sudího Peruzza nevidí.
56
Další pokus na branku Interu vyslal Di Michele, jenže ani jeho pokus mezi tři tyče nemíří. Jde zhruba tři metry od levé tyče branky hostů.
55
Do něj se dostal až Luca Rigoni na druhé straně. Ten pálil těsně za hranicí velkého vápna a Handanović se musel natáhnout, aby ránu nepustil za svá záda.
54
Moc pěkně to teď vypadalo na straně Interu. Cassano prudkou nahrávkou našel Milita, který patičkou zkoušel uvolnit v pokutovém území Alvara Pereiru. Ten se jen díky dobré práci domácí obrany nedostal těsně do zakončení.
52
První zakončení v utkání si připsal po nahrávce Cassana jeho kolega Milito, ale jelikož pálil z těžké pozice, tak míří nad.
52
I Chievo hrozilo. Dobře musel zapracovat nejprve Ranocchia a poté ve vzdušném souboji i Samuel, aby nepřišlo zakončení v podání domácích borců ve žlutých dresech.
50
V úvodu druhé půle má míč na kopačkách především tým hostů. Kombinace na levé straně vypadala slibně, ale Cassano poté vrátil na Pereiru příliš prudce, a tak balon končí v zámezí.
48
Za hru rukou vidí žlutou kartu Kamil Vacek.
47
Hetemajův centr z levé strany Samuel raději odhlavičkoval, ale i tak domácí rozehrají první rohový kop druhé půle.
46
Domácí Chievo bylo v prvním poločase jasně lepším a nebezpečnějším celkem. Dvě velmi slušné šance však jeho kapitán Pellissier, a tak se prosadil překvapivě Inter. Branku vstřelil v závěru poločasu po centru Nagatoma úplně volný Pereira. Druhý poločas začne na Stadio Marc'Antonie Bentegodi pravděpodobně v 21:50.
45+2
Zakončit se ještě pokoušel hostující Cassano, ale ani déšť jeho střele v pokusu dostat se do branky nepomohl. Rána jde zhruba dva metry mimo.
45+1
Nastavovat se v prvním poločase budou dvě minuty a v té první rozehrál přímý kop Marco Rigoni. Zajímavá pozice pro ohrožení branky však domácím příliš nepomohla, když vysoký míč pohodlně chytá Handanović.
45
Juan Jesus fauluje na pravé straně Pellissiera a domácí tým bude mít výhodu přímého volného kopu ze slušné pozice.
43
Z ničeho nic udeřilo na hostující straně! Z pravé strany pravděpodobně centroval do vápna Nagatomo, jehož nahrávku tečoval Frey přímo na volného ALVARA PEREIRU, který zcela pohodlně a zcela bez jakéhokoliv zájmu hráčů Chieva v klidu prostřeluje z bezprostřední blízkosti brankáře Sorrentina, 0:1!
40
Po nahrávce Lucy Rigoniho hledal po pravé straně Vacek Di Micheleho. Nahrávka však nebyla z kategorie nejpřesnějších, a tak po dobré hře tělem v podání Samuela končí až u Samira Handanoviće.
39
Cassano v těžké situaci výborně podržel míč a kličkou podél postranní čáry chtěl prchnout Dainellimu. Zkušený zadák domácích jej musí faulovat. Přímý volný kop pro Inter.
38
Vacek posunul na Hetemaje, který poslal míč do vápna. Tam nezahrál dobře Samuel, ale nakonec to pro Chievo bude znamenat jenom rohový kop.
36
Utkání se notně přistřuje. Gennaro Sardo vidí za ostrý zákrok na Pereiru zaslouženou žlutou kartu.
35
Chievo zahrozilo po autu z pravé strany, který poslal Vacek do pokutového území. Tam však kraluje Handanović, který v poklidu sbírá míč do náruče a vykopává.
33
První slušnou šanci si připisuje i Inter. Nagatomo udělal na pravé straně vítr v hostující obraně a k volnému míči se v těžkém úhlu dostal Guarin. Středopolař hostů to bez přemýšlení zkusil na branku a jeho rána jde zhruba jen metr vedle pravé tyče Sorrentina!
31
Na straně druhé rozehrával přímý kop Interu ze zhruba třiceti metrů Cassano. Jeho centr či střela ale nedopadla dobře a Sorrentino ji v poklidu kontroluje mimo svou klec.
29
Antonio Cassano hledal z pravé strany Milita, ale nahrávka díky dobré práci obrany Chieva neprošla. Domácí tým šel do protiútoku a ten už vypadal nebezpečněji. Centr z pravého křídla propadl díky chybě Zanettiho až na Pellissiera, který zakončoval z výborné pozice mimo Handanovićovu branku. Druhá velká šance domácího kapitána končí po ráně z levé strany těsně mimo!
27
Hra teď nenabízí prakticky nic zajímavého. Po pár vteřinách na trávníku si nepříliš přijemnou věc prožil Cassano, který byl snad z metru střelen do obličeje. Ve hře však pokračuje.
26
Je to tak. Wesleyho Sneijdera na trávníku nahradí Antonio Cassano.
25
Z pravé strany Ranocchia nerozehrál úspěšnou útočnou akci hostů, jelikož jeho dlouhý míč jde do zámezí. Sneijder na 99% dohrál, když za postranní čárou kráčí v bolestech. Do hry se pak dostane pravděpodobně Cassano.
23
Na trávníku teď leží po souboji s Pellissierem hostující Wesley Sneijder a nevypadá to s ním příliš dobře. Pravděpodobné zranění svalu přidelává vrásky na čele hostujícímu kouči Stramaccionimu.
21
Registrujeme první velkou šanci utkání! Parádní pas z pravé strany v podání Sarda našel za obranou překvapených hostů útočníka Pellissiera. Ten viděl, že brankář Handanović lehce vyběhl z branky, a tak se jej snažil přehodit. Těžký kop ale klíčovému hráči domácích nevyšel a míří vedle!
19
První střelu hostů z Milána si připisuje po nahrávce Zanettiho Alvaro Pereira, jenž však ze zhruba pětadvaceti metrů mířil nepřesně. Rána z jeho kopačky jde zhruba pět metrů nad Sorrentinovu branku.
17
Až teď se pokusil o zakončení centrem Guarina. Kolumbijský fotbalista, který v minulosti oblékal dres Porta však na pravé straně nenašel Nagatoma. Japonský bek na přetažený míč neměl nárok, a ten tak končí v zámezí.
15
Inter je směrem do útoku zatím nulový. Sneijder akci místo nahrávky vpřed zbrzdil posunem do křídla na Pereiru, jehož centr domácí obrana s klidem odvrací.
13
Domácí celek zatím jasně diktuje tempo hry. Teď se dostal po levé straně do zakončení Di Michele, který však pálil z těžkého úhlu, a tak se jeho rána mezi tři tyče nedostala.
12
Centr Hetemaje hledal na hrotu Pellissiera, který byl sražen k zemi. Sudí Peruzzo však penaltu nenařizuje. Samuel sice nehrál příliš chytře, ale pokutový kop by byl příliš přísný.
10
Desátá minuta nám přináší druhou žlutou kartu duelu. Na pomyslných 1:1 srovnal faulem na Sneijdera domácí Luca Rigoni.
9
I první rohový kop mělo na svědomí Chievo. Centr z pravé strany našel hlavu Cesara, kterému však zakončení příliš nevyšlo, a tak si jeho krajan Handanović poradil.
8
To další narážečka domácích přivedla Di Micheleho až ke střele, kterou však útočník napálil pouze do stojícího Samuela.
7
Vacek rozjel útočnou akci domácích po pravé straně. Slibná kombinace Chieva však skončila pouze v zámezí.
5
Vidíme první žlutou kartu. Tu si připisuje hostující Walter Samuel za faul ve středu hřiště.
3
To však přišlo po pár vteřinách, když si na centr naskočil Hetemaj. Jeho zakončení nevypadalo příliš nebezpečně, jenže pohled klamal a Handanović musel vytáhnout pohotový zákrok pravou rukavicí. Následný centr ve vápně nikoho v domácích žlutých dresech nenašel.
3
Na druhé straně se musel ukázat Juan Jesus, který ve spolupráci s Guarinem nepustil domácí k prvnímu zakončení.
1
Hosté začínají s míčem na kopačkách, a také ofsajdem, do kterého Milita vystavil Pereira.
1

Chievo Verona: Sorrentino - Sardo, Dainelli, Cesar, Frey - Vacek, L. Rigoni, Hetemaj - M. Rigoni - Di Michele, Pellissier.

Trenér: Domenico Di Carlo

Internazionale Milano: Handanović - Ranocchia, Samuel, Juan Jesus - Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Zanetti, Pereira - Sneijder - Milito.

Trenér: Andrea Stramaccioni

Rozhodčí: Peruzzo - Valeri, Candussio.
Domácí Cheivo dnes rozhodně nebude favoritem, jelikož je na tom ještě hůře než Inter. Šestnáctá pozice se ziskem tří bodů není ideální, a tak dnes rozhodně bude chtít tým kouče Di Carla bodovat. V minulém kole nestačila Verona na Juventus, kterému podlehla na jeho hřišti bez většího odporu 2:0. Na marodce je Luciano, Paloschi a Squizzi.
Milánský gigant Inter si zatím ve čtyřech kolech připsal pouhých šest bodů. Na hřišti soupeře body sbírá, jenže pokud se vrátí na San Siro, tak tam přichází problém. V součtu s duely Evropské ligy doma nevyhrál již pět zápasů, a tak o to více musí zabrat na hřišti Chieva. V dnešním duelu mu budou chybět Mbaye, Mariga, Stanković a Palacia.
Dnes nás bude zajímat duel 5. kola Serie A mezi Chievem Veronou a hosty Interu Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62