Fiorentina - Juventus | ONLINE | 25.9.2012 20:45 | Serie A 2012/2013 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera.
Dnešní vyrovnaný zápas, kde mírněji lepším týmem byla domácí Fiorentina končí bezgólovou remízou 0:0, když se ani jednomu týmu nepodařilo proměnit své šance a proto je tedy dělení bodů spravedlivé.
Konec zápasu.
90+3
Z útoku nic nebylo, jelikož Vučinic nedokázal míč dobře zpracovat a domácí obrana jej o míč obrala.
90+3
Juventus získal míč a zřejmě zahajuje poslední útok dnešního zápasu.
90+2
Míč u středové čáry drží Fiorentina, ale je pro ní těžké se dostat do zahuštěné obrany Juventusu, který hraje velmi pozorně a zkušeně.
90+1
Poslední střídání na domácí straně přichází v nastaveném čase a ze hřiště mizí Romulo a přichází Migliaccio.
90
Rozhodčí v rámci dnešního zápasu nastaví 3 minuty.
90
Rychlý protiútok domácích končí nepřesným centrem do vápna na Toniho, který ač utíkal nejrychleji jak mohl, tak se mu nepodařilo na míč dosáhnout.
89
Míč se z rohového kopu snesl pouze k noze jednoho z obránců a ten plnou silou míč odkopl na polovinu hřiště a uklidnil tak hru.
88
A Toni se hned prezentoval výbornou hlavičkou, po které bude domácí tým zahrávat rohový kop.
88
Fiorentina stahuje unaveného Jovetiče a na hřiště posílá Toniho.
87
Jen co se míč vznesl do vzduchu byl Vidalovi odpískán útočný faul a hra byla přerušena.
85
Juventus se nyní vymanil ze zámku a sám se v těchto chvílích pokouší vymyslet něco směrem dopředu. Pomoct by jim k tomu měl vybojovaný volný kop.
84
Romulo vysílal do brejku Jovetiče, který nedokázal míč doběhnout na hrací ploše a míč se tedy bude rozehrávat odkopem od branky Juventusu.
83
Nyní domácí zahájili kombinaci až od své branky, jelikož obránci zazmatkovali a zahráli pro jistotu malou domů.
82
Juventus se v těchto chvílích bojí o výsledek a může za to velmi dobrá útočná hra Fiorentiny, která hosty nepouští vůbec k balónu.
81
Pizarro posílal do vápna hostů z pravé strany centr, na který si naběhl Pasqual a hlavou jej poslal z dobré pozice o malý kousek vedle Buffonovi branky.
80
Borja Valero se dostal do střelecké pozice a vystřelil rovnou dvakrát. Napoprvé trefil obránce, který si do střely lehl a druhý pokus nasměroval až na tribunu.
79
A celou akci ukončuje odpískaný ofsajd, do kterého se dostal Roncaglia.
78
Domácí nyní vybojovali volný kop z dobré vzdálenosti a všichni hráči se teď sbíhají do vápna, kam poletí centr.
77
Fiorentina stále drží míč na útočné polovině, ale Juventus se nikam nežene a trpělivě vyčkává a odvrací míče do bezpečí.
76
Fiorentina také oživuje svojí hru a na hřiště posílá Fernandeze a stahuje Ljajiče.
75
Jovetič se pokusil tečovat střílený centr, ale míč nasměroval pouze mimo tři tyče.
74
Juventus provádí své poslední střídání v tomto zápase a ze hry stahuje Giaccherini a posílá do boje čerstvého Marchisia.
73
Na druhé straně tvrdou střelou zahrozil Cuadrado, ale jeho bomba branku o malý kousek minula.
72
Volný kop přinesl velké vzrušení před brankou Viviana, když se o střelu pokusil Vidal a trefil jen obránce, který míč vykopával před brankovou čárou.
71
Juventus se dostával do rychlého přečíslení, které zastavil taktickým faulem Pasqual.
70
Domácí kombinují velmi blízko branky Juventusu, ale k samotnému zakončení se nedaří přes dobře poskládanou obranu hostů dostat.
69
Giaccherini se dostával po pravé straně na steč domácí branky, ale tam jej o balón připravil zkušený zákrok Roncaglii, který míč odkopl do autu.
68
Juventus stahuje svého zkušeného záložníka Pirla a do hry posílá Pogbu, který se pokusí o oživení středu hřiště.
67
Centrovaný míč do vápna Juventusu nenašel žádného hráče v domácím dresu a míč proletěl jen do zámezí.
66
Juventus svým velmi aktivním napadáním nedává domácím moc možností k přihrávce a chvílemi si domácí borci nahrávají velmi na riziko.
65
Vučinič se dostával do šance, ale vše skončilo na zpracování přihrávky, které k jeho velké smůle nezvládl.
64
Juventus se chopil balónu a kombinuje na své polovině a hlídá si hru.
63
Fiorentina obléhala obranu Juventusu tak dlouho, dokud se nenaskytlo v obraně okno pro střelu, kterou vyslal Pizarro, ale jen do připraveného Buffona, který míč vyrazil a uklidnil tak hru.
62
Giovinco se pokusil od individuální akci směrem do vápna domácího celku a dařilo se mu vše velmi dobře, než přišlo zakončení, které se tomuto rychlonohému útočníkovi nepodařilo podle představ a míč nastřelil pouze do připraveného Viviana.
60
Protiútok se nezdařil, jelikož ve velmi důležitém okamžiku Cuadrado podklouzl a míč vybojoval Lichtsteiner a obrací hru.
59
Fiorentina zkušeně drží míč na své polovině a zahajuje svůj protiútok.
58
Juventus provedl změnu v útoku. Ze hřiště stahuje Quagliarellu a na plac posílá Vučiniče.
57
Jovetič vyslal z přímého kopu střelu na branku, kterou Buffon s vypětím všech sil dokázal reflexivně vyboxovat do bezpečí.
56
Za předešlý faul obdržel žlutou kartu Vidal.
55
Fiorentina uzamkla Juventus na jeho vlastní polovině a vytváří si šanci za šancí. Další budou mít z přímého kopu, když útok zastavil faulem Vidal.
54
Jovetič si naskočil ve vápně na centrovaný balón od Romula a zakončil jej vedle Buffonovi branky.
53
Pizarro se dostal ke střele a na branku Buffona vyslal tvrdou střelu po zemi, která olízla levou tyč branky a odrazila se do zámezí.
52
Borja Valero se pokoušel o zakončení postupného útoku Fiorentiny, když se dokázal s míčem dostat na střed a vyslal střelu, kterou zablokoval obránce svojí obětavostí.
51
Dalekonosnou přihrávku vyslal Pirlo na Giovinca, který nedokázal míč ze vzduchu zpracovat a uskočil mu do zámezí.
50
Přímý kop byl zahrán velmi mizerně a Juventus se dostal k míči.
49
Žlutou kartou byl potrestán ale domácí hráč, jelikož ostře reagoval na výrok rozhodčího neudělit obránci Juventusu kartu.
48
Chyba ale nepřišla a domácím se podařilo míč získat a zahájit rychlý protiútok, který musel být před vápnem zastaven faulem.
47
Juventus udává tempo hry a drží míč na středu hřiště a svých kopačkách a vyčkává na chybu defenzívy domácího celku.
46
Do útoku se dostávali domácí, ale akci ukončil útočný faul, kterého se velmi hloupě dopustil Romulo.
46
Začal druhý poločas.
Vše je připraveno k zahájení druhého poločasu.
První poločas nám přinesl mnoho šancí na obou stranách, jen zatím žádná neskončila gólem. Jinak se hraje velmi rychlý a pohledný fotbal, který se od těchto klubů dal očekávat. A my všichni jsme zvědaví, jak bude probíhat druhý poločas.
První poločas skončil.
45+1
Andrea Pirlo zahrával přímý kop, ale jeho střela byla zdí vytlačena mimo branku a rozhodčí ukončuje první poločas.
45+1
Žlutou kartu za předešlý faul obdržel Rodríguez.
45+1
Juventus se pokoušel postupným útokem dostat do střelecké příležitosti, ale akci zastavil faul.
45
Rozhodčí v prvním poločase nastaví 1 minutu.
44
Juventus drží míč na kopačkách a snaží se uklidnit hru po svých předešlých chybách v obranné hře, kde má chvílemi velká okna.
43
Ljajič uháněl po pravé straně sám na Buffona, kterého zkušeně obstřelil, ale branku o kousek minul. Další velká šance Fiorentiny v krátké době.
42
Zahrání volného kopu se domácím podařilo velmi dobře, ale v koncovce měli velkou smůlu, když si na hlavičku naskočil Rodríguez a míč namířil do břevna!
41
Domácí se dostávali do přečíslení, které taktickým faulem přerušil Bonucci.
40
Andrea Pirlo nyní zahrál přímý kop velmi výborně. Technickou střelou přestřelil zeď a míč namířil o centimetry vedle pravé tyče.
39
Aby Pizarro zastavil rozjetou akci Juventusu, musel zahrát rukou a dostává žlutou kartu a k tomu mají hosté ještě možnost přímého kopu.
38
Ošetření proběhlo a tak se může pokračovat ve hře. Na středu hřiště balón drží Juventus.
37
Hra je nyní po střetu dvou hráčů přerušena kvůli ošetření.
36
Hra se nyní odehrává převážně na středu hřiště, kde se oba týmy střídají v držení míče.
34
K exekuci přímého kopu se postavil Andrea Pirlo a vyslal tvrdou střelu, kterou ale se štěstím zablokovala zeď, kterou si postavil domácí brankář Viviano.
33
Nyní se do dobré příležitosti dostával Vidal, ale byl nečistě zastaven Pasqualem, a Juventus bude zahrávat přímý kop.
32
Juventus rozjel rychlý protiútok, kde hráči šli ve velkém přečíslení na domácí obranu, ale situaci si špatně pohlídali a byl jim odpískán ofsajd.
31
Jovetič se obtočil okolo obránce, ale tak dlouho se chystal ke střele, až jí prováhal a obrana Juventusu mu míč odebrala.
29
Nedovoleným zákrokem na středu hřiště zahrál Pizarro a umožnil tak Juventusu zahrávat volný kop, ze kterého ale nakonec nic vytvořit nedokázal.
28
Domácí drží míč na útočné polovině a Juventus k míči pouštějí v těchto okamžicích velmi zřídka.
27
Momentálně s míčem u nohy na útočné polovině zaváří soupeři Fiorentina a vypracovala si slušnou střeleckou příležitost, kterou bohužel Romulo nedokázal proměnit v branku, kdy míč poslal vysoko nad branku.
25
Juventus kombinuje daleko od své branky a do střelecké možnosti vyslal Quagliarellu, který trefil z vápna pouze do míst, kde stál připravený Viviano a míč ukryl do svých rukavic.
24
Rozhodčí nyní neodpískal z cela jasný faul na Jovetiče v pokutovém území a Fiorentině odebral možnost zahrání pokutového kopu.
23
Rohový kop přinesl střelu Pasquala, která ale branku přeletěla.
22
Další z rychlých protiútoků Fiorentiny končí rohovým kopem poté, co Jovetičovu střelu tečoval jeden z hráčů hostí vedle branky.
21
Fiorentina se už dostávala do střelecké pozice, ale Borja Valero neodhadl situaci a špatnou přihrávkou tento útok ukončil.
19
Hra je zatím velice opatrná a na větší šanci stále čekáme.
17
A Fiorentina se pokouší o rychlé protiútoky. Nyní předvedla jeden velmi zdařilý útok a to když Pizarro vyslal do úniku Ljajiče, kterému ale míč odebral Barzagli a uklidnil hru.
16
Juventusu se nedaří dostat do vápna Fiorentiny, jelikož její hráči hrají před vápnem velmi obětavě a blokují všechny možné možnosti přihrávky.
15
Juventus nyní kombinuje daleko do branky domácího týmu a postupnými krůčky se dostává k vápnu.
14
Po pravé straně se hnal na polovinu Juventusu Cuadrado, který se dostal s míčem až k vápnu, kde se pokusil o centr, ale balón optimálně netrefil a poslal je za brankovou čáru.
13
Nyní se dařilo Juventusu držet míč na svých kopačkách až do doby, co se Asamoah rozhodl poslat vzdušnou přihrávku na Quagliarellu, ale svojí dobrou myšlenku už tak dobře neprovedl a vyslal příliš dlouhou přihrávku.
12
Quagliarella unikal po pravém křídle a posouval míč na střed hřiště na volného Jovetiče, který svojí střelou vyprášil záda Bonucciho, který se do střely obětavě postavil.
10
Fiorentina kombinuje na středu hřiště s velkým klidem na kopačkách a Juventus marně napadá a snaží se o odebrání míče.
9
Střeleckou situaci jsme viděli i na druhé straně hřiště, kde si po narážečce s Vidalem zkusil další střelu Giovinco, ale tentokrát netrefil ani branku a svojí střelu namířil do reklamního panelu vedle branky.
8
Po propracovaném útoku domácích se ke střele dostal z velkého Tomovič, který svojí technickou střelu zamířil vedle pravé tyče.
7
Fiorentina se dožadovala odpískání penalty po stažení Jovetiče, ale rozhodčí jejich protesty rychle zamítl, jelikož je domnění, že Jovetič podklouzl sám.
6
Hosté zahrávali volný kop, jejímž exekutorem byl Pizzaro, který vyslal velmi nepřesný centr do vápna, když míč posadil přímo na hlavu jednomu z obránců.
5
Giovinco se uvolnil na středu hřiště a postupoval na směrem na branku a před vápnem vyslal střelu, kterou Viviano s přehledem chytil.
4
Pizarro chytrou přihrávkou na křídlo rozjel útok Fiorentiny, když se o centr do vápna pokusil Borja Valero, ale jeden z obránců hostů vyskočil ve vápně nejvýše a míč uklidil do bezpečí.
3
Juventus zkouší pomalý postupný útok přes střed hřiště, kde je dobře rozestavěna obrana Fiorentiny a míč bez velké námahy vybojovala.
2
Romulo posílal vzduchem přihrávku na Jovetiče, který si nabíhal po levé lajně, ale přihrávka nebyla dostatečně přesná a končí v autu.
1
Juventus zahájil úvodním výkopem dnešní zápas.
1
Utkání právě začalo.
Rozhodčí nyní přivádí fotbalisty obou týmů na trávník a dnešní zápas bude za malý okamžik zahájen.
Úvodní sestavy:

ACF Fiorentina: E. Viviano - G. Rodríguez, M. Pasqual, F. Roncaglia - N. Tomovič, Romulo, D. Pizarro, Borja Valero, J. Cuadrado - S. Jovetič, A. Ljajič

Juventus FC: G. Buffon - A. Barzagli, S. Lichtsteiner, L. Bonucci - G. Chiellini, A. Pirlo, A. Vidal, K. Asamoah, E. Giaccherini - F. Quagliarella, S. Giovinco

Rozhodčí: Tagliavento - Liberatore, Cariolato.
Juventus FC

Juventus jako obhájce ligového prvenství vstoupil do letošní sezóny přímo famózně a neztratil ani bod, což ho po právu řadí na první příčku tabulky. Juventus se může chlubit i tím že má po čtyřech kolech na svém kontě nejvíce přesných zásahů, když jejich skóre je 11:2. A co ještě víc každého zajímá je série neporazitelnosti, kterou Juventus drží už třiačtyřicet zápasů a zbývá už jen několik zápasů do překonání rekordu AC Milán, který držel neporazitelnost v letech 1991 až 1993 osmapadesát zápasů. Další zápas do své neporazitelnosti můžou přidat už dnes a my si rádi počkáme jak dnešní zápas dopadne.
ACF Fiorentina

Fiorentina do letošní ročníku Serie A vstoupila velmi dobrými a stabilními výkony, které jí po čtvrtém kole posadili na šesté místo tabulky se ziskem sedmi bodů. Obě dvě letošní vítězství Fiorentina slavila právě na domácím hřišti a v tomto duchu by ráda pokračovala i dnes, ale porazit Juventus bude velmi těžké, jelikož klub z Turína neprohrál třiačtyřicet utkání v řadě.
Fiorentině by měl k ukončení série hostů přispět i její kanonýr Stevan Jovetič, který je se čtyřmi brankami nejlepším střelcem Serie A.
Přeji příjemný večer a vítám vás u atraktivního zápasu 5. kola Serie A, kde se utkají týmy se špičky tabulky. Přesněji šestý celek tabulky ACF Fiorentina, přivítá na svém hřišti obhájce titulu a momentálně první tým tabulky Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Janov 1 1 0 0 4:1 3
2. Juventus 1 1 0 0 3:0 3
3. Milán 1 1 0 0 2:0 3
4. Neapol 1 1 0 0 2:0 3
5. Fiorentina 1 1 0 0 1:0 3
6. AS Řím 1 0 1 0 0:0 1
7. Cagliari 1 0 1 0 1:1 1
8. Verona 1 0 1 0 0:0 1
9. Sassuolo 1 0 1 0 1:1 1
10. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
11. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
12. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
13. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
14. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
15. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
16. Torino 1 0 0 1 0:1 0
17. Bologna 1 0 0 1 0:2 0
18. Parma 1 0 0 1 0:2 0
19. Crotone 1 0 0 1 1:4 0
20. Sampdoria 1 0 0 1 0:3 0
Články odjinud