Střelec úvodní branky Borriello obdržel žlutou kartu.
91
Janov střídá: Matuzalem odchází ze scény, nahradí jej Marco Rigoni.
90
Manfredini za faul na útočníka Sieny vidí žlutou kartu, ani on si nezahraje příští utkání.
85
Jorquera z Janova vyfasuoval žlutou kartu.
80
Francesco Della Rocca dostává žlutou kartu, v příštím zápase si tak nezahraje.
74
Janov střídá: Ohroženého Bova vystřídá Granquist.
72
Bovo dostal žlutou kartu za nečistou hru.
71
Janov právě vstřelil branku!
Immobile vyslal BOŠKO JANKOVIČE do góloivé šance, se kterou si útočník poradil. Pegolo mu v tom příliš nebránil. 2:2!
64
Obránce Felipe ze Sieny vidí žlutou za zbytečný faul.
63
Siena střídá: Sestu odchází, a na jeho místo jde Reginaldo.
56
Janov střídá: Immobile nahrazuje Morettiho.
54
Moretti dostává žlutou kartu za nečistou hru.
53
Matuzalem vidí žlutou kartu.
52
Siena právě vstřelila branku!
ALESSANDRO ROSINA poslal míč do protisměru brankáře Freye a dostává hosty do vedení! 1:2.
51
Byla nařízena penalta pro Sienu za faul Bova na Sestua.
50
Janov u míče poté, co chyboval Rosina.
49
Calello si vybojoval faul na svojí osobu. Siena rozerhaje od středu hrací plochy!
48
Calello fauloval uprostřed poel Antonelliho.
48
U míče hosté. Ti začali od pohlady zhurta.
46
Emeghara nyní vybojoval míč v 16ce Janova, dále ho poslal pod sebe,kde přiběhl Sestu, ale byl faulován. Sudí však nic neviděl. Závažný moment utkání.
46
Hráči Sieny rozehráli úvodní přihrávkou.
46
První půle je za náma. V zápase o všechno jsme viděli sílu domácího celku. Prvním střelcem gólu byl na straně Janova, když poslal bombu z přímého kopu do brány Borriello. Před koncem poločasu pak vyrovnal fenomén ze SIeny Emegahra. Scénář připomínající ten v zápase Palermo:Siena, kdy Siena taky vyrovnala na 1:1 a nakonec vyhrála 1:2. uvidíme tedy, jak se vývoj zápasu ještě vyvrbí!
45
Janov posledních 5 minut hodně zaváhal, jinak je celou dobu lepším celkem. Sienský blesk Emeghara znovu utvrdil skvělou formu.
43
Siena se nevzdává! INNOCENT EMEGHARA z dorážky překonává brankáře Freye a před poločasem dává důležitou branku! 1:1.
43
Konec první půle patří jednoznačně Sieně, která tlačí domácí. Nyní nicméně Angelo pořádně přetáhl svůj centr a ten skončil za brankou.
41
Dobrá dedukce brankáře domácích, když odhadl směr centru Rosiny na Emegharu.
40
Antonelli padá v pokutovém území na nohy. Sudí Rocchi ho však vyzývá ke zvednutí ze země.
37
Po pravé straně proběhla pěkná kombinace mezi Emegharou a Rosinou. Janov se zachránil s obtížemi.
34
Žádné nebezepčí v podání Rosiny z rohového kopu.
33
Antonelli odrazil přímý volný kop Della Roccy na rohový kop.
32
Akce v podání Janova. Centr a proticentr následně lapil ze vzduchu ze svého území Pegolo.
30
Poprvé v pohotovosti také Frey, který musel zasahovat proti střele od Alessia Sestu.
29
Antonelli byl v pokutovém území, vystřelil jeho slabší pravačkou a Pegolo s jistotou chytrá.
28
Emegharovi se míč zapalntal mezi nohama, hráči Janova jsou v obraně velmi jistí.
26
Krásná akce v podání domácích Kopyjníků z Janova. Borriello přistrčil míč na Jankoviče, ten mířil trochu vedle.
23
Nyní se hra trochu více vyrovnává. Janov více brání, Siena získává prostor, aniž by byla nebezpečná.
21
Několik protestů nyní od hráčů Sieny, Rocchi však zůstává klidný a nezlomný dále. Trenénu Iachinimu se nelíbí nastavený metr sudího.
20
V tento moment má Janov 29 bodů, Siena 25.
17
Nyní Borriello dobře patičkou vyslal Antonelliho, tomu moc nechybělo, a obrana toskánců tak mohla opět kapitulovat.
16
Domácí hrají více aktivněji než jejich dnešní soupeř a zaslouženě vedou. Sieně chybí něco víc.
14
Emegharovi písknut ofsajd.
12
Calello ztratil míč, čehož ihned využil Slovák Kucka. Ten následně ránou z 15 metrů přestřelil.
11
Sestu se odhodlal ke střele z 25 metrů, ta ale zamířila vysoko nad bránu Freye.
10
Kuckův centr lapil brankář Sieny do svých rukavic.
9
Janov znovu zahrával standartku, ta ale neměla gólové parametry narozdíl od té předešlé.
8
Emegahra ze Sieny nyní zkusil vystrašit Freye, ten ale neměl problém a chytá.
6
MARCO BORRIELLO proměnil přímý volný kop, míč se odrazil od noh jednoho z hráčů hostí a skončil za bezmocným Pegolem. 1:0.
4
Rosina vybojoval míč a poslal ho vpřed k Emegahrovi, tomu ale následně ukopli míč obránci na aut.
3
Rubin skluzem zabránil kolmici, vhazovat budou janovští.
2
Domácí jsou u míče a tlačí se směrem v před přes krajní beky.
1

Janov CFC: Frey – Bovo, Portanova, Manfredini – Jankovic, Kucka, Matuzalem, Antonelli, Moretti – Jorquera – Borriello.

AC Siena: Pegolo – Terzi, Paci, Felipe – Ângelo, Calello, Della Rocca, Rubin – Rosina, Sestu – Emeghara.

Rozhodčí: Rocchi – Di Liberatore, Cariolato.
První utkání dopadlo lépe pro Sienu, která si doma zajistila výhru díky brance Paciho v 55. minutě. Zápas skončil 1:0.
AC Siena:

Černobílí se budou chtít pokusit o výhru a vyhoupnout se tak na příčku záchrany, kterou momentálně svírá Janov. Naposled Siena pouze remizoval doma s Cagliari bez branek, týden předtím si poradila venku v nepříjemné Sicílií s Palermem 1:2. Nasbírané body tak vedly až k odrazu k vysněnému cíly sezóny – k záchraně; bod jim však stále chybí! Trenéru Iachinimu se vrátili z marodky kapitán Simone Vergassola, v nominaci se taktéž objevil útočník Nicola Pozzi. Mimo hru zůstává pouze diskvalifikovaný Vitiello, který však chybí už od začátku sezóny.
Nejlepší střelec toskánců je Innocent Emeghara s 5 zásahy.
Janov CFC:

Janovští kopyjníci se nacházejí na posledním "klidném" místě tabulky, na 17. příčce, bod je dělí na záchranu, bod, který je pro ně momentálně středem vesmíru – na kterém stojí jejich dnešní soupeř 18. Siena. Janov může těžit z výhody svého domácího publika, dále také, pokud se podíváme do budoucnosti, lehčím losem. Tým z Ligurie v posledních třech kolech ani jednou nevyhrál. Není se ale moc čemu divit, soupeři jako AC, Fiorentina nebo Řím jsou těžký oříšek. Krom této trojičky nepřesvědčivých výsledků je ale tým velmi nepříjemným soupeřem a nyní to znovu bude chtít ukázat právě proti Sieně. Trenéru Ballardinimu nepomůže za karty hříšník Bertolacci. Mimo hru jsou také Floro Flores, Nadarevič, Rossi a Vargas.
Nejlepší střelec Rosoblu je Marco Borriello (8).
Hezké odpoledne ze stadiónu Luigi Ferraris, z Janova. Zde na tomto stánku hraje svá domácí mimo jiné třeba právě Janov CFC. Ten v rámci 30. kola nejvyšší Italské fotbalové soutěže bude čelit toskánské Sieně. "Boj o udržení", tak by se taky dal nazvat tento duel, neboť Siena stíhá Janov a ten jí naopak chce utéci a vzdálit se tak sestupu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62