Děkuji za pozornost a nashledanou u dalších zápasů Serie A.
Šlágr 6. kola italské Serie A končí suveréně pro Juventus. Ten byl v zápase lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Rozhodl hlavně první poločas, ve kterém "Stará dáma" udeřila 3x v rozmezí 9 minut. Nejprve se prosadil s přímého kopu Pirlo, poté z penalty Vidal a další branku vsítil Matri. Hosté, kteří hlavně v prvním poločase tahali za kratší konec provazu, se dočkali čestného úspěchu zhruba 20 minut před konecem, kdy se z penalty trefil Osvaldo. V závěru zápasu přidal čtvrtou branku domácích Giovinco. Neporazitelnost Juventusu tak nadále pokračuje.
90+1
Rozhodčí Rizzoli nastaví 3 minuty.
90
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus se dostal do rychlého protiútoku. Ten zakončil po přesné přihrávce Barzagliho SEBASTIAN GIOVINCO. Ten si obhodil Stekelenburga a střelou do prázdné brány zvýšil na 4:1!
89
Bývalý hráč AS Vučinič nyní velmi ostře dohrál Taddeie. Tady se žlutí poprávu.
88
Pogba se nyní pokusil o technickou střelu. Ta se mezi tři tyče nevešla.
86
Na lavičce AS je takové ticho, že byste slyšeli spadnou i špendlík na zem.
85
Ze hřiště odchází De Ceglie, na jeho místo Pogba.
83
Římané kombinují kolem pokutového území Juventusu.
81
Vidal fauloval ze zadu Perrottu a vidí zaslouženě žlutou kartu.
79
Hráči "Giallorossi" jsou teď jak polití živou vodou. Kontaktní branka je opravdu nakopla.
77
Dalším, kdo opouští dnešní utkání je Marchisio. Místo něj vbíhá na trávník Asamoah.
76
Ze hřiště odchází Matri. Na jeho místo Giovinco.
74
Juventus vstřelil gól, ale ten nemůže kvůli ofsajdu platit. Myslím si, že se rozhodčí umávl.
73
Vučinič donutil Stekelenburga k prvotřídnímu zákroku. Juventus bude kopat rohový kop.
72
Marchisio vystřelil těsně vedle.
71
Útočník Matri příliš protestoval u rozhodčího Rizzoli. Ten diskuzi ukončil žlutou kartou.
69
AS Řím právě vstřelilo branku!
Míč si postavil útočník PABLO DANIEL OSVALDO a nemýlil se. Střelou k tyči nedal Buffonovi šanci.
68
Velká šance pro AS. Ten bude kopat penaltu!
67
Destro zkusil napálit míč z voleje. Jeho pokus proletěl těsně nad břevnem Buffona.
66
Rohový kop pro AS Řím.
64
Další střídání hostů. Ze hřiště míří záložník Tachtsidis. Místo něj veterán Perrotta.
63
Ze hřiště míří hostující modla Totti. Na jeho místo přichází Destro.
61
Další postupný útok domácích zakládá Pirlo.
59
Vučinič si v pokutovém území posadil na zem Castana, ale na Stekelenburga už nevyzrál.
58
Turínský stánek je zcela vyprodán. Diváci ženou svůj tým za další brankou.
56
Florenziho centr přeletěl všechny jeho spoluhráče v pokutovém území. Hostům se opravdu nedaří.
55
Další velká šance pro Juventus. Vučinič předložil nádhernou přihrávku Vidalovi, ale ten vinou špatného spracování přišel o míč ve vyložené šanci.
52
Lamela byl evidentně faulován v pokutovém území, ale píšťalka Rizzoliho zůstává němá. To je voda na mlýn pro Zemana, který je stále ve válce s vedením Juventusu ohledně fair play v italské kopané.
51
Kombinační hra hostů je tragická. Hráči Juventusu se nemusí příliš snažit, aby Římany obrali o míč.
49
Na začátku druhého poločasu je aktivnější domácí Juventus. Na obrázku hry z první půle se tak nic nemění.
46
Vučinič natáhl ke střele zhruba z 25 metrů. Jeho projektil mířící do šibenice vytáhl brankář Stekelenburg konečky prstů.
46
Rozhodčí Nicola Rizzoli zahájil druhý poločas.
46
Dnešní šlágr se zcela odvíjí v režii úřadujícího mistra Itálie - Juventusu. Ten během 8 minut prakticky zničil veškeré naděje fanoušků "Giallorossi" na bodový zisk. Nejprve otevřel skóre zápasu Pirlu, který dokonale obstřelil zeď hráčů AS. Další branku přidal z pentaly Vidal a zatím poslední zářez přidal Matri. Konec poločasů byl plný emocí a při odchodu do šaten to vypadalo velmi divoce.
45+1
První velká šance AS. Osvaldo našel v malém vápně Lamelu, ale ten nasměroval svůj pokus jen do připraveného Buffona.
45
V prvním poločase se budou nastavovat 2 minuty.
43
První poločas se už prakticky dohrává. Juventus si užívá každý dotek s míčem a AS čeká na vysvobozující poločasovou přestávku.
41
Osvaldo si udělal prostor v pokutovém území, ale jeho střelu stačil zblokovat Barzagli.
39
Vidal v ofsajdu.
38
Rohový kop pro hosty z Říma. Rozehrávky se ujme Totti.
36
Jatka na hřišti pokračují. Nyní orazítkoval břevno Vučinič.
34
Balzarettimu se v dnešním zápase vůbec nedařilo, a tak ho Zdeněk Zeman střídá. Místo něj přichází Marquinhos.
33
Vučinič našel zcela osamoceného Vidala. Ten z hranice penalty přestřelil vysoko nad.
33
Totti hledal osvalda. Před ním odhlavičkoval Bonucci.
29
Na hřišti zůstává ležet stoper Chiellini. Hra je tak přerušena.
27
Dalším potrestaným hráčem je obránce Balzaretti. Ten si teď doslova vybil zlost na Vidalovi. Hráči AS dnes pravděpodobně v 11 hráčích nedohrajou.
26
Caceres ve vápně hlavičkou zklepával na Vučiniče. Vše překazil včasným výběhem Stekelenburg.
24
Hráči AS jsou průběhem zápasu značně otřeseni.
22
Marchisio nastřelil pouze břevno! Stekelenburgovi ještě teď zvoní v uších.
21
Vučinič se ocitl zcela osamocen na hranici malého vápna. Jeho střela byla slabá a Stekelenburg s ní neměl problém.
20
Stoper Burdisso přitvrdil a dostal žlutou kartu.
19
Tak to je kotel! Za obranu AS si naběhl ALESSANDRO MATRI a střelou pod břevno nedal Stekelenburgovi šanci.
18
Totti přesným pasem našel Lamelu. Mladý Argentinec z bezprostřední blízkosti netrefil bránu.
16
Pokutového kopu se ujal ARTURO VIDAL. Brankář Stekelenburg sice tipnul správně směr střely, ale byl na ní krátký.
15
Obránce Castan zahrál podle rozhodčího rukou, a tak musel přijít trest v podobě žluté karty.
15
Juventus bude kopat pokutový kop!
12
Vstřelenou branku oslavil v hledišti i Pavel Nedvěd.
11
Ke standartce se postavil špílmachr ANDREA PIRLO, který chytře obstřelil zeď a otevřel skóre dnešního zápasu.
10
Za svůj zákrok vidí obránce AS žlutou kartu.
10
Taddei fauloval na hranici pokutového území Matriho. Juventus tak rozehraje přímý volný kop z velmi dobré pozice.
8
Vidal hledal střílenou přihrávkou někoho z útočníků "Staré dámy". Na míč jen těsně na zadní tyči nedosáhl Caceres.
7
Vučinič nachytán v ofsajdu.
6
Pirlo si to vzápětí zopakuje. Další roh pro Juventus.
6
Juventus rozehraje první roh dnešního zápasu.
4
Juventusu nyní zaskřípala rozehrávka, ale hosté to nedokázali potrestat. Jmenovitě Lamela, který svůj střelecký pokus nenasměroval mezi tři tyče.
4
Na půlce faulován Lamela. Hosté zůstávají u míče.
3
Balzarettiho centr odvrátil Bonucci.
1
Juventus to zkoušel hned po křídle, kde utekl Vidal, nacentroval na Vučiniče, ale ten nezkrotil míč.
1
Úvodní výkop obstarají hráči Juventusu.
Oba týmy se již pozdravily. Za malou chvíli odstartuje dnešní šlágr Serie A !
Turínský stadion je už vyprodaný, a tak se můžeme těšit na skvělou atmosféru. Na šlágr kola jste samozřejmě zváni. Sledujte náš onlajn!
Domácí fotbalisté coby úřadující mistr ligy procházejí i letošní sezónou zcela suveréně a fanoušci věří v mistrovský titul. Navíc mají hráči Juventusu i obdivuhudnou bilanci, protože drží 43 utkání v řadě neporazitelnost. To hosté z Říma mají opačné starosti. Jejich výkony jsou nevyrovnané a fanoušci tak žijí v nejistotě, co mladý a ambiciózní tým předvede.
Juventus a AS Řím. Dva kluby, mezi kterými to velmi vře. Vedení "Staré dámy" vykopalo před mnoha lety válečnou sekeru s českým trenérem Zdeněkem Zemanem, který jako první začal poukazovat na nečisté praktiky v italském fotbale a hlavně pak u Juventusu.
Turín bude v sobotu večer hostit šlágr 6. kola Serie A.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62