Šlágr kola vítěze nepřinesl. Oba soupeři se rozcházejí smírně 1:1. Do listiny střelců se zapsali Floccari a Campagnaro. Domácí Lazio si vytvořilo více brankových příležitostí, ale nedokázalo je využít. Například Floccari nejprve trefil tyč a v samém závěru břevno. Na druhé straně mířil taktéž do břevna Cavani. V prvním poločase bylo lepším týmem Lazio, ale po změně stran úřadoval tým z Neapole, takže můžeme říci, že remíza je zcela zasloužená. To je ze Stadia Olimpico vše, děkuji za pozornost a nashledanou u dalších zápasů italské nejvyšší soutěže.
90+4
Hraje se poslední minuta nastaveného času. U míče jsou hosté.
90+2
Candrevova střela končí jen těsně vedle pravé tyče De Sanctisovi svatyně.
90+2
Floccariho hlavička orazítkovala břevno. Závěr zápasu dostává diváky na Stadio Olimpico do varu!
90+1
Rozhodčí Orsato nastaví přesně 4 minuty.
90
Ze hry odchází Gonzales a premiérový start si připíše Saha.
89
Hosté jsou v závěrečných minutách aktivnějším týmem.
87
Neapol právě vstřelila branku!
Nejprve Inler nastřelil břevno a poté už Neapol udeřila naplno. Na rohový kop si naběhl HUGO CAMPAGNARO, který střelou z první rozvnlil síť a srovnal stav zápasu na 1:1!
86
Hamšíkova střela je sražena na roh. Většina hráčů Neapole míří do pokutového území.
85
Cannavaro si v roli posledního hráče dovolil kličku, míč mu však Cana vypíchl a pelášil směrem k brance Neapole. Jenže neměl už dostatek sil, a tak zkusil svoje štěstí z dálky. Brankář De Sanctis jeho střelu bez problémů kryl.
83
Domácí Lazio začíná hrát na jistotu a nikam se nežene.
82
Všichni hráči Lazia jsou obklopeni kolem pokutového území. Neapol jen marně hledá zkulinku.
81
Cana si vyšlápl na Radu a obdržel žlutou kartu.
80
Poslední střídání na straně hostů. Zunigu nahradí Calaio.
79
Neapol začíná čím dál častěji otevírat zadní vrátka. Uvidíme, zda toho dokáže Lazio využít.
78
Už se opět hraje.
77
Hra je nyní přerušena. Na hřišti zůstává ležet jeden z hráčů Lazia.
76
Hosté zvyšují svoji aktivitu směrem dopředu.
74
V dobrém náběhu za obranu Lazia byl Zuniga, ale bohužel pro Neapol v klíčovém okamžiku upadl.
72
Za bouřlivého potlesku odchází ze hřiště Hernanes. Na jeho místo míří Cana.
72
Hra je teď až příliš rozkouskovaná. To se líbí především domácím fotbalistům.
70
Dalším potrestaným hráčem se stává Campagnaro. Ten fauloval Luliče.
69
Cavaniho střílený centr končí v zázemí.
67
Obránce Dias zatáhl proti Inlerovi za záchranou brzdu. Následovat musela pochopitelně žlutá karta.
66
Hosté mají ve druhém poločase častěji míč na svých kopačkách, ale jsou zatím bezzubí.
64
Cavaniho ve vyložené šanci zastavil těsný ofsajd.
62
Neapol většinu svých útočných akcí vede kolem postranních čár a následnými centry hledá Cavaniho. Toho zatím obrana Lazia dobře střeží.
60
Inler natáhl ke střele z uctivé vzdálenost a jeho střela nakonec vystrašila všechny domácí fanoušky, nicméně v brance neskončila.
59
Floccari zklepával míč na nabíhajícího Hernanese. Před ním ukopl míč Cannavaro za cenu rohového kopu.
58
Na hřišti se začíná přiostřovat. Dalším držitelem žluté karty je Radu, který si vyšlápl na Panděva.
57
Hernanes ze zadu sestřelil Zunigu a vidí zcela po právu žlutou kartu.
55
Hosté střídají. Mesta nahradí El Kaddouri.
54
Neapol kombinuje kolem pokutového území Lazia. To zatím pozorně brání.
52
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Neapol pravděpodobně zapla na vyšší obrátky.
50
Ledesma na polovině fauloval unikajícího Inlera a vyfasoval žlutou kartu.
49
Další roh pro Lazio. Neapol je nyní pod mírným tlakem.
49
Candreva vybojoval pro svůj tým rohový kop.
47
Úvodní minuty druhého poločasu přinesly řadu dlouhých centrů na obou stranách. Ale ani jednomu týmu to nikterak nepomohlo. Snad se začne hrát opět po zemi.
46
Máme za sebou první poločas víkendového šlágru mezi Laziem a Neapolí. Domácí fotbalisté vedou po brance Floccariho a musím říct, že zcela zaslouženě, protože byli po celý první poločas lepším týmem. U jediné branky však nemuselo zůstat, protože Floccari nastřelil tyč a na druhé straně orazítkoval břevno Cavani. Z pohledu Neapole to byl jediný světlý moment v prvním poločase. Uvidíme co nám přinese druhý poločas.
45+4
Hernanesova střela mířila do šibenice a jen díky skvělému zákroku De Sanctise neskončila v brance. Lazio však bude kopat alespoň rohový kop.
45+3
Insigne si na hřišti moc dlouho nepobyl a už vidí žlutou kartu po faulu na Hernanese.
45+2
A máme tu další střídání zaviněné zraněním. Behramiho nahradí Insigne.
45+1
Behrami zůstává ležet na hrací ploše. Nevypadá to s ním nikterak dobře.
45
Rozhodčí Orsato bude nastavovat 3 minuty.
44
Floccari se snažil přejít přes Cannavara do pokutového území, ale zkušený stoper si s útočníkem Lazia poradil.
42
Candrevovu střelu srazil jeden z obránců na rohový kop.
40
Domácím se rýsoval rychlý protiútok, ten však zbrzdil Floccari a poté se hráči Neapole stačili včas vrátit.
39
Neapol bude zahrávat rohový kop. Na rohy také vedou domácí v poměru 3:2.
38
Panděv našel v pokutovém území Cavaniho, který hlavičkou orazítkoval břevno!
36
Rychlá kombinace domácích málem přinesla další branku, ale zpětnou Ledesmovu přihrávku zblokoval Cannavaro.
34
Floccari natáhl ke střele ze zhruba 25 metrů a jeho dělovka orazítkovala tyč!
32
Hamšík nevyzrál v souboji jeden na jednoho proti Konkovi. Ten je za svůj úspěch odvděčen bouřlivým potleskem.
30
Nyní se hra odvíjí ve středu hřiště. Je to boj o každý metr.
28
Panděv vystřelil z poza vápna a jeho střelu brankář Marchetti vyrazil jen přes sebe. Následný Behramiho centr na Cavaniho zblokovala obrana domácích za cenu rohového kopu.
27
Hamšík obešel dva protihráče, ale třetí mu vystavil stopku. To bylo velké sousto, které si slovenský reprezentat ukousl.
25
Mesto se snažil nafilmovat pád před pokutovým územím, a tak vidí žlutou kartu za simulování.
24
Ve vzduchu kraloval brankář Marchetti. U míče je tak opět domácí tým.
23
Zuniga faulován před pokutovým územím. To je možnost pro Neapol. Míč do pokutového území poletí určitě na Cavaniho. Lazio vyhlašuje stav v ohrožení.
21
Hamšík hledal v náběhu Cavaniho, kterému míč o krok utekl.
19
Hostům zatím vázne kombinace. Hráči Neapole tak nedokáží na delší dobu udržet míč na svých kopačkách.
17
Tak to nepůjde. Mauri musí kvůli zranění střídat. Na hřišti ho nahradí Lulič.
17
Rohový kop pro domácí.
16
Přímý volný kop zahrával Candreva, kteý nadělal brankáři Neapole velké problémy.
16
Přímý volný kop pro Lazio.
15
Už se opět hraje. Mauri ukazuje k lavičce, že to ještě zkusí. Střídat se tak nebude.
13
Nyní je hra přerušena, protože Mauri potřebuje ošetření.
11
Lazio právě vstřelilo branku!
Neapol ztratila míč na útočné polovině a Lazio ihned trestalo, když se k velkému sólu nadechl Konko, který následně poslal přesný centr do pokutového území. Míč si elegantně zpracoval SERGIO FLOCCARI, který následnou bombou k tyči nedal brankáři De Sanctisovi šanci.
9
Aktivnějším týmem je zatím domácí Lazio.
8
Na lavičce Lazia už sedí nová posila z Anglie - Luis Saha. Uvidíme, zda si tento kanonýr připíše premiérový start v novém působišti.
6
Lazio zahrálo roh na přední tyč, kam si dobře naběhl Radu. Jeho střela z první skončila vysoko nad.
6
Konko vybojoval pro Lazio první rohový kop.
4
Hamšík se šikovně uvolnil ve středu hřiště a poté narýsoval přihrávku na rozběhnutého Panděva. Toho však skluzem na poslední chvíli zastavil stoper Biava.
2
Hernanesova jedovatá střela končí těsně vedle levé tyče. Brankář hostů si může oddechnout.
1
Radu hledal své spoluhráče dlouhým nákopem. Útočnou snahu domácích odhlavičkoval Mesto.
1
Úvodní výkop obstarají domácí fotbalisté.

S. S. Lazio: Marchetti - Konko, Biava, Dias, Radu - Candreva, Gonzalez, Ledesma, Hernanes, Mauri - Floccari.

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Cannavaro, Mesto - Behrami, Campagnaro, Inler, Zuniga - Hamšík - Panděv, Cavani.

Rozhodčí: Orsato - Liberatore, Manganelli.
Dokáže se Lazio dostat zpátky na vítěznou vlnu? Udrží Neapol krok s Juventusem? Sledujte náš zítřejší onlajn. Začínáme ve 20:45!
Oba soupeři se spolu utkali již na podzim, kdy se z vítězství radovala Neapol v poměru 3:0. Hattrickem se o to postaral kanonýr Cavani, kterému se proti římským klubům nesmírně daří.
Neapol

"Partenopei", jak se přezdívá hráčům Neapole, stíhají vedoucí Juventus, na který ze druhého místa ztrácejí 3 body, a tak budou chtít v Římě uspět. V minulém kole si Neapol poradila bez problémů s Catanií 2:0. Ani trenér hostů Mazzari nebude mít k dispozci kompletní kádr. Chybět mu bude zkušený záložník Džemaili a naopak premiérové starty by si mohly odbýt nové posily v podobě stopera Rolanda a záložníka Radoševiće.
Lazio

Laziu se v posledních týdnech zrovna nedaří a to především na ligovém poli, protože v domácím poháru dokázalo postoupit přes Juventus do finále a příští týden jej čeká Evropská liga! Svěřenci trenéra Petkoviče v minulém kole nestačili na Janov 2:3, ale i tak drží skvělé 3. místo znamenající postup do milionářské soutěže. Fanoušci Lazia určitě v sobotu večer neuvidí kanonýra Kloseho, který bude chybět několik měsíců. Mimo hru jsou i Brocchi s Edersonem. Naopak k dispozici by měl už být záložník Hernanes.
Stadio Olimpico bude hostit šlágr 24. kola mezi domácím Laziem a Neapolí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62