Lazio dnes odehrálo takticky velmi dobré utkání a po nepříliš atraktivním utkání porazilo Sampdorii 2:0. První branku vstřelil v prvním poločase Floccari a tu druhou přidal na konci zápasu z pokutového kopu Candreva. Lazio tedy stále živí naději na postup do evropských pohárů.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek dne.
90+4
Lazio právě vstřelilo branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil ANTONIO CANDREVA a střelou do prostředka branky překonal Costu, který skákal k levé tyči.
90+3
Lazio bude zahrávat pokutový kop, když byl ve vápně faulován Onazi.
90+1
Renan neudržel nervy na uzdě a dostává červenou kartu.
90
Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.
89
Po ošetření se pokračuje ve hře.
88
Hra je nyní přerušena, když na trávníku zůstal ležet Rossini.
87
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Floccari, přichází Kozák.
86
Mustafi obdržel žlutou kartu.
85
Sampdorie zahrávala další rohový kop, ale znova se k zakončení nedostala.
83
Za hostující obranu si naběhl Floccari, který tvrdou střelou prověřil Costu.
82
Ale ani tento pokus hosté proměnit nedokázali.
81
Hosté zvyšují svůj tlak a snaží se vyrovnat. Budou zahrávat rohový kop.
79
Lazio ale rohový kop s přehledem odvrátilo.
78
Sampdorie vybojovala rohový kop, když střela Icardiho byla domácí obranou sražena do zámezí.
76
Dnešní utkání nám zatím opravdu mnoho šancí nepřineslo
75
Hra se stále odehrává převážně na středu hřiště, kde míč drží Sampdorie.
73
Za faul na středu vidí žlutou kartu Floccari.
71
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Poli, přichází Obiang.
70
68
Na trávníku zůstal ležet Poli a potřebuje ošetření.
66
Ke střele se propracoval Renan, ale ta nebyla přesná.
64
Lazio zahrávalo rohový kop, který hostující obrana odvrátila.
63
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Radu, přichází Dias.
62
Ke střele z velkého vápna se dostal Klose, ale jeho pokus zastavila hostující obrana.
61
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Munari, přichází Renan.
59
Domácí ale rohový kop v branku přetavit nedokázali, ale nadále zůstali v držení míče.
58
Po rychlém útoku Lazia se bude zahrávat rohový kop.
55
Na středu hřiště byl faulován Radu a Lazio bude rozehrávat.
53
Sampdorie kombinuje na středu hřiště, ale stále se nedokáže dostat do zakončení.
51
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Hernanes, přichází Ledesma.
49
Po rychlém protiútoku se dostal ke střele Candreva, který zamířil těsně vedle.
48
Z pravé strany poslal do vápna Lazia centr Rodríguez, ale domácí obrana míč odvrátila.
47
Sampdorie se na začátku druhého poločasu tlačí do útoku.
46
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Poulsen, přichází Berardi.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:00.
Lazio se dostalo v prvním poločase do vedení 1:0, když se o jedinou branku postaral v 10. minutě Floccari. Sampdorie ale nebyla horším týmem a klidně může Lazio o vítězství ve druhém poločase připravit.
45
V prvním poločase bude nastavena 1 minuta.
44
Po volném kopu Lazia se dostal ke střele z dálky Hernanes a prověřil pozornost Costy.
43
Za faul na středu hřiště obdržel žlutou kartu Maresca.
43
Velká smůla hostujícího Icardiho, který se krásně uvolnil na velkém vápně a vystřelil do břevna!
41
Ke střele se dostal Candreva, ale jeho střela skončila nad brankou.
39
Po nenápadné kombinaci obdržel na velké vápno přihrávku Mustafi, který tvrdou střelou ale nepřekonal Marchettiho.
36
Sampdorie kombinuje na útočné polovině, ale přes dobře propracovanou obranu Lazia se nedostává.
34
33
Na trávníku zůstal ležet Radu a potřebuje ošetření.
32
Do šance se dostával Icardi, ale Marchetti dobrým výběhem celou akci ukončil.
30
Hra se v posledních minutách odehrává převážně na středu hřiště, kde se oba týmy v držení míče střídají.
27
Na druhé straně vystřelil po nenápadné akci Sansone, ale branku přestřelil.
26
K zahrání přímého kopu se postavil sám Candreva a tvrdou střelou protáhl Costu.
25
Candreva byl faulován na útočné polovině. Lazio bude zahrávat přímý kop.
23
Lazio se dnes po celou dobu spíše brání, ale nyní se mohlo dostat do dvoubrankového vedení, když si za hostující obrana výborně zaběhl Floccari, který provedl až do zakončení vše dobře.
23
Lazio opět jen brání a hlídá si vedení, které získalo z ojedinělé akce.
21
Slibná střela z větší vzdálenosti z kopačky Icardiho v brance neskončila.
19
Rychlou kombinaci hostí zakončoval vedle branky z velkého vápna Sansone.
18
Hosté kombinují na útočné polovině a připravují se k útoku.
16
První žlutou kartu v utkání obdržel Rodríguez.
15
Do zakončení hlavou se po volném kopu dostal Maresca, ale svým pokusem Marchettiho nepřekonal.
14
Na útočné polovině byl faulován Poli a tak Sampdorie bude zahrávat volný kop.
12
Lazio se po vstřelené brance opět stáhlo na vlastní polovinu.
10
To už ale neplatí! Lazio zahrávalo rohový kop, po kterém se ujímá vedení, když míč ve vápně propadl na SERGIA FLOCCARIHO, jenž vystřelil přesně k levé tyči a slaví úspěch.
9
Lazio dnes začalo velmi opatrně a zatím nám toho moc nepředvedlo.
8
Ve velkém vápně se ke střele dostal Sansone, ale ta se mu nepovedla a míč poslal vedle branky.
6
Po levé lajně se rozběhl do útoku Poulsen, ale k centru se nedostal.
5
Na Kloseho letěla dlouhá přihrávka, kterou útočník domácího celku nedokázal zpracovat.
4
Hosté se stále drží na středu a do útoku se příliš netlačí.
3
Sampdorie se také zapojuje do hry a kombinuje na středu hřiště.
2
Hned na začátku zápasu se dostal do zakončení Klose, ale nedokázal zakončit přesně.
1
Lazio se ujalo úvodního výkopu a zahájilo dnešní zápas.
1

S. S. Lazio: Marchetti – González, Biava, Cana, Radu – Candreva, Onazi, Hernanes, Lulič – Floccari, Klose

UC Sampdoria: Costa – Mustafi, Gastaldello, Rossini – Maresca – Rodríguez, Munari, Poli, Poulsen – Sansone, Icardi

Rozhodčí: Romeo – Faverani, Vuoto.
UC Sampdoria

Sampdorie se nachází na čtrnáctém místě se ziskem devětatřiceti bodů a v letošní sezóně již o nic nehraje, ale určitě by ráda překazila Laziu plány a dnes by ráda vyhrála. Uvidíme, jak k zápasu přistoupí.

V posledním zápase remizovala Sampdorie na svém hřišti s Catanií 1:1.
S. S. Lazio

Na Lazio čeká velmi důležitý zápas, který bude chtít vyhrát, když se nachází na sedmém místě se ziskem osmapadesáti bodů a na účast v evropských pohárech ztrácí pouhé dva body. Dnes jde tedy Laziu téměř o všechno, jelikož v případě porážky by šance byli mizivé.

V posledním zápase porazilo Lazio Inter Milán na jeho hřišti 3:1.
Přeji dobré odpoledne a vítám vás u sledování 37. kola italské Serie A, kde se dnes utká S. S. Lazio a UC Sampdoria. Favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62