Je tu konec utkání, které skončilo remízou 1:1. Domácí fotbalisté dokázali ve druhém poločase pouze srovnat na 1:1 a ač se hodně snažili, další gól přidat nedokázali.
90+4
Domácí chtěli ještě kopat rohový kop, jenže rozhodčí Giannoccaro po ukončení čtyřminutového nastavení nekompromisně ukončil zápas.
90+3
Rychle se blíží konec nastavení a zdá se, že hosté již remízu udrží.
90+2
Domácím hráčům se nedaří soupeře zatlačit ve velkém vápně. Hosté se snaží hrát i v závěru aktivně.
90+1
Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.
90
Za přehnanou reakci směrem k rozhodčímu dostal Klose žlutou kartu.
89
Rána Stevanoviće skončila pouze ve zdi domácího týmu.
88
Hráči turínského týmu samozřejmě nikam nepospíchají a šetří čas.
87
K zemi šel nyní při rychlém brejku Meggiorini a přímý kop budou rozehrávat hosté.
86
Lulić posílal do vápna centr. Nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
85
Za hlavu se nyní drží Miroslav Klose, kterému gól z nohy vzal brankář Gillet.
83
Hosté hodně kouskují hru a nechtějí domácí hráče připustit k vlastnímu vápnu.
82
Pomalu se blíží závěr utkání a domácí se nadechují k závěrečnému tlaku.
80
Stevanović zkoušel kolmou přihrávkou překvapit domácí obranu. Lazio se ale ubránilo a již se žene do útoku.
79
Již se opět pokračuje ve hře. Míč mají hosté, kteří se nikam neženou a snaží se držet remízový stav.
78
Hra je přerušena. Na ploše leží Darmian a musí být ošetřovaný.
77
Další útočná domácího celku končí ofsajdem.
75
Zpoza vápna zkoušel střílet Lulić, také on mířil nad břevno.
74
Následně právě Rocchi odstupuje a místo něj si zahraje Floccari.
73
Po přihrávce Kloseho se míč dostal k Rocchimu, jeho rána ale mířila vysoko nad bránu.
71
Do vápna tlačil balon Candreva, nikdo ze spoluhráčů ho ale nedokázal dotlačit do sítě.
70
Rozdílový gól měl nyní na kopačce Rocchi, do jeho střely mířící do brány ale na poslední chvíli skočil Rodríguez!
68
Faulu se nyní dopustil domácí Konko, míč budou mít hosté.
67
Domácí fotbalisté se snaží být stále aktivnější, hosté ale zatím drží alespoň nerozhodný výsledek.
65
Do vápna se snažil míč posílat Dias, hosté se ale tentokrát ubránili.
64
Domácí jsou nyní hodně aktivní a svého soupeře hodně tlačí.
63
Rocchi vlétl znovu jako uragán do velkého vápna. Když se mu nepodařilo zakončit, přihrál zpětně na Mauriho, jehož ránu ale zneškodnil Gillet.
63
Hosté střídají. Odešel Sgrigna a nastupuje Meggiorini.
62
Do velké šance se dostal nyní Rocchi, který šel po pravé straně do vápna soupeře. Jeho rána skončila ale jen na boční síti.
60
Domácí očividně nechtějí zůstat jen u remízy a tlačí se stále do útoku.
58
Domácí střídají. Odešel González a nastupuje Cavanda. Střídají také hosté. Odešel Santana a nastupuje Stevanović.
58
57
Lazio právě vstřelilo branku!
Obrovská radost na olympijském stadionu. Po rychlém protiútoku se míč dostal na střed ke STEFANO MAURIMU, jehož přízemní rána s pomocí tyče končí až za zády bezmocného Gilleta.
56
Na druhé straně musel z ničeho nic zasahovat gólman Bizzarri, který musel likvidovat hlavičku osamoceného hráče.
54
Do vápna se snažil poslat míč Mauri, nikdo ze spoluhráčů ho ale nedokázal usměrnit do brány.
52
Zpoza vápna se pokoušel vystřelit aktivní Candreva, mířil vysoko nad bránu.
51
Hraje se ve středu pole, u míče jsou střídavě oba celky.
50
Hosté se ale rozhodně nikam nezatáhli a snaží se hrát aktivně.
48
Hráči Lazia kopali rohový kop. Zahráli ho nakrátko, což nebylo nejlepší řešení. Hosté se ubránili.
47
Do druhého poločasu vstoupili aktivně podle očekávání domácí.
46
První poločas zápasu zvládli lépe hostující fotbalisté, kteří již od 10. minuty vedou 1:0, když se hlavou po rohu prosadil Glik. Domácím se v dalším průběhu první půle vůbec nedařilo a nevytvořili si prakticky žádnou šanci. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+1
Cerci měl obrovské šance k navýšení skóre. Byl sám před brankářem, jenže byl už moc blízko a kličku nezvládl. Balon přesto udržel a zkusil alespoň vystřelit. Jeho ránu ale odrazil jeden z obránců!
45+1
Nastavovat se bude jedna minuta.
44
V závěru poločasu mají míč na kopačkách hráči turínského klubu, a to se samozřejmě domácím fanouškům nelíbí.
43
Rychle se blíží závěr poločasu, Laziu se nyní vůbec nedaří dostat se k vápnu soupeře.
42
Hostující Bianchi se až příliš ochotně poroučel k zemi, je pískáno, ale balon dostávají domácí.
41
Hosté bez větších problémů drží jednobrankové vedení. Hráčům Lazie se nedaří vytvořit si potřebný tlak.
40
Po centru do vápna Rocchi fauloval a rozehrávat bude hostující gólman.
39
Domácí se snaží dostat všemožně do zakončení, proti pozorně bránícímu soupeři se jim ale nedaří.
37
Po centru do vápna se míč odrazil k Rocchimu, jeho rána byla ale zblokovaná mimo.
36
Rodríguez chtěl takticky zastavit rodící se brejk domácího celku a fauloval. Dostal navíc žlutou kartu.
34
Tlak domácího celku se postupně zvyšuje, jenže gólman Turína stále neměl ostřejší zákrok.
32
Po centru do pokutového území bylo ve vápně Turína velké holko, hostující gólman Gillet ale zasahovat nemusel.
31
Domácí hráči měli možnost kopat rohový kop.
29
Střelec jediné branky zápasu Glik nyní musel zastavovat rychlý kontr domácích. Kartu ale nedostal.
28
Oba týmy hrají pěkně od podlahy a hra je často kouskovaná. Do šanćí se ale zatím nikdo nedostává.
27
Po parádní akci se míč dostal na levou stranu až k Maurimu, který šel z úhlu sám na brankáře. Jeho křížná rána šla ale mimo.
26
Mauri zkoušel posílat míč na Kloseho, ten byl ale dobře střežený.
26
Nad olympijským stadionem začalo hustě pršet, teď se oběma celkům asi nebude hrát moc dobře.
25
Nyní jsou u balonu hostující fotbalisté. Ti se jen velmi těžko prosazují na polovinu soupeře.
24
Přímo na bránu zkusil vystřelit Candreva, jeho jedovka prolétla jen velmi těsně vedle pravé tyče hostující brány!
23
Teď ale pro změnu fauloval Rodríguez a je tu zajímavá standardní situace pro domácí celek.
21
Po faulu na Darmiana budou u míče hostující fotbalisté.
19
Tlak domácího týmu se opět zvyšuje, útočníci ale stále nedostávají míče, kterými by ohrozili bránu soupeře.
18
Hraje se hlavně ve středu pole, na zajímavější útočnou akci momentálně čekáme.
16
Stále jsou u míče domácí fotbalisté, jenže na dostřel hostující brány se nemohou dostat.
14
Domácí se snaží zareagovat na inkasovanou branku, hosté se dostávají pod tlak.
13
Po centru do pokutového území, který mířil na Kloseho, se hosté ubránili.
12
Domácí mají nyní možnost odpovědět standardní situací z pravé strany.
10
FC Turín právě vstřelil branku!
Šok pro domácí! Po rohovém kopu se míč snesl přesně na hlavu snesl KAMILU GLIKOVI, který zamířil přesně k tyči - 0:1!
10
Hosté se velmi snadno dostávají až k zakončení. Teď z hranice vápna střílel znovu Sgrigna, jeho rána byla tečovaná na roh.
8
Zatím sledujeme velmi opatrné utkání. Ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
6
První střelecký pokus si připisuje ale hostující Sgrigna. Jeho přízemní rána ale nebyla nebezpečná.
5
Domácí fotbalisté stále ovládají hru. K zakončení se ale zatím nedostávají.
3
První zajímavější útočná akce domácího celku skončila ofsajdem Rocchiho.
2
Úvod zápasu je oboustranně opatrný, míč více drží domácí fotbalisté.
1
Výkop měli domácí fotbalisté.
1
Hosté budou mít tradiční vínové dresy, domácí budou mít také tradiční bledě modré dresy a bílé trenýrky.
Tak fotbalisté již nastupují na hrací plochu, vše se pomalu chystá k úvodnímu výkopu.
Čekáme na příchod fotbalistů obou týmů. Olympijský stadion v Římě není ani zdaleka zaplněný.

S. S. Lazio: Bizzarri - Konko, Biava, Dias, Lulić - González, Mauri, Cana, Candreva - Rocchi, Klose

Turín FC: Gillet - Darmian, Glik, Rodríguez, D'Ambrosio - Cerci, Brighi, Gazzi, Santana - Bianchi, Sgrigna

Rozhodčí: Giannoccaro - Petrella, Grilli.
Turín je letošním nováčkem Serie A. Přesto v nedávné minulosti s Laziem hrál, když na konci července porazil v přípravném utkání svého dnešního soupeře vysoko 3:0. V nejvyšší italské soutěži se oba týmy střetly naposledy v sezoně 2008/09 - podzimní zápas v Turíně vyhrálo Lazio 3:1, jarní odveta pak skončila remízou 1:1.
Fotbalisté Turína mají o poznání horší formu než soupeř. V lize mají bilanci devíti bodů v devíti zápasech a rozhodně si tak nemohou vyskakovat. Během posledního zářijového víkendu sice vyhráli vysoko 5:1 na hřišti Atalanty, jenže v následujících třech kolech uhráli pouze jediný bod za remízu na půdě Palerma 0:0. V domácích zápasech prohráli nejprve s Cagliari 0:1 a následně i s Parmou 1:3.
Domácí fotbalisté Lazia jsou na tom výrazně lépe než soupeř. Po devíti odehraných kolech mají na svém kontě osmnáct bodů a současné umístění by jim zajišťovalo účast v evropských pohárech. Fotbalisté Lazia ale v minulém kole prohráli 0:2 na hřišti Fiorentiny a dnes si tak budou chtít rozhodně napravit reputaci.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu vloženého 10. kola italské Serie A mezi Laziem a FC Turín. Sledovat budeme souboj aktuálně čtvrtého týmu s třináctým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62