To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Atalanta si naopak odváží z Palerma velice cenné tři body, které ji posunou do klidnějších vod tabulky.
Je konec! Domácím se již nepovedlo vyrovnat a za pískotu publika odchází hráči Paleram se svěšenými hlavami do kabin. Tento zápas neměli prohrát! Touto prohrou si totiž řádně komplikují situaci na dně tabulky!
90+4
Běží poslední minuta nastaveného času, u míče stále domácí, ale hosté již pouze odkopávají, to jim stačí.
90+3
Domácí faulují na hranici pokutového území hostů, to je pro Atalantu to nejlepší, co je v těchto chvílích může potkat.
90+2
Formica se nedostal k míči, sledujeme ale skoro házenkářský zámek!
90+1
Čtyři minuty nastaví hlavní sudí Damato!
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, kolik rozhodčí nastaví.
89
Domácí se zlobí, rozhodčí u pokutového území hostů píská faul, rozehrávat bude gólmana Atalanty.
88
Centr z pravé strany, Boselli chce zakončit z voleje, ale míč mu nesedl, Consigli bude vykopávat.
87
Biondini odstaven od míče na polovině soupeře, domácí mohou opět zaútočit.
86
Hosté vědí, že tak moc defenzivě hrát nemohou, vysunují se směrem k půlící čáře.
85
To bude hodně náročný závěr pro defenzivu Atalanty.
83
Palermo právě vstřelilo branku!
Ale pozor! Nakonec se ta snaha domácím vyplácí, díky skvělé přihrávce z pravé strany za obranu se k míči dostává NÉLSON, který tečuje do brány a je tu drama!
83
Míč se však ke Consigliiovi hodně rychle vrací, ten musí vybíhat a sebrat míč z kopačky Maleleho.
82
Další odkop od brána Atalanty.
80
Nepřesný nákop Palerma, míč končí až u Consiglii, ten vykopává.
79
Všechny střídání již byly využity, stávající jedenáctky obou mužstev již dohrají toto utkání.
78
Domácí střídají, Iličič odchází za pískotu tribun, místo něho nastupuje Cephas Malele.
77
Formica fauluje na polovině hriště a dostává za to žlutou kartu.
76
Znovu sledujeme domácí, jak se snaží o kombinaci, kterou by překonali zformovanou defenzivu soupeře.
75
Naopak, hosté směřují za velmi důležitou výhrou, kterou se oni odpoutají od sestupových vod!
74
Šance Palerma na odpoutání se ze dna tabulky Serie A tak klesla na minimum.
73
To je fotbal! Domácí hrají, hosté dávají branky!
71
Bergamo právě vstřelilo branku!
Parádní kolmice od Muñoze na GERMANA DENISE, který si nabíhá za obranu Palerma, postupuje směrem k bráně, z levé strany je bráněn ještě jedním obráncem, střílí z hranice pokutového území a míč pod padajícím Sorrentinem putuje do sítě!
70
Obraz hry stále stejný, Palermo kombinuje na polovině soupeře, Atalanta čeká na chybu.
69
Domácí střídají, odchází Fabbrini, kterého nahradí Mauro Formica.
68
Cazzola dostává za nafilmovaný pád na polovině soupeře žlutou kartu.
67
S ním si ale obrana Palerma dokázala hravě poradit.
66
Hosté budou zahrávat také rohový kop.
66
Hosté naposledy střídají, na hřiště přichází Riccardo Cazzola, který nahradí odcházejícího Radovanoviče.
65
Z voleje střílí Boselli, ale nepřesně, míč končí mimo bránu.
64
Barreto střílí z hranice pokutového území, míč ještě někdo tečuje, rohový kop pro Palermo z pravé strany.
63
Míč již mají opět domácí na svých kopačkách.
62
Atalanta bude vhazovat z pravé strany na polovině soupeře.
60
Je za námi hodina hry velmi pohledného utkání, úroveň hry se ve druhém poločase ještě zvedla a díky brance Atalanty lze očekávat, že domácí se s přibývajícími minutami budou stále víc tlačit do zakončení.
59
A střídají i domácí, hřiště opouští Dossena, místo něho přichází Paulo Dybala.
58
Obrana Atalanty odvrací rohový kop domácích.
57
Ještě před jeho rozehráním hosté střídají, ze hřiště odchází Scaloni, kterého nahradí Cristian Raimondi.
57
Nyní znovu sledujeme marnou snahu domácích o překonání defenzivy soupeře - rohový kop pro Palermo z levé strany.
56
To domácí nečekali, i když hosté je již několikrát dokázali přehrát svými rychlými brejky.
54
A opět! Rychlý brejk hostů, který nakonec, po předchozí skvělé práci Denise, přetavují hosté v první branku utkání! Po nastřeleném břevně se míč ocitá u CARLOSE CARMONY, který z místa pokutového kopu hlavičkuje do brány nad nešťastým Sorrentinem.
54
Fabbrini se již chystal ke střele z hranice pokutového území, ale hosté získávají míč.
53
První střídání v utkání, Parra má zřejmě nějaké zdravotní problémy, místo něho přichází na hřiště German Denis.
52
Palermo kombinuje na polovině soupeře, hosté spoléhají na rychlé brejky.
51
Do druhého poločasu oba týmy vstoupili velice dobře, sledujeme ještě lepší fotbal, než v poločase prvním!
50
Rychlý protiútok hostů, Bonaventura prihrává Parraovi, ten ale z těsné blízkosti přestřeluje domácí bránu! Obrovská šance hostů.
50
Radovanovič skvěle zasáhl do centru z pravé strany, na míč si již z místa pokutového kopu naskakoval domácí Iličič!
49
Bonaventura fauluje v blízkosti středového kruhu, Palermo rozehrává.
49
Iličič proniká směrem do pokutového území, ale obrana Atalanty odkopává míč pryč.
48
Dossena centruje z levé strany, ale míč odhlavičkovává jeden z obránců, přesto domácí zůstávají u míče.
47
Hosté ale brzy o míč přicházejí.
46
Carmona padá k zemi v blízkosti půlící čáry, rozhodčí píská faul, hosté budou rozehrávat.
46
V prvním poločase jsme zpočátku sledovali opatrný fotbal, pak se ale obě mužstva rozehráli a nakonec jsme zaznamenali i několik dobrých šancí! Přesto na první branku stále čekáme, doufejme, že se jí dočkáme v poločase druhém.
43
První poločas spěje ke svému konci, hosté drží zatím bezbrankovou remízu.
40
Začíná poslední pětiminutovka prvního poločasu, stále čekáme na první branku.
39
Carlos Carmona inkasoval nějaký nepříjemný úder do zad, leží na své polovině a drží se za záda, ale již pokračuje v utkání.
38
Domácí nyní kombinují před pokutovým územím hostů.
37
Hra se konečně rozhýbala, obě mužstva se snaží tlačit do útoku.
35
Radovanovič je druhým potrestaným hráčem Atalanty.
34
Fabbrini se dostává ke střele uvnitř pokutového území soupeře, ale fantastický zákrok Consiglii! Obrovská šance domácích.
33
Centr z pravé strany posílá Carmona, ale míč letí daleko za pokutové území.
32
Domácí se nyní urputně brání, hosté se tlačí do pokutového území.
31
Je tu autové vhazování domácích v blízkosti vlastní šestnáckty.
30
I po půlhodině hry stále na první branku čekáme.
29
Přímý volný kop posílá Iličič pouze nad bránu.
28
Hraje se velmi urputně, ve hře je spousta faulů, zatím sledujeme neurovnaný fotbal.
27
Míč se ocitá opět v rukavicích Consiglii, na první velkou šanci ale stále čekáme.
26
Publikum píská, bučí, hra se jim zatí vůbec nelíbí.
25
Ale snahu Palerma o ohrožení branky přerušuje hvizd sudího, ofsajd.
24
Domácí rozehrávají nepřímý volný kop.
23
Faul hostujícího Bonaventury na polovině hřiště.
22
První žlutou kartu dostává za faul na polovině hostů Scaloni.
22
Nélson posílá dlouhý centr, ale míč končí v rukavicích Consiglii.
21
Ve hře Palerma je ale spoustu nepřesnosti, hodně pokažených přihrávek.
20
Stále jsou to domácí, kdo mají častěji míč na svých kopačkách.
19
Rychlá kombinace domácích, ale na levé straně získávají míč hosté.
18
Faul na Bonaventuru v blízkosti středového kruhu.
17
Bonaventura netrefil dobrou přihrávku z levé strany z hranice šestnáctky, míč letí mimo bránu.
16
Consigli vykopává až na polovinu domácího týmu.
15
Máme za sebou první čtvrthodinu utkání a zatím mají více ze hry domácí.
14
Míč více létá vzduchem, než po zemi.
13
Nepřesný centr z pravé strany, kterým se domácí připravují o možnost ohrozit branku hostů.
12
Nepřesný nákop Barreta, míč končí u gólmana Atalanty.
11
Ale okamžitě o míč přicházejí.
10
Zatím sledujeme velice opatrný fotbal, hosté snad poprvé na polovině domácích.
9
Míč u Consigliho, ten vykopává.
8
Hostům se ale nedaří kombinace, i oni ztrácí své míče již na polovině hřiště.
7
Hosté zatím spolehlivě odebírají míče domácím hráčům.
6
Sledujeme souboje na polovině hřiště, nakoned faulován domácí Formica.
5
Barreto nezachytil kolmici na pravé straně, hosté budou rozehrávat.
4
Domácí faulují na polovině hostů, ti mohou rozehrávat.
3
Iličič vysílá první "pozdrav" směrem k brance hostí.
2
Hosté se hned v úvodu musí bránit útoku domácích.
1
Oba týmy nastupují na hrací plochu.

U.S. Citta di Palermo: Sorrentino - Muñoz, Donati, Garcia, Nélson - Barreto, Faurlin, Dossena, Fabbrini - Iličič, Boselli

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli - Scaloni, Stendardo, Canini, Del Grosso - Carmona, Radovanovič, Biondini, Giorgi - Bonaventura, Parra

Rozhodčí: Damato - Petrella, Marzaloni.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání třiadvacátého kola italské Serie A, v němž domácí Citta di Palermo přivítá Atalantu Bergamo.
Citta di Palermo
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice předposledního, tedy devatenáctého klubu Serie A, když ve dvaadvaceti odehraných utkáních nasbírali sedmnáct bodů, za tři výhry a osm remíz. Jedenáctkrát odešli hráči Palerma ze hřiště poraženi. Tradiční sicilský klub je tak až po uši namočen v sestupových vodách a věří v to, že po příchodu několika posil v zimní přestávce, bude stoupat tabulkou vzhůru.
Atalanta Bergamo
Hosté jsou na tom v tabulce Serie A o něco lépe, než jejich dnešní hostitel, když v doposud odehraných dvaadvaceti zápasech sedmkrát vyhráli a čtyřikrát remizovali. V jedenácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali třiadvacet bodů, což jim stačí na patnácté místo. Z posledních šesti ligových utkáních nasbíralo Bergamo pouhé dva body za dvě remízy a čtyřikrát prohrálo, naposledy v předchozím kole s AC Milán 0:1!