To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Hosté sice podali, zejména v prvním poločase, sympatický výkon, který však nedokázali přetavit v gól a ve druhém poločase, kdy je začali domácí hráči přehrávat, se již na odpověď nezmohli a zaslouženě dnes prohráli.
Dnešní utkání je u konce. Nakonec vítězství slaví domácí tým, který se tak dostane z posledního místa tabulky! Lví podíl na obou brankách, kdy první vstřelil v 52. minutě Abbruscato a druhý pak v 73. minutě Vukušič, má hlavně slovenský reprezentant ve službách Pescary 1936. Právě on stál u zrodu obou akcí, po nichž dvě branky utkání padly!
90+6
Ten domácí rozehrávají jen tak, aby získali potřebné vteřiny, což se jim daří.
90+5
Janov se nedokáže ani vymanit z vlastní poloviny a navíc je tu roh pro Pesacaru.
90+4
Modeste vhazuje na polovině hostů, to je přesně to, co bude domácím vyhovovat.
90+3
Vlado Weiss probíhá na hranici šestnáctky s míčem skoro přilepeným u nohy, obrana Janova mu není schopna míč odebrat, přesto z toho domácí nic nevytežili.
90+2
Kucka posílá míč do šestnáctky z levé strany, ale Rossi již nestihne míč na hrací ploše. Dobrý pokus!
90+1
Seymour neunáší závěr zápasu a drsným faulem sráží jednoho z domácích hráčů k zemi, od rozhodčího za to dostává žlutou kartu.
90+1
Ale pozor, ještě šance pro hosty - rozhodčí nastaví ještě šest minut nad rámec základní hrací doby!
90
Běží poslední minuta utkání, hostům se již nepodaří zvrátit průběh utkání. Domácí si vedení již pohlídají.
87
Ante Vukušič opouští za potlesku tribun hřiště, na závěrečné minuty přichází Jonathas.
86
U míče domácí, Balzano pokračuje na polovinu soupeře posouvá míč Nielsenovi, ten ale padá v souboji s obranou Janova. Rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
85
Začíná poslední pětiminutovka řádné hrací doby, hostům se stále nedaří překonat obranu Pescary.
84
Faul Weisse na polovině hostů, Janov rozehrává.
83
Vukušič si již připravoval míč ke střele uvnitř šestnáctky Janova, ale obrana mu střelu zblokovala.
82
Další tvrdý faul Vargase již rozhodčí nenechává bez povšimnutí, takové zákroky tělem na hřiště nepatří. Vargas dostává žlutou kartu.
81
Pescara nyní opět na své polovině, nicméně Janov si musí dát pozor na rychlé brejky.
80
Balzano faulován Vargasem, domácí hráč z trávníku nespěchá, ale rozhodčí mu dává jasně najevo, že ve hře se bude pokračovat bez ošetřování.
78
Domácí sice připravovali střídání, díky příznivému utkání ale k němu nakonec nesahají.
77
Weiss opět ve hře, pro domácí by jeho absence byla velkou ztrátou, kombinace s Islanďanem Bjarnasonem mu svědčí a dnes zařídila obě domácí branky!
76
Vlada Weisse si nyní vyhlédl Seymour a nepříjemným faulem ho posílá k zemi. Slovenský fotbalista se jen těžce zvedá z trávníku, ale v utkání zřejmě bude pokračovat.
75
Hosté reagují střídáním na nepříznivý vývoj utkání, ze hřiště odchází Boško Jankovič, kterého nahradí Marco Rossi.

Střídají i domácí, hřiště opouští Abbruscato, místo něho přichází Cascione.
75

74
Vukušič dostává za přetažení dresu přes hlavu žlutou kartu.
73
Pescara právě vstřelila branku!

Neskutečné! Opět Bjarnason, který nabíhá s míčem u nohy do šestnáctky hostů, posílá přesnou přihrávku nabíhajícímu Weissovi, ten z levé strany ještě nachází dobře postaveného ANTE VUKUŠIČE, který placírkou překonává Freye a domácí vedou o dvě branky!
72
Domácí připravují druhé střídání.
71
Ovšem vzápětí gólová příležitost i na druhé straně, Jankovič se dostává z pravé strany do pokutového území a z úhlu se pokouší překonat Perina, ten je pozorný a chytá.
70
Další výtečná akce Weisse, kterému posílá příhrávku Bjarnason, slovenský reprezentant si nabíhá na střed hranice pokutového území a posílá křižnou střelu, která končí jen těšně vedle levé tyče!
69
Weiss si dává míč více od nohy, než by potřeboval, ten končí v autu.
68
Sampirisi přihrál pád na hranici šestnáctky domácích po kontaktu s Capuanem a dostává za to žlutou kartu.
67
Vzápětí opět zblokovaná střela Jankoviče, drtivý tlak Janova.
67
Vargasovi utíká kolmice na střed, Perin vykopává daleko na polovinu hostů.
66
Jankovič se snaží střílet z hranice šestnáctky, domácí obrana odvrací. Nyní je to ale doslova házenkářský zámek v podání Janova!
65
Domácí se pomalu stahují na vlastní polovinu, hosté mají více času míč na svých kopačkách.
63
Vukušič dává Weissovi a domácí opět kombinují na polovině hostů.
62
Vargas posílá pas na Immobileho, ten centruje z levé strany, míč končí u Jankoviče, ten také centruje, ale obrana Pescary odvrací.
61
Christian Terlizzi opouští hřiště, viditelně kulhá a místo něho přichází Marco Capuano.
61
Obrana domácích odvrací a navíc ve hře nemůže pokračovat Christian Terlizzi, který byl před chvílí ošetřován za postranní čárou. Připravuje se střídání.
61
Teď ale pozor, faul na Vargase, Janov bude rozehrávat dobrou standartní situaci ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů.
60
Je za námi hodina hry, domácím se podařilo vstřelit důležitou branku a zúročit tak mírný tlak, který Pescara měla od začátku druhého poločasu.
59
Juraj Kucka dostává za faul zezadu žlutou kartu a v dalším utkání tak bude muset být pouze na tribuně.
57
Ciro Immobile již vbíhá na trávník místo Daniela Tözsera, vzápětí ze hřiště odchází Merkel, kterého nahrazuje Felipe Seymour.
57
55
Připravuje se dvojité střídání v sestavě Janova!
54
A opět Vlado Weiss, který je dnes v utkání skvělý a podává naprůměrný výkon. Hlavně díky němu se domácí dostali do vedení.
52

Domácí ale opět získávají míč, Vlado Weiss dostává dobrý pas OD Bjarnasona na levou stranu, proniká s míčem až do šestnáctky, následuje přesná přihrávka do šestnáctky a tam si výborně nabíhá ELVIS ABBRUSCATO, pro kterého již nebyl problém zakončit.
52
Hosté nenapadají rozehrávku domácích, ti mohou postupovat až na jejich polovinu, Weiss posílá míč Vukušičovi, který se obtáčí kolem obránce a střílí z hranice pokutového území, ale výborný zákrok Freye!
51
Nielsen na druhé straně posílá míč za obranu hostů, ale odvrací Kucka.
50
Faul Borriella, bude se odkopávat od brány.
49
Jankovič centruje do pokutového území, Cosic odvrací na pátý roh pro hosty.
48
Jankovič vhazuje na polovině domácích z pravé strany, ale Pescara získává míč. Kucka navíc fauluje svého krajana Weisse.
47
Domácí kombinují na polovině, dlouhý nákop na Togniho nepřesný.
46
Míč končí v náruči domácího gólmana Perina.
46
Druhý poločas začíná volným kopem pro hosty.
46
Věřme, že ve druhém poločase, který začne přibližně v 16:02 hodin, nějaký gól již padne a budeme sledovat minimálně stejně dobrý fotbal, jako doposud.
Skončil první poločas, v němž jsme se sice branky nedočkali, ale zaznamenali jsme několik dobrých šancí. Blíže ke gólu měli hlavně hosté, ale nakonec se, bohužel, ani jeden z týmů gólově prosadit nedokázal. Což je škoda, gól by úrovni utkání prospěl.
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Pohyb slovenského reprezentanta Weisse na levé straně, dělá hostům velké problémy.
44
Modeste s Weissem postupují po levé straně, druhý jmenovaný nabízí míč Bjarnasonovi, ten střílí ze vzdálenosti přibližně pětadvaceti metrů, ale míč končí nad bránou Janova.
43
Dlouhý centr Vlado Weisse, ten byl ale v ofsajdové pozici.
42
Luigi Del Neri, kouč hostů, se nyní právem rozčiluje na své hráče, kteří se místy dostali pod tlak a dopouštěli se zbytečných chyb.
41
Ale obrana Janova odvrací.
40
Domácí budou rozehrávat rohový kop z levé strany.
39
Ale vše končí nepřesný nákop domácích.
39
Domácí kombinují na polovině hostů.
37
Přetažený centr ale nenašel ve vápně nikoho, kdo by mohl zakončit za záda gólmana Perina.
37
Rohový kop pro Janov.
36
Míč se ocitá až u gólmana Janova, který rozehrává.
35
Rohový kop z pravé strany ale nedělá domácím problémy.
34
Dobrý obranný zákrok Terlizziho, který odvrací na roh.
34
Jankovič faulován Weissem na polovině Pescary, hosté mají standartní situaci.
33
Lehké zazmatkování v obraně domácích, "malá domů" byl skutečně jen tak tak, Perin musí rychle odkopávat.
32
Nepřesný pas na Abbruscata na pravou stranu, hosté mohou rozehrávat od brány.
30
Máme za sebou třicet minut utkání, blíže ke gólu měli jednoznačně hosté, ale na první branku si stále musíme ještě počkat.
29
Faul na Nielsena na polovině Pescary, domácí mohou rozehrávat.
28
Kucka centruje z pravé strany, ale míč je na kopačkách domácích.
27
Centr domácích z pravé strany je nepřesný, u míče hosté.
25
Další útočná akce hostů, Birkir Bjarnason z levé strany uvolňuje Borriela, tomu odebírá domácí obránce míč.
24
Perin nyní zachraňuje domácí, když v obraně chybuje Cosič a k míči se dostává Borriello. Ten proniká až před Perina, střílí a výborný reflexivní zákrok domácího gólmana zachraňuje domácí před inkasovaným gólem.
22
Kombinace domácích je ale zakončena dlouhým nákopem na nikoho, v podstatě odevzdáním míče soupeři.
21
Mírný tlak hostů opadl, nyní se dostávají "ke slovu" i domácí.
20
Vlado Weiss se domáhá autového vhazování poblíž pokutového území Janova, ale rozhodčí je jiného názoru.
19
Ale přetažený centr končí mimo hřiště.
18
Abbruscato faulován v hlavičkovém souboji Tözserem, v blízkosti středového kruhu na polovině hostů rozehrává Pescara.
17
Kucka se dostává k odraženému míči uvnitř pokutového území Pescary, ale míč posílá nad bránu.
16
První šance domácích, ale tu jim překazil dobrý obranný zákrok jednoho z hráčů Janova.
14
Vukušič opět fauluje a znovu to je Janov, kdo bude rozehrávat téměř na polovině hřiště.
13
Wiess se snaží na levém křídle o rozpohybování hry domácích, zatím ale postrádá potřebnou podoporu svých spoluhráčů.
13
Janov zatím v klidu kombinuje, domácí od úvodních minut v defenzivě.
11
Vukušič fauluje na polovině, volný kop pro Janov.
10
Domácí ale odvrací a navíc byl faulován Modeste v souboji s Jankovičem.
9
První rohový kop pro Janov.
7
Janov je o něco aktivnější v úvodu utkání.
5
První žlutou kartu utkání dostává domácí Togni za faul na Jankoviče. Hosté rozehrávají na půli hřiště.
5
Vlado Weiss se nyní snaží prosadit po levém křídle, ale je dobře bráněn Jankovičem.
4
Kucka centruje k pokutovému území na Vargase, ale obrana domácích odvrací.
3
Faul domácích na polovině hostů, provinil se Nielsen.
2
Ale obrana Janova si s tímto rohem dokázala poradit.
1
A pozor, hned z prvního protiútoku dokázali domácí vybojovat rohový kop! Vlado Weiss jde zahrávat z pravé strany.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání každým okamžikem začne.

Delfino Pescara 1936: Perin - Balzano, Cosic, , Terlizzi, Modesto - Lund Nielsen, Togni, Bjarnason - Weiss , Abbruscato, Vukušič

Janov CFC: Frey - Sampirisi, Granqvist, Canini, Moretti - Tözser, Jankovic, Kucka, Merkel, Vargas - Borriello

Rozhodčí: Celi - Del Giovane, Maggiani.
Předpokládané sestavy:

Delfino Pescara 1936: Pelizzoli - Cascione, Romagnoli, Terlizzi, Balzano - Bjarnason, Togni, Zanon, Weiss - Abbruscato, Vukušič

Janov CFC: Frey, Canini, Moretti, Sampirisi, Granqvist - Jankovič, Seymour, Kucka, Vargas - Borriello, Immobile

Vítejte u dnešního on-line přenosu šestnáctého kola italské Serie A, ve kterém domácí Delfino Pescara 1936 přivítá Janov CFC.
Delfino Pescara 1936
Domácí vstupují do dnešního, ryze záchranářského, souboje z posledního místa tabulky Serie A, když v doposud odehraných patnácti zápasech třikrát vyhráli a dvakrát remízovali. V deseti zápasech odešli poraženi, nicméně s jedenácti body se drží "na dostřel" příček nad pásmem sestupu - na první nesestupové místo ztrácí Pescara pouhé tři body. Nováček italské ligy si dělá aktuálně zálusk na českého útočníka Libora Kozáka, kterého chce získat Lazia Řím. O českého reprezentanta by se ráda Pescara posílila kvůli bojům o záchranu v nejvyšší soutěži. Šéf Pescary Daniele Sebastiani uvedl, že příští týden bude o Kozákovi a dalším útočníkovi Sergiu Floccarim jednat s prezidentem Lazia Claudiem Lotitem. Slabinou hry Pescary není pouze útok, ale i obrana. Obě činnosti jsou jasně nejhorší v celé lize.
Janov CFC
Hosté na tom v tabulce Serie A nejsou o nic lépe, když jsou pouze o dvě příčky výše, než domácí tým, tedy na osmnáctém, prvním sestupovém místě. Janov získal v patnácti utkáních jen o bod víc, tedy dvanáct, než Pescara, když třikrát vyhrál a třikrát i remizoval. O tom, že Janov je v krizi, svědčí i prohlášení klubu o tom, že všichni již netrpělivě očekávají otevření lednového přestupového "okna". "Musíme jednat o přestupovém trhu. Už nyní máme nějaké představy", prozradil prezident Enrico Preziosi. Že by se konenčně zastavil pád klubu, který ještě v sezóně 2008/2009 bojoval o Ligu Mistrů?