Neuvěřitelný zápas. AC Milán je třetí a zajišťuje si předkolo Ligy Mistrů. V zápase, kde prohrával až do 84. minuty. Poté po brankách Balotelliho z penalty a Mexese utkání zvládnul a může slavit. Siena naopak svůj poslední zápas v Serii A nezvládla, a tak jako tak se může těšit na Serii B. To je od nás pro dnešek vše. Děkujeme za pozornost!
93
Poslední minuty, zápas má chaotické tempo, oba týmy jsou podrážděné.
91
4 minuty navíc se budou hrát ve druhé půli.
90
Felipe vidí žlutou kartu po zákroku na Balotelliho. Jednu žlutou už však měl, pak tedy dostává ještě červenou a jde ze hřiště.
90
AC Siena střídá: Rubina nahradí útočník Bogdani.
87
Vitiello dostal žlutou kartu.
87
Siena právě vstřelila branku!
PHILIPPE MEXES posílá svůj tým do vedení, když z pár metrů posílá míč do brány! 1:2!
86
Milán rozehrál standartku...
84
AC Milán právě vstřelil branku!
MARIO BALOTELLI se z penalty nemýlí a jak je jeho zvykem posílá brankáře na druhou stranu. 1:1!
80
Brankář Sieny Pegolo znovu skvělým zákrokem, skokem na pravou tyč míč vyráží.
79
Faul Paciho na Balotelliho, a následuje přímý volný kop z 25 metrů.
79
Pazzini nachytán pouze v ofsajdu.
78
AC Milán potřetí střídá: Abateho nahrazuje Constant.
76
Pegolo musel na zem proti centru, dotírající Balotelli si na své nepřišel a tak je skóre neměné.
76
Domácí se ubránili standratce Milánu. Ti stále drží míč.
75
AC Siena střídá: Emegharu nahradí Paci.
75
Roh pro hosty z Milána.
71
Hosté se zlobí a dožadují faulu na svého hráče v pokutovém území. Sudí Bergonzi však vidí situaci správně a nařizuej odkop od brány.
71
Balotelli z přímého kopu nastřelil pouze černobílou zeď.
70
Podivná sitace. Červenou kartu vidí také Terlizzi, za druhou žlutou.
68
Ambrosini vidí za 2 žluté karty červenou a jde do sprch! Nemilá situace pro Milán, když ztrácí svého kapitána a hraje o desíti. V zápase sezóny, v zápase o vše.
68
Montolivo přetáhl svůj diagonální pas. Odkop od brány Sieny.
66
El Shaarawy z dobré pozice hlavičkou přestřeluje bránu černobílých.
66
Rubin přesným skluzem kazí rozehrávku hostů.
65
El Shaarawy mířil vedle.
65
AC Milán má více ze hry, drží míč, ale obranu Sieny se jim stále endaří rozlousknout. Čas se jim krátí, tím i šance na Ligu Mistrů.
64
Pegolo šel jistě proti centru Robinha, toskánský brankář hraje dobrý zápas.
62
Ambrosini vidí žlutou kartu za stáhutí Emeghary.
60
AC Siena střídá: Rosinu nahradí Portugalec Agra.
60
AC Milán střídá: Nocerina nahrazuje El Shaarawy.
59
Hraje se fotbal nahoru dolů, hosté hrají více aktivněji. Domácí jdou do nebezepčných brejků.
58
Siena se ubránila.
57
Pískán faul Calellovi na Robinha. Standartka pro Milán z 25 metrů.
56
Byl hlášen ofsajd Ambrosinimu, kapitán hostů je dnes velmi podrážděný. Siena hraje velmi jistě.
56
Milán je u míče.
55
Nyní se ocitl sám Mario Balotelli na zemi po konaktku s Felipem, rozhodčí však kontakt nevidí.
54
Balotelli se ocitl v ofsajdu.
52
Míč se dostal za čáru od útočníka Sieny, takže Abbiati bude odkopávat od své brány.
52
Roh pro domácí.
51
Emegharovi pískán útočný faul.
50
Robinho mířil vedle brány, byl to spíš takový hodně nepovedený centr. Takže se bude odkopávat od brány domácích.
48
Míč na De Sciglia byl příliš dlouhý. Odkop od brankáře Sieny.
47
Milanisti se ujali tempa hry již od počátku druhé půle. Jejich tlak bude postupem času ještě sílit.
46
Hosté rozehráli, druhá půle je tady.
46
AC Milán střídá: Nianga nahradí Pazzini.
V první půli bylo k vidění hodně šancí, převážně na straně AC Milán. Co však nezachytil brankář Pegolo, to zachránila branková konstrukce. Na druhé straně jediný gól utkání vstřelil Claudio Terzi, jenž byl letos téměř celý rok bez fotbalu. AC Milán však musí vyhrát, aby se dosal do kvalifikace o Ligu Mistrů. Uvidíme, co v druhé půli předvedou oba celky.
46
Pegolo Balotelliho znovu vychytal bravůrním zákrokem.
46
Hosté budou zahrávat standartku z přibližně 25 metrů. Míč si staví opět Balotelli.
46
1 minuta se bude nastavovat.
45
Terlizzi vidí žlutou kartu za zatáhnutí Balotelliho.
44
Z rohu se k odraženému míči dostal Montolivo, ani jeho rána však nemířila přesně. Naopak, hodně nad.
43
Abate vyválčil rohový kop pro svůj celek. Pár minutek do konce. uvidíme, jak se situace vyvrbí...
43
Emegharu zastavil pomezní zvednutý praporek.
41
Bíločerní se ubránili, ale míč má stále celek z města módy.
41
Roh se bude opakovat.
40
Roh pro hosty.
40
Milán se ubránil, ale vůbec nevypadla jistě v tento moment.
39
Domácí vytěžili rohový kop.
38
Montolivo zahrál rukou. SIena bude zahrávat ve středu pole na půli Milánského AC.
37
Hosté se ubránili, nyní sami drží míč, ale Siena hraje jistě a organizovaně svůj poslední zápas v Serii A.
36
Roh pro Sienu.
36
Della Rocca byl tvrdě faulován Mexesem. Další standartka na straně Sieny.
35
Jeho rána přeletěla bránu, Pegolo se tak postará o odkop.
34
Balotelli si staví míč ze 35 metrů.
33
Niang byl faulován ve středu hřiště Rubinem. Milán bude zahrávat.
32
Siena hraje odvážně i přesto, že vede.
30
Abate nachytán pouze v ofsajdu pomezním sudím.
29
Mexes mířil hlavičkou vedle.
29
A roh pro Milán.
28
Neuvěřitelné. Balotelli nastřelil břevno. V zápase o Ligu Mistrů je tohle citelný moment.
27
Na druhé straně ocitl v šanci Nocerino. Ten ale bránu netrefil.
26
CLAUDIO TERZI si naběhl na centr Rosiny a hlavičkou střílí gól. 1:0!
25
Ambrosini tvrdě zfauloval Della Roccu, kartu však nevidí. Standartka pro domácí.
24
Balotelli fauloval Rosinu ve středu pole.
22
Domácí se ubránili.
22
Robinho dobrým pohybem zmátl soupeře a tvrdě a přesně vystřelil. Pegolo však míč skvělým skokem odráží na roh.
21
Hosté se i napodruhé ubránili sa nyní sami drží míč.
20
Další roh pro domácí.
20
Žádné nebezpečí. Terlizzi se dopustil útočného faulu.
19
17
Robinho teď poslal skrz malé vápno přihrávku, kterou ale nezachytil ani MArio Balotelli ani Niagn, a tak míč prošel dál až do autu.
16
Balotelli nastřelil pouze zeď z přímého volného kopu.
15
Bolzoni fauloval Montoliva. Milán se tedy ujme standartky.
14
Montolivova přihrávka na Nianga skončila pouze za bránou. Odkop od brankáře Pegola.
13
Hraje se převážně na půlce Sieny. Hosté aktivnějším celkem.
11
Terlizzi odkopl míč daleko za půlku.
10
Na bránu to z 20 metrů zkusil Rosina. Jeho střela mířila nad.
9
Ambrosiniho ránu Pegolo kryje.
5
Nocerino se ocitl sám v 16ce Sieny a vypálil tvrdě. Jeho rána však přeletěla nad bránou, a tak se skóre nemění.
5
Siena se ubránila. Z následné další akce pálil Niang mimo.
4
Hosté zahrávali standartku. Z ní vytěžili jen další roh.
3
V ofsajdu se po rohovém kopu ocitl Nocerino. Hraje se jinak velmi svižný fotbal už od prvních minut!
3
Ac si zopakuje rohový kop.
2
Další tvrdá střela Balotelliho! Pegolo míč vyráží na roh.
2
Rychlá akce Milánu. Robinhovu střelu nadvakrát kryje Pegolo.
1
Centrovaný míč Rosinou se stáčel směrem do brány. Abiatti však chytá nelehký míč.
1
Domácí se hned ujmou i rohového kopu.
1
Siena se postarala o rozehrávku.
1
-3
Oba týmy se již objevují na hrací ploše. Kapitáni Pegolo – Amborisni.
Domácí dnes nastoupí v černobílé kombinaci, host t aktéž v tradiční pruhované červenočerné.

AC Siena: Pegolo – Terzi, Terlizzi, Felipe – Vitiello, Bolzoni, Calello, Della Rocca, Rubin – Rosina – Emeghara.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Mexes, Zapata, Abate – Montolivo, Ambrosini, Nocerino – Niang, Balotelli, Robinho.

Rozhodčí: Bergonzi – Di Liberatore, Cariolato.
První utkání dopadlo lépe pro AC Milán, který si doma poradil a vyhrál 2:1.
AC Milán:

Hosté mají v plánu vyhrát a uhlídat si 3. poslední postupový flek do Ligy Mistrů. Nad dotírající Fiorentinou mají náskok 2 bodů. Poslední zápas svěřenci Allegriho jen remizovali s Římem. AC dnes nemusí stačit ani remíza, protože kdyby Fiorentna vyhrála svůj zápas, měla by lepší vzájemné skóre. Milánským pak ještě nepomůžou zranění De Jong, Boateng a Bojan. Vykartovaný pro duel s toskánci je Muntari.
Nejlepší střelec týmu je Stephan El Shaarawy s 16 branky.
AC Siena:

Domácí už jsou oficiálně v Serii B, takže jim dnes o nic nepůjde. Maximálně se můžou čestně rozloučit s uplynulou sezónou. Klubem nyní panuje nejistota, kdo bude hrát v příští sezóně, jelikož plno hráčů odejde, možná i sám trenér Iachini. Sieně se momentálně vůbec nedaří, prohráli už 5x v řadě, naposledy proti Neapoli 2:1. Sieně bude jistě chybět zraněný Pozzi, na trávník se taktéž nepodívá kapitán Vergassola, který stále není v ideální kondici.
Nejlepší střelec týmu je Innocent Emeghara se 7 góly.
Dobrý fotvalový večer ze Sieny, konkrétně z Artemio Franchi. Zde svá domácí utkání hraje toskánský celek zvaný AC Siena. Ta hostí v závěrečném kole Italské první fotbalové soutěže favorizovaný AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62