A je tady poslední hvízd do píšťalky. Končí nám dnešní duel, v němž vítězí překvapivě tým z Toskánska. A to díky gólům Emeghary, Sestu a Rosiny(z penalty). Za Internazionale Milano dával Cassano v době 22. minuty na 1:1. V druhém poločasě hrál Inter o 10ti, což velmi napomohlo domácím, kteří si po dnešku berou 3 body. To je vše. Děkujeme za pozornost!
90
4 minuty přídány hlavním sudím Doverim...
88
Domácí se ubránili.
87
Standartní situace pro Inter z 20 metrů, zleva.
87
Belmonte ze Sieny obdržel žlutou kartu za faul na Nagatoma.
86
Siena nyní byla chvilku na půlce Interu.
85
Kuzmanoviče střídá Gargano. Všechna střídání vyčerpána.
85
Guarin za faul z frustrace na Rubina vidí žlutou kartu.
84
Inter na půlce SIeny.
82
Odchází střelec úvodního gólu Emeghara, nrahrazuje jej stálice Erjon Bogdani.
81
Nagatomův centr lapil Pegolo.
80
Posledních 10 minut + nastavení, Siena si hlídá výsledek. Inter už neví jak by dal gól, ale ve fotbale člověk nikdy neví. Určitě bude zajímavé sledovat, co se ještě vyvrbí.
78
2. střídání pro Sienu. Sestu odchází, nahrazuje jej Bolzoni(bývalý hráč Interu).
78
Guarín vystřelil nad bránu Sieny.
77
Nagatomo přetáhl centr. Pegolo odkopává míč od své branky daleko, daleko pryč.
76
Domácí se ubránili ,sami drží nyní míč.
75
Roh pro Inter.
74
Pegol oránu z 30metrů Kuzmanoviče kryje do svých rukavic.
73
Cassana nahrazuje Rocchi, Útočník az útočníka.
72
Sestu vypálil. Jeho ránu Handanovič kryje.
72
Až teď se dostal míč k brankáři Pegolovi, ten jej drží. Šance hrát trochu i u Sieny.
71
Inter je aktivní a drží míč.
69
Rosina opouští hřiště. Jeho místo nahrazuje Valiani.
69
Sestu dostal dobrý míč od Rosiny, pak udělal kličku a vystřelil. Rána šal ale kousek nad Handanovičovu bránu.
68
Domácí brání výsledek, sem tam se snaží založit brejk.
66
Guarín tvrdě fauloval Felipeho ve snaze získat míč, kartu však nedostal.
66
Hosté tlačí a drží míč na kopačkách.
64
Domácí se ubránili, následný brejk skončil v autu.
63
63
Cassano na centroval, Palacio ale hlavičkoval hodně mimo. Pegolo odkopává od své svatyně.
61
Emeghara si opět naběhl na dlouhý míč za obranu, jako to mu bylo před penaltou. Nyní si ale předkopl míč až moc. Handanovič odkopává.
60
Rosina tvrdě vypálil z 25 metrů. Handanovič ale ránu chytá.
59
Inter málem vstřelil branku, po Guarínovi pálil Cassano do břevna!
58
Pegolo vyrazil Guarínovu střelu. Fantastický zákrok!
57
Obránce Sieny Paci obrdžel žlutou kartu za faul na Cassana. Vzdálenost míče od brány je cca 20 metrů. Velmi nebezepčná situace.
55
Siena právě vstřelila branku!
ALESSANDRO ROSINA poslal Handanoviče na opačnou stranu brány a navyšuje vedení svého celku na 3:1!
55
Byla nařízena penalta pro Sienu.
54
Chivu je yvloučen za zákrok na Emegharu!
54
Nagatomo zakopl míč do autu, když viděl na zemi ležícího Rubina, který schytal úder do hrudi.
52
Kuzmanovič nyní fauloval Rosinu. Hra se hodně kouskuje v tuto chvíli.
51
Rubin zfaulofal Guarina ve středu hřiště.
50
nagatomo centroval z pravé strany, adresát, tedy Palacio byl ale nachytán v ofsajdu.
50
Hosté se ale ubránili a sami míří vpřed.
49
Emeghara byl faulován na půlce soupeře.
48
Hosté jsou více aktivnější, chtějí dorovnat. Času na to ostatně mají ještě celý druhý poločas.
46
Inter je u míče.
46
Schelotta nahradil Kovačič. Inter má střídání za sebou.
A máme tady konec první půle. V ní jsme viděli 3 branky. Již ve 20. minutě po přihrávce zleva rozvlnil síť Emeghara, následně ale srovnal Cassano o 2 minuty později. V 25 minutě jsme ale byli svědky branky na 2:1, když se do střely opřel Sestu. Velmi napínavý duel v toskánské Sieně. Druhá půle bude jistě podobná.
46
Hosté se ubránili...
45
Emeghara vybojoval roh pro svůj tým. A rozhodčí nastavuje +1 minutu.
45
Domácí u míče.
44
Míč se snášel vzduchem až padl na nohu Angela, který z voleje vypálil. Jeho rána byla nepřesná.
43
Pegolo odkopává od své brány.
41
Sestu z protiútoku nebezpešně vypálil. Střela šla nad.
40
Siena se brání. Guarín a spolj sou velmi aktivní.
39
Kapitán Interu Zanetti nyní mířil vedle.
38
U míče domácí bíločerní...
36
Paciho hlavička šla vedle branky Handanoviče. Ten nyní odkopává.
35
Rubinova střela byla sražena na roh. Domácí jsou při chuti, hoste rovněž. Zajímavý zápas.
34
Vergassola míři lvedle z 25 metrů.
33
Cassano se nyní hněvá, že byl faulován, rozhodčí ale ukazuje, hrajte dál!
32
Na Guarína pískán faul. Z následné rozehrávky se nic nedělo..
31
Centr Chivua zapadl až za bránu, takže brankář Sieny Gianluca Pegolo se postará od odkop
30
Siena se ubránila.
29
Kuzamnovič vypálil! Jeho tečovaná rána div nepadla do brány! Roh pro Inter.
29
Hráči hostů u míče. Nyní je hra velmi rychlá, o čemž svědčí počet gólů, oba týmy jsou aktivně naladěné.
28
Emeghara vypálil z krkolomné pozice. Ráan šla trochu vedle.
25
Tak tohle je mazec, další gól! ALESSIO SESTU zpoza 16ky vypálil a míč skončil za Handanovičem. 2:1!
22
Inter Milán právě vstřelil branku!
ANTONIO CASSANO rychle odpověděl, když jeh ostřelu zpoza hráče brankář domácích neviděl, a ten skončil v bráně
20
Rubin z pravé strany našel v pokutovém území volného hráče, jímž je INNOCET EMEGAHRA, ten se z metru nemýlil a do prázdné brány doklepl míč. 1:0!
19
Hosté se ubránili. Sami nyní můžou jít dopředu.
18
Rosina po signálu vypálil, bankář Interu měl co dělat. Další roh.
18
Chivu ukopl míč. Roh pro domácí celek.
17
16
Nyní Juan vypálil, Pegolo pět vyráží na roh.
15
Guarín tvrdě vypálil. Zpoza 30 metrů se otočil s míčem a tvrdou ránu brankáři Pegolovi udělal plno práce.
14
Emeghara fauloval Kuzmanoviče. hráči Interu budou rozehrávat ze středu pole.
13
Angelo se u pravé postranní čáry dostal s míčem za. U míče tedy hráči Interu.
12
Nagatomo lapen v ofsajdové pasti.
10
Emegahra nyní šel sám po levé straně, přihrávku ale nedal přesně. Aut pro Sienu.
9
Palacio dostal dobrý míč za obranu, Pegolo jej ale předběhl a lapil ho do rukavic.
9
Hosté se ubránili a sami mají míč na kopačkách.
8
Rohový kop pro Sienu. Rosina u míče...
8
Nagatomo nyní spadl v pokutovém území Sieny. Rozhodčí Davero však rozpažuje a ukazuje, žádný kontkat, hrajte dál. Pegolo tedy odkopává od své branky.
6
Přihrávka na Palacia směřovala pouze do ofsajdu.
5
Angelo fauloval Nagatoma. Cassano si staví míč ze vzdálenosti 30 metrů.
4
Inter drží míč, Siena napadá. Podle novin před zápasem je tohle souboj Davida s Goliášem.
3
Belmonte napálil odražený míč od zdi z půlky hřiště, ten skončil za bránou. Odkop od Handanoviče...
2
Emeghara byl faulován Chivuem. Přímý volný kop pro Sienu z levé strany.
2
Pegolo porpvé u míče, brankář Sieny bude odkopávat od své svatyně.
1
Schelotto nezastihl centr od Juana, Rubin se ujme vhazování.
1
Hosté začali s rozehrávkou.
1
Utkání, co nevidět začne. Domácí Siena v černobílých proužkovaných dresech. Hosté z Milána taky v tradičních modročerných dresech.

Kapitáni: Vergassola - J. Zanetti.

AC Siena: Pegolo - Belmonde, Paci, Felipe - Angelo, Vergassola, Della Rocca, Rubin - Sestu, Emeghera, Rosina.

Internazionale Milano: Handanovic - Ranocchia, Chivu, Juan Jesus - Schelotto, Kuzmanovic, Zanetti, Nagatomo - Guarin - Cassano, Palacio.

Rozhodčí: Doveri - Marrazzo, De Pinto.
První vzájemný souboj sezóny mezi těmito dvěma mančafty vyhrála překvapivě Siena, byla to taky její první výhra proti Interu v historii... A to výsledkem 0:2(Vergassola a Valiani).
Podaří se jim něco podobného i dnes?
Internazionale Milano:

Inter je s 40 body na čtvrtém místě. 3 body jim chybí na třetí místo, tedy místěnku v podobě LM. Tu nehraje tým z Milána ani letos, když Nerazzuri hrají pouze v EL. Proti Sieně by tedy zrovna tyhle 3 body brali jako sůl. V zimním přestupovém období do týmu přišlo pár nových akvizic jako talentovaný Kovačič, dále Kuzmanovič a Schelotto. Odešli Snaider a Coutinho. Stramaccioniho tým naposled jen remizoval s Torinem 2:2,a to ještě remízu zachraňoval Cambiasso. Ten bude chybět v dnešním zápase, spolu s ním taky Milito, Stankovič a Mudingaiy.
Nejlepší střelec týmu je Diego Milito(8) a Palacio(7).
AC Siena:

Domácí jsou stále na posledním místě v tabulce s pouhými čtrnácti body. Situace je vážná, v týmu však panuje odhodlaná atmosféra, sportovní ředitel Antonelli dokonce nedávno prohlásil velké spokojení s zimními posilami v týmu a doufá v udržení! Siena ve svém posledním domácím utkání porazila Sampdorii 1:0(Bogdani), venku se však tradičně trápí a podlehlo Udinese rovněž 1:0 o Murielově trefě. Nutno podotknout, že sienští nebyli horší, ba naopak. Herně patří Siena na lepší umístění. Proto by si měl dát milánský celek velký pozor, kam jede.
Trenéru Iacchinimu nepomůže pouze zraněný "hroťák" Nicola Pozzi.
Nejlepší střelec týmu je Brazilec Reginaldo se 3 brankami.
Hezké odpoledne ze stadionu Artemio Franchi v Sieně, kde hraje své domácí utkání toskánská AC Siena. Ta dnes přivítá ve 23. kole tradičního účastníka Italské Serie A Internazionale Milano.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62