Parma si tedy připsala důležité 3 body a postupuje na 7. místo. Domácí naopak obdrželi 3 góly, což jim zničilo vizitku skvělé obrany, nutno podotknout, že bez lídra defensívy Ogbonny. Torino se tedy propadá na 12. místo. Zápas rozhodlo vyloučení Sansoneho v 53. minutě. O 20 minut poté jeho jmenovec Nicola dostal parmu do vedení, následně o 2 minuty poté zvýšil exJuventin Amauri. V 88. minutě na 0:3 Rosi a na konečných 1:3 po centru Cercihoupravil skóre Baša. To je ode mě pro dnešek vše. Na počtenou příště.
92
FC Turín právě vstřelil branku!
Čestný gól si připisuje domácí Torino. Po centru z pravé strany od Cerciho do vápna... Tam z voleje pálil MIGIEN BAŠA.
92
A poslední minuta utkání. Míč má Pavarini.
91
Míč zkušeně drží Parma na své půli a vyčkává. Vítězství je na dosah.
91
Sudí Giacomelli nastavuje 2 minuty.
90
Vhazuje Torino po pravé straně hřiště.
90
Meggiorini znovu jen nachytán v ofsajdu.
88
Parma právě vstřelila branku!
Ve zmatcích obrany Torina se Biabiany zorientoval a podél čáry poslal míč na přední tyč, kde stál zcela volný ALEJANDRO ROSI. Ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil a navýšil násko na 0:3.
86
Gillet musel vytáhnout zákrok po střele Biabianyho, míč se vrátil zpět do hry.
84
i přes snahu domácích pokusit se snížit se nedaří získat míč z kopaček hráčů Parmy, kteří jsou zkušení a drží čas.
80
Poslední střídání i na straně hostí. Pabon nahrazuje střelce Amauriho.
76
Poslední střídání domácích. Vivese nahrazuje Birsa.
76
Míč má na svých kopačkách Parma.
75
Torino to nyní bude mít extrémně těžké, hají o deseti a prohrávají o dvě branky.
75
marchionni po pravé straně hřiště odcentroval. Míč se snesl na hlavu Aamuriho, který se uvolnil a posílá svůj tým do vedení 0:2. Rychlé dva góly od hostujícího celku.
73
Čerstvý muž NICOLA SANSONE z lévé strany prostřelil vše, comu stálo v cestě včetně brankáře Gilleta. Parma se uímá vední 0:1!
73
Gazzi se dopustil faulu na hráče Parmy ve středu pole.
72
Meggiorini nachytán v ofsajdu.
70
Marchionni se dopustil točného faulu na Meggiorinim.
68
Další střídání na straně Torina, Stevanoviče mění Cerci.
67
Marchionni vyslal přihrávku Amaurimu do běhu, ale byla příliš dlouhá. Odkop od brány Tora.
67
Hosté se ubránili a míří do protiútoku.
66
Roh pro Torino.
64
Obrana Granaty ubránila mrštného Biabianyho.
63
První střídání na straně domácíh, přichází Baša a odchází Brighi. Také Parma střídá. Obránce Lucarelliho nahrazuje ofensivní Sansone.
63
62
Nyní kombinují na své půli domácí.
61
Amauriho ránu vystihl Gillet a ihned rozehrává.
61
Vives nachytán v ofsajdu.
60
Fal Lucarelliho na Vivese. Standartní situaci bude zahrávat Torino.
58
Vhazuje Parma po akci, kdy Amaurimu odkopl míč obránce Tora.
57
Meggiorini se nyní hněvá, že na něj nebyl pískán faul.
56
Odkop od Gilettovy brány.
55
Torino tedy v deseti, možná už teď přichystávají střídání.
53
Sansone dostává druhou žlutou, tedy červenou za simulaci v pokutovém území Parmy.
53
Vhazuje Darmian.
52
Meggiorini fauloval Zaccarda an půli Parmy.
50
Stevanovičovi ukrald míč Pavarini a vykopává od své brány.
49
Standarttní situace pro Toro poblíž postranní čáry.
47
Pavarini vytáhl střelu Sansoneho na roh.
47
Rozehrálo Torino a vykoledovalo si faul.. konkrétně Sansone.
46
Parma o půli střídá, nevýrazného Ninise nahrazuje Marchionni.
A je tady konec první půle. V ní mělo více ze hry domácí Torino, které více drželo míč a zejména Meggiorini a jeho rány z voleje patřily k tomu lepšímu, co jsme mohli vidět. Dále pálil i Sansone z Tora. Na druhé straně se v dobré příležitosti dostal Amauri, který vklizenou bránu z pozice 16ky netrefil. Uvidíme, co přinese druhá půle, která začne přibližně v 16:02.
45+1
Amauri pálil nad.
45
Nastavuje se 1 minuta nad rámec řádné hrací doby.
45
Gazzi se dopustil útočného faulu na Rosiho.
44
Vhazuje Torino.
42
Sansone byl faulován Palettou, jenž si odnáží žlutou kartu. Třetí žlutá pro Parmu
41
Za faul na Rosiho vidí Meggiorini žlutou kartu.
40
Po Glikově hlavičce bude zahrávat Parma roh.
40
Meggiorini fauloval hráče Parmy. Valdes si staví míč ze vzdálenosti 35 metrů.
39
Brighi pálil z dálky nepřesně, míč mu sjel a vhazuje Gobbi.
37
Po chybě Rosiho se ke střele dostal Sansone, rána ale byla tečována a Torino tak bude kopat roh.
36
Pavarini odkopl míč do zázemí. Vhazuje Torino po pravé straně.
35
Meggiorini opět pálil z voleje, z mírného úhlu ale bránu netrefil.
35
Toro nyní kombinuje a drží míč, Parma je dobře zorganizovaná, a nedovoluje Torinu větší šance ani náznaky.
33
Zaccardo se dohodlal ke střele, rána však mířila vedle. Odkop od brány Gilleta.
32
Útočného faulu se dopustil bývalý hráč Chieva a Romy Matteo Brighi.
31
Sansone z Torina obdržil žlutou kartu za faul na Ninise.
30
Biabiany pálil nad.
29
Masiello odvrací centrovaný míč na roh. Zahrávat budou hosté.
28
Žlutá karta pro registu Parmy Valdése za faul na Vivese.
27
Znovu vhazuje parma na své půlce.
25
Toro nyní kontroluje hru, má více ze hry, Parma praktikuje protiútoky.
24
Vhazuje Paletta po levé straně.
23
Gillet vystihl Zaccardovu hlavičku. Výtečný brankář.
21
Rodriguez fauloval Ninise. Standartka pro Parmu.
20
Centr Stevanoviče sklepl do rukavic Pavarini.
18
Paletta brilantně obral o míč Stevanoviče a sám ho vyvezl.
17
Amauri překopl prázdnou bránu! Po kombinaci s Biabianym, který mu odkryl bránu.. trestuhodná situace.
16
15
Vives rozehrál aut.
14
Gobbi strhl k zemi Stevanoviče.
14
Znovu Gillet na zemi po hlavičce Zaccarda. Ten byl ale v ofsajdu.
13
Amauri po kombinaci s Biabianym pálil tvrdě. Střelu na roh vyrazil Gillet.
11
Opět to byl Sansone, který pálil vedle.
10
Další nebezpečná hlavička tentokráte od Sansoneho - mířila nad.
9
Meggiorini pálil z voleje, rána z úhlu letěla na bránu. Pavoleti ji před sebe vyrazil. Obrana balón zametla do bezpečí.
8
Sansone se dopustil útočného faulu na Valdese.
8
Darmian vypálil do boční sítě brankáře Pavoletiho. Rána byla tečovaná roh pro Toro.
6
První karta utkání pro beka Parmy - Lucarelliho.
5
Vhazovat po pravé straně bude Darmian z Torina.
5
Gillet ze vzduchu lapil hlavičku Amauriho.
4
Darmianův křižný pas nezachytil nikoho v pokutovém území Parmy.
4
Rosiho pas sebral Rodriguez.
2
Vhazuje Lucarelli.
1
U míče Amauri s Biabianym. Ti popré rozehráli.
1
Sudí Giacomelli již vede obě mužstva. Domácí Toro v klasických granátových dresech. Parma v žlutomodrých.

Turín FC: Gillet - Darmian, Glik, Rodriguez, Masiello - Brighi, Gazzi - Vives, Meggiorini, Sansone, Stevanovič.

Parma FC: Pavarini - Zaccardo, Paletta, Lucarelli - Rosi, Ninis, Valdes, Parolo, Gobbi - Biabiany, Amauri.
Rozhodčí: Giacomelli - Viazzi, Liberti.
Ze vzájemných zápasů musíme zajít dál do minulosti, protože naposled se tyto týmy utkali v roce 2008, tehdy skončil zápas divokým skórem 4:4. Toro má Parmě, co oplácet... Vždyť naposledy vyhrálo před 10 lety! Budeme tedy svědky další přestřelky, nebo konečně zvítězí Torino? Jak dopadne tento match dvou týmů, který nemá favorita?
Parma FC:

Také hosté z Parmy mají 9 bodů po dosavadních kláních. O skóre však pokulhávají proti svému soupeři. Nadšený je však kouč Roberto Donadoni, který se týmu znovu upsal a prodloužil svou stávající smlouvu. Parma má z venku nelichotivou bilanci.. Získali pouze jeden bod z venkovního prostředí, což z nich dělá přijatelného soupeře pro Turín. K tomu se hosté nebudou moc opřít o oporu střední řady Galloppu a taky Santacroceho. Mimo hru kvůli karetnímu trestu je stálice v bráně Mirante, jehož nahradí dlouholetá dvojka Pavoleti. Na Galloppové místo je favorit Marchionni.
Turín FC:

Domácím "Býkům" patří slušné deváté místo s devíty body. Krom toho mají také spolu s Neapolí druhou nejlepší obranu v lize, což je velká devíze tohoto týmu. Nemalý podíl na ní má taky Italský reprezetant Angelo Ogbonna. Na domácím stánku získala "Granata" 4 body, což je dělá stejně silnými soupeři jako venku. Ve svém posledním utkání remizovalo v Palermu 0:0, kolo předtím je zdolalo Cagliari 0:1, když z penalty skóroval Nené.
Turínu nepomůžou zraněný Ogbonna, což je citelné oslabení, dále pak Santana a Suciu.
Dobrý fotbalový den z Turína. Stadio Olimpico bude svědky střetnutí 9. kola mezi domácím Turín FC a hostující Parma FC. Utkání klasicky na nedělní čas o třetí hodině, dvou týmů ze středu tabulky, kde špíl může dopadnout prakticky jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62