Utkání končí naprosto jasnou výhrou Turína FC. Ti dnes předvedli naprosto fantastický výkon, kdy nedovolili soupeři ani jednou vystřelit na jejich branku. Já se s Vámi tímto loučím a u stejně dobrého fotbalu příště na počtenou.
90+3
Hrají se poslední vteřiny utkání.
90+2
Blasi ještě dostává žlutou kartu (PES).
90+2
A na druhé straně nejde o vstřelit branku, ale mít střelu na branku, alespoň mimo branky. I tato kolonka je zatím nula.
90+1
Domácí se snaží, ale už se jim branku asi vstřelit nepovede.
90
Rozhodčí nastavuje tři minuty. Už se jen dohrává a na tribunách se slaví.
89
Naprostá kontrola míče stejně jako celého utkání. Dnes má Turín lepší zápasové statistiky než Barcelona.
88
Z toho nebylo nic. Turínští zůstali u balónu.
87
A ještě jeden roh.
87
Rohový kop pro domácí.
85
A další dobrá akce domácích končí nad brankou.
84
Střela přes zeď šla až moc vysoko. Perin vykopává.
83
Volný přímý kop pro Turín.
82
Ještě se tam jeden z domácích tlačil k zakončení, obránce ho ale dobře tělem zablokoval.
81
80
Pokus o nahrávku se hostům nepovedl a bude vykopávat Gillet.
79
Hra se rozkouskovala a naprosto ztratila tempo. Sledujeme nyní povinné dohrávání posledních deseti minut.
78
A poslední střídání domácích. Potlesk si vychutnává Rolando Bianchi, místo kterého příjde Gianluca Sansone
77
Pescara také chvíli u branky soupeře. Nepovedlo se odcentrovat.
75
Střídání Pescara. Odešel kapitán Emmanuel Cascione a místo něj nastoupil Giuseppe Colucci.
75
A nový muž na trávníku Cerci hned musí být ošetřován. Ale asi to nebude nic vážného.
74
Těžko říci, zda zápas do velké míry ovlivnila červená karta. Určitě ano, ale i tak si myslím, že by dnes Turín vyhrál. Pascara hraje opravdu velmi špatně.
73
Turín kontroluje utkání. Drží míč a kombinuje. Už to není takové útočení, ale spíše šetření času.
72
Další střídání domácích a rozhodně se nikam nespěchá. Ze hřiště odešel Alen Stevanovic a nahradil ho Alessio Cerci.
70
Turínští působí jako Bolt když vypustí v rozběhu poslední metry, už jsou spokojení s výsledkem a hra už není tak jednoznačná.
68
Pescara začíná stále držet víc míč na svých kopačkách. Tenhle zápas už se bude spíše jen dohrávat.
65
Domácí trochu začínají působit dojmem nasyceného zvířete a už nehrají tak naplno, hra trochu začíná ztrácet tempo.
63
Střídání domácích. Ze hřiště odchází Alessandro Sgrigna, místo něj příjde Riccardo Meggiorini.
63
FC Turín právě vstřelil branku!

Tak tohle nemusí jen tak skončit. Domácí už začali svojí obří převahu přetavovat v branky. Nádherný centr přesně na hlavu ROLANDA BIANCHIHO a je to o tři branky.
60
Weiss se pokusil o akci, je na to ale dnes zcela sám.
59

Co komentuji, neviděl jsem zápas, kde by měl jeden celek tak obrovskou převahu jako dnes. Na hřišti je jen jeden tým a ten si nyní rozebral obranu Pescary takovým stylem, že do prázdné branky zakončoval MATTEO BRIGHI.
58
Santana vypálil další střelu na brankáře hostí Perina, tomu míč poskočil, ale nebyl nikdo blízko na dorážku.
56
Pro Pescaru je vybojovat si pozici blízko k brance Turína obtížné jako kdyby se hrál americký fotbal. Turín veze další akci.
56
Útočný faul zastavuje další akci domácích.
55
Santana (TUR) to zkusil z dálky. Jeho střela šla přesně na střed branky.
54
Pokud bych použil hokejovou terminologii, tak hosté se nedostanou ani z vlastního pásma. Je to obrovská převaha domácích.
53
Teď Zanon (PES) sundal protihráče a může být hodně rád, že nedostal druhou žlutou.
52
Ano bylo to tak, míč nakonec odkopl obránce pryč, ale ne na dlouho nebyli domácí u míče.
52
Standardní situace pro domácí, bude to asi centr.
51
Hosté se nedostanou ani za polovinu. Opět Turín s další akcí.
50
Obrovská šance domácích! Hostům se nepovedla ofsajdová past a útočník Turína nedokázal prostřelit samotného brankáře Perina, který nohou vykopl míč ven! Tak to byla super šance.
50
Akce nakonec končí u brankáře Perina, který vykopává.
49
Už je u míče zase Turín a rozjíždí akci.
48
Hosté se pokouší vysoko presovat.
48
Už se hraje. Nakonec z toho nebylo ani zranění a ani karta.
47
Jeden z domácích hráčů byl nepříjemně sražen a leží na trávníku, nehraje se.
46
Hosté do druhé poločasu poslali nového muže Ante Vukusic, který vystřídal Jonathase.
46
První poločas je za námi. Zatím je to hra kočky s myší podpořená navíc vyloučením. I když se nepovedlo Turínským proměnit penaltu, poté se branky dočkali a v zápase naprosto jasně dominují. Muselo by se stát snad nevím co, aby dnes Pescara s tím co zatím předvádí uhrála alespoň bod. No nechme se překvapit do druhého poločasu.
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
45
I vzhledem k vyloučení a penaltě se nastavují dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
45
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby prvního pločasu. U míče jsou stále domácí. Už se jim však asi nepovede vstřelit branku v této polovině hry.
44
První poločas se nám pomalu chýlí ke svému konci. Stále má hru jasně pod kontrolou Turín.
43
Weiss je zatím jasně nejlepším hráčem hostí, nyní dokázal krásně obhodit míč kolem protihráče a sprintem se prohnat kolem něj. To by bylo celkově velmi pěkné, kdyby poté nebyl zdvojen a o míč stejně přišel.
42
Pescara hraje stylem, jako kdyby vedla o branku a hrál se nastavený čas, míče jen odkopává pryč. Z její strany není vidět žádná kombinace.
42
Turínští opět nastěhovaní u branky soupeře.
39
Weiss se pokusil zavézt míč blíž k brance soupeře z Turína, to se mu sice povedlo, ale na jeho následnou přihrávku spoluhráč nedokázal navázat a míč končí v zámezí. Pescara hraje zatím opravdu velmi slabě a asi to i vzhledem k tomu že hraje v deseti, lepší nebude.
38
Domácí zavřeli hosty na jejich polovině.
37
Pescara by to možná ráda zabalila už teď, vůbec se nedostanou její hráči za polovinu a Turín se valí s jedním útokem za druhým, je to obrovská převaha.
34

Tak se domácí konečně dočkali. Dva obránci prohráli hlavičkový souboj s jediným útočníkem a míč se odrazil k ALESSANDOROVI SGRIGNOVI, který nedal brankáři žádnou šanci.
34
Hosté se vůbec nedokáží dostat ani za polovinu hřiště. No pokud se jim povede tenhle zápas alespoň zremízovat, bude to pro ně obrovský úspěch.
33
Pescara se sice ubránila nejhoršímu, ale tlak domácích pokračuje.
29
Hosté musejí na vyloučení reagovat, nechtějí hrát na tři obránce, proto stahují útočníka Gianlucu Caprarianiho, jehož nahradil ho Simone Romagnoli.
28
No to jsou krušné chvilky pro Turínské! Střela snad ze čtyř metrů šla nad branku. Aby toho domácí nelitovali.
27
Tak teď se brankář Periny vyznamenal, přesně vystihl směr střely a zlikvidoval jí.
27
Za předchozí faul byl navíc rovnou vyloučen hostující Christian Terlizzi a hosté tak budou dohrávat v deseti!
27
Perin chytá!
27
Pokutový kop pro domácí!
27
Obránci Pescary jsou všude včas a zamezují tak Turínským dostat se do šancí.
25
Domácí opět u míče.
24
Nadýchaný bochánek spadl přesně do chumelenice hráčů před branou, tam ho se štěstím vykopli hosté pryč. To nebyl špatně zahraný rohový kop.
24
24
A začíná se od branky domácích. Je to opět postupná kombinace. S tou ale asi ani jeden neuspěje.
23
Turínští dostali míč až k brance Perina, ale tam se jim po centru nepovedlo vyhrát ani jeden hlavičkový souboj a akce tím skončila.
22
Ale ani domácí nepředvádí nic úchvatného. Pokud bude fotbal takto pokračovat dále, branky se asi jen tak nedočkáme.
20
Pescara zatím napodobuje Barcelonu pouze v počtu přihrávek mezi stopery. Zatímco Barcelona pak ale zaútočí, Pescara si nepřihraje a míč končí v zámezí.
20
Hosté jsou u míče. Zatím tedy působí naprosto neškodně, dočkáme se od nich nějaké akce?
18
Žlutí se hned i na druhé straně. Darmian fauloval právě Weisse a také dostává žlutý trest.
17
A máme zde první žluté napomenutí. Zanon (PES) se pokoušel o ekvilibristiku s míčem o který přišel a protiútok musel řešit faulem.
17
Z té však nebylo vůbec nic a už se musí hosté opět bránit.
17
S kombinací je tu Pescara.
15
Domácí útočníci se pokusili vykombinovat obránce rychlými narážečkami, slibnou akci nakonec vyřešil obránce odkopem.
15
Už byl odveden za postranní čáru a opět se hraje. U míče jsou domácí.
14
Ogbonna (TUR) dostal nepříjemný úder loktem do tváře a chvíli se nehraje.
13
Hostům se nepovedlo vykombinovat záložní řadu a o míč nakonec přišli úplně. S dalším útokem je tu Turín.
12
No skoro jsem to zařekl! Sgrigna (TUR) dostal nádhernou přihrávku skrz obranu a šel z boku sám na brankáře, ten včas vyběhl a vychytal ho!
11
Deset minut je za námi a šanci jsme zatím neviděli. Možná opticky mají trochu míč více na svých kopačkách domácí, ale nedokáží to přetavit v šance.
11
Do Pescary před sezónou přestoupil slovenský reprezentační útočník Weiss, uvidíme co dnes předvede. Nyní se pokoušel o akci, ale o míč přišel.
9
Domácí začínají být celkem s mírnou převahou.

Turín FC: Gillet - Masiello, Ogbonna, Glik, Darmian, Santana, Gazzi, Brighi, Stevanovic, Bianchi, Sgrigna

Delfino Pescara 1936: Perin - Zanon, Terlizzi, Capuano, Boccheti, Bjarnanson, Cascione, Blasi, Caprani, Jonathas, Weiss

Rozhodčí: C. Russo‎.
6
Domácí kombinují na své polovině.
5
A i akce Turína končí v zámezí. Je to typický italský začátek s hodně opatrný fotbalem, hlavně neinkasovat.
3
Akce Pescary se nezdařila a míč je u brankáře domácích, který rozehrává.
2
Utkání začalo oboustranně opatrně, ani jeden z týmů se zatím nedostává do nějakých zajímavých situací.
1
Utkání bylo zahájeno. U míče jsou domácí a pokouší se o první ofenzivní akci.
1
Hráči jsou již na trávníku a utkání co nevidět začne.
Turín v minulém zápase remizoval na hřišti Sieny 0:0, zato Pescara dostala na začátek opravdu velmi těžký los, kdy prohrála doma s Interem Milán 0:3. Vzájemné zápasy těchto celků hovoří v posledních čtyřech kláních vždy pro domácí tým. Dnes by se tedy mělo jednat o zajímavý duel se začátkem v 18:00 a já se v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Dnes to bude utkání dvou celků, které postoupily v loňském roce z druhé nejvyšší soutěže. O to by měl být zápas pikantnější.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 2. kola Serie A mezi týmy Turín FC a hostujícím celkem Delfino Pescara 1936.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62