Rozhodčí píská konec.
Udinese si tedy bere 3 body a nedopustilo na svém stadionu k překvapení. Posouvá se tedy na 9. místo s 33 body. Hosté jsou stále poslední s 14 body. Jediným střelcem zápasu se stal Muriel, který svůj gól vstřelil v 36. minutě. To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s vámi.
92
Hosté se ubránili.
91
Lazzari mohl navýšit vedení svého týmu, Pegolo ale vytěsnil míč na roh...
91
3 minuty nastavení.
90
Udinese u míče a šetří čas.
88
Domizzi vystřelil, jeho střela šal nad.
87
Střídání na straně domácích. Di Nataleho střídá Raneige. Kapitánská páska směřuje Pasqualemu.
86
Padelli opět zachytil centr ze vzduchu.
85
Siena je dnes prostě marná. Kouč Iacchini nevymyslel moc smysluplnou taktkiku an Udinese. Tent ozápas si rozhodně za obrázek nedá, bude muset ještě něco změnit...
84
Siena je nyní na půli soupeře.
83
Pasquale obdržel žlutou kartu.
83
Siena může jít kupředu, mnoho času jí již nezbývá...
80
Lazzari, hráč Udinese, obdržel žlutou kartu za nečistý zákrok.
78
Domácí se ubránili a sami nyní můžou jít kupředu.
77
Standartní sitauce pro hsoty z 35 metrů.
75
Siena je u míče a zkouší zatlačit Udinese.
74
Poslední střídání Sieny. Paolucci nahrazuje Reginalda.
73
Střídání na straně domácích. Muriela nahrazuje Pereyra.
72
Taky na druhé straně pískán ofsajd Reginaldovi.
71
Di Natale v ofsajdu. Siena bude hrát od své brány.
71
Roh pro Sienu.
69
Emeghara se ocitl v ofsajdu. Zatím to vypadá, že Siena je vpeředu bezzubá. Naopak Udinese nemá problém s bráněním nadějného výsledku.
65
Rosinovi pískán faul za přistrčení Domizziho. Udinese tak bude rozehrávat od své půlky.
63
Reginaldo zahrál rukou v 16ce Udinese. Rozehrávku obstará Padelli.
62
I nyní se domácí ubránili. Hosté jsou však stále u míče.
62
Roh pro hosty z Toskánska.
61
Di Natale lapen v ofsajdu. Hosté budou hrát.
60
Domácí s přehledem ubráněno.
60
Siena bude zahrávat rohový kop.
58
Odešel hráč Bogdani, přišel na jeho místo Emeghera. Siena tedy má po 1 střídání.
58
Bogdani zahrál rukou v pokutovém území Udinese.
57
Siena bude zahrávat standartku z pravé strany hřiště.
56
Nyní dostal žlutou Allan z Udinese za faul na Reginalda.
56
Udinese se dostalo k míči a drží jej pod kontrolou.
55
Nyní dostal Pinzi žlutou kartu. Hráč Udinese přistrčil Angela a Siena má nyní přímý kop z 20 metrů.
55
Udinese je více na míči.
53
Della Rocca dostává žlutou kartu za faul.
52
Rosina se dostal až do pokutového území, tam mu už míč odkopli na roh.
51
Rosina se provinil proti pravidlům. Hrát bude Udinese od středu pole.
50
Angelo nezastihl přihrávku. Vhazovat tak bude Pasquale.
49
Udinese je na půlce hostů a kombinuje s míčem.
47
Rosina se ocitl sám před bránou, míč ale nedokázal trefit. A ten skončil za bránou.
46
Hosté rozehráli a jsou u míče.
46
Máme za svou prvních 45 minut hry. Jedinou branku vstřelil v 36. minutě Muriel a poslal tak Udinese do vední 1:0. Svoje šance měla i Siena, třeba Rosinovu střelu z malého vápna vyrazil Padelli. Druhý poločas je tedy ještě stále ještě otevřený.
46
1 minutu nastaví sudí Peruzzo.
45
Roh pro Udinese, zahrávat bude Di Natale.
42
Faul pískán Della Roccovi v 16ce domácích.
41
Basta z Udinese obdržel žlutou kartu za hru rukou.
40
Pinzi fauloval Bogdaniho v půlce hřiště.
39
Siena se snaží najít recept na dobrou hru Udinese. Domácí jsou však někde jinde.
38
Rosina vystřelil. Jeho střelu ale schytal obránce Danilo.
36
Udinese právě vstřelilo branku!
LUIS MURIEL utekl za obranu hostů a z pár metrů střelou pozemi k tyči nedal Pegolovi šanci. 1:0
35
Rosina nyní zahrával strandartní situaci. Jeho centr ale zablokovala obrana domácích.
33
Roh pro Udinese.
33
Di Natale nyní vystřelil, jeho střela však nebyla přesná.
31
Basta přetáhl centr. O odkop se postará brankář Sieny Gianluca Pegolo.
30
Udinese nyní drží balón.
27
Bogdani hlavičkoval mimo.
26
Tak to byla velká příležitost pro hosty...
25
Rosina z pár metrů nedal! Pouze napálil vybíhajícího Padelliho.
25
Udinese má nyní míč pod kontrolou a snaží se převzít otěže zápasu do svých rukou.
22
Lazzari se pokusil o střelu z 20 metrů, rána šla doprostřed brány ,takž brankář hostů v pohodě chytá.
21
Hra se nyní přelévá ze stranu na stranu a je hodně kouskovaná. Plno různých menších přistrčení můžeme vidět.
19
Bíločerní se dostali po dlouhé době k míči a můžou taky jít kupředu.
18
Bogdani byl přistrčen ve středu pole. Domácí se teď budou bránit...
17
Hráč Udinese už se zvedl. A nyní se opět hraje.
16
Pasquale leží na hrací ploše. Bude se ošetřovat. Hra je přerušena...
15
Hosté jsou překvapivě více u míče. Domácí kontrují.
10
Neto zastávil rozbíhající se brejk pouze za cenu žluté karty. Přámý kop pro domácí z 30 metrů.
10
Domácí se ubránil ia míří vpřed.
9
Della Rocca byl faulován poblíž středu pole. Siena bude mít možnost zahrávat snadartní situaci.
8
Di Natale načapán v ofsajdu.
7
Centr Angela zablokoval Padelli. Udinese se tlačí do útoku.
7
Siena u míče.
5
Pegolo nyní musel zasahovat po střele Lazzariho.
4
Je taky začátek zápasu. Domácí začali aktivně. Siena se zatím rozkoukává.
1

Udinese Calcio: Padelli - Heurtaux, Danilo, Domizzi - Basta, Pinzi, Allan, Lazzari, Pasquale - Muriel, Di Natale.

AC Siena: Pegolo - Neto, Contini, Felipe - Angelo, Vergassola, Della Rocca, Rubin - Rosina, Bogdani, Reginaldo.

AC Siena:

Toskánští se stále nemůžou odlepit od dna Italské ligové tabulky. 14 bodů je zatím na záchranu pořád málo, byť posledním kole vyhráli se Sampdorií... Tým tak přerušil hrozivou sérii 6 proher v lize za sebou. Bogdaniho gól tedy vlil novou sílu do hráčů. Trenér Iacchini, pro kterého to byla vůbec první výhra po nastoupení do funkce trenéra na lavičce Sieny neskrýval radost a prohlási, že tým stále roste a má chuť pracovat. Dále prohlásil, že trenéra Giudolina(Udinese) považuje za jednoho z nejlepších trenérů Itálie, takže Sienu nečeká nic jednoduchého.
Krom toho Iacchinimu dnes nepomůže zraněná posila útočné řady Nicola Pozzi.
Udinese Calcio:

Domácí jsou s 30 body v tabulce desátí. Což je pro tým, který byl v tabulce loni 3. asi trochu bolestná pozice... Nicméně nesmíme zapomenout, že prezident klubu(Pozzo) každoročně vydělá na prodeji několika svých hvězd a Udinese se v konkurenci nejsilnějších Italských týmů i tak rozohdně neztratí. Z posledních 3 zápasů dokázali Friuliané vyhrát proti Interu(3:0), proti Fiorentině (3:1). V posledním kole je však smetl mistrovský Juventus (4:0).
Trenéru Giudolinovi budou chybět zranění hráči Fabbrini s Brkičem, dále na APN jsou záložník Badu a obránce Benatia.
Nejlepší střelec týmu je Antonio Di Natale se 14 kousky.
Hezké odpoledne ze Stadionu Friuli v Udine. Budeme svědky zápasu 22. kola nejvyšší Italské fotbalové soutěže. Střetnou se mezi sebou domácí Udinese Calcio s Toskánským týmem AC Siena.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62