To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Rohové kopy: 9 : 3

Žluté karty: 3 : 1

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 39% : 61%
Dnešní zápas se povedl hostům, kteří v každém poločase zaznamenali jeden gól a po zásluze si z hřiště Atalanty odváží plný počet bodů. Vítěztví ACF zpečetil Rossi, který v 69. minutě stanovil konečné skóre na 2:0. Domácí se dnes prosadit nedokázali, byť si nějaké šance vytvořili a protože se fotbal hraje na góly a ne na šance, vítězí v dnešním zápase hosté 2:0.
90+3
Poslední vteřiny dnešního utkání, hosté si odvezou z Bergama plný počet bodů!
90+2
Aquilani faulován na polovině Atalanty, nikdo již nikam nespěchá.
90+1
Ještě tři minuty nastaví sudí Damato nad rámec základní hrací doby.
90
V devadesáté minutě rozehrává Baselli volný kop na polovině hostů, dlouhý centr do vápna, obrana ACF odhlavičkovává.
89
Sympatické je, že domácí fotbalisté se stále snaží, nic nezabalili a chtějí alespoň vstřelit jeden gól a překazit čisté konto gólmana Neta.
88
Carmona střílí z nějakých pětadvaceti metrů, dobrá přízemní střela, která však míří pouze vedle branky.
87
Příznivci ACF, kteří přicestovali na dnešní utkání, radostně skandují, dnešní utkání Fiorentina zvládla.
86
Denis neprostřelil v pokutovém území ACF bránícího Saviće.
85
Poslední pětiminutovka, hraje se převážně ve středu hřiště.
84
Jenže k míči se posléze dostávají hosté, kteří dostávají míč až na polovinu Atalanty.
84
Savić odehrává raději na vlastní polovině do autu.
83
Další rohový kop pro Bergamo, ale tento centr do vápna odkopává bránící hráč ACF do bezpečí.
83
Neto nespěchá s výkopem od své brány, hosté již budou udržovat dvoubrankový náskok v závěrečných minutách.
82
Raimondi se dostává ke střele, ale jeho pokus z velké dálky není přesný.
82
Raimondi vybízí Livaju na pravém křídle, ten střílí z pravé strany, rohový kop pro Atalantu.
81
Je to tak, na hrací plochu se na posledních zhruba deset minut dostává dvacetiletý Brazilec Ryder Matos.
80
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází Ryder.
79
Lavička ACF připravuje poslední střídání, pokud jsem dobře zachytil číslo dresu, měl by být připraven Brazilec Matos.
78
Raimondi fauluje na vlastní polovině Valeru, hosté získávají čas.
77
Takové šance se musí "dávat"... ACF na polovině Bergama. Ale míč se vrací zpět k Netovi.
76
Ne, domácím dnes není souzen gól! Baselli rozehrál rohový kop, ve vápně se dostal do zakončení Yepes, jeho střelu skvěle vyrazil Neto, parádní zákrok!
76
Rossi odehrává na roh, domácí rozehrají z pravé strany.
75
Jejich kombinaci provází vytrvalý pískot tribun.
75
Ambrosini faulován v hlavičkovém souboji hosté rozehrávají na půlící čáře.
74
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Marko Livaja.
73
Fiorentina dnes vyučuje domácí tým v produktivitě, Atalanta nehraje vůbec špatně ve druhé půli, přesto znovu inkasovala...
72
Zbytečná žlutá karta pro domácího Lucchiniho, který protestuje proti rozhodnutí sudího, jenž odpískal proti domácím faul.
70
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Matías Fernández, přichází Ante Rebić.
69
Fiorentina právě vstřelila branku!
A jestliže při předchozím rohovém kopu trefil GIUSEPPE ROSSI pouze boční síť, nyní se již po dobře kopnutém rohovém kopu střelou uvnitř pokutového území dokázal prosadit a hosté vedou 2:0!
69
Valero nespěchá k rohovému praporku, odkud z pravé strany rozehraje další roh hostů.
68
Akce Bergama končí nedovoleným zákrokem Bonaventury.
68
I Atalanta bude zahrávat rohový kop z pravé strany.
67
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Giulio Migliaccio, přichází Franco Brienza.
66
Rossi se dostal do zakončení u vzdálenější tyče, ale z bezprostřední blízkosti trefuje pouze boční síť!
66
Tomović vybojoval rohový kop Fiorentiny z pravé strany.
65
Yepes se neohroženě vrhl po míči ve vápně, ale je pískán faul domácího obránce.
64
Domácí rozehrávají volný kop z velké dálky, obránce ACF odhlavičkovává na roh.
63
Hosté dokázali zahrozit, nyní se již ale musí opět bránit, domácí útočí.
62
Pasqual centruje z levé strany, na vzdálenější tyči nachází Joaquína, který střílí z voleje, výtečný reflexivní zákrok Consigliho!
61
Joaquín se nedostal k míči na pravém křídle, autové vhazování pro Atalantu.
60
Carmona fauluje ve středovém kruhu Aquilaniho, hosté budou moci rozehrát.
60
Je za námi hodina hry, hosté stále vedou o jeden gól, lepším týmem ve druhé půli jsou ale domácí, podaří se jim vyrovnat?
59
Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.
58
Joaquín v podstatě pouze odevzdává míč, jeho centr z levé strany míří na nikoho.
57
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Davide Brivio, přichází Giacomo Bonaventura.
56
Baselli fauluje Rossiho na půlící čáře.
56
Dlouhý nákop domácích na Denise, ten ale nevybojoval míč, hrají hosté.
55
Migliaccio hlavičkuje z rohového kopu, míč orazítkoval břevno!
54
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Rafal Wolski, přichází Joaquín.
54
Další rohový kop pro Atalantu.
53
Znovu se hosté brání útočné akci soupeře, Raimondi centruje z pravé strany, nepřesně.
52
Atalanta zatím aktivnější v prvních minutách druhého poločasu.
51
Rozehrává z levé strany Moralez, pískán faul Denisovi, odkop od branky ACF.
50
Raimondi centruje do vápně z pravé strany, míč odhlavičkovává obránce ACF na roh.
50
Baselli hledá nabíhajícího Denise, ale přihrávka není přesná, Neto si jde pro míč.
49
Pasqual přihrává z levé strany před branku Bergama, ale míč již byl za čárou, je pískáno, odkop od branky.
48
Domácí zaútočili, ale střela zpoza hranice pokutového území končí vysoko nad branou ACF.
47
Wolski neprošel do zakončení přes dva bránící hráče Atalanty.
46
Oby týmy přichází na hrací plochu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:04 hodin.

Držení míče: 41% : 59%
První poločas je za námi. Z jednobrankového vedení se mohou o poločasové přestávce těšit fotbalisté Forentiny, kteří zásluhou pohotové střely Fernándeze ze 41. minuty vedou na hřišti Bergama 1:0. První půle nenabídla nijak zvlášť zajímavý fotbal, zaznamenali jsme hodně faulů, ale přece jenom více ze hry měli hosté, kteří tak zaslouženě po prvních pětačtyřiceti minutách vedou 1:0.
45+1
A hosté již nikam nespěchají, rozvážná rozehrávka.
45+1
Rozhodčí Damato se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby první půle.
45
Nic z toho nebude, jen odkop od branky ACF.
45
Překopávaná ve středu hřiště, těží z toho domácí, to vše již v pětačtyřicáté minutě.
44
Blíží se závěr poločasu a z tribun se ozývá pískot, Atalanta musí dohánět jednogólovou ztrátu.
44
Ofsajdem končí útočná snaha Atalanty.
43
Tam ale Wolski fauluje Carmonu a dostává za tento zákrok žlutou kartu.
43
Autové vhazování Tomoviće na polovině soupeře.
42
Gól do šatny by mohl hosty ještě více povzbudit, stejně jako domácí a úroveň hry by se tím mohla pozvednout!
41
MATIAS FERNÁNDEZ byl ve správný čas na správném místě a doklepává do branky míč, který se odráží po hlavičce Wolskiho z pravé strany od břevna a z hranice malého vápna, kam si seběhl, zavěsil do prázdné brány!
41
Málo prostoru mají hosté na své kombinační akce, domácí se soustředí převážně na brejky.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, šancí zatím bylo jako šafránu, doufejme, že se to ve druhé půli zlepší.
40
Carmona faulován Valerem, publikum píská, zřejmě si žádá žlutou karu, sudí je jiného názoru.
39
Rossi neudržel míč na hrací ploše, na pravém křídle a útočná snaha Fiorentiny končí.
38
Tomović to zkouší individuálně, ale nemá šanci proti přesile hráčů v modročerném.
37
Valero ztrácí míč v souboji s domácím Carmonou, toho ale zastavuje hvizd rozhodčího pro předchozí faul.
36
Následně je pískán ofsajd a v něm domácí Denis, hosté po delší odmlce získávají míč.
35
Denis to zkouší technickou střelou kolem zdi, ale obránce Fiorentiny dokázal míč zablokovat, z této dobré šance nic není.
34
Atalanta má k dispozici zajímavý volný kop ze vzdálenosti přibližně dvaceti metrů od branky!
34
Rohový kop pro Atalantu, hosté sice odvrací, ale domácí zůstávají u míče.
33
Domácí rychle zaútočili, Carmona hlavičkuje před brankou a míč letí jen pár centimetrů od branky!
33
Yepes odkopává přihrávku Fernándeze do pokutového území.
32
Míč musí rychle od nohy, fotbalisté Atalanty rychle přistupují.
31
Hráči více na hřišti diskutují, hra je často přerušována kvůli faulům, což její úrovni rozhodně neprospívá.
30
Znovu zasáhl jeden z bránících hráčů ve zdi, následná střela Fernándeze končí vedle branky Atalanty.
29
Výborná standardka pro Fiorentinu.
28
Yepes fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky a dostává za tento zákrok žlutou kartu!
28
Těsně bráněný roh, domácí obrana to zvládla.
27
Po zákroku Stendarda po střele Rossiho mají hosté k dispozici rohový kop z pravé strany.
26
Již devět faulů jsme zaznamenali v dosavadním průběhu utkání, pět jich mají na svém kontě domácí, čtyři hosté.
25
Skvělý zákrok Neta v brance ACF po střele Migliaccia, který střílel z hranice pokutového území přímo z voleje!
24
Atalanta má volný kop z levé strany, obrana Fiorentiny v pohodě odvrací centr do vána.
24
Gonzalo Rodríguez fauluje na vlastní polovině Carmonu a je pískán faul, hostující záložník se zlobí.
23
Wolski se drží za pravou nohu po souboji na polovině Atalanty, to byl ostrý skluz domácího Lucchiniho.
22
Ale hosté nikam nespěchají, drží míč a minimalizují riziko ztráty míče.
21
Atalanta vysunula napadání rozehrávky soupeře, dva až tři hráči "operují" i za půlící čarou.
20
Faulů nám přibývá, po dalším nedovoleném zákroků domácích fotbalistů rozehrávají hosté ze středového kruhu.
19
Pozor, Aquilani fauluje Migliaccia na vlastní polovině, v blízkosti vápna a sudí mu důrazně domlouvá, příště to bude karta!
18
Přesto se hosté udrželi "na míči" a kombinují na polovině domácího týmu.
17
Wolski se hlásí na pravém křídle o míč, marně.
16
Wolski vylekal gólmana Consigliho střelou z pravé strany, to byla dobrá příležitost!
16
U míče stáli Valero s Pasqualem, který nakonec volný kop z nějakých pětadvaceti metrů rozehrává. Ale od hlavy jednoho z bránících hráčů se míč odráží do zámezí.
15
Pro hosty velmi dobrá standardní situace.
14
Ostrým skluzem zastavuje domácí Carmona pronikajícího Rossiho, který se řítil do vápna Atalanty a dostává žlutou kartu!
14
Savić dokázal ustát souboj u vlastního pokutového území, domácí se nedostávají k rohovému kopu, Neto vykopává.
13
Nakopávaných míčů v podání Fiorentiny je poměrně dost, zatím tato taktika nevede k úspěchu.
12
Nepřesný nákop na Rossiho, odkop od branky Atalanty.
11
Rozehrává z pravé strany Lucchini, Savić odhlavičkovává, ale domácí zůstávají před brankou, Yepes zachytil střelu jednoho z domácích hráčů.
10
Pasqual před Raimondim raději odhlavičkovává na roh.
10
Z publika se ozývá pískot, další ztracený míč v podání domácích fotbalistů.
9
Na centr domácích z pravé strany si nejlépe vyskočil Neto.
8
Z opakovaného záběru je patrné, že Raimondi zahrál v předchozím okamžiku, na hranici vlastního pokutového území, rukou!
7
Borja Valero přenechává na polovině Atalanty Rossimu, ten ale nepřešel přes bránícího Raimondiho.
6
Aquilani zkouší centrovat z pravé strany, ale míč zachytává obrana Atalanty, domácí rozehrávají.
5
Vypadá to, že se domácí záložník za malý okamžik vrátí na hřiště, to je dobrá zpráva!
5
Daneile Baselliho ošetřují lékaři týmu, je pravda, že inkasoval tvrdý "loket" do hlavy.
4
Wolski fauluje v osobním souboji na polovině Atalanty Baselliho.
4
Úvod utkání patří zatím hostům, kteří jsou aktivnější.
3
Faul na Fernándeze, hosté rozehrávají, ale míč se vrací zpět na polovinu Fiorentiny.
2
Fenrández zkouší proniknout po levém křídle, proti přesile bránících hráčů byl však bez šance.
1
Kapitány obou týmů jsou Denis (ATL) a Pasqual (FIO).
A právě nyní je čtveřice rozhodčích přivádí na hřiště.
Oba týmy jsou již připraveny v tunelu na vstup na hrací plochu.

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Stendardo, Yepes, Lucchini – Raimondi, Baselli, Migliaccio, Carmona, Brivio – Moralez, Denis.

Náhradníci: Sportiello – Bellini, Canini, Del Grosso, Nica, Bonaventura, Koné, Livaja, Brienza, Marilungo, De Luca.

ACF Fiorentina: Neto – Tomović, Rodríguez, Savić, Pasqual – Wolski, Ambrosini, Aquilani – Rossi, Valero, Fernández.

Náhradníci: Lupatelli, Munúa – Roncaglia, Compper, Alonso, Bakić, Joaquín, Vargas, Rebić.

Rozhodčí: Damato – Nicoletti, Longo.
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola italské Serie A, v němž domácí ATALANTA BERGAMO přivítá ACF FIORENTINU. Utkání se odehraje na Stadio Atleti Azzurri d'Italia v Bergamu a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Antonio Damato a asistenti Nicola Nicoletti a Salvatore Longo.
Předpokládané sestavy:

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Stendardo, Yepes, Lucchini – Raimondi, Migliaccio, Baselli, Carmona, Del Grosso – Bonaventura – Denis

ACF Fiorentina: Neto – Tomović, Rodriguez, Compper, Pasqual – Ambrosini – Aquilani, Borja Valero, Mati Fernandez – Rossi, Iličić

ATALANTA BERGAMO
Bergamo je po třech odehraných ligových kolech průběžně na patnáctém místě. Na svém kontě má tři body za jednu výhru, kterou Atalanta zaznamenala ve druhém kole v domácím prostředí s FC Turínem (2:0). Další dva zápasy, vždy na půdě soupeře, prohrála (1:2 v Cagliari a 0:2 v Neapoli).
ACF FIORENTINA
Již po prvních třech ligových kolech je zřejmé, že i v této sezóně budou patřit "Fialky" ke špičce ligy. Díky dvěma výhrám a jedné remíze má Fiorentina na svém kontě sedm bodů a aktuálně drží čtvrté místo s jen horším skóre, než třetí Inter Milán!
08.05.2013 / 36. kolo / AC Siena – Fiorentina 0:1
12.05.2013 / 37. kolo / Fiorentina – Palermo 1:0
19.05.2013 / 38. kolo / Pescara – Fiorentina 1:5
26.08.2013 / 1. kolo / Fiorentina – Catania 2:1
01.09.2013 / 2. kolo / Janov CFC – Fiorentina 2:5
15.09.2013 / 3. kolo / Fiorentina – Cagliari 1:1