To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním utkání kralovali fotbalisté Verony, kteří i ve druhém poločase dokázali vstřelit domácím dva góly a nakonec tak rozhodli o svém vysokém vítězství v poměru 4:1!
90+3
Hellas Verona právě vstřelila branku!
V posledních vteřinách dnešního utkání přichází ještě "rána z milosti", kterou si pro domácí nachystal svou přesnou přízemní střelou z pravé strany JORGINHO.
90+2
V samotném závěru zápasu se již hra odehrává převážně ve středu hřiště.
90+1
Ještě tři minuty nastaví sudí nad rámec základní hrací doby.
90
Probíhá již devadesátá minuta, hosté na polovině soupeře.
89
Ale domácí se nedostali do zakončení, hrát mohou hosté, kteří již vědí, že dnes je o tři body již nic nepřipraví.
89
Přetažený centr, ale domácí budou mít k dispozici alespoň rohový kop z pravé strany.
88
Romulo fauluje Diamantiho na vlastní polovině a domácí rozehrají volný kop z levé strany, z nějakých pětatřiceti metrů.
87
Nakonec vše "zazdil" Diamanti na levé strany, když ztrácí míč.
86
Domácí přechází rychle do útoku, Moscardelli drží míč na pravé straně.
84
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Juanito, přichází Emil Hallfreðsson.
84
Antonsson fauluje ve středovém kruhu v hlavičkovém souboji.
83
Po šanci Toniho odkop od branky Boloně.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka a hosté v klidu brání svůj náskok.
79
Kone si to s míčem u nohy namířil přímo k bráně soupeře, ale nedošel daleko a o míč přišel.
78
Centr z pravé strany chytá Rafael, který bude rozehrávat.
78
Souboj ve středu hřiště, úspěšnější domácí, kteří mohou zaútočit z pravé strany.
76
Rafael vyboxovává mimo vlastní pokutové území.
76
Rohový kop pro Boloňu. Mezitím dostává žlutou kartu Donati.
75
Ponechána výhoda domácím, Diamanti přihrává z levé strany Moscardellimu, ten pálí z otočky pouze mimo.
74
Ale Moscardelli bude moci rozehrát.
74
Hra získala rychlý spád, míč je již opět před brankou Boloně.
73
Naopak, po rychlém protiútoku a snadné kličce obránci se ve vápně dostává do zakončení Jorginho, který ve vyložené pozici přestřeluje!
73
Moscardelli centruje z levé strany, ale hosté se ubránili.
72
Diamanti vysílá dopředu po levé straně Morlea, ale ten ztrácí míč v souboji s Cacciatorem.
71
Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, ale nic z toho není, pouze odkop od branky.
71
Laxaltovo střela z pravé strany se odráží k volnému Cristaldovi, který měl ale k míči daleko a nakonec na míč nedosáhl.
70
Antonsson odhlavičkovává centr hostů z levé strany, domácí se ubránili a sami nyní mohou zaútočit.
70
Cacciatore střílí z pravé strany, špičkami prstů dokázal Curci vytěsnit.
69
Oba týmy prostřídaly, střelec druhého gólu hostů, Argentinec Iturbe, opustil hřiště zřejmě kvůli nespecifikovanému zranění pravé nohy.
68
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Juan Iturbe, přichází Raphael Martinho.
68
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diego Pérez, přichází Robert Acquafresca.
67
Kone fauluje v souboji s Cacciatorem.
66
Hosté kombinují na půli soupeře. Rômulo se dostává do šance, ale jeho lehká střela posílá míč vedle branky.
64
A Toni se dostal do dobré pozice, ale místo přihrávky volí střelu, gestem se omlouvá svému spoluhráči.
64
Bude to alespoň rohový kop pro Boloňu z pravé strany. Obrana Verony odvrací, přesto znovu centruje Laxalt, ale i tentokrát hosté odvrací.
63
Diamanti centruje do vápna z levé strany, to byl velmi dobrý centr, ale Gonzáles hlavičkuje pouze do země, místo do branky.
62
Luca Toni dnes zaznamenal svou 112. branku ve svém 254. zápase v nejvyšší soutěži.
61
Toni se dostává k hlavičce, ale jeho snaha je zbytečná, byl signalizován ofsajd.
60
Toni faulován Morleem na polovině Boloně, volný kop pro Veronu z nějakých pětatřiceti metrů.
60
Je za námi hodina hry, hosté opět vedou o dvě branky, s ambicemi domácího týmu to nevypadá úplně nadějně.
59
Diamantiho střela zablokována, hosté budou moci rozehrát.
58
Laxalt fauluje na půli, rozhodčí mu musí domluvit, to byl faul "na hranici"!
58
Po střele Jorginha z levé strany to mohlo být již 4:1 pro Veronu, naštěstí pro domácí tým, míč prolétl jen těsně vedle vzdálenější tyče!
57
Tak to je hodně studená "sprcha" pro fotbalisty Boloně, kteří již byli "na dostřel" od svého soupeře.
56
Nádherná kombinace hostů, kdy se Iturbe dostal do vápna z pravé strany, ale místo střely volí raději přihrávku na střed, kde již čeká ve svém tradičním postavení LUCA TONI a tak zkušený hráč si již věděl s touto situací rady. Verona vede již 3:1!
56
Míč v zámezí, hosté vhazují z pravé strany, na vlastní polovině.
55
Hosté jsou ve druhé půli hodně pasivní, Toni je na hrotu až příliš osamocený a prakticky "neviditelný".
54
Rafael musel vyrážet střelu Moscardelliho, dobrý zákrok! Dorážka Diamantiho končí nad brankou.
54
Toni se k míči na hranici vápna nedostal, nakonec ještě míč doběhl Iturbe, jeho centr z levé strany není přesný, Curci vykopává.
53
Cacciatore zkouší projít po pravém křídle, pomáhá mu ještě Iturbbe, hosté zůstávají u míče.
52
Bologna právě vstřelila branku!
A třicetiletý kapitán domácího týmu, ALESSANDRO DIAMANTI nekompromisní střelou k levé tyči proměňuje pokutový kop a domácí snižují na 1:2.
52
Navíc faulující Gonzáles dostává za tento faul žlutou kartu.
51
Moscardelli faulován uvnitř vápna Gonzálesem a sudí ukazuje na značku pokutového kopu!
51
Boloňa zatím v úvodu druhé půle výrazně aktivnější.
50
To byla jedna z největších, ne-li největší, šancí v dosavadním průběhu pro domácí tým.
50
A Diamanti se dokázal dostat do zakončení, parádní akce uvnitř vápna, kdy se zbavil dvou obránců Verony, ale nakonec střílí pouze nad branku!
49
Přesto domácí zůstávají u míče na polovině soupeře.
49
Sørensen nachází Dimantiho na levém křídle, ten centruje před branku, tam odkopává bránící hráč Verony.
48
Diamantiho centr z levé strany zablokován, domácí vhazují z levé strany.
48
Před Moscardellim sbírá míč gólman Rafael, který vykopává.
47
Cacciatore zachytil míč na půli hosté útočí po pravé strany. Iturbe hledá před vápnem Jorginha, ten střílí nad branku.
46
Rafael vykopává až na polovinu soupeře, tam se zkouší dostat k míči Toni, neúspěšně.
46
Laxalt byl připraven na vstup do utkání již před koncem prvního poločasu, nakonec do hry zasáhl až od poločasu druhého.
46
46
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Francesco Della Rocca, přichází Diego Laxalt.
Oba týmy přichází na hrací plochu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:26 hodin.

Držení míče: 43% : 57%
První poločas je minulostí. Po skvělém taktickém výkonu vedou zatím fotbalisté Verony 2:0, když první gól zápasu vstřelil ve 22. minutě Cacciatore a druhý gól zaznamenal ve 29. minutě Iturbe. Po závěrečné hvizdu tak domácí zaslouženě na cestě do šatny vyprovází pískot nespokojených fanoušků.
45+1
Jednu minutu nastaví sudí Valeri, mezitím Diamanti ztrácí míč na polovině soupeře.
45
Je tu závěr prvního poločasu, rozhodčí jistě něco nastaví, každopádně do kabin půjdou o hodně veselejší hosté.
45
Již pátý rohový kop Verony, přetažený centr, žádné nebezpečí pro branku domácího týmu.
44
Rozhodčí má již připravenou žlutou kartu a dostává ji domácí Pérez, který se tam zřejmě připletl do nějaké diskuze.
43
Della Rocca ostrým skluzem zastavil na vlastní polovině Rômula.
43
A vypadá to, že domácí připravují další změnu v sestavě, to vše v samém závěru prvního poločasu.
42
Hosté si nekomplikují rozehrávku, míč směřuje až k Rafaelovi.
42
Donati je již na nohou, snad to nebude nic vážného a v zápase bude moci pokračovat, již se hraje.
41
Na hřišti zůstal ležet Donati po souboji s domácím hráčem a drží se za pravý kotník.
41
Probíhá již poslední pětiminutovka prvního poločasu a zatím domácí nemají protizbraň na svého soupeře.
40
Tak pro Bianchio dnešní zápas skončil, jeho odchod doprovázel pískot tribun, bude se Moscardelli, vyzdoben mužným plnovousem, prezentovat lepším výkonem?
40
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Rolando Bianchi, přichází Davide Moscardelli.
39
Nakonec se ještě Diamanti dostává ke střele z hranice vápna, ale míč letí hodně daleko od branky...
39
Morleo centruje do vápna z levé strany, ale nepřesně.
38
Střela na branku Verony, žádné velké problémy pro gólmana Rafaela.
36
Nepřesný nákop na Bianchio, z publika se ozývá pískot.
36
Míč byl tečován, Iturbe rozehraje rohový kop z levé strany, Cacciatoreho střela uvnitř vápna zablokována.
35
Další velká šance hostů, Iturbe opět střílí z hranice vápna a tentokrát míč končí zhruba půl metru vedle branky!
35
Rafael vyboxovává centr domácích z levé strany, následná střela Diamantiho končí vysoko nad brankou.
34
Nepřesný pas Jorginha na Toniho, Curci bude vykopávat.
34
Téměř vzápětí další faul, hosté se posouvají blíže k bráně soupeře.
33
Rômulo faulován na polovině Bobolně Della Roccou, hosté rozehrávají z pravé strany.
33
Druhý dobrý zákrok pravého obránce Cacciatoreho, domácí to musí zkoušet znovu.
32
Cristaldův centr z pravé strany odhlavičkovává do bezpečí Cacciatore.
32
Nicméně ani to domácím k ohrožení branky soupeře nestačilo a míč mají opět hosté.
31
Cacciatore odkopem rozhodl o tom, že domácí budou pouze vhazovat z levé strany, nikoliv rozehrávat roh.
31
Bianchi faulován na vlastní polovině, domácí získávají míč.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté zatím jednoznačně kralují na hřišti Boloně a vedou již 2:0!
29
To byla lahůdka v podání Argentince JUANA MANUELA ITURBEO, který s míčem u nohy téměř z půlky hřiště prošel až před vápno, odkud vyslal skvělou křižnou střelu k pravé tyči a dává druhý gól Verony!
28
Ale Curci si tento roh pohlídal a chytá před naskakujícím Tonim.
28
Verona bude rozehrávat rohový kop z pravé strany.
27
Pérez ztrácí míč před šestnáctkou soupeře, Donati rozehrává.
26
Rafael vykopává až na polovinu soupeře, který získává míč.
26
Garics vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře, Pérez posílá přihrávku do vápna z pravé strany, ale nikdo se k míči nedostal.
25
Ale nepřesnost přibrzdila i Veronu před vápnem soupeře.
25
Pouze nepovedeným odkopem se nyní domácí na okamžik osvobozují.
24
Míč v držení fotbalistů ve žlutém, hosté mají mírnou převahu po vstřelení vedoucího gólu.
23
Tak věřme, že gól konečně hru pořádně rozhýbe.
22
Ovšem FABRIZIU CACCIATOREMU se nyní trochu pootevřel prostor ve vápně a pravé obránce Verony se odhodlal ke střele, míč končí v síti, hosté vedou!
21
Hosté kombinují na půli hřiště, zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání bez větších šancí.
20
Cristaldo střílí z levé strany, z velké dálky, míč si pohlídal Rafael.
19
Útočná akce domácích končí faulem Cristalda na Donatiho na polovině soupeře.
19
Ani z tohoto rohového kopu se však hosté neprosadili, bránící hráč Boloně odvrací.
18
Iturbe hledá Cacciatoreho na bližší tyči, ale je z toho pouze další roh pro Veronu.
18
Toni se hledá pozici ve vápně marně, míč se k němu nedostal, nakonec hosté vybojovali alespoň rohový kop.
17
Provinil se Carics a hosté mají volný kop z levé strany.
17
Jorginho zakombinoval s Agostinim a ten je faulován.
16
Roh z pravé strany rozehrává Diamanti, ale je to přetažený centr, nakonec odkop od branky Verony.
16
Velmi povedená střela Cristalda, která byla ještě tečována a nakonec z toho bude alespoň roh.
15
Toni ztrácí míč před šestnáctkou soupeře, to vše v souboji s tříčlennou přesilou bránících hráčů Boloně.
14
Cristaldo vybojoval míč na pravé straně, ale jeho centr odvrací bránící hráč Verony.
14
Cacciatore odehrál z levé strany mezi nohama bránícího Koneho, ale opět ve vápně nebyl nikdo, kdo by z této přihrávky něco vytěžil.
13
Tak zatím série nepřesných centrů na obou stranách, nyní na míč marně čekal Toni.
13
Bianchi to zkouší z pravé strany, ale je to přetažený centr, hosté mají míč.
12
Na druhé straně nepřesně centruje z levé strany Diamanti, hosté budou vhazovat z levé strany.
12
Volný kop z pravé strany rozehrává Rômulo, ale míč končí přímo v náruči gólmana Curciho.
11
Kterého na polovině Boloně zastavuje Kone.
11
Pokus o signál, Dimanti to ale neprovedl zrovna ideálně a dopředu spěchá Irurbe.
10
Gonzáles fauluje Cristalda na vlastní polovině, domácí rozehrávají.
10
Míč končí až u Curciho, který rozehrává.
9
Zablokovaná střela Diamantiho z nějakých pětadvaceti metrů.
8
Dobře myšlené, Diamanti napálil míč z levé strany do malého vápna, ale tam se nikdo k teči nedostal.
8
A nyní faulují hosté, Iturbe srazil k zemi pronikajícího Morlea po levém křídle, domácí budou rozehrávat volný kop.
7
Je z toho centr Toniho, ale obrana Boloni odvrací a domácí mohou zaútočit.
7
Hosté rozehrají volný kop z blízkosti středového kruhu.
6
Ano a nakonec, dle očekávání, dostává Ammonito Kone za tento faul žlutou kartu.
6
Kone fauluje na vlastní polovině, když stáhl za dres pronikajícího Jorginha. Jasný faul!
4
Nákop Agostiniho na Toniho, nepřesný, Curci má míč.
3
Velmi dobrá střele Della Roccy z hranice pokutového území, Rafael se musel po jeho střele hodně natáhnout.
2
Na druhé straně pískán ofsajd domácímu Bianchimu.
1
Před Iturbem "sbírá" míč domácí gólman Curci, domácí rozehrávají od vlastní branky.
1
Úvodní formality jsou za námi, nic již nebrání zahájení zápasu, ještě předtím ale minuta ticha.
A právě nyní přivádí pětice rozhodčích oba týmy na hřiště.
Oba týmy jsou již nastoupené v tunelu a čekáme na jejich příchod na hrací plochu.
Utkání začne zhruba s dvacetiminutovým zpožděním, oproti oficiálnímu začátku v 15:00 hodin.

Bologna FC: Curci – Garics, Sörensen, Antonsson, Morleo – Pérez, Kone, Della Rocca – Bianchi, Diamanti, Cristaldo.
Náhradníci: Agliardi, Stojanović – Mantovani, Radaković, Čech, Crespo, Laxalt, Krhin, Christodoulopoulos, Yaisien, Moscardelli, Acquafresca.

Hellas Verona FC: Rafael – Cacciatore, Maietta, González, Agostini – Rômulo, Jorginho, Donati – Juanito, Toni, Iturbe.
Náhradníci: Mihajlov – Albertazzi, Marques, Laner, Sala, Donadel, Longo, Cacia, Janković, Cirigliano, Hallfreðsson, Martinho.

Rozhodčí: Valeri – Giachero, Stallone.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola italské Serie A, v němž domácí BOLOŇA FC přivítá HELLAS VERONU.
Utkání se odehraje na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Paolo Valeri a asistenti Walter Giachero a Giuseppe Stallone.
Boloňa FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z osmnácté pozice, když z dosud odehraných šesti ligových kol nasbírali pouhé tři body za tři remízy. Na svém kontě tak nemají ještě ani jednu výhru. Aktuálně jsou tak na pozici, která je sestupová, byť na týmy před sebou nemají fotbalisté Boloně žádnou velkou ztrátu. Chtělo by to již ale bodovat naplno, povede se to v dnešním zápase?
HELLAS VERONA
Hosté jsou na tom v tabulce Seria A mnohem lépe, než jejich dnešní hostitel. V šesti zápasech nasbírali již deset bodů za tři výhry a jednu remízu a aktuálně jsou na výborném sedmém místě. Navíc s pouze bodovou ztrátou na první pohárovou příčku, kterou zatím "drží" pátá Fiorentina. Ta má také svůj zápas sedmého kola ještě před sebou.
24.08.2013 / 1. kolo / Hellas – AC Milán 2:1
01.09.2013 / 2. kolo / AS Řím – Hellas Verona 3:0
15.09.2013 / 3. kolo / Hellas – US Sassuolo 2:0
22.09.2013 / 4. kolo / Juventus FC – Hellas 2:1
25.09.2013 / 5. kolo / Turín FC – Hellas Verona 2:2
29.09.2013 / 6. kolo / Hellas – AS Livorno 2:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:20.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91