To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Je konec, Chievo Verona doma poráží Inter Milán 2:1. Po prvním poločase přitom vedli Milánští, postaral se o to svým gólem Andreolli. Veronští ale zápas nezabalili, naopak, ve druhé půli hráli soustředěně a došli k vítězství. V 73. minutě srovnal Obinna a stejný střelec zápas i otočil – v 90. minutě rozhodl znovu Obinna krásnou ranou ze střední vzdálenosti.
90+1
Nastavují se 2 minuty.
90
Chievo právě vstřelilo branku!
Tak to je tedy obrat, domácí fanoušci slaví. Zápas se už chýlil pomalu ke konci, Veronští ale strhávají vedení na svou stranu. VICTOR OBINNA prostřelil Carriza krásnou střelou ze střední vzdálenosti. Míč končí v dolním rohu brány.
88
Další nepřesný centr ze strany Interu, hrát budou domácí.
87
Guarín už to zřejmě nemohl vydržet a vyslal centr do vápna, nikoho ze svých spoluhráčů ale nenašel.
85
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Adrián Calello.
83
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mateo Kovačić, přichází Fredy Guarín.
81
Útočného faulu se dopustil domácí Lazarevič, šance Veronských jsou tak pryč.
81
Roh pro Chievo...
80
Čeká nás závěrečných deset minut, Chievo hraje s Interem nerozhodně – 1:1.
77
Hetemaj se provinil zbytečným faulem, hrát budou Milánští.
75
Žlutou kartu dostává Boukary Dramé (Chievo Verona).
73
Velká radost zachvátila tribuny stadionu Marc´Antonio Bentegodi. Lazarevič našel přesným pasem VICTORA OBINNU, který ze středu vápna trefuje přesně za záda dosud bezchybného Carriza.
72
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Dario Dainelli, přichází Victor Obinna.
70
Chievu zbývá 20 minut, Inter zatím brání dobře.
68
Botta pokazil akci Interu nepřesnou přihrávkou, hrát budou Veronští.
65
Bentivoglio odcentroval z přímého kopu, Carrizo byl ale připraven.
63
Taiderův centr nebyl špatný, domácí to ale zvládli.
63
Roh pro Inter...
62
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Tomasz Kupisz.
61
Žlutou kartu dostává Nicolas Frey (Chievo Verona).
60
2/3 zápasu jsou pryč, gól Andreolliho z 41. minuty je stále jedinou úspěšnou trefou.
59
Hetemaj ale fauluje, míč pro hosty.
58
Álvarezův centr se ale příliš nevydařil, hrát budou domácí.
57
Roh bude zahrávat i milánský Inter.
55
Centr Bentivoglia z přímého kopu odvrací Carrizo.
53
Centr Bentivoglia ale pohotově eliminoval brankář Interu Carizzo.
52
51
Chievo hraje ve druhé půli sebevědomě, chtělo by to ale připravované kombinace přímočařeji zakončit.
48
Centr Rubina ze strany šanci Chieva nepřinesl.
46
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Andrea Ranocchia.
46
V prvním poločase padla jediná branka, postaral se o ni v 41. minutě Andreolli. Inter tak vede 1:0, územní převaha tak hostům zajistila lepší výchozí stav do druhé půle.
Druhý poločas začne cca ve 21:50.
45+1
45
Na druhé straně evidujeme centr Rubina, tento balon ale nikoho nenajde.
43
Chievo působí po inkasované brance lehce opařeným dojmem, převahu má Inter.
41
Inter Milán právě vstřelil branku!
Konec prvního poločasu přináší i první gólovou situaci. Milánští tak zužitkovali územní převahu, kterou v první půli disponovali. MARCO ANDREOLLI si našel správné místečko uvnitř vápna, kam se odrazil balon. Nekompromisní ranou trefuje do dolního rohu brány.
40
Lazarevič fauluje, balon budou mít hosté.
38
Žlutou kartu dostává Marco Andreolli (Inter Milán).
37
Centr D´Ambrosia do vápna vykryl jeden z obránců Chieva. Na první branku stále čekáme.
34
Álvarez trefuje z přímého kopu jen zeď soupeře.
32
Na druhé straně se též do velké šance dostal Taider, odkrytou bránu ale těsně minul!
30
Lazarevič dostal vynikající přihrávku do vápna, z dobré pozice trefuje pravou tyč!
28
Carizzo rozehrává akci Interu odkopem od brány.
26
Na první gól čekáme, zatím ale hrají prim obrany.
24
Další roh Chieva a znovu bez vytvoření šance... Tato standardní situace se zatím ani jednomu týmu nedaří.
22
A zvládli to na jedničku, balon odvrací do bezpečí.
22
Bude se zahrávat další rohový kop, tentokrát se ale budou bránit Milánští...
21
Chievo se ale v pohodě ubránilo.
20
Roh pro Iner...
20
Dvacet minut hry je minulostí, na první branku stále čekáme.
19
D´Ambrosio předvedl krásný průnik, když se přes několik soupeřů dostal až před Squizziho, ten ale balon chytá!
17
Interu se na útočné půli zatím příliš nedaří, Chievo je překvapivě aktivnější.
15
Další nepřesné zakončení, Botta tentokrát ze střední vzdálenosti Squizziho neohrozil.
14
Míč vypálený Militem blokuje připravený Dainelli.
13
Obrana Interu dnes ale pracuje velmi dobře.
12
Další roh si vybojovali Veronští...
11
Bentivoglio odcentroval od rohového praporku, Milánští se ale ubránili.
10
Roh pro domácí...
10
Je za námi úvodní desetiminutovka, na výraznější šance zatím čekáme, skóre je bezbrankové.
9
Útočnou akci domácích zastavuje ofsajd.
8
Akce Interu končí po nepřesném centru beka Zanettiho.
6
Paloschi se ocitl v nadějné pozici uvnitř vápna, bránu ale netrefil.
5
Domácí si připisují další zbytečný faul, hrát budou hosté.
4
Andreolli blokuje střelu soupeře, snažení Chieva nyní vyšlo vniveč.
2
Hetemaj ale provedl útočný faul, balon tak budou mít Milánští.
1
1

Chievo Verona: Squizzi – Frey, Bernardini, Dainelli, Rubin – Bentivoglio, Radovanović, Hetemaj, Dramé – Lazarević, Paloschi.
Náhradníci: Agazzi – Claiton, Cesar, Brighenti, Kupisz, Guana, Calello, Paredes, Guarente, Obinna, Stoian.

Inter Milán: Carrizo – Campagnaro, Cambiasso, Andreolli – Taïder, Kovačić, Zanetti, Álvarez, D'Ambrosio – Botta, Milito.
Náhradníci: Castellazzi – Jonathan, Ranocchia, Samuel, Rolando, Nagatomo, Guarín, Kuzmanović, Hernanes, Icardi.

Rozhodčí: Manganiello – Di Lorio, Fiorito; Meli.
Podrobná onlajn reportáž začíná ve 20:45, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních vzájemných mačů se čtyřikrát radovali Milánští, jednou se remizovalo. (Remíza je zároveň posledním vzájemným výsledkem – 1:1).
Inter Milán

Inter neprožívá nejpovedenější sezonu, tým se celý ročník spíše hledal. I Milánští budou mít, podobně jako Veronští, v posledním kole jistotu, že se nic zásadního nezmění. Inter je před posledním kolem na 37. příčce, a na této pozici už jistojistě zůstane. Znamená to, že se Milánští v příští sezoně objeví v kvalifikaci do Evropské ligy. Z posledních sedmi zápasů Inter třikrát zvítězil, stejný počet zápasů remizoval a jednou prohrál. Naposledy hrál doma s Laziem Řím, který porazil jasně – 4:1.
Chievo Verona

O chlup ale přeci. Chievo je před posledním ligovým kolem na 17. příčce, tým se však sestupu obávat nemusí. Ať už se stane v posledním ligovém kole cokoliv, tým se zachrání, protože 18. Catania ztrácí na Chievo 4 body. (Jistými sestupujícími tak jsou Catania, Bologna a Livorno). Z posledních sedmi zápasů Veronští pětkrát prohráli, dvakrát se ale také radovali z vítězství. A právě výhrou v posledním odehraném zápase, 1:0 v Cagliari, si tým zajistil udržení soutěže.
Příjemný večer s italskou Serií A, dnes nás čeká poslední kolo soutěže. My se zaměříme na souboj domácí Chievo Verony s Interem Milán. Pojďme si oba týmy představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62