To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec. Dnešní utkání jednoznačně zvládli fotbalisté Neapole, kteří na hřišti Chieva nastříleli čtyři góly. Po prvním poločase, kdy na ukazateli skóre ještě svítilo vyrovnané skóre 2:2, se v tom druhém prosadili již pouze hosté. Svým druhým gólem dostal Neapol do vedení v 64. minutě Hamšík a na konečných 4:2 upravil o šest minut později Higuaín. V závěru zápasu si již hosté svůj náskok pohlídali a zaslouženě si dnes z Verony odváží tři body.
90+4
Do konce zápasu zbývají poslední vteřiny, hosté ještě útočí. Ale, Insigne nestřílí z voleje, zpracovává si míč a to se mu již do střely vrhá obránce Chieva, který míč zablokoval.
90+2
Ne ne, to nepůjde, domácí fotbalisté mají na všechno strašně málo času, těch ztrát míčů v podání Chieva je fakt hodně.
90
Je tu devadesátá minuta, rozhodčí se rozhodl nastavit čtyři minuty.
89
Snaha se domácí v samém závěru utkání upřít nedá, Neapol je ale hodně těžký soupeř.
87
Nepřesná přihrávka domácích na polovině hostů, domácí ztrácí míč.
86
Neapol drží míč a domácí to mají těžké, v dnešním utkání se jim zisk alespoň bodu zřejmě nepodaří.
84
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Pablo Armero.
83
Improta vybojoval míč na pravém křídle, ale vzápětí o něho domácí fotbalisté přichází, hrají hosté.
82
Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, míč však získávají fotbalisté Chieva.
81
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Riccardo Improta.
81
Panděv trefuje střelou z levé strany pouze boční síť, rohový kop pro Neapol.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka, hosté zápas v pohodě dohrávají.
79
Paloschi se dostal do dobré pozice, z levého křídla se proojoval až do pokutového území, střílí ale pouze vysoko nad branku Neapole.
77
Nepřesnost v kombinaci Chieva nedokázali hosté využít a musí se bránit.
75
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Sergio Pellissier.
75
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Marek Hamšík, přichází Goran Pandev.
74
Ještě předtím ale domácí rozehrají rohový kop z pravé strany. Akce Chieva ale končí odpískaným útočným faulem.
73
Panděv je dalším hráčem Neapole, který se dostane na hřiště.
72
Domácí zkouší zaútočit, ale na polovině soupeře ztrácí míč.
70
Neapol právě vstřelila branku!
Tak to se bude domácím jen těžko dohánět, posila z Realu Madrid, Argentinec GONZALO HIGUAÍN, si dokázal naběhnout za obranu Chieva, kde zpracoval přihrávku špičkou kopačky a prostřelil vyběhnuvšího Puggioniho.
69
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alessio Sestu, přichází Maxwell Acosty.
68
Zúñiga střílí z hranice pokutového území, z levé strany, míč prolétl jen těsně vedle branky Chieva.
67
Fotbalisté Neapole se dostali vedoucím gólem do pohody.
66
Dokáží fotbalisté Chieva znovu vyrovnat a bude u toho znovu Paloschi?
65
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Blerim Dzemaili.
64
Nešťastný zákrok obránce Chieva, který se snažil zastavit přihrávku z levé strany, na to ještě stačil Puggioni zareagovat a vyrazil míč, ovšem pouze před nabíhajícího MARKA HAMŠÍKA, který dává svůj druhý gól a celkově třetí gól Neapole, hosté opět vedou.
63
Hosté připravují střídání, na vstup na hřiště se připravuje Džemaili.
62
Neapol rozehrála rohový kop z pravé strany, ale domácí se dokázali ubránit.
61
Inler pálí z pravé strany, ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, výtečná střela! Puggioni jen stěží vyráží na roh.
60
Je za námi hodina hry, domácí se nedokázali prosadit na polovině soupeře, hraje Neapol.
59
Domácí rozehrávají volný kop na polovině soupeře.
58
Insigne prošel po levé straně do vápna, tam prokličkoval mezi třemi obránci, vypálil, ale lehkou střelu gólman Chieva chytá.
57
Luca Rigoni dostává žlutou kartu za faul na Inlera.
55
Hosté získávají převahu, střela Maggia nepřesná, Puggioni bleskově rozehrává.
54
Vše končí nepřesnou střelou Insigneho z levé strany.
54
Rohový kop z levé strany rozehrávají hosté.
53
Odkop od branky Neapole.
51
Neapol kombinuje na polovině soupeře.
50
Chievo rozehrálo volný kop, míč končí v náruči Reiny.
49
Behrami fauluje na vlastní polovině, domácí rozehrávají volný kop z levé strany.
48
Je to v pořádku, zranění Hetemaje není vážné.
47
Hetemaj se drží za hlavu po nepříjemném zásahu nohou od svého spoluhráče.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:03 hodin.
Rozhodčí Valeri nenastavil ani vteřinu a ukončil poločas po vypršení pětačtyřiceti minut. Zatím sledujeme velmi kvalitní utkání, hosté sice dvakrát vedli zásluhou Hamšíka a Callejóna, jenže domácí dokázali pokaždé srovnat a pokaždé to bylo zásluhou skvělého Paloschiho, který se dvakrát dokázal prodrat do zakončení a dvakrát překonal gólmana Neapole. Jak bude zápas probíhat ve druhém poločase?
45
Pětačtyřicátá minuta probíhá, Puggioni vykopává od branky.
44
Dlouhý nákop hostů na Maggia, na pravé křídlo, míč však získávají domácí fotbalisté.
43
Hraje se na půli hřiště.
41
Výtečných pětačtyřicet minut se pomalu chýlí ke konci, doufejme, že stejně skvělý fotbal budeme sledovat i ve druhém poločase.
40
Chievo právě vstřelilo branku!
A znovu úžasný důraz ALBERTA PALOSCHI, který se nenechal zastavit dvěma obránci a z velmi ostrého úhlu z pravé strany překonává Reinu, kterého prostřelil pod nohama!
39
Rohový kop Chieva z levé strany.
38
Higuaínovo střela z pravé strany prolétla těsně vedle branky Chieva!
37
Dalekonosná střela Sestu z blízkosti středového kruhu, snadná práce pro Reinu.
35
Skvělá střela Hetemaje, Reina předvádí excelentní zákrok!
34
Chievo v těchto fázích utkání hraje bez míče, to není nic příjemného!
33
Hosté kombinují na polovině hřiště.
31
Hetemaj dokázal odcentrovat z pravé strany, ale Zúñiga odhlavičkovává do bezpečí.
30
Je za námi půl hodina utkání, které v posledních minutách nabralo na obrátkách, sledujeme výtečný fotbal, Neapol zatím vede na hřišti Chieva 2:1.
29
A hned se "jiskří" i na druhé straně, Paloschi byl opět blízko gólu, míč se po jeho střele odráží od tyče!
28
Krásná kombinace Neapole, JOSÉ CALLEJÓN si naběhl po pravé straně do pokutového území, kde dostal velmi přesný pas z levé strany od Higuaína a i přes skluz obránce Chieva, dokázal dopravit míč do sítě.
27
Sestu se dostává ke střele z hranice pokutového území, míč letí vedle branky Neapole.
26
Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany.
24
Důraz ve vápně se nyní vyplatil ALBERTO PALOSCHIMU, který si naběhl na střed pokutového území Neapole a ač bráněn jedním obráncem, dokázal přesně zakončit po centru Hetemaje z pravé strany.
24
Hamšík fauluje na polovině soupeře Hetemaje.
23
Z hlediště Stadiy Marc'Antonio Bentegodi se ozývá pískot, domácí fanoušci zatím nejsou spokojeni s hrou "svého" týmu.
22
Nepřesný nákop Sorda na pravou stranu.
21
Hosté nikam nespěchají, mají náskok jednoho gólu a nyní znovu vyčkávají na chybu Chieva.
20
Hetemaj ztrácí míč v souboji s "modrou" přesilou u pokutového území Neapole.
19
Neapol vrací míč až ke své brance.
18
Dlouhý nákop Chieva, míč však získávají hosté.
17
Insigne centruje z levé strany, míč ale odkopává obránce Chieva.
16
Hosté mají stále patrnou převahu, Sardo fauluje na vlastní polovině, Neapol rozehrává.
14
Neapol dokázala svoji úvodní převahu využít ve vedoucí gól, jak na to zareagují doposud pasivní fotbalisté Chieva?
13
MAREK HAMŠÍK střelou zpoza šestnáctky soupeře dostává Neapol do vedení, míč byl umístěný přesně k tyči, gólman Puggioni byl na tuto střelu slovenského reprezentanta krátký.
12
Hosté kombinují na půli hřiště a čekají na chybu soupeře.
10
Odkop od branky Chieva, hosté jsou zatím v dosud odehraných deseti minutách aktivnější.
9
Dobrá střela Huguaína z pravé strany, výtečný zákrok Puggioniho!
8
Higuaín byl při přebírání přihrávky za obranou Chieva v ofsajdu, je pískáno.
7
Míč však "sbírá" ze vzduchu domácí gólman Puggioni.
6
Behrami pálí z hranice pokutového území, po přihrávce Hamšíka, rohový kop pro Neapol.
5
Hosté zatím domácím příliš míč nepůjčují.
4
Odkop od branky Neapole, po nepřesném nákopu Théréaua.
3
Insigne neztratil míč na levém křídle, ale celou akci Neapole končí odpískaný ofsajd.
2
Hosté vhazují na polovině soupeře, z pravé strany.
1
-2
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Chievo Verona: Puggioni – Sardo, Papp, Cesar, Dramé – Hetemaj, Radovanović, Rigoni, Sestu – Théréau, Paloschi

SSC Neapol: Reina – Maggio, Britos, Albiol, Zúñiga – Callejón, Behrami, Hamšík, Inler, Insigne – Higuaín

Rozhodčí: Valeri – Barbirati, Musolino.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola italské Serie A, v němž domácí CHIEVO VERONA přivítá SSC NEAPOL. Utkání se odehraje na Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně a provede jím trojice rozhodčích, hlavní Valeri, asistenti Barbirati a Musolino.
CHIEVO VERONA
Domácí vstoupili do nového ligového ročníku na hřišti Parmy, kde uhráli bezbrankovou remízu a získali tak svůj první ligový bod. V zatím velmi orientační tabulce Serie A (odehráno zatím pouze jedno kolo) je Chievo na desátém místě.
SSC NEAPOL
Hosté v ligové premiéře zabodovali naplno. Los byl k SSC příznivý a "přihrál" pro první kolo hratelnou Bolognu, navíc na vlastním hřišti. Po hladké výhře 3:0 se tak Neapol vyhoupla do čela ligové tabulky, o lepší skóre před dalšími osmi týmy s plným bodovým ziskem.
27.04.2013 / 34. kolo / Pescara – SSC Neapol 0:3
05.05.2013 / 35. kolo / SSC Neapol – Inter Milán 3:1
08.05.2013 / 36. kolo / Bologna FC – SSC Neapol 0:3
12.05.2013 / 37. kolo / SSC Neapol – AC Siena 2:1
19.05.2013 / 38. kolo / AS Řím – SSC Neapol 2:1
25.08.2013 / 1. kolo / SSC Neapol – Bologna FC 3:0