To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Statistiky utkání:

držení míče: 38% : 62%,
střely celkem: 15 : 13,
střely na branku: 5 : 4.
Je dobojováno. Veledůležité tři body si dnes vybojovali domácí fotbalisté, kteří přehráli Udinese 2:1. O výsledku se prakticky rozhodlo již v prvním poločase, kdy padly všechny dnešní góly. Ve druhém poločase jsme již sledovali "pouze" urputnou bitvu se spoustou faulů a častým přerušováním hry, což nakonec nejvíce svědčilo fotbalistům Chieva, kteří těsné vedení uhájili až do samého závěru.
90+4
Di Natale si na hranici ofsajdu předkopl míč více, než by bylo bývalo zdrávo a ten "sbírá" Puggioni, to mohla být velká šance Udinese! To vše v poslední minutě utkání.
90+3
Tam končí míč v zámezí, hosté bleskově vhazují z pravé strany a již jsou na polovině Chieva.
90+2
Dobrá zpráva pro Chievo, rozhodčí píská hraní rukou hostů, Puggioni vykopává daleko na polovinu Udinese.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, šance pro Udinese na vyrovnání stále žije.
90
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Simone Bentivoglio.
90
S ním si ale obrana Chieva dokázala poradit a domácí budou střídat.
89
Nepřesný centr hostů, ale přesto to je, po zásahu Dramého, rohový kop pro Udinese.
88
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Cyril Théréau.
88
Útočná snaha Udinese končí přízemní střelou Maicosuela z nějakých třiceti metrů, míč letí vedle branky.
87
Muriel rozehrává volný kop z velké dálky, obrana Chieva odhlavičkovává, přesto hosté zůstávají u míče.
86
Závar před brankou Udinese, ale Cesar tam v souboji padá, to ale není pokutový kop, hrají hosté.
85
Paloschi vybojoval v souboji s Heurtauxem rohový kop.
84
Di Natale – to je největší postrach obrany Chieva, nyní mu zbývalo snad půl metru k tomu, aby v leže doklepl míč do branky!
83
To centr domácích fotbalistů z pravé strany je hodně nepřesný, což hodně rozlítilo domácího kouče Sannina.
82
Puggioni musí vyboxovávat centr Basty z pravé strany, dobrý a pohotový zákrok domácího gólmana!
81
Dramé si to namířil přímo do vápna Udinese, ale jeho průnik končí na obranné přesile hráčů v černobílém.
80
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Igor Bubnjić, přichází Piotr Zielinski.
80
Je před námi poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí stále hájí těsné vedení.
79
Di Natale se snažil poslat pas za obranu Chieva na Muriela, ale obránci mu míč dokázali sebrat.
78
Obětavý skluz Allana, ale míč již byl v zámezí, z pravé strany vhazují domácí fotbalisté.
77
Domácí fotbalisté jsou pod tlakem, hosté chtějí vyrovnat!
76
Muriel se diví, že sudí posoudil jeho souboj s domácím Estigarribiou jako nedovolený, ale nic na tom nezmění, je to faul.
75
Di Natale se natáhl na přihrávku z levé strany, ale těsně před brankou Chieva netrefuje.
74
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alessio Sestu, přichází Përparim Hetemaj.
73
Další žlutá karta, dostává ji domácí Sestu za faul na Gabriela Silvu na půli hřiště.
71
Rohový kop Chieva, Dramé střílí ze vzdálenosti přibližně třiceti metrů, ale hodně vedle brány.
70
Poslední dvacetiminutovka. Úroveň hry velmi velkým počtem faulů, ale její kouskování více svědčí domácím fotbalistům, kteří tak získávají cenné vteřiny.
69
Jenže Chievo okamžitě míč ztrácí, hrát mohou hosté.
68
Žlutá karta pro Gabriela Silvu, který fauluje na polovině Chieva domácího Sestu.
67
Rohový kop Chieva z pravé strany, obrana Udinese celou situaci zvládla, domácí se nedostali do zakončení.
66
Puggioni rozehrává, ale příliš nespěchá, což je, vzhledem k stavu utkání, pochopitelné.
65
Centr z pravé strany na Di Nataleho, ale je pískán útočný faul hostů na Freye, provinil se Gabriel Silva.
64
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Emmanuel Badu, přichází Roberto Pereyra.
63
Badu fauluje v těsné blízkosti vlastního pokutového území, domácí zkouší bleskovou rozehrávkou zaskočit hostující obranu, ale ta je pozorná.
63
Puggioni vyboxoval a Chievo spěchá do protiútoku.
62
Maicasuel vybojoval rohový kop pro Udinese z levé strany.
61
Míč v zámezí, Badu nezpracoval přihrávku na pravé straně.
60
Je za námi hodina hry, Chievo stále drží těsné vedení 2:1, ale Udinese v posledních minutách přebralo otěže zápasu, povede se hostům vyrovnat? Sledujte i dál náš onlajn přenos!
59
Po příchodu Di Nataleho se hra Udinese o něco pozvedla, hosté jsou nyní aktivnější.
58
Muriel proniká do vápna Chieva, přenechává Di Natalemu, jeho technickou střelu z levé strany odráží bránící hráč.
57
Di Natale rozehrává volný kop, ale "na krátko", přihrává na Bada, ten to zkouší z velké dálky, tomu také odpovídá dráha míče – vysoko nad branku.
56
Ostrý skluz domácího kapitána a střelce prvního gólu Chieva, Pellessiera, který zastavil na vlastní polovině pronikajícího Danila. Naprosto zasloužená žlutá karta.
55
Od prvních minut druhého poločasu je hra hodně neurovnaná, publikum často píská, i přesto, že domácí tým vede 2:1.
54
Dramé se ocitl na trávníku po dalším faulu hostů.
53
Muriel se snažil na pravé straně vybojovat rohový kop, ale nepovedlo se, Puggioni vykopává.
52
Útočný faul Pellissiera před vápnem Udinese, Kelava rozehrává.
51
Přesto hosté zůstali u míče a Di Natale se dostal ke střele, Puggioni chytá.
50
Danilův nákop do vápna odvrací obránce Chieva.
50
Rohový kop Chieva z pravé strany, obrana Udinese odvrací a hosté okamžitě spěchají do útoku.
49
Ale pro míč si "došel" gólman Puggioni, který vykopává až na polovinu Udinese.
48
Faul Freye, jehož kopačka byla hodně vysoko, hosté rozehrávají volný kop z levé strany.
47
Míč má ve své moci Kelava, který rozehrává.
46
46
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Andrea Lazzari, přichází Antonio Di Natale.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:06 hodin.
Statistiky 1. poločasu:

držení míče: 44% : 56%,
střely celkem: 13 : 4,
střely na branku: 5 : 1.
Po prvních pětačtyřiceti minutách se z vedení v poměru 2:1 radují fotbalisté Chieva, kteří sice hned v první minutě zápasu prohrávali, když se trefil hostující Maicosuel. Za Chievo vyrovnával třináct minut poté Pellissier a pět minut před koncem první půle, tedy ve 40. minutě, dokonal obrat ve skóre Rigoni, který tak stanovil konečné skóre prvního poločasu. Jak se bude utkání vyvíjet ve druhém poločase?
45+2
Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec základních pětačtyřiceti minut, do konce poločasu tak zbývají poslední desítky vteřin.
45+1
Již v první minutě nastaveného času střílí Muriel z nějakých pětadvaceti metrů, míč prolétl nějaké dva metry od branky Chieva.
45
Je tu pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, v němž jsme zaznamenali tři krásné góly, domácí vedou nad Udinese 2:1.
43
Hosté kombinují na půli hřiště, čekají na skulinku v zahuštěném středu hřiště.
42
Vzápětí ale Estigarribia fauluje na půli pronikajícího Lazzariho a dostává za tento faul žlutou kartu!
42
Čisté odebrání míče v podání domácího Bernardiniho.
41
Gól do šatny, to není rozhodně nic povzbudivého!
40
Chievo právě vstřelilo branku!
LUCA RIGONI svým letošním premiérovým gólem dostává Chievo do vedení. Prosadil se střelou zpoza šestnáctky, kdy míč ještě přizvedl bránící hráč Udinese, ten přeletěl překvapeného Kelavu a zapadl pod břevno do branky!
40
Poslední pětiminutovka, úroveň hry poznamenána velkým množstvím faulů. Útok Chieva nyní, k velké nelibě publika, přerušuje odpískaný ofsajd.
39
Frey nakonec musí za postranní čáru k ošetřetní, domácí budou hrát chvíli pouze v deseti.
38
Z toho pramení velký počet faulů, po jednom takovém leží na trávníku s bolestivou grimasou domácí Frey.
37
Hosté nyní nejsou schopni předvést tři a více přihrávek a často ztrácí míč.
36
Obrovská šance Pellissiera, který si naběhl na centr Radovanoviće z levé strany, Kelava tento míč podcenil a domácí kapitán hlavičkuje jen těsně vedle.
35
Lazzari ztrácí míč před pokutovým územím Chieva, ale domácí snahu kazí nepřesná přihrávka na polovině soupeře.
34
Hra je nyní poměrně dost kouskována fauly, jen díky zbytečným protestům je nyní potrestán domácí hráč Cesar žlutou kartou.
33
Další dlouhý nákop v podání domácích fotbalistů, ke střele se dostal Estigarribia, jeho pokus končí vysoko nad brankou Udinese.
32
Za doprovodu lékařů týmu odchází k ošetření za postranní čáru.
31
Zraněný Pellissier se těžko zvedá z trávníku.
31
Pozor, to je další žlutá karta v krátké době po sobě pro hráče Udinese, za ukázkový "šlapák" dostává žlutou kartu Danilo.
30
Jenže Badu fauluje na půli a míč získávají domácí.
29
Basta si naráží s Badu, ten vrací zpět do obrany a hosté to zkouší z vlastní poloviny.
28
Domácí rozehrávají volný kop z levé strany, ale přímo do rukavic gólmana.
27
První žlutá karta dnešního utkání, Dušan Basta přidržel v osobním souboji Dramého.
27
Hosté ale bleskově nakopávají na Muriela, tomu ale míč "utíká".
26
Gabriel Silva sice zahrál efektně, ale nikoliv efektivně, míč má Puggioni, který vykopává.
26
Publikum opět píská, hosté kombinují před pokutovým územím Chieva.
25
Dlouhé míče Chieva nejsou tak přesné, jak by bylo potřeba, hosté se úspěšně brání útočným akcím soupeře.
24
Agyemang-Badu protestuje proti rozhodnutí sudího, že hrál rukou, ten ho důrazně napomíná.
23
Muriel fauluje v blízkosti půlící čáry, domácí rozehrávají. Dlouhý nákop na Pellissiera, ten ale nestihl míč na hrací ploše.
22
Centr Muriela z levé strany, bránící hráč Chieva odvrací do autu. Muriel vhazuje, ale nic z toho nebude, jen odkop od branky.
21
S rohovým kopem si domácí dokázali poradit, přesto se ozývá pískot z hlediště, protože míč mají ve své moci hosté.
20
Přízemní střela Lazzariho z levé strany, z nějakých třiceti metrů, míč prolétl vedle branky Chieva, ale byl tečován, je to rohový kop pro Udinese.
19
Další faul na polovině Udinese, hosté rozerhávají.
18
Tvrdý souboj domácího Sestu s domácím obráncem, rozhodčí píská faul Chieva.
16
A Bernardini znovu na vzdálenější tyči hlavičkuje, tento pokus nebyl ale tak povedený, jako ve 13. minutě.
16
A Kelava zachránil dvě gólové šance domácích, hlavně ta druhá střela Sestu byla naprosto jasná gólovka, to byly zákroky! Rohový kop Chieva z pravé strany.
15
Domácí si za svou aktivitu v posledních minutách vyrovnání naprosto zaslouží, navíc nyní budou rozehrávat další rohový kop.
14
Je vyrovnáno! Velká radost hráčů ve žlutomodrém, Bernardini skvělým pasem vybízí SERGIO PELLISIERA, který přízemní střelou z pravé strany překonává padajícího Kelavu.
13
Dobrá hlavička Bernardiniho na vzdálenější tyči, míč prolétl necelý metr od branky!
12
Rohový kop pro Chievo vybojoval Radovanović.
11
Domácí centrují z pravé strany do vápna na Estigarribiu, ale obránce Udinese odhlavičkovává do bezpečí.
10
Rozehrává z pravé strany Maicosuel, ale obrana Chieva může zůstat v klidu, to byl hodně nepovedený roh.
9
Hosté mají míč ve své moci, nákop na Agyemanga-Badu, je to rohový kop pro Udinese!
8
Frey si nabíhá na nákop Rigoniho na pravém křídle, ale Frey padá v souboji s bránícím Gabrielem Silvou, to nebyl faul!
8
Domácí rozehráli z pravé strany, obrana Udinese odvrací do zámezí, Chievo má k dispozici autové vhazování z pravé strany.
7
Velmi povedená střela Radovanoviće z nějakých třiceti metrů, Kelava pohotovým zákrokem vyráží na roh!
6
Rigoni centruje z levé strany, ale nepřesně, přesto domácí zůstávají u míče před pokutovým územím soupeře.
5
Vše řeší skvělým výskokem hostující gólmana Kelava.
4
Zablokovaná střela Estigarribii z levé strany, je to rohový kop pro Chievo z levé strany.
3
Hosté kombinují na polovině soupeře, míč létá z jedné strany na druhou.
1
Udinese právě vstřelilo branku!
Parádní vstup hostů do dnešního utkání, nedorozumění mezi obráncem Bernardinim a gólmanem Puggionim využil Brazilec MAICOSUEL, který z pravé strany pohodlně překonává domácího gólmana a hosté vedou!
1
-1
Úvodní formality jsou za námi, nyní všichni ještě drží minutu ticha.
A právě nyní přivádí rozhodčí dnešního zápasu obě jedenáctky na hrací plochu Stadia Marc'Antonio Bentegodi.
Oba týmy jsou již připravené v tunelu k nástupu na hrací plochu.

Chievo Verona: Puggioni – Bernardini, Cesar, Frey, Dramé – Estigarribia, Radovanović, Rigoni – Pellissier, Sestu, Paloschi.

Náhradníci: Squizzi, Silvestri – dos Santos, Pamić, Sardo, Lazarević, Calello, Improta, Hetemaj, Théréau, Ardemagni.

Udinese Calcio: Kelava – Danilo, Bubnjić, Heurtaux – Basta, Badu, Lazzari, Allan, Silva – Maicosuel, Muriel.

Náhradníci: Benussi – Naldo, Widmer, Jádson, Pereyra, Zielinski, Fernandes, Di Natale, Ranégie, López, Santos.

Rozhodčí: Tommasi – de Luca, Crispo.
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola italské Serie A, v němž domácí CHIEVO VERONA přivítá UDINESE CALCIO. Utkání se odehraje na Stadio Marc'Antonio Bentegodi ve Veroně a provede jím trojice italských rozhodčích, jako hlavní Dino Tommasi a asistenti Francesco de Luca a Andrea Crispo.
Předpokládané sestavy:

Chievo Verona: Puggioni – Sardo, Papp, Cesar, Dramé – Radovanović, Rigoni, Hetemaj, Estigarribia – Paloschi, Théréau.

Udinese Calcio: Kelava – Danilo, Naldo, Domizzi – Badu, Allan, Lazzari, Silva, Pereyra – Di Natale, Muriel.

CHIEVO VERONA
Chievo je po třech odehraných ligových kolech průběžně na osmnáctém místě. Postavení na první sestupové pozici, pouze s jedním získaným bodem, nemusí být zatím nikterak znepokojující, přihlédneme-li k těžkému losu v úvodu nového ligového ročníku – v první kole se Chievo představilo v Parmě a právě zde vybojovalo svůj jediný bod, pak čekalo těžké domácí utkání s Neapolí – prohra 2:4 a stejně těžké venkovní utkání v Římě s Laziem – prohra 0:3.
UDINESE CALCIO
Udinese je po třech odehraných ligových kolech průběžně na desátém místě. Postavení přesně v polovině ligové tabulky si fotbalisté Udinese zajistili ziskem čtyř bodů za jednu výhru a jednu remízu a aktivním skóre 5:4, což je jen o vstřelený gól lepší skóre, než má jedenáctý FC Turín. Navíc se Udinese, po prohře ve 4. předkole Evropské ligy s Libercem, může soustředit již pouze na domácí ligu!
08.05.2013 / 36. kolo / Palermo – Udinese 2:3
12.05.2013 / 37. kolo / Udinese – Atalanta 2:1
19.05.2013 / 38. kolo / Inter – Udinese 2:5
25.08.2013 / 1. kolo / Lazio – Udinese 2:1
01.09.2013 / 2. kolo / Udinese – Parma 3:1
15.09.2013 / 3. kolo / Udinese – Bologna 1:1