To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou.
Inter Milán doma prohrává s Atalantou Bergamo 1:2, jde o velké překvapení. Domácí prohrávali v prvním poločase 0:1, trefil se Bonaventura. Ihned však dokázal srovnat Icardi. Ve druhém poločase měl Inter výrazně navrch, za zády Consigliho zvonila hned 4x branková konstrukce. Troufám si říci, že si domácí zasloužili vyhrát, měli ale smůlu. Štěstí v zakončení měl naopak Bonaventura, který svou druhou brankou rozhodl zápas v nastavení.
90+3
Závěr zvládají hosté výborně, Bergamo je blízko třem bodům.
90+2
Do odraženého míče se z voleje opřel Baselli, bránu ale vysoko přestřelil.
90+2
Nastavují se 3 minuty.
90+1
Bergamo právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné věci se dějí v Milánu! Po drtivém tlaku Milánských se prosadili hosté, hlavičkou z levé strany vápna překonal Handanoviče s nutnou dávkou štěstí GIACOMO BONAVENTURA!
89
Žlutou kartu dostává Andrea Consigli (Atalanta Bergamasca Calcio).
88
Obrovský tlak domácích, Hernanes trefil břevno, Icardiho střelu z dorážky blokuje bek hostů!
88
Centr do vápna vyráží Consigli, Inter však pokračuje v tlaku.
87
Bergamo však mohlo domácí tým dokonale zaskočit, Denis ale v obrovské šanci trefil jen posledního beka Interu.
86
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Luca Cigarini, přichází Daniele Baselli.
85
Inter naráží do zdi, prosadit se v pokutovém území je velmi obtížné.
83
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Mateo Kovačić.
82
Ze střední vzdálenosti vystřelil Hernanes, bránu Consigliho ale přestřelil.
81
Domácí jsou nastěhovaní před vápnem soupeře, stále se ale nedaří finální přihrávka.
80
Deset minut do konce utkání, Bergamo se všemi silami brání a bojuje o jeden bod.
79
Z levé strany odcentroval do vápna Nagatomo, balon ale odklidila do bezpečí obrana Bergama.
77
Žlutou kartu dostává Guglielmo Stendardo (Atalanta Bergamasca Calcio).
76
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Constantin Nica, přichází Cristian Raimondi.
75
Guarínův centr do vápna odráží Del Grosso.
74
Balon se dostal až k Handanovičovi, který rozehrává na pravé křídlo.
73
Domácí se připravili o balon na útočné půli nepřesnou přihrávkou, rychle ho však vybojovali zpět a tlačí soupeře.
72
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Juto Nagatomo.
70
Dvacet minut do konce zápasu, Inter je ve druhém poločasu lepším týmem, hosté ale stále vzdorují a bojují o bod za remízu.
68
Vysoký centr z rohu však vyráží pozorný Handanovič.
68
Atalanta vybojovala rohový kop...
67
Consigli vyráží přímý kop zpět do hřiště, tohle nebyl těžký zákrok.
66
Palacio vybojoval faul soupeře poblíž vápna, domácí budou mít k dispozici nebezpečnou standardku.
65
Milánští ve druhém poločasu soupeře přehrávají, zatím mají ale i velkou smůlu.
63
Vysoký centr odvrací Yepes jen za cenu rohu pro soupeře.
61
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Esteban Cambiasso, přichází Ricardo Álvarez.
60
Další tyč na bráně Bergama. Povedenou hlavičkou se ve vápně Bergama prezentoval Palacio, balon však končí na pravé tyči.
58
Z pravé strany chtěl do vápna odcentrovat Bonaventura, trefil ale jen bránícího hráče.
56
Od brány bude rozehrávat Consigli.
55
Úvodních deset minut druhého poločasu je pryč, Inter má výraznou herní převahu.
54
Guarín je dnes z domácích vidět nejvíce, jeho poslední rána ze střední vzdálenosti končí na břevně!
53
Tentokrát se však hosté ubránili v klidu a pohodě.
53
Další roh si vybojoval domácí Inter...
52
Guarín opět v akci, domácí záložník vypálil z hranice vápna, jeho střelu tečuje těsně vedle brány obránce Bergama.
52
Od brány tak bude rozehrávat Consigli.
51
Guarín tečuje střelu ze střední vzdálenosti, balon však jde těsně vedle levé tyče!
51
Roh pro Milánské...
51
Consigli však nakonec musí zasahovat, z pravé strany totiž nepříjemně vypálil Jonathan.
50
Rychlý protiútok Interu končí nepřesnou přihrávkou Guarína.
49
Do vápna odcentroval Hernanes, k zakončení se ale Icardi nedostal.
49
Roh pro Inter...
48
Inter začíná druhý poločas aktivně na útočné půli, zatím však bez lepšího zakončení.
46
Druhý poločas začne cca v 16:06.
První poločas byl vyrovnaný, skóre zatím platí 1:1. Hosty poslal do vedení Bonaventura, prakticky okamžitě však srovnal Icardi. Druhý poločas bude jistě zajímavý.
45+3
45+3
Žlutou kartu dostává Luca Cigarini (Atalanta Bergamasca Calcio).
45+2
Domácí kombinují na útočné půli, Bergamo však šance soupeři nyní nepovoluje.
45
D´Ambrosio se opřel do voleje z hranice vápna, bránu ale těsně minul.
43
Hra je přerušena, ošetřován je obránce hostů.
42
V pokutovém území se dostal ke hlavičce Icardi, jeho zakončení ale blokuje obránce Bergama.
41
Domácí si vybojovali rohový kop...
39
Inter je po rychlém vyrovnání aktivní, hosté jsou pod tlakem.
38
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Maximiliano Moralez, přichází Franco Brienza.
37
Inter Milán právě vstřelil branku!
Prakticky okamžitě je ale vyrovnáno! Rychlá protiakce Interu končí gólem, to když se do středu vápna prosmýkl MAURO ICARDI, který následně překonal Consigliho tvrdou střelou k pravé tyči.
35
A pozor, vedení se ujali, částečně nečekaně, hosté. Po rychlém protiútoku překonal Consigliho tečovanou střelou GIACOMO BONAVENTURA.
34
Žlutou kartu dostává Constantin Nica (Atalanta Bergamasca Calcio).
33
Skóre mohl otevřít hostující Bonaventura, jeho utažená rána jde ale těsně nad břevno!
32
Z levé strany odcentroval Hernanes, Consigli ale vysoký balon stahuje.
31
Půlhodina hry za námi, prosadí se některý z týmů do konce první půle?
30
Hra je přerušena, ošetřuje se dvojice hráčů.
29
Jonathan odcentroval z pravé strany, Icardi se ale k hlavičce nedostal.
28
Tempo hry šlo výrazně dolů, na větší šance čekáme.
26
D´Ambrosio ztěžka vydýchává útok na hlavu, zřejmě ale bude v pořádku.
25
Bergamo zklidňuje hru poklidnou rozehrou na obranné půli.
23
Obrovská šance Milánských nekončí gólem. Icardi byl zcela sám za obranou, byl ale ve velkém úhlu, a proto chtěl nahrávat Palaciovi před prázdnou bránu. Jeho pokus o pas ale vyráží senzačně Consigli!
22
Guarín vystřelil tvrdě z hranice vápna, Consigli ale nebezpečný balon chytá!
21
Cambiasso se pokusil vysunout Icardiho za obranu, centr byl ale příliš dlouhý.
20
Úvodních 20 minut hry je pryč, Bergamo hru postupně vyrovnalo.
19
Tato standardní situace hostům nevyšla, Inter vyráží do protiútoku.
19
Roh pro Bergamo...
18
Z pravé strany vyslal centr do vápna Moralez, obrana Interu byla ale tentokrát připravena.
17
Bonaventura odcentroval z levého křídla, následná Denisova hlavička končí na břevně!
16
Další centr do vápna vyráží pozorný Consigli.
15
Z levého křídla odcentroval do vápna Jonathan, tento balon byl ale příliš dlouhý.
13
Bergamo je zatažené na obranné půli a pozorně zachycuje útoky soupeře, domácí zatím nevědí kudy...
12
Domácí kombinují okolo středového kruhu, chtělo by to trochu přidat na rychlosti.
11
Od brány rozehrává Consigli, hosté zatím nikam nespěchají.
10
Úvodní desetiminutovka je minulostí, Inter má mírnou převahu, na góly zatím ale čekáme.
9
Milánští okupují útočnou půli, zatím však bez lepšího zakončení.
8
Ze střední vzdálenosti to zkusil Del Grosso, Handanovič ale byl pozorný.
7
Ze středu pokutového území vypálil Denis, Handanovič však pohotově vyráží! Tohle byla velká šance Bergama.
6
Hosté si vybojovali rohový kop.
5
Další ránu vyslal Guarín, břevno ale přestřelil.
4
Balon doskákal až k Handanovičovi, domácí gólman tak rozehrává na levé křídlo.
3
Na levém křídle unikl Hernanes, po jehož přihrávce pálil Guarín. Branku Consigliho ale těsně minul.
1

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Ranocchia, Rolando – Jonathan, Guarín, Cambiasso (C), Hernanes, D'Ambrosio – Icardi, Palacio.
Náhradníci: Castellazzi, Carrizo – Zanetti, Samuel, Nagatomo, Kovačić, Álvarez, Kuzmanović, Botta, Taïder, Milito.

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli – Stendardo, Del Grosso, Yepes, Nica – Bonaventura, Moralez, Carmona, Estigarribia – Cigarini, Denis (C).
Náhradníci: Sportiello – Lucchini, Bellini, Giorgi, Migliaccio, Baselli, Raimondi, Koné, Livaja, Bentancourt, Brienza, De Luca.

Rozhodčí: Giacomelli – Nicoletti, Stallone.
Podrobná onlajn reportáž začíná v 15:00, nenechte si ji ujít.
Vzájemné zápasy

Tři z posledních pěti vzájemných zápasů dopadly remízou, dvakrát se radovalo Bergamo. Naposledy se remizovalo 1:1.
Atalanta Bergamo

Bergamo je v horším postavení. Zatím vybojovalo 37 bodů za 11 výher a 4 remízy při průběžném skóre 31:38. Pokud o něco Bergamo bojuje, tak o pozice zaručující účast v kvalifikaci do Evropské ligy. Forma Bergama není vůbec špatná, tým poslední tři zápasy vyhrál. Postupně porazil 2:1 Chievo, 1:0 Lazio a naposledy i 3:0 doma Sampdorii.
Inter Milán

Inter je po 28 odehraných utkáních na 5. příčce v rámci ligové tabulky Serie A. Na kontě mají totiž Milánští 47 bodů za 12 výher a 11 remíz při průběžném skóre 46:29. Forma Interu byla především v lednu roku 2014 velmi špatná, poslední týdny jsou však o něco lepší. Z posledních sedmi zápasů Inter čtyřikrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou padl. Naposledy hrál ve Veroně, kde zvítězil 2:0.
Příjemné odpoledne s fotbalem, dnes nás čeká souboj domácího Interu Milán s Atalantou Bergamo. Pojďme si oba soupeře představit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62