Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Jednoznačný favorit z Milána nezvládl domácí zápas a s podceňovaným Chievem jen remizuje 1:1. Byli to navíc hosté, kdo se jako první ujal vedení. Již v 8. minutě poslal balon do sítě Paloschi. Srovnat se ale Interu podařilo záhy, to když zakončil pohlednou akci ze středu vápna střílející Nagatomo.

Verona ale ve zbytku utkání kvalitně bránila a nedovolila soupeři více výraznějších šancí. I proto se tak oba dnešní soupeři rozcházejí smírně – 1:1.
90+4
Zmatek ve vápně Chieva, Frey ale odkopává balon do bezpečí.
90+3
Blíží se závěrečný hvizd, a to čím dál tím rychleji. Je to paradoxní, ale s blížícím se koncem hrají předzápasoví outsideři hosté lépe a lépe.
90+2
Nastavovat se budou hned 4 minuty.
90
Běží nastavený čas, Interu už nyní mnoho času nezbývá...
89
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hugo Campagnaro, přichází Rubén Botta.
88
Za pomezní čarou je nyní ošetřován obránce hostů Sardo.
87
Hostům se daří hru kouskovat, tlak Interu tak není celistvý. Chievo je tak blízko nečekanému zisku bodů.
85
Rohový kop budou zahrávat hosté...
84
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Zdravko Kuzmanović, přichází Saphir Taïder.
83
Inter měl k dispozici standardní situaci, obrana Chieva ale odvrací i další balon do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
81
Hosté však poctivě brání, Inter nemá prostor jak se prosadit.
80
Théréau ušetřil několik desítek vteřin s míčem na útočné půli, Inter však nyní již přechází na útočnou půli.
78
Pohlednou patičku Álvareze nyní ocenili i diváci, ti by však přeci jen už také rádi viděli balon v brance Chieva... To není tak daleko od zisku bodů.
77
Rolando vybojoval balon na obranné půli, vhazovat tak budou Milánští.
75
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Marcelo Estigarribia.
74
Milánští si začínají vytvářet velký tlak, Puggioni ale svůj tým i nadále drží.
73
Přímý kop Kovačiče sráží zeď Chieva.
72
Kovačič faulován na středu pole, Inter může pokračovat v útočné kombinaci.
71
Rychlý protiútok Chieva končí nepřesnou střelou útočníka Théréaua.
70
Centr domácích z levé strany nadělal v pokutovém území Chieva pořádný zmatek, hosté ale tento tlak zvládli.
68
Po nepřesnosti v domácí rozehrávce bude od branky rozehrávat Puggioni.
67
K hlavičce z nadějné pozice se dostal útočník Théréau, balon jde ale nad břevno.
66
Chievo bude zahrávat rohový kop...
66
Na malou chvíli se Chievu naskytla možnost přečíslení, pomalý přechod na útočnou půli ale hostům šanci znemožnil.
65
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Esteban Cambiasso, přichází Diego Milito.
64
Jesus ubránil soupeře, balon získali domácí.
63
Útočná akce Chieva končí rychle – ofsajdem.
62
Ani rychlý protiútok Álvareze nebyl úspěšný, od branky tak bude rozehrávat Puggioni.
61
Tato standardní situace se ale nepovedla, balon získávají domácí.
61
Veronští budou zahrávat přímý kop z pravé strany útočné půle.
60
Sudí píská faul Hetemaje na půli hřiště.
59
Palacio střílel na poslední chvíli z úhlu, sudí nakonec ale stejně píská ofsajd.
58
Campagnaro sice ztratil balon na pravém křídle, i tak budou ale vhazovat hráči Interu.
57
A střela z této standardky míří do branky, Puggioni balon instinktivně vyráží!
56
Milánští budou zahrávat přímý kop z pravého rohu vápna...
55
Po ošetření jednoho z domácích hráčů se balon vrací na kopačky Chieva.
54
Od branky bude rozehrávat Puggioni.
53
Chievo je ve druhém poločase velmi pasivní, prakticky jen čeká na to, co vymyslí soupeře.
52
Álvarez teatrálně padá v pokutovém území, pokutový kop se ale správně nepíská.
51
Kovačič nacentroval do vápna z levé strany, Palacio ale přihrávku nezpracoval.
50
Přihrávku na hranici vápna měl dostat kapitán Interu Cambiasso, na poslední chvíli balon ale odkopl obránce Verony.
49
Nagatomo vhazuje na útočné půli, Chievo je zatlačené před vlastní pokutové území.
48
Centr Nagatoma z levé strany není přesný, rozehrávat tak bude Puggioni.
47
Znovu je to Inter, kdo tvoří hru a kombinuje ve velké pohodě.
46
Jako první se překvapivě radovali hosté, to když se v 8. minutě prosadil Paloschi. Už po čtyřech minutách ale Inter srovnal, Nagatomo se trefil ze středu vápna k levé tyči. Inter byl lepším týmem, skóre je zatím ale vyrovnané.
Druhý poločas začne cca ve 22:05.
45
44
Inter zastavuje útočný faul Álvareze, balon získali Veronští.
43
Pěkná a hlavně rychlá akce domácích, prudký centr Palacia prošel jen těsně vedle Kovačiče v pokutovém území.
42
Pomalu se blíží konec prvního poločasu, remíza 1:1 by pro hosty byla jistě nadějným výsledkem v utkání proti silnému soupeři.
41
Žlutou kartu dostává Mateo Kovačić (Inter Milán).
40
Žlutou kartu dostává Përparim Hetemaj (Chievo Verona).
40
Domácí se ale v klidu ubránili a navíc získali balon.
39
Rohový kop budou zahrávat fotbalisté Chieva.
38
Théréau unikl obraně hostů, s míčem byl ale pomalejší a obránci ho dokázali předeběhnout. I tak se ale útočník hostů dostal ke střele, jeho lob končí ale po teči těsně vedle pravé tyče!
37
Chievo je pod tlakem, domácí kombinují na útočné půli...
36
Dosavadní poměr držení míče (v %): 71:29.
35
Standardní situace se zatím Milánským příliš nedaří, i tentokrát se Chievo ubránilo bez větších potíží.
34
Inter bude zahrávat rohový kop...
33
Domácí ale nikam nespěchají, hlavně nepůjčit soupeři balon...
32
Hosté ale aktivně napadají a dělají tak Interu problémy.
31
Balon mají domácí obránci, kteří se starají o postupnou rozehrávku.
30
Centr Nagatoma z levé strany se neujal, obrana hostů odvrací balon do bezpečí.
29
Inter je opět napěchován na útočné půli, Chievo příliš nestíhá domácí kombinace.
28
Théréovi utekl balon za brankovou čáru, jeho centr na poslední chvíli tak už nic neřeší.
27
Neprosadila se ani dvojice Cambiasso – Nagatomo, balon si vybojovali hosté.
26
Kovačič zkusil projít středem, individuální průnik ale končí nezdarem.
25
Chievo konečně také vymyslelo útočnou akci, ta ale končí po nepřesné přihrávce.
24
Palacio hlavičkuje na Jonathanův centr, balon jde kousek vedle pravé tyče.
23
Poslední minuty se hraje jen na obranné půli hostujícího týmu, Inter pořádně tlačí.
22
Álvarez nacentroval balon do vápna z pravé strany, obrana Verony míč odvrací.
21
Domácí mají územní převahu, Chievo je pod velkým tlakem.
20
A znovu zasahuje výborný Puggioni, tentokrát balon vyboxoval do bezpečí.
19
Milánští budou zahrávat další rohový kop...
18
Rohový kop se podařilo Chievu ubránit na jedničku, Inter však pokračuje v tlaku a honbě za vedením.
17
Střelu z přímého kopu vyráží na kop rohový gólman Puggioni.
16
Inter bude zahrávat standardní situaci z pravé strany útočné půle, faulován byl Campagnaro.
15
Kuzmanovičovi je odpískán útočný faul, balon mají hosté.
13
Milánští se již radovali z vyrovnání, pomezní sudí Giachero ale signalizuje ofsajd.
12
Inter Milán právě vstřelil branku!
Domácí výběr se ale na vyrovnání příliš nenatrápil ani nenačekal. YUTO NAGATOMO dostal ideální přihrávku na střed vápna, odkud z voleje překonává Puggioniho.
11
Od branky bude rozehrávat Handanovič.
10
Po první desetiminutovce vedou překvapivě hosté, nyní je na domácím Interu, jak odpoví.
9
Na druhé straně hřiště si připisuje pohotový zákrok u levé tyče Puggioni.
8
Chievo právě vstřelilo branku!
Tak to je tedy studená sprcha pro Inter! ALBERTO PALOSCHI se dostal ke střele z hranice vápna a útočník hostů trefil s maximální přesností. Balon končí v levém horním rohu branky!
7
Jesus prohrál souboj u postranní čáry na obranné půli, hosté budou vhazovat.
6
Ten se ale Interu nevydařil, centr od rohového praporku byl příliš dlouhý.
5
Domácí budou zahrávat rohový kop...
4
Ve hře Chieva je zatím mnoho nepřesností, i proto mohou hrát fotbalisté Interu ve velké pohodě.
3
Cambiasso to zkusil ze střední vzdálenosti, trefuje ale jen postranní síť Puggioniho brány.
2
Inter kombinuje na útočné půli, hosté jsou napěchovaní v obranném bloku.
1

Inter Milán: Handanovič – Campagnaro, Rolando, Jesus – Jonathan, Kuzmanović, Cambiasso (C), Álvarez, Nagatomo – Kovačić, Palacio.
Náhradníci: Carrizo – Zanetti, Andreolli, Ranocchia, Samuel, Mudingayi, Taïder, Milito.

Chievo Verona: Puggioni – Sardo, Frey, Dainelli, Cesar – Bentivoglio (C), Radovanović, Dramé, Hetemaj, Paloschi – Théréau.
Náhradníci: Squizzi, Silvestri – Bernardini, Claiton, Pamić, Kupisz, Lazarević, Sestu, Estigarribia, Acosty, Pellissier.

Rozhodčí: Tommasi – Giachero, De Pinto.
Dnešní duel začíná ve 21:00, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemná střetnutí

Čtyři z posledních pěti zápasů dokázal ovládnout Inter, jednou se radovalo Chievo. Poslední zápas zvítězili Milánští v poměru 3:1.
Chievo Verona

Chievo je v tabulce Serie A až na sedmnácté pozici, tedy na poslední nesestupové. Po osmnácti odehraných utkáních má tým na kontě šestnáct bodů za čtyři výhry a čtyři remízy. Průběžné skóre Chieva je pasivní – 13:23. Na svého dnešního soupeře, Inter, ztrácí Verona už patnáct bodů, oba soupeři jsou někde jinde...

Aktuální forma Chieva – z posledních sedmi zápasů tým třikrát prohrál, stejný počet zápasů však dokázal i vyhrát. Jednou remizoval. Poslední zápas hrálo Chievo ve Fiorentině, jednalo se o pohár. Fiorentina tehdy zvítězila 2:0.
Inter Milán

Interu se letos nedaří tolik, co se čekalo. Milánští jsou až na šesté pozici v ligové tabulce, přičemž na suverénně první Juventus už ztrácí propastných dvacet jedna bodů. Průběžné skóre Interu je přitom výrazně kladné – 37:22.

V devíti domácích zápasech Inter pětkrát zvítězil, remizoval třikrát a jednou prohrál. Z toho plyne zisk osmnácti bodů. Aktuální forma Interu – z posledních sedmi zápasů tým třikrát pohrál, dvakrát remizoval a dvakrát zvítězil. Naposledy se Milánští radovali 22. prosince, to když doma porazili AC Milán 1:0.
Příjemný večer s italskou Serií A, dnes nás čeká souboj domácího Interu Milán s Chievem Verona! Pojďme si oba soupeře přiblížit...
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62